بهترین کپسول لاغری کدام است؟

شما می‌توانید برای کاهش وزن، راه های بسیار زیادی را امتحان کنید. این روش ها اغلب از انواع قرص لاغری، داروها و مکمل های طبیعی کمک می‌گیرند. بسیاری از این رژیم ها و روش های لاغری مدعی هستند که می‌توانند به کاهش وزن شما کمک کنند و یا حداقل می‌توانند در ترکیب با سایر روش ها، این فرایند را تسریع و تسهیل کنند. در این مقاله از دکتر فارمو به بررسی بهترین قرص‌ لاغری و قرص چربی سوز در 33 مدل مختلف می پردازیم.

بهترین قرص های لاغری

بهترین قرص های لاغری عبارتند از:

اورلیستات، فورسکولین، کلاس ازایمپتیک‌ها،لکوتریژن، فنترمین،دیورتیک،قرص قهوه، گارسینیاکامبوجیا، ، گلوکومانان، استیمولانت ها، گلوکوفاژ، متفورمین، لاموتریژین، کتون تمشک، گلوکوزامین، هودیاگورونی، سینامون، ال کارتنین، الفا اسلیم، هیدروکسی کات، قرص کافئین، بلوبری، لورکارسین و… 

قوی ترین قرص های لاغری

بررسی بهترین قرص های لاغری

در همین راستا، ما در این مقاله قصد داریم 33 قرص لاغری قوی  و مکمل غذایی محبوب که توسط آزمایشگاه ها و افراد متخصص تایید شده اند را به شما معرفی کنیم. لازم به ذکر است که تنها صرف قرص تاثیر کمی دارد. پس بهتر است که را در کنار بهترین قرص های لاغری استفاده کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

1-قرص لاغری ونوستات، ارلیستات یا زنیکال:

2-فورسکولین:

این قرص با کمک تحریک سلول‌های چربی و تسریع تبدیل آنها به مواد مغذی دیگر، تولید چربی در بدن را کاهش می دهد و باعث کاهش وزن می‌شود.

3-کلاس ازایمپتیک‌ها:

این قطره‌ها با کاهش احساس گرسنگی و افزایش خلأ پر شده در معده باعث پایین‌آوردن مصرف غذا و کاهش وزن می‌شوند. بعضی از مشهور‌ترین ازایمپتیک‌ها شامل لیراگلوتاید و بنزودیازپین‌های نوعی از دارو‌ها برای بی‌خوابی می‌باشد.

4-لاموتریژین:

لاموتریژین یک داروی ضدصرع یا ضدتشنج است. و نسبت به افسردگی و لاغری و چاقی اثر دارد . همچنین نسبت وسواس مصرف کننده موثر دارد.

5-فنترمین:

این قرص با جلوگیری از احساس گرسنگی و افزایش متابولیسم بدن باعث کاهش وزن می‌شوند. فنترمین داروی که برای از بین بردن اشتها استفاده میشود.این دارو به همراه رژیم غذایی و تمرینات ورزشی برای لاغری و درمان چاقی در افرادی که فشار خون بالا و دیابت دارند توسط پزشک تجویز می شوند.

قرص دیورتیک  توسط پزشکان برای کاهش وزن تجویز می‌کنند. این قرص‌ها با کاهش میزان آب و اسید ادراری بدن باعث لاغری می‌شوند.

7-قرص دانه های قهوه‌ سبز (Green Coffee):

این دارو شامل ترکیبی از عصاره دانه‌های قهوه سبز است که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. قرص لاغری قهوه سبز جذب گلوکز از روده را کم می‌کند، متابولیسم بدن را افزایش می دهد و از این طریق باعث لاغری می‌شود. در واقع اسید کلروژنیک موجود در قرص لاغری قهوه سبز، گلوکز را در بدن آزاد کرده و متابولیسم بدن را بالا می‌برد و چربی‌های انباشته در کبد را به انرژی تبدیل می‌کند. این قرص‌ها حاوی عصاره‌ی کافئین هستند و با افزایش میزان متابولیسم بدن و افزایش انرژی و قدرت تمرکز، به کاهش وزن کمک می‌کنند. دانه‌های سبز قهوه، دانه‌های قهوه معمولی هستند که برشته نشده‌اند و حاوی دو ماده مهم برای کاهش وزن هستند: کافئین و اسید کلروژنیک. کافئین می‌تواند فرایند چربی سوزی را افزایش دهد و اسید کلروژنیک می‌تواند فرایند تجزیه کربوهیدرات‌ها در روده را کُند کند.

