برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

روش کویتیشن برای لاغری

لاغری امروزه یک چالش اساسی برای خیلی از افراد جامعه می‌باشد. دلایل زیادی افراد را به لاغر کردن خودشان وا می‌دارد. برای یک نفر لاغری واجب می‌باشد، چون اضافه وزن سلامتیش را به خطر انداخته است. یک نفر دیگر هم دلش می‌خواهد زیباتر به نظر برسد. یکی هم شاید کلی لباس زیبا در کمد داشته باشد که دیگر برایش تنگ شده‌اند و دلش برای استفاده از آن‌ها تنگ شده است. به هر حال این‌ها همگی گوشه‌ای از وجود نیاز به لاغری در جامعه می‌باشند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دوستی داشته باشید که همیشه در رژیم است و هیچ‌وقت هم در لاغری موفق نمی‌باشد.

دستگاه لاغری کویتیشن؛ نکات مربوط به حذف موضعی چربی‌ | آفا

البته داشتن یک رژیم غذایی اصولی زیر نظر متخصص تغذیه و رعایت کامل آن روشی کارساز برای لاغری می‌باشد، اما یا خیلی‌ها رژیم را به خوبی رعایت نمی‌کنند و یا در زمان کوتاهی نیاز به کم کردن وزن دارند و رژیم برایشن کارساز نمی‌باشد. امروزه متدهای لاغری غیرتهاجمی و کاربردی به داد بسیاری از افراد رسیده‌اند و به طور معجزه‌آسایی لاغری را برایشان به همراه داشته‌اند.

لاغری با کویتیشن یک متد جدید و موثر برای لاغری است. روش لاغری کویتیشن در زمانی کوتاه‌تر از رژیم و با خطر کم‌تر و ثمربخشی بیش‌تر نسبت به روش‌های جراحی به کمک افرادی می‌آید که نیاز دارند تا از دست اضافه وزن خود خلاص شوند و لاغرتر شوند. قیمت گن لاغری متفاوت است  یعنی می توان از قیمت 30 تا چند صد هزار تومان در بازار و فروشگاه های اینترنتی پیدا کرد.

روش لاغری کویتیشن به این صورت است که چربی‌های انباشته بدن را به وسیله امواج فراصوت به مایع تبدیل کرده و سپس شخص می‌تواند آن‌ها را به وسیله ادرار و عرق کردن دفع کند. در واقع لاغری با کویتیشن استفاده درست از تکنولوژی در درمان چاقی می‌باشد و با روی کار آمدن لاغری با کویتیشن تقاضا برای روش‌های لاغری با جراحی بسیار کم‌تر شده است.

شاید بد نیست این را بدانید که تاثیرگذاری روش لاغری کویتیشن نیز بیش‌تر می‌باشد و افراد معمولاً از کانتورینگ و پیکرتراشی انجام شده بسیار راضی می‌باشند. همین امر موجب شده تا محبوبیت متد لاغری با کویتیشن روز به روز در حال افزایش باشد.

عملکرد روش لاغری کویتیشن

لاغری با کویتیشن  یک روش غیرتهاجمی لاغری موضعی و کانتور بدن می‌باشد که قسمت خاصی از چربی‌های انباشته بدن را هدف قرار می‌دهد. روش لاغری کویتیشن با استفاده از امواج فراصوت و گرم کردن و لرزش چربی‌ها در اعماق پوست و تبدیل آن‌ها از جامد به مایع، موجب دفع آن‌ها از طریق سیستم لنفاوی و تصفیه بدن می‌شود. از لاغری با کویتیشن می‌توان در ناحیه شکم، ران، باسن، بازو و حتی صورت استفاده کرد.

البته نتایج لاغری با کویتیشن با توجه به بدن شخص نیز می‌تواند متفاوت باشد. عملکرد روش لاغری کویتیشن و دستگاه اولتراسونیک به تولید کلاژن و الاستین در پوست نیز کمک می‌کند و باعث سفت شدن و انعطاف‌پذیری بیش‌تر پوست می‌شود. این روش می‌تواند در درمان سلولیت‌ها بدون آسیب رساندن به سیستم عروقی نیز موثر باشد. لاغری با کویتیشن در ناحیه درمان سلول‌های چربی را از بین می‌برد و کاهش سایز و کانتورینگ را برای شخص به همراه خواهد داشت.

