برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

آموزش ساخت لباس اسپایدرمن

تصویر مرد عنکبوتی در بین کودکان بسیار محبوب است، آنها به هر طریق ممکن سعی می کنند از این قهرمان تقلید کنند. خرید لباس اسپایدرمن بین کودکان بسیار افزایش یافته است.

کت و شلوار اسپایدرمن از چه چیزی ساخته شده است؟

چندین گزینه برای دوخت لباس مرد عنکبوتی برای پسر وجود دارد:

 1. نسخه ساده شده شلوار جین کافی است، فقط یک یقه یقه اسکی آبی و قرمز در طبقه بالا بدوزید. یا ، اما بالا و پایین به شکل ساق است جداگانه، مجزا. ماسک کلاه ممکن است شامل شود یا نباشد. یک نسخه ساده از ماسک به شکل یک ماسک کارناوال معمولی وجود دارد، فقط باید آن را با تار عنکبوت رنگ کنید.
 2. خیاطی پیچیده تر روپوش یک تکه به همراه دستکش و کفش. یعنی همه عناصر در کنار هم قرار می گیرند. بیشتر اوقات ، این مدل خاص برای اجرا انتخاب می شود ، اما در خانه تکرار این گزینه دشوار است. فقط متخصصان می توانند این کار را انجام دهند. چنین کت و شلواری متناسب با اندام است و باورپذیرتر به نظر می رسد. لباس از 6-7 قسمت تشکیل شده است که به صورت جداگانه بریده شده است که باید دوخته شود. البته در اینجا به مهارت و صبر بیشتری نیاز است.

مهم!انتخاب لباس به هدف بستگی دارد، به پشتکار کودک، پوشیدن یک مجموعه کامل برای برخی دشوار است، سپس می توانید آن را فقط به سواری محدود کنید. طرفداران واقعی مرد عنکبوتی از هر تعبیری که تا حدودی یادآور قهرمان باشد خوشحال می شوند.

فرقی نمی کند که در کدام گزینه توقف کنید، اما این فقط در مورد خیاطی نیست. برای اینکه لباس شبیه عنکبوت به نظر برسد، باید دکور مناسب را ایجاد کنید. تمام عناصر قرمز را با یک “وب” رنگ کنید و کاربرد عنکبوت را فراموش نکنید. در صورت تمایل می توانید نقاشی یا گلدوزی کنید.

آنچه برای DIY نیاز دارید

به طوری که در نهایت لباس همانطور که در ابتدا تصور شده بود، باید قبل از دوخت داشته باشید و ابزار:

 • پارچه کشش قرمز و آبی؛
 • قیچی، خط کش، نوار اندازه گیری؛
 • گچ یا صابون؛
 • نخ ها قرمز و آبی هستند.
 • نشانگر پارچه مشکی؛
 • چرخ خیاطی و اورلاک.

گزینه ساده شده انتخاب می شود، نیاز به چرخ خیاطی کمتر است. مثلا می توانید یقه یقه اسکی قرمز بخرید و بدوزید . این کار به صورت دستی نیز قابل انجام است.

مهم!پارچه ساپلکس برای چنین کت و شلواری بسیار خوب است. به خوبی کشیده می شود، در حالی که محصول شکل خود را از دست نمی دهد. علاوه بر این، پالت رنگ فقط شامل مناسب ترین رنگ های قرمز و آبی است که کاملاً مشابه رنگ اصلی است.

اگر لازم است قسمت بالا و پایین را به هم یا جدا از هم بدوزید، به الگو نیاز دارید. نه، شما نیازی به ساخت یا ترسیم چیزی ندارید. کافی است یک ژاکت یا یقه یقه اسکی بچه گانه با سایز مناسب، ساق یا شلوار خواب پیدا کنید، آنها را روی پارچه هایی که از وسط تا شده اند، بچینید و اکنون الگوی آن آماده است. باقی مانده است که آن را با در نظر گرفتن کمک هزینه 1-2 سانتی متر دایره کنید.

نحوه ساخت لباس مرد عنکبوتی: دستورالعمل

برای دوخت لباس مرد عنکبوتی مورد علاقه خود، باید دستورالعمل های گام به گام زیر را دنبال کنید:

 1. با یک الگو شروع کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، شلوارهایی که از نظر اندازه مناسب هستند، جواب می دهند. آنها را روی پارچه آبی بچینید و برش دهید، اما طول آن کوتاهتر است. از آنجایی که تقلیدی از چکمه ها به شکل سرآستین های قرمز از ساق پا تا مچ پا وجود خواهد داشت. برای انجام این کار، فقط دو مستطیل از پارچه قرمز را برش دهید. بدوزید، با یک نشانگر تقلیدی از وب رنگ کنید. آنها روی شلوار پوشیده می شوند، بنابراین باید در قسمت اتصال دیده شوند تا ببینند که آیا ممکن است برای اطمینان از تناسب مطمئن روی پاها، یک نوار الاستیک وارد شود. جزئیات شلوار را بدوزید و یک نوار الاستیک وارد کنید تا به طور ایمن در کمر ثابت شوند.
 2. حالا همین کار را با قسمت بالایی انجام دهید. جلو و پشت ژاکت کودک را ببرید. در عین حال، جزئیات باید دارای یک عشوه از پارچه قرمز باشد. تمام عناصر دیگر در پارچه آبی هستند. برای اینکه گیج نشوید چه چیزی و کجا، بهتر است با نگاه کردن به عکسی از کت و شلوار از اینترنت یا طرحی که با مداد کشیده شده است، قسمت بالایی را ببرید. باز هم، آستین ها باید تقریباً تا آرنج باشد. برای درج های قرمز (تقلید از دستکش)، باید 2 مستطیل را برش دهید. از آنجایی که دکور رویه اشباع تر است، باید یک اپلیکیشن یا گلدوزی از یک عنکبوت در سطح سینه درست کنید، تمام درج های قرمز را با تار عنکبوت رنگ کنید و سپس تمام عناصر را بدوزید.
 3. برای الگوی ماسک کلاه، معمولی ترین کلاه مناسب است. روی یک پارچه قرمز، دو قسمت را پهن کرده و برش دهید. تنها نکته این است که کلاه باید بلند شود تا به گردن برسد. تقلیدی از وب را با یک نشانگر بکشید، بدوزید و برش هایی را برای چشم ها در سطح مناسب ایجاد کنید. خوب، یا یک جایگزین به شکل ماسک، همانطور که در بالا توضیح داده شد.

همین! لباس آماده است، باید دلیلی برای پوشیدن آن پیدا کنیم. می توانید با ترتیب دادن یک عکسبرداری در خانه با خانواده خود سرعت آن را افزایش دهید.

چگونه یک لباس مرد عنکبوتی برای کودک بسازیم

هر کودکی آرزوی لباس مرد عنکبوتی را دارد. اگر لباسی از این شخصیت برای کودک بدوزید، تحقق رویای کودکی کاملاً ممکن است. برای ساختن آن به مهارت ها و توانایی های خاصی نیاز ندارید، زیرا ساخت لباس مرد عنکبوتی اصلا سخت نیست.

این کار به زمان، صبر و کمی تخیل و همچنین لباس بافتنی قرمز، مشکی و آبی، مش، زیپ، کش نقره ای نازک یا یک نشانگر نیاز دارد. اما نحوه ساخت لباس مرد عنکبوتی برای کودک با دستان خود بیشتر توضیح داده شده است.

ما کار را با ساخت الگوها شروع می کنیم. از یک شبکه سبک، دو قسمت بیضی شکل، شبیه به یک چشم را برش می دهیم. از لباس بافتنی مشکی، دو نوار را به صورت مورب برش می دهیم که شبکه را قاب می کند.

در ادامه به ساخت قطعات از پارچه قرمز می پردازیم. از آن الگوهای بسیاری وجود خواهد داشت. ابتدا دو قسمت از ماسک را روی سر برش می دهیم. ابتدا باید دور سر و صورت کودک را اندازه بگیرید. این ابعاد برای تعیین عرض و ارتفاع ماسک مفید است. با بریدن قسمت از پارچه، سوراخ هایی را برای چشم ها در آن برش می دهیم. ما همچنین دستکش‌ها را از لباس‌های بافتنی قرمز برش می‌دهیم و هر دستکش کودک را برای الگو انتخاب می‌کنیم. ما یک تکه تکه را برش می دهیم که از سینه، گردن و شانه تشکیل شده است. و آخرین جزئیات کمربند و چکمه است. برای کمربند دو روبان و برای چکمه ها – دو مستطیل و پا مطابق با اندازه کفش کودک برش می دهیم.

حالا جزئیات آبی لباس را برش دهید. با در نظر گرفتن طول پاهای کودک، شلوارهای تنگ را مانند ساق کوتاه می بریم. ما همچنین دو مستطیل – جلو و عقب را برش دادیم.

ما دوخت را شروع می کنیم، مطلوب است که این کار را روی یک اورلاک انجام دهیم. یک مش و لبه مشکی روی جزئیات سر بدوزید. هر دو قسمت سر را می دوزیم، یک جور کلاه می گیریم، پشتش زیپ می دوزیم. سپس نیمه های آبی را برش می دهیم – جلو و عقب، قسمت یک تکه قرمز را می دوزیم. چکمه ها را می دوزیم و به شلوار وصل می کنیم. به نظر می رسد سه بخش اصلی لباس: سر، شلوار، بالاتنه. آنها را به هم وصل می کنیم تا یک سرهنگ درست کنیم.

لمس نهایی وب است. این را می توان به دو روش انجام داد: با یک نشانگر استفاده کنید یا یک نوار الاستیک را به محصول نهایی وصل کنید. خوب، و، البته، سینه و پشت را با عنکبوت تزئین کنید.

اکنون می دانید که چگونه یک لباس مرد عنکبوتی بسازید.

اگر نیاز به ایجاد سریع تصویر دارید، می توانید لباس مرد عنکبوتی را خودتان بسازید، زیرا یکی نیست یا یک مهمانی شرکتی تجاری سال نو نمی تواند بدون کد لباس اجباری در قالب انجام دهد . آواتارها و بتمن‌ها، سفید برفی‌ها و جدی برای رؤسا و مدیران خط اول امری عادی هستند، اما شما واقعاً می‌خواهید با قیمت کمی کمتر احساس شخصیتی از یک فیلم کنید. برای ساده ساختن لباس مرد عنکبوتی، زیرا برای دوخت آن در خانه همیشه تکه های پارچه و تمام جزئیات لازم برای دکوراسیون وجود دارد. بیایید تلاش کنیم بفهمید که برای ساختن یک لباس اصلی با دستان خود چه چیزی لازم است.

ابتدا باید مواد را برای کار انتخاب کنید. میتونه باشه:

 • تکه های پارچه الاستیک به رنگ آبی و قرمز؛
 • درج های لاکی کمربند آبی و قرمز؛
 • نخ های طلا و نقره، برق و سایر تزئینات اصلی؛
 • برای ایجاد جلوه حجم می توانید از رنگ های اورتان و آنیلین استفاده کنید تا نخ ها و پارچه ها را به رنگ دلخواه درآورید.

پایه پارچه ای لباس مرد عنکبوتی و ویژگی های آن

به عنوان پایه، می توانید یک کت و شلوار آبی آماده برای کودکان استفاده کنید، به عنوان مثال، یک لباس دوچرخه سواری یا یک لباس غواصی، که به سادگی تکمیل می شوند. در ایده نخ ها، زانوبندها و دیگر عناصر یک شخصیت سینمایی.

برای اینکه لباس تمام شده ظاهری نزدیک به حال داشته باشد، لازم است قوانین خاصی را رعایت کنید:

 1. رنگ باید با رنگرزی اصلی لباس تمام شده مطابقت داشته باشد. اگر رنگ کمی روشن تر است، می توان آن را با رنگ های پارچه آنیلین اصلاح کرد.
 2. با کمک این رنگ های سایه تیره می توانید عضلات، تکه های نارنجی و غیره را روی کت و شلوار بکشید.

بیایید فوراً این را بگوییم برای رنگ آمیزی استفاده می شود یک شرکت هلندی که در تولید لباس های صحنه تخصص دارد. اما اگر سعی کنید، در خانه می توانید ایجاد کنید و با کمک قطعات بالای سر برای حجم دادن به لباس اسپایدرمن، ظاهری واقعی به خود می گیرد.