8-گارسینیا کامبوجیا:

9-گلوکومانان:

10-قرص هیدروکسی کات (hydroxycut):

این دارو شامل ترکیبی از چندین ماده مانند کافئین، گارسینیا کامبوجیا، گرین تا، گوارانا و سایر مواد موثره است.هیدروکسی کات یکی از محبوب‌ترین مکمل‌های کاهش وزن است که حاوی چندین ماده مختلف، از جمله کافئین و چند عصاره گیاهی است. یک مطالعه نشان داده است که مصرف هیدروکسی کات می‌تواند در یک دوره ۳ ماهه باعث کاهش ۹.۵ کیلوگرم وزن شود، اما مصرف آن ممکن است باعث عوارض جانبی شدیدی مانند اضطراب، بی قراری، لرزش، حالت تهوع، اسهال و تحریک پذیری شدید شود. به دلیل عدم وجود اطلاعات در خصوص اثرات طولانی مدت، تحقیقات بیشتر در این زمینه لازمی‌شود.

بهترین قرص لاغری بدون عوارض نی نی سایت | بهترین قرص لاغری مورد تایید وزارت بهداشت

11-گلوکوفاژ :

این قرص به افزایش حس بی‌حالی و کاهش احساس گرسنگی کمک می کند و در این زمینه به کنترل وزن بدن کمک می کند.

12-لورکاسرین:

لورکاسرین آگونیست انتخابی گیرنده 5HT2C است که برای درمان چاقی استفاده می شود. این قرص با کاهش جذب چربی‌ها و افزایش سطح سرم چربی به کاهش وزن کمک می‌کند.

13-قرص ادیوس:

این قرص برای کاهش وزن و کاهش اشتها به کار می‌رود. این دارو معمولاً شامل ترکیبی از دو داروی فنفلورامین و فنترمین است. قرص ادیوس  یک داروی  گیاهی طبیعی است که به کاهش وزن کمک می‌کند.

14-قرص گلوریا:

قرص لاغری گلوریا درب مشکی (کپسول مشکی) قرص گلوریا درب مشکی (کپسول مشکی) از طریق بالا بردن متابولیسم بدن و کاهش شدید اشتها، پیوند بین مولکول‌های چربی را از بین برده و باعث چربی‌سوزی و مصرف چربی‌های انباشته بدن می‌شود

15-داروی لاغری جی سی:

قرص لاغری جی سی GC یکی از پرطر‌فدارترین داروهای کاهش وزن است. این قرص از میوه گارسینیا کامبوجیا تهیه می‌شود. قرص جی سی تولید چربی در بدن را با اختلال روبرو کرده و با تاثیر روی هورمون سروتونین احساس گرسنگی را کمتر می‌کند

16-قرص لاغری آلفا اسلیم:

این کپسول لاغری برای کاهش وزن و کاهش اشتها به کار می‌رود. این دارو شامل ترکیبی از چندین عصاره گیاهی مانند سبزیجات، میوه‌ها و گیاهان دارویی است که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. از ویژگی‌های قرص آلفا کاهش اشتها، سوزاندن چربی‌های اضافی بدن، افزایش انرژی و ‏تنظیم سوخت و ساز بدن میباشد.

17-داروی لاغری بلوبری:

قرص لاغری بلوبری که از عصاره میوه بلوبری تشکیل شده است به منظور کنترل اشتها و چربی‌سوزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از تکنیک‌های پیشرفته جهت تصفیه و فرآوری بلوبری استفاده می‌شود و مواد تشکیل‌دهنده طبیعی موجود در این قرص اشتها را کنترل می‌کند و به مرور زمان موجب کاهش وزن می‌شود.

