برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

گن لاغری بعد از عمل ابدومینوپلاستی

گن عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

گن ابدومینوپلاستی یکی از اصلی ترین مراقبت های بعد از جراحی زیبایی شکم است. بعد از عمل جراحی برای تثبیت فرم جدید شکم پزشک به شما توصیه می‌کند که از گن استفاده کنید. حدود 4 تا 6 هفته بعد از عمل باید به صورت مداوم به شکم خود گن لاغری ببندید. اگر تا چند ساعت و در هنگام حمام کردن از گن استفاده نکنید، موردی ندارد، اما گن باید به صورت بیست و چهار ساعته استفاده شود. نیاز به مشاوره بیشتر دارید؟ برای صحبت با مشاورین زیبایی جراحان .

بهترین مدل گن کششی برای عمل ابدومینوپلاستی کدام است؟

می توان گفت بهترین گن برای ابدومینوپلاستی گن شکم، پهلو شورتی سر شانه قزن دار است. این گن کششی مخصوص عمل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و لیپوساکشن شکم و پهلو است. این مدل گن دارای دو لایه در جلوی گن است که گن را مستحکم و با دوام کرده و کشش سطحی پوست برای جمع شدن و جلوگیری از شلی و افتادگی پوست را تامین می کند. گن مخصوص ابدومینوپلاستی دارای سه ردیف قزن از جلو می باشد که امکان تغییر تا سه سانتی متر (یک سایز) را برای کاربر فراهم می کند. قزن های فلزی و بادوام در دوخت به کار رفته است که از نوع بهترین نوع قزن بوده و بدن را اذیت نمی کند.

کاربرد گن بعد از ابدومینوپلاستی

استفاده از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی دلایل زیادی دارد و به همین دلیل جزو دستورات مهم بعد از عمل است. در ادامه با کاربرد و فواید این گن ها آشنا می شویم. جلوگیری از تجمع مایعات زمانی که چربی های اضافی از بدن خارج می شوند، زیر پوست فضای خالی ایجاد شده و باعث تجمع خونابه می شود. زمانی که بعد از جراحی زیبایی شکم به طور مداوم از گن استفاده کنید، باعث می‌شود که فشار خارجی به ناحیه شکم وارد شده و در نتیجه پوست زودتر به بافت زیرین خود بچسبد و مایعات اضافی نیز تجمع نخواهند کرد.

بهبود شکل ظاهری و صافی سطح پوست بعد از عمل امکان ایجاد چین و چروک هایی روی پوست وجود دارد و حتی ممکن است باعث تجمع چربی شود. استفاده از گن در دوران نقاهت، باعث می‌شود که پوست به طور کامل بر روی بافت های زیرین جوش بخورد و از ایجاد ناهمواری جلوگیری شود. تسریع در التیام زخم ها طی عمل ابدومینوپلاستی برش های نسبتا طولانی ایجاد می شود و برای بهبودی آن ها به زمان نیاز است. استفاده از گن کششی باعث می‌شود که فیبرهای کلاژن تحریک و با سرعت بیشتری از مکانیزم طبیعی بدن شما تولید شوند.

در نتیجه روند بهبودی زخم بسیار سریع تر پیش می رود. کاهش احتمال عفونت بعد از عمل، مایعات تجمع می‌کنند و ممکن است موجب التهاب و ورم شود. استفاده از گن اجازه نمی دهد که شکم شما دچار التهاب شود. به طور کلی استفاده از گن بعد از عمل زیبایی شکم باعث می‌شود که شما شکمی یکدست و صاف داشته باشید. همچنین باعث کمرنگ شدن سریع تر برش‌ها و عدم چین و چروک نیز می‌شود. انواع گن لاغری زنانه : بعد از عمل زیبایی شکم گن های کششی که برای شکم مورد استفاده قرار می گیرند همگی با یک هدف استفاده شده ولی در مواردی با هم تفاوت دارند که در ادامه مطرح خواهد شد.

تفاوت گن ابدومینوپلاستی با گن لیپوماتیک

مشاهده کردید که گن های لیپوماتیک و گن‌ های ابدومینوپلاستی باهم تفاوت‌های جزئی دارند. لیپوماتیک برای افرادی مناسب تر است که چاقی آنها موضعی است و باید به طور سرتاسری عمل پیکرتراشی را انجام دهند. بنابراین گن هایی که بعد از عمل لیپوماتیک استفاده می شود معمولا گن های یکسره هستند. به طوری که ران ها، بازو ها و دیگر اندامها را به خوبی بپوشاند. جراحی ابدومینوپلاستی یا تامی تاک برای افرادی مناسب است که شکم آویزان و پر از چربی دارند. بنابراین بعد از عمل ابدومینوپلاستی از گن‌هایی استفاده می‌شود که ناحیه شکم و پهلو را به خوبی پوشش داده و تا حدی لیفت شکم را نیز انجام دهد. مینی ابدومینوپلاستی در نحوه برش شکم با ابدومینوپلاستی تفاوت دارد. در مینی ابدومینوپلاستی برش فقط در ناحیه زیر شکم زده می‌شود و کوچک تر است.

آیا پوشیدن گن بعد از عمل لاغری شکم ضروری است؟

اگر شما عمل لیپوساکشن، لیپوماتیک و یا انواع عمل های ابدومینوپلاستی را انجام داده اید، باید حتماً از گن استفاده کنید. استفاده از گن بعد از عمل بسیار ضروری است. پوشیدن گن کششی بعد از ابدومینوپلاستی باعث می شود تا ترمیم زخم ها سریع تر انجام شود، فرم جدید شکم و اطراف آن تثبیت شود، تورم و کبودی حاصل از عمل زودتر از بین رفته و همینطور بهبودی سریع تر حاصل شود. در این نوع عمل گن هایی که مورد استفاده قرار می گیرد تفاوت چندانی با گن‌های ابدومینوپلاستی ندارد. اما شما می توانید از گن هایی استفاده کنید که تنها محل زخم را به خوبی می پوشاند. از آنجایی که این عمل راحت‌تر از ابدومینوپلاستی انجام می‌شود، می‌توانید کمتر از گن خود استفاده کنید.

خرید گن ابدومینوپلاستی

بعد از اتمام عمل جراحی شکم، بلافاصله به شکم شما گن بسته می‌شود. بنابراین قبل از عمل خود باید گن ها را تهیه کنید. در هنگام مشاوره، پزشک، شما را راهنمایی می‌کند تا از کجا گن خود را تهیه کنید. می توانید این کار را اینترنتی انجام دهید و به سایت‌های مربوطه مراجعه کنید و به راحتی و بدون وقت تلف کردن گن طبی لاغری مردانه خود را تهیه کرده باشید. همچنین می توانید به فروشگاه های مربوط به لوازم پزشکی مراجعه کنید. فروشنده شما را با انواع گن ها با توجه به نیاز شما آشنا می‌کند. گن های تامی تاک بستگی به جنس و اندازه ای که مورد نیاز شماست، قیمت های متفاوتی دارند. همچنین گن ها در انواع مختلفی ساخته می‌شوند و برندهای مختلفی دارند. بنابراین نمی‌توان قیمت مشخصی برای گن ها تعیین کرد. قیمت گن ها از حدود پانصد هزار تومان شروع می‌شود.

بهترین برند های گن ابدومینوپلاستی

گن کششی ابدومینوپلاستی توسط کشورهای مختلفی ساخته می‌شوند و کیفیت های متفاوتی دارند. در این قسمت ما چند نوع از برندهای معروف را به شما پیاستفاده از گن مخصوص بعد از عمل جراحی ابدومینوپلاستی یکی از در دوره نقاهت پس از جراحی محسوب می شود. پوشیدن گن باعث می‌ شود پوست شکم با ماهیچه های زیرین آن اتصال پیدا کرده و فرم جدید شکم تثبیت شود. به طور کلی استفاده از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی باعث می شود که بیمار شکمی صاف و یکدست داشته باشد. در این مقاله به معرفی مشخصات گن مناسب برای بعد از عمل ابدومینوپلاستی و مزایای استفاده از آن می پردازیم

مشخصات گن عمل ابدومینوپلاستی

در عمل بهترین گن برای بعد از ، گن شورتی که شکم و پهلو را کامل می پوشاند و سرشانه آن قزن داشته باشد. این مدل گن دارای دو لایه در جلوی گن است که گن را مستحکم و با دوام کرده و کشش سطحی پوست برای جمع شدن و جلوگیری از شلی و افتادگی پوست را تامین می کند. گن مخصوص ابدومینوپلاستی دارای سه ردیف قزن از جلو می باشد که امکان تغییر تا سه سانتی متر (یک سایز) را برای کاربر فراهم می کند. قزن های فلزی و بادوام در دوخت به کار رفته است که از نوع بهترین نوع قزن بوده و بدن را اذیت نمی کند.

خارج کردن چربی های اضافه از بدن باعث ایجاد فضای در زیرپوست و تجمع خونابه می شود. استفاده مداوم از گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی باعث وارد شدن فشار خارجی به ناحیه شکم شده و در نتیجه پوست سریعتر به بافت زیر خود چسبیده و مایعات اضافه نیز تحمع نخواهند کرد. بهبود شکل ظاهری و صافی پوست بعد از عمل امکان ایجاد چین و چروک هایی روی پوست وجود دارد و حتی ممکن است باعث تجمع چربی شود. استفاده از گن در دوران نقاهت، باعث می‌شود که پوست به طور کامل بر روی بافت های زیرین جوش بخورد و از ایجاد ناهمواری جلوگیری شود. کاهش احتمال عفونت استفاده از گن باعث جلوگیری از تجمع مایعات در زیر پوست و ایجاد عفونت می شود.

ضرورت پوشیدن گن عمل ابدومینوپلاستی

استفاده از گن بعد از عمل بسیار ضروری است. پوشیدن گن کششی بعد از ابدومینوپلاستی باعث می شود تا ترمیم زخم ها سریع تر انجام شود، فرم جدید شکم و اطراف آن تثبیت شود، تورم و کبودی حاصل از عمل زودتر از بین رفته و همینطور بهبودی سریع تر حاصل شود. با اینکه جراحی مینی ابدومینوپلاستی با ابدومینوپلاستی از نظر وسعت جراحی متفاوت بوده و در آن فقط برش در ناحیه زیر شکم زده می شود و کوچک تر است، ولی گن این دو عمل تفاوت چندانی با هم ندارد. بعد از عمل مینی ابدومینوپلاستی می توانید با نظر جراح از گن هایی استفاده کنید که فقط محل زخم را می پوشاند.

بهترین گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی

اغلب پزشکان گن‌های فشاری مخصوص را به عنوان بهترین گن بعد از ابدومینوپلاستی توصیه می‌کنند . این گن ها به بهبود و تسریع روند بهبودی کمک می‌کند، تورم را کاهش داده و به پوست کمک می‌کند تا به شکل جدید بدن شما بچسبد. بهتر است بعد از عمل جراحی با پزشک خود مشورت کرده و گنی را انتخاب کنید که تایید وی را دارد . معیارهای انتخاب گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی متفاوت است، اما برخی اصول کلی وجود دارد که می‌توانید در نظر بگیرید. این معیارها شامل موارد زیر می‌شوند:

  1. راحتی: گن باید راحت باشد تا بتوانید برای مدت زمان توصیه شده توسط پزشک، از آن استفاده کنید.
  2. اندازه مناسب: گن باید بگونه‌ای باشد که فشار یکنواخت و مناسب به تمام نواحی درگیر اعمال کند بدون اینکه باعث درد یا ناراحتی شود.
  3. قابل تنظیم بودن: بسیاری از گن‌ها قابلیت تنظیم دارند تا بتوانند با کاهش تورم، همچنان اندازه مناسبی داشته باشند.
  4. مواد مرغوب: باید از جنسی ساخته شده باشد که پوست را تحریک نکند و هوا را به خوبی از خود عبور دهد.
  5. پشتیبانی و کمپرسیون: باید فشار کافی را برای پشتیبانی و کمک به کاهش تورم فراهم کند.
  6. دسترسی آسان به نواحی جراحی شده: برخی از گن‌ها دارای بخش‌های باز شونده یا قابل دسترسی هستند که بازدید و مراقبت‌های پزشکی را آسان‌تر می‌کند.
  7. کیفیت بند و دوخت: باید مطمئن شوید که بندها قابل اعتماد بوده و دوخت‌ها قوی هستند تا از پارگی و خرابی گن جلوگیری شود .
دکمه بازگشت به بالا