لباس مرد عنکبوتی که توسط فیلمسازان استن لی و استیو دیتکو ساخته شده است، از لاستیک فوم برای شبیه سازی وب استفاده می کند. در خانه، می توانید از اورتان استفاده کنید. این مواد پاره نمی شود و لباس می تواند حتی در سال جدید آینده به شما خدمت کند. تارهای بادوام را می توان با چسب فوق العاده و رنگ آنیلین ساخت که می توان از آنها برای رنگ آمیزی خاکستری یا سیاه عمیق استفاده کرد.

در برای ساخت قطعات می توانید یک لباس عملی و زیبای مرد عنکبوتی بسازید که به یکی از بهترین کارناوال های سال نو تبدیل می شود.

ویژگی های قهرمان

یک ویژگی اجباری این قهرمان عینک قرمز است که می توان از آن ساخت که قابل رنگ آمیزی به رنگ مشکی متالیک است. همچنین می توانید از اورتان برای سبک دادن به جزئیات استفاده کنید. با آن، حجم دادن به کت و شلوار بسیار آسان است. برای این مشکی و متالیک، می توانید از سایه های قرمز استفاده کنید، اما نه . برای حجم دادن به ماسک می توانید از شیشه معمولی استفاده کنید . مطابق با

امروز خیلی داریم : لباس های مرد عنکبوتی. ما به شما خواهیم گفت که لباس های او از چه چیزی ساخته شده است، از چه تعداد از آنها ساخته شده است و از چه وسایلی استفاده می شود.

پیتر پس از آگاهی از توانایی‌های خود پس از گاز گرفتن توسط عنکبوت، آگهی‌ای را در روزنامه دید که به هر کسی که سه دقیقه در رینگ با یک کشتی‌گیر حرفه‌ای دوام بیاورد، جایزه نقدی می‌دهد. پیتر فکر کرد که اینطور است قدرت خود را آزمایش کنید برای حفظ ناشناس ماندن، او می پوشد و خود را نقاب می کند.

اولین لباس مرد عنکبوتی به این شکل بود.

پس از پیروزی، به پیتر پیشنهاد شد که یک ستاره تجارت نمایش شود، که برای آن پیتر خود را کت و شلوار معروف قرمز و آبی برای همه ما می سازد.

این لباس از اسپندکس ساخته شده بود که از الیاف پلی اورتان تشکیل شده بود. پارچه بسیار الاستیک است – می تواند تا 600٪ کشیده شود و در مدت زمان بسیار کوتاهی به حالت اولیه خود بازگردد. اسپندکس مقاومت زیادی در برابر سایش دارد، همچنین به راحتی قابل شستشو است و به سرعت خشک می شود.

لنزهای سفید بزرگی به ماسک دوخته شده است در یک ماسک لنزها به عنوان عینک آفتابی نیز عمل می کنند.

کت و شلوار دارد گجت ها:

سیمبیوت، “کت و شلوار سیاه”

اولین حضور Secret Wars شماره 8

Venom در هشتمین نسخه از رویداد “جنگ های مخفی” ظاهر می شود. ماورایی (فراتر)او با دیدن قدرت قهرمانان زمینی، برخلاف میل آنها، گروهی از قهرمانان و شروران را به سیاره دیگری که در کهکشانی دیگر قرار دارد، منتقل کرد تا با یکدیگر مبارزه کنند. در یکی از این نبردها، مرد عنکبوتی کت و شلوار خود را پاره کرد. به او توصیه شد که پیدا کند یکی از پایه ها عنکبوت با یافتن یک مکانیسم ناشناخته در پایه که یک کره سیاه را آزاد می کرد، آن را لمس کرد. بنابراین، او یک Venom زندانی را آزاد کرد که جایگزین او شد ، آن را قوی تر می کند و رنگ مشکی قوی تری به آن می بخشد.

این لباس به مرد عنکبوتی توانایی های جدیدی مانند:

 • قدرت مافوق بشری
  سیمبیوت ماهیچه ها و اسکلت بدن را بسیار تقویت می کند و آن را بسیار قوی تر می کند.
 • دوام فوق بشری
  سیمبیوت بدن را تقویت می کند و به آن اجازه می دهد تا با خیال راحت از سقوط از ارتفاعات زیاد، شلیک گلوله، ضربات قوی ترین ابرقهرمانان مانند هالک و جوگرنات جان سالم به در ببرد. سیمبیوت همچنین قادر به جذب گلوله های کالیبر کوچک است.
 • استقامت فوق بشری
  سیمبیوت به طور قابل توجهی تولید سموم خستگی در عضلات را کاهش می دهد. به همین دلیل، پوشنده می تواند 24 ساعت قبل از شروع خستگی در اوج توانایی های خود باشد.
 • عامل ترمیم کننده
  کت و شلوار به شما این امکان را می دهد که زخم ها را خیلی سریع تر از بهبود زخم ها بهبود دهید ;
 • تشخیص سیمبیوت
  سیمبیوت قادر است سایر همزیست ها را در فواصل طولانی حس کند.
 • توسعه وب
  سیمبیوت همچنین به شما اجازه می دهد تا وب خود را توسعه دهید، متشکل از کت و شلوار. قدرت آن 58 کیلوگرم در 1 میلی متر مربع است.
 • استتار
  سیمبیوت به شما این امکان را می دهد که هر لباسی را کپی کنید.

بعد از اینکه پیتر از شر سیمبیوت خلاص شد، اصلاً بدون کت و شلوار ماند. برای اینکه برهنه به خانه فرار نکند، به پیتر یکی از لباس های یدکی Fantastic Four داده می شود و به جای ماسک، کیسه ای روی سر او می گذارند.

در راه خانه، “مرد بسته” گروهی از راهزنان را متوقف می کند. پس از آن، روزنامه نگاران به او حمله می کنند و از او سؤالات زیادی می پرسند که او کیست، چگونه توانسته راهزنان را متوقف کند، آیا او سعی دارد با لباس خود ابرقهرمانان را مسخره کند. پیتر بدون پاسخ به سؤالات از خبرنگاران فرار می کند و به خانه فرار می کند.

کت و شلوار مشکی

اولین حضور Spectacular Spider-Man #99

یکی دیگر از کت و شلوارهای قابل ذکر، کت و شلوار مشکی است، اما نه سیمبیوت. پس از خلاص شدن از شر لباس بیگانه، پیتر با شگفتی روبرو شد ، که او را یک کپی دقیق از کت و شلوار مشکی ساخت، زیرا عنکبوت را در آن جذاب تر می دانست.

این لباس از همان مواد کلاسیک ساخته شده است، i.е. از اسپندکس در ابتدا، پیتر آن را نمی پوشید، اما وقتی کت و شلوار معمولی اش پاره شد یا در حال شستشو بود، پیتر کت و شلوار مشکی پوشید. اما پس از اینکه ونوم مری جین را ملاقات کرد و او را به شدت ترساند، از پیتر خواست که این کت و شلوار را در بیاورد. بنابراین، کت و شلوار مشکی به طور موقت به قفسه رفت.

در آینده، پیتر کت و شلوار مشکی پوشید تا به دشمنان نشان دهد که جدی است و قصد شوخی ندارد. در این لباس، عنکبوت با وجود اینکه یک سیمبیوت نبود، بسیار تهاجمی رفتار کرد.

مرد عنکبوتی با لباس مشکی تقریباً ویلسون فیسک (کینگ پین / کینگ پین) و سرگئی کراوینوف (کرایون شکارچی) را به قتل رساند.

اولین ظهورمرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 529

پس از سرکوب شورش در زندان رافت، مرد عنکبوتی به New Avengers پیوست و دوست شد. . استارک به هر طریق ممکن از پیتر مراقبت کرد، حتی خانواده پارکر را در برج انتقام جویان مستقر کرد. قبل از جنگ داخلی، تونی استارک با پیتر توافق کرد: پیتر بطور ضمنی دستیار اصلی او شد. به همین مناسبت، تونی استارک یک لباس زرهی به پیتر داد که از میکروفیبر کولار ساخته شده بود. کولار دارای استحکام بالایی است (پنج برابر قوی تر از فولاد، استحکام کششی σ0=3620 مگاپاسکال). کولار قدرت و کشش را حفظ می کند ، تا برودتی (-196°C). علاوه بر این، در دمای پایین، حتی کمی قوی تر می شود. هنگامی که گرم می شود، کولار ذوب نمی شود، اما به طور نسبی تجزیه می شود ah (430-480 درجه سانتیگراد). جزئیات طلایی لباس از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده است.