18-قرص لاغری فلوردو:

قرص لاغری فلوردو، یک مکمل گیاهی ایرانی و کم‌عارضه برای کاهش وزن است.

19-قرص لاغری فلوفیت:

20-قرص لاغری کالری بلاکر:

این قرص برای کاهش وزن و کاهش جذب کالری‌های مصرفی به کار می‌رود. این قرص شامل ترکیبی از موادی مانند فسفاتیدیل کلین‌دیکسین، کربوهیدرات‌های پایین گلیسمیک و فیبرهای محلول در آب است. همچنین اونسن نوتریشن، محصولی است که یک مکمل لاغری 100% طبیعی می باشد. این کپسول کالری بلاکر می تواند با کاهش جذب چربی‌ها و قند موجود در رژیم غذایی جذب کالری‌های اضافی را کاهش دهد و به کنترل وزن شما به میزان زیادی کمک کند.

این دارو شامل ترکیبی از عصاره تمشک و سایر مواد موثره است. برخی مطالعات روی سلول‌های چربی موش‌ها نشان داده‌اند که کتون‌های تمشک ممکن است فرایند شکست چربی را افزایش دهند و سطح هورمون آدیپونکتین را بالا ببرند، که برخی محققین معتقدند که این هورمون با کاهش وزن مرتبط است. با این حال، هیچ مدرکی درباره اثرات کتون تمشک بر انسان وجود ندارد و مطالعات روی موش‌ها نشان می‌دهد که تنها مصرف مقدار بسیار زیاد این ماده، می‌تواند تا حدودی به کاهش وزن کمک کند. همچنین، مصرف کتون تمشک ممکن است بابوی خاص و متمایز تمشک‌ها همراه باشد. یک نسخه آزمایشگاهی از کتون تمشک به عنوان یک مکمل غذایی کاهش وزن به فروش می‌رسد، اما توصیه می‌شود که پیش از مصرف آن، با پزشک یا متخصص تغذیه مشورت کنید. برای خرید داروهای گیاهی دکتر خیراندیش کلیک کنید.

22-قرص لاغری پاپایا:

این دارو برای کاهش وزن و بهبود سلامتی به کار می‌رود. این دارو شامل ترکیبی از عصاره گونه‌های مختلفی از جلبک سبز (اسپرولینا) است که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. اسپیرولینا باعث کاهش اشتها و احساس سیری می شود. مصرف قرص اسپیرولینا باعث می شود شما احساس گرسنگی نکنید همچنین توجه داشته باشید جلبک اسپیرولینا به علت غنی بودن در ویتامین ها ، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها باعث جلوگیری از عارضه های جانبی لاغری می شود

25-قرص لاغری مراتریم

مراتریم یک قرص لاغری جدید است که از دو عصاره گیاهی مهم تشکیل شده است که می‌توانند متابولیسم سلول‌های چربی بدن را تغییر دهند. بر اساس ادعاهای این قرص، می‌تواند فرایند تکثیر سلول‌های چربی در بدن را دشوار کند و در نتیجه، میزان چربی که بدن شما از جریان خون جذب می‌کند، کاهش می‌یابد. همچنین، می‌تواند به سوزاندن چربی‌های ذخیره شده در بدن کمک کند. در یک تحقیق، گروهی که به مدت 8 هفته مراتریم مصرف کرده بودند، 11 پوند (5.2 کیلوگرم) وزن از دست داده بودند و 4.7 اینچ (11.9 سانتی‌متر) از سایز دور کمر آن‌ها کاهش یافته بود. همچنین، کیفیت زندگی آن‌ها ارتقا یافته بود و سطح قند، کلسترول و تری‌گلیسیرید خون آن‌ها نیز کاهش پیدا کرده بود. در حال حاضر، عوارض جانبی در خصوص مراتریم گزارش نشده است.

26-قرص تن لس:

کپسول لاغری تن لس آرتیمان با استفاده از ترکیبات گیاهی خود شامل زیره سیاه، زنیان، کرفس و چای سبز به کاهش وزن کمک می کند. این کپسول از طریق افزایش سوخت و ساز به لاغری بیشتر کمک میکند

27-قرص عصاره چای سبز یا گرین تیدین:

این معجون لاغری ترب برای کاهش وزن و بهبود سلامتی به کار می‌رود. این دارو شامل عصاره چای سبز است که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. این یک محصول ایرانی از گیاهان چای سبز، شوید و زیره است که خاصیت لاغری دارد. گرین تیدین تاثیر مثبتی هم بر سلامت سیستم گوارش و قلب و عروق می‌گذارد و به‌‌خاطر داشتن ویتامین، آنتی‌اکسیدان و مواد مغذی فراوان به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می‌کند و می‌تواند ریسک ابتلا به سرطان را کاهش دهد.

این دارو شامل ترکیبی از یک نوع امینواسید به نام ال کارنتین است که در ساخت انرژی در بدن نقش دارد. قرص لاغری ال کارنیتین نوعی مکمل دارویی است که طرفداران زیادی میان ورزشکاران دارد و اگر بدون تحرک و فعالیت جسمی، ورزش و رژیم غذایی صحیح مصرف نشود میتواند اثرات جبران ناپذیری روی شما بگذارد.

30-قرص لاغری دارچین یا سینامون:

این این دارو شامل ترکیبی از عصاره دارچین است که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. مصرف قرص لاغری سینامون باعث کاهش فشار خون، کلسترول و التهاب می‌شود و از بدن و مغز در مقابل عفونت‌ها و بیماری‌هایی مثل آلزایمر محافظت می‌کند. مصرف قرص لاغری دارچین باعث افزایش متابولیسم بدن و کالری‌سوزی بیشتر می‌شود و چربی‌های دور شکم را از بین می‌برد، درنتیجه مصرف منظم آن در بلندمدت باعث لاغری می‌شود.

این دارو شامل ترکیبی از چندین ماده مانند گارسینیا کامبوجیا، گرین تا، کروم و سایر مواد موثرهاست که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. مصرف این قرص لاغری باید همراه با رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی باشد تا به تناسب اندام و لاغری مورد نیاز خود برسید. بهترین زمان مصرف قرص لاغری هزال سینا نیم ساعت قبل از وعده ناهار یا شام همراه با آب است. مصرف قرص لاغری هزال طی یک ماه ۲ تا ۵ کیلو کاهش وزن دارد.

32-قرص لاغری هودیا گوردونی:

این دارو شامل ترکیبی از عصاره هودیا گوردونی است به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود. قرص لاغری کاکتوس یا هودیا p۵۷. گیاه هودیا گوردونی ( نوعی کاکتوس ) کاهش دهنده شدید اشتها توسط گیاهی از صحرای کالاهاری ، بدون محرکهای زیان آور می باشد.

33-داروی لاغری گلوکوزامین:

این دارو شامل ترکیبی از گلوکوزامین است که به عنوان یک مکمل غذایی عرضه می‌شود و کمک به کنترل قند خون و بهبود وضعیت مفاصل می‌کند. معمولا مکمل‌ها حاوی گلوکزامین  به شکل قرص یا کپسول هستند و برای بهبود آرتریت (مخصوصا آرتروز) تجویز می‌شوند.

آیا استفاده از بهترین قرص های لاغری به تنهایی کافیست؟

در پاسخ باید گفت خیر!

قرص های لاغری اگر به مدت طولانی مصرف شوند باعث اثرات جبران ناپذیری روی سیتسم عصبی و گوارشی هر فرد می گذارند. بهترین نتیجه برای استفاده از قرص های ضد لاغری می تواند همزمان با دریافت رژیم غذایی مناسب و ورزش همراه باشد.

توجه: این مطلب یک توصیه پزشکی یا دارویی نیست!

 

دکمه بازگشت به بالا