برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

گن ساعت شنی کامل

گن ساعت شنی خوبه؟ گن ساعت شنی ،گن لاغری و نوعی لباس است که هدف اصلی برای استفاده از آن فشرده سازی و پوشاندن چربی های بدن میباشد. استفاده از انواع گن باعث فشرده سازی چربی های آن بخش شده و باعث میشود که تا چند سانتی متر از حجم بدن کمتر شود. استفاده از لاغری باعث میشود انحنای کمر باریک تر نشان داده شود و همین امر اعتماد به نفس و زیبایی رو چند برابر میکند.همچنین استفاده از انواع محصولات گن ساعت شنی لاغری به منظور رژیم های لاغری و ورزشی امری متداول است.

گن های ساعت شنی لاغری گزینه ای مقرون به صرفه و همچنین فوری برای کاهش سایز و کاهش وزن بوده و همچنین غیر قابل مشاهده از زیر لباس است. از انواع گن ساعت شنی لاغری میتوان به گن ساعت شنی تاپی ، گن ساعت شنی شکمی و گن لاغری کلمبیایی اشاره کرد. گن ساعت شنی لاغری برای افرادی که چند هفته از عمل جراحی زیبایی لیپوماتیک یا لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی آنها گذشته و رخم هایشان خوب شده و می خواهند بدنشان خوب فرم بگیرد بسیار مفید است. این گن لاغری همچنین برای مادرانی که به تازگی زایمان کرده اند و افتادگی و شل شدگی شکم دارند و میخواهد این مشکل را سریع تر حل کنند خیلی عالی است.

انواع گن ساعت شنی ( گن شنی اصل )

گن ساعت شنی دارای انواع مختلفی در بازار می باشد. گن های فیت گن دارای ۳ یا ۶ قزن بسیار محکم در جلو گن و در دو مدل و یا می باشد. گن ساعت شنی ۹ فنره دارای لاتکس داخلی به همراه ۹ فنر می باشد که باعث ایجاد گرمای شدید در ناحیه شکم و پهلو می شود. در مقابل گن ساعت شنی ۲۵ فنره دارای دورویه لاتکس هم در لایه زیرین و هم در لایه بیرونی آن قرار داد و باعث ایجاد گرمای بسیار شدید تر نسبت به گن ساعت شنی ۹ فنره در ناحیه می گردد.

گن ساعت شنی تاپی یا گن ساعت شنی شکمی ؟ کدام مورد مناسب است؟

گن لاغری ترک اسلیپ نیز در دو نوع شکمی و تاپی در بازار عرضه می گردد. به گن تاپی در بازار ایران گن ساعت شنی بند سوتینی هم می گویند اما فقط مختص به بانوان نیست بلکه آقایان هم می توانند از این گن نیز استفاده کنند. گن ساعت شنی شکمی نواحی شکم و پهلو را به خوبی پوشش می دهد و باعث چربی سوزی در این نواحی می شود. اما گن ساعت شنی تاپی یا همان بند سوتینی دارای دو بند در بالای گن می باشد که باعث پوشش دهی بیشتر در ناحیه کمر می گردد. به همین جهت هم آقایان و هم خانم های عزیز می توانند از گن ساعت شنی شکمی و تاپی استفاده کنند. در بدن افراد که افتادگی پوست دارند حتماْ گن ساعت شنی تاپی یا همان بند سوتینی پیشنهاد میگردد.

مزایای گن ساعت شنی

 • مناسب جهت استفاده در زمان تمرین ورزشی پیاده روی و‏‏.‏‏‏‏.‏‏
 • مناسب جهت استفاده زیر لباس بعنوان گن
 • کاهش یک تا دو سایز بلافاصله بعد از پوشیدن
 • فرم گرفتن کمر پس از استفاده مداوم
 • آب شدن و از بین رفتن چربی در ناحیه شکمی
 • دارای سایز بندی S/M/L/XL/XXl
 • استفاده مداوم طبیعی جهت تسریع در عمل چربی سوزی و افزایش دمای میانی بدن

گن ساعت شنی برای افراد لاغر هم مناسبه

گن ساعت شنی برای افراد چاق و لاغر مناسب است بعضی افراد فکر میکنند گن فقط برای افراد چاق مناسب میباشد اما اصلا این گونه نیست. چون گن های ساعت شنی علاوه بر کاهش سایز مزایا خیلی زیادی دارند که در این مطلب به این مزایا میپردازیم و دلیل برتری این گن به تمامی گن های موجود در بازار میباشد که آن را معروف وپرفروش کرده است.