نشان عنکبوت به عنوان محفظه ای برای سیستم کامپیوتری که ابزارهای لباس را کنترل می کند، به شرح زیر عمل می کند:

 • گلایدر مشبک
  به شما امکان می دهد پروازهای کوتاه انجام دهید، رایانه می تواند مسیر پرواز را محاسبه کند.
 • ارتباط رادیویی
  خطوط ارتباطی داخلی برای آتش نشانان، پلیس و آمبولانس، تقویت صدا و تصویر. از جمله نور مادون قرمز و ماوراء بنفش؛
 • فیلترهای هیدروکربنی
  در ناحیه دهان برای محافظت در برابر سموم قرار دارد.
 • مبدل کردن
  پارچه سبک وزن ساخته شده از نانوالیاف فلزی، تنظیم دید کت و شلوار را امکان پذیر می کند، کنترل با استفاده از حسگرهای عصبی شیمیایی انجام می شود. Nanofiber از سایر سبک های کت و شلوار پشتیبانی می کند، می تواند هر سبک کت و شلواری را بپذیرد. همچنین، کت و شلوار می تواند با سطوح مختلف ادغام شود.
 • شاخک ها
  سه شاخک مکانیکی تیز در پشت فعال می شود که با آن می توانید حمله کنید. دوربین‌ها در شاخک‌ها نصب می‌شوند و تصاویر را روی لنزها پخش می‌کنند.
 • زره
  این لباس قادر به مقاومت در برابر گلوله های کالیبر کوچک است.
 • پایداری دمایی
  کت و شلوار می تواند دمای بالا را تحمل کند.

لباس زرهی

اولین حضور مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 654

هنگامی که اسپایدی حس عنکبوتی خود را از دست داد و توسط مارکوس لیمن مورد اصابت گلوله قرار گرفت، اسپایدی مجبور شد به نحوی از خود محافظت کند. به همین دلیل، او یک لباس زرهی جدید برای خود ساخت که می تواند در برابر گلوله تا گلوله تفنگ تک تیرانداز مقاومت کند.

عنکبوت با لباس خود وارد ساختمانی شد که مارکوس لیمن گروگان ها را در آن نگه داشت. راهزن سعی کرد گروگان ها را بکشد، اما عنکبوت در زره خود ضربه را تحمل کرد و در برابر انفجار مسلسل 5.56 میلی متری مقاومت کرد. در نتیجه، اسپایدر مارکوس را به بیرون هل داد، جایی که ده ها تک تیرانداز سعی کردند به او شلیک کنند. اما مرد عنکبوتی با محافظت از او در برابر گلوله‌های تک تیرانداز، که لباسش با موفقیت در برابر آن‌ها مقاومت کرد، جنایتکار را نجات داد.

جنس لباس دقیقا مشخص نیست. به احتمال زیاد این ماده یک پلیمر با ضربه بالا است که پیتر اختراع کرده است. کولار زیر پوشش سیاه پوشیده می شود. روی سر کلاه ایمنی با عدسی های باریک روی سوراخ ها قرار دارد تا احتمال اصابت گلوله به چشم را به حداقل برساند. شوترهای وب روی مچ دست نیستند، بلکه روی ساعد قرار دارند.

یکی دیگر از ویژگی های این لباس یک شبکه مغناطیسی است که هرگونه سیگنال رادیویی را مسدود می کند. پیتر آن را طوری ساخت که مارکوس لیمن نتواند از چاشنی ها استفاده کند.

پیتر Spider Armor را ایجاد کرد تا به نگهبان شب کمک کند تا تیم شرور جدیدی به نام Enforcers را شکست دهد که اعضای آن توانایی های خطرناکی داشتند و تهدیدی برای کل نیویورک بودند. آنها به عنوان یک تیم حتی برای اسپایدی بسیار خطرناک بودند. مرد عنکبوتی توسط قدرت های اژدها، موریانه و مارماهی که به راحتی می توانستند اسپایدی را سرخ یا تضعیف کنند و همچنین توسط زنی به نام گیاه که هاگ های سمی منتشر می کرد، در معرض خطر قرار گرفت. زره روی لباس معمولی پوشیده شده است. زره از الیاف کولار ساخته شده است. صفحات از