در کل با استفاده از روش لاغری کویتیشن می‌توان به ظاهر و اندامی زیباتر رسید. روش لاغری کویتیشن محتویات سلول‌های چربی را پاک‌سازی می‌کند و بعد از انجام برای جلوگیری از بازگشت چربی‌ها باید شخص الگوی غذایی درستی را رعایت کند، مخصوصاً اگر داری سبک زندگی با تحرک کم می‌باشد. البته روش لاغری کویتیشن یک متد برای کاهش وزن نیست. در واقع شخص با از دست دادن چربی در یک منطقه، بیش‌تر سایز کم می‌کند و به تناسب اندام می‌رسد.

جلسات لاغری با کویتیشن

با این که از همان جلسه اول یا دوم استفاده از روش لاغری کویتیشن می‌توانید تاثیر آن را مشاهده کنید، اما ای این حال یک شخص برای رسیدن به اندام مورد نظرش حداقل به ۶ جلسه کویتیشن نیاز دارد. البته با توجه به وسعت ناحیه درمان و تشخیص پزشک، ممکن است تا ۱۲ جلسه هم نیاز شود.

جلسه‌های لاغری با کویتیشن معمولاً نیم ساعت برای هر منطقه طول می‌کشند. بهتر است بین جلسات کویتیشن ۳ روز تا یک هفته فاصله باشد تا بدن به خوبی بتواند چربی‌های پاک‌سازی شده را دفع کند. گنهای لاغری زنانه یکی از محبوب ترین لباس های فرم دهنده در بین تمام بانوان جهان به خصوص خانم های ایرانی می باشد که می توانند با پوشیدن آن باعث سفت شدن چربی های شکم شده و سپس ظاهر خوش فرم را به خود اختصاص دهند.

 عوارض کویتیشن

روش لاغری کویتیشن یک روش بدون درد و غیرتهاجمی برای رسیدن اندام دلخواه می‌باشد. البته به شرطی که انجام لاغری با کویتیشن در یک کلینیک معتبر و زیر نظر یک متخصص باتجربه باشد. البته با توجه به نوع پوست وقوع کمی قرمزی در ناحیه درمان کاملاً طبیعی می‌باشد. لاغری با کویتیشن نیازی به دروان نقاهت ندارد و فرد بعد از عمل می‌تواند به زندگی عادیش بازگردد.

فرد در حین عمل کمی گرما نیز حس می‌کند که آن هم خیلی شدید نیست و هر کسی می‌تواند آن را تحمل کند. به طور کلی می‌توان گفت که عوارض کویتیشن آزاردهنده نیستند و حتی افراد با آستانه تحمل درد پایین و پوست حساس نیز معمولاً مشکلی در حین و بعد از انجام روش لاغری کویتیشن تجربه نخواهند کرد.

ممنوعیت لاغری با کویتیشن

با این که لاغری با کویتیشن بی‌خطر و ایمن است و عوارض کویتیشن خیلی ناچیز می‌باشند، اما با این حال باز هم هر کسی نمی‌تواند از این روش استفاده کند. در زیر لیستی از افرادی که نمی‌توانند از روش لاغری کویتیشن استفاده کنند را مشاهده می‌کنید.

  • افراد دارای نارسایی کلیوی و کبدی
  • افراد زیر ۱۸ یا بالای ۶۰ سال
  • افرادی که داروی ضد انعقاد خون مصرف می‌کنند
  • در صورت وجود پروتزهای فلزی، IUD و هر جسم خارجی دیگر
  • افراد دارای مشکل کلوئید پوستی

قبل و بعد از لاغری با کویتیشن

برای دریافت بهترین نتیجه از روش لاغری کویتیشن و رسیدن به اندام دلخواه شخص باید از رژیم غذایی اصولی و کم کالری استفاده کند. بهتر است ۲ ساعت قبل از انجام کویتیشن چیزی نخورید. رسیدن به نتیجه مورد نظر در لاغری با کویتیشن در گرو نوشیدن آب زیاد است. پس قبل و بعد از کویتیشن آب زیادی بنوشید، تا بدن بتواند چربی اضافی را به سرعت از تجزیه و دفع نماید.

بعد از هر جلسه سعی کنید یک و نیم آب لیتر مصرف کنید. ورزش منظم و پیاده‌روی سریع از عواملی هستند که در عملکرد بهتر سیستم تصفیه بدن و دفع چربی‌ها بعد از کویتیشن به شدت موثر می‌باشند. بهتر است دیگر با غذاهای چرب خداحافظی کنید. نتیجه کویتیشن در صورت مصرف غذاهای با کربوهیدرات و چربی کم خیلی چشم‌گیر می‌باشد. فروش حضوری گن لاغری مردانه در تمامی شعب با تخفیف ویژه است.

 

دکمه بازگشت به بالا