گن های ساعت شنی همانطور که از اسمشان پیداست دارای دوخت ساعت شنی هستند یعنی قسمت بالا و پایین گن پهنتر از قسمت میانی دوخته شده است تا به بدن شما فرم ساعت شنی دهد و دلیل نام گذاری این گن همین فرم دوخت آن است. در نتیجه گن بدن را فرم میدهد و وقتی قزنها تنگتر میکنید این فرم بیشتر وبیشتر در بدن مشخص میشود. که این دغدغه بسیاری از افراد بخصوص ورزشکاران و مدل ها میباشد که این فرم که زیباترین فرم شناخته شده در دنیا هست روی بدنشان ایجاد شود.

به یکی از ویژگی های منحصربه فرد دیگر گن ساعت شنی میپردازیم:

این گن بدلیل وجود قزنهای متعدد و متریال با کیفیتی که در ساخت آن بکاربرده شده است به فرد این امکان را میدهد که مدت طولانی تری از گن ساعت شنی استفاده کند. یعنی وقتی فردی یک گن ساعت شنی تهیه میکند مانند این میماند که چندتا گن تهیه کرده است چون بخاطر وجود قزنها با کاهش سایز، چند بار میتواند گن را تنگ تر کند و هزینه بیشتری صرف خرید چندین گن نکند. و حتی اگر سایز اون فرد بزرگتر شد قزنها به عقب برگردد. در واقع این امکان را میدهد که آزادی عمل بیشتری در هنگام استفاده از گن داشته باشد.

یکی دیگر از مزایا برتر و ویژه گن ساعت شنی کاهش سایز واقعی با گن میباشد. به این منظور که وقتی فردی گن تهیه میکند بار اول باید به سختی رو قزن اول که بیرونی ترین قزن است بسته شود به مرور قزنها جلو روند زمانیکه به قزن ششم که داخلی ترین قزن است میرسد حداقل هشت الی ده سانت و حداکثر پانزده سانت واقعی دور شکم اون فردکوچکتر میشود.

برتری های گن ساعت شنی نسبت به سایر گنها:

قدرت کشسانی گن های ساعت شنی نسبت به سایر گنها پایین تر بوده و در مقابل دارای قدرت جمع کنندگی بسیار بالاتر از گن های موجود در بازار دارند. این ویژگی مهم به گن این امکان را میدهد که همان بار اول حداقل دو سایز فرد را جمع کند یعنی کاهش سایز زیاد به محض پوشیدن گن صورت میگیرد.

گن ساعت شنی دارای چند فنر میباشد؟

گن دارای 9 یا 25 فنر داخلی است. که کار فنرها جلوگیری از لول شدن گن در هنگام فعالیت و فرمدهی به بدن در زیر لباسها میباشد. افرادیکه کمردرد دارند کمرشونو صاف نگه میدارد و فرم نشستنشونو اصلاح میکند و هنگام فعالیت بدنی مثل ورزش گن به هیچ عنوان توی تن تکان نمیخورد.

آیا گن ساعت شنی دارای ضرر و زیان برای بدن می باشد؟ (معایب گن ساعت شنی)

اگر کوچکتر از سایز واقعی خود گن ساعت شنی را تهیه کنید بر اثر فشار مضاعف بر بدن باعث آسیب به اندام های درونی می شود پس حتماً از جای معتبر و مشاوره درست سایز مناسب را انتخاب کنید. اگر تایم خیلی طولانی (بیش از 8 ساعت ) گن را می بندید حتماً باید آب بیشتری بنوشید. زیرا باعث ایجاد یبوست یا تشدید یبوست در بدن شما می شود. پس هنگام استفاده از گن ساعت شنی مثل هنگام ورزش چون تعریق زیادی صورت می گیرد حتماً باید آب بیشتری بنوشید ( مخصوصاً در فصول گرم سال)

زمانی که از گن ساعت شنی استفاده می کنید باید ماهیانه 1 قزن جلو بروید در غیر اینصورت اگر زودتر جلو روید ممکن است به بدن خود آسیب بزنید. به هیچ عنوان موقع خواب (چه روز چه شب) باید گن را از تن خود خارج کنید زیرا هنگام خواب بدن باید حالت استراحت و بدون هیچ فشاری باشد. زمانی که از گن ساعت شنی استفاده می کنید پس از باز کردن آن حتماً عرق ایجاد در سطح پوست خود را پاک کنید در غیر این صورت عرق ایجاد خارش و حساسیت پوستی می کند. جنس داخلی گن 100% نخ می باشد اما حساسیت احتمالی به دلیل تعرق بدن و اسیدی بودن آن است (مخصوصاً در آقایان)

در هنگام استفاده از گن طوری آن را تنظیم کنید که بر روی باسن شما قرار نگیرد به دلیل اینکه فرم باسن شما از بین نرود. گن هایی که بند رکابی یا ثابت دارند دارای معایبی می باشند از جمله افرادی که قد بلندی دارند نمی توانند گن را به سمت پایین بکشند چون بند ها ثابت است و این اجازه را نمی دهد و از جمله معایب دیگر این گن قابل تنظیم نبودن بند ها در مدل بند رکابی ثابتی است که ممکن است دور بازو ها را اذیت و یا افتادگی بند از روی شانه را به دلیل قابل تنظیم نبودن به همراه داشته باشد که با جایگزین بند قابل تنظیم یا همان گن ساعت شنی بند سوتینی این مشکلات نیز بر طرف گردیده شده است.

گن ساعت شنی شدیداً به گرما حساس می باشد از جمله آب گرم ، شوفاژ ، اتو و سشوآر هنگام شستشو و خشک کردن گن به هیچ عنوان از این موارد استفاده نکنید زیرا گن خاصیت اصلی خود را از دست می دهد و قدرت جمع کنندگی کاهش می یابد.

گن ساعت شنی را چگونه بپوشیم؟

برای استفاده از گن ساعت شنی، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. گن ساعت شنی را بردارید و در دستان خود قرار دهید.
  2. گن ساعت شنی را دور شکم خود قرار دهید، ما بین دو طرف گن ساعت شنی به اندازه یک کف دست فاصله می باشد.
  3. از قزن ردیف اول به سمت بالا شروع به متصل کردن قزن ها می کنیم.

گن ساعت شنی چگونه عمل می کند؟

گن ساعت شنی یک وسیله تناسب اندام کمربندی که مانند یک پوشاک است ، که معمولاً از پارچه‌ای ضخیم (لاتکس) و ستون فلزی سخت ساخته شده است و در اطراف قسمت وسط بدن قرار می‌گیرد. گن ساعت شنی به وسیله قزن ها به هم متصل می‌شود. هدف آن این است که بسیار بیشتر از یک میله یا لباس زیر شکل‌دهنده بر روی کمرتان به صورت فشرده تنظیم شود تا شکلی باریکتر و جمع‌تر به شما بدهد. در حالی که نتایج می‌تواند به طور فوری مشاهده شود، اغلب از آن برای به دست آوردن شکلی باریکتر و بزرگتر از ساعت شنی استفاده می‌شود.

کدام مدل گن ساعت شنی 6 قزنه 9 فنر یا 6 قزنه 25 فنر برای من مناسب است؟

اگر تا به حال از گن لاغری یا گن ساعت شنی استفاده نکرده اید بهتر است از گن 6 قزنه 9 فنره استفاده کنید چرا که فشار کمتری نسبت به گن 25 فنر دارد. اگر تجربه استفاده از گن ساعت شنی 6 قزنه 9 فنره را دارید پیشنهاد می گردد حتماً از گن ساعت شنی 6 قزنه 25 فنره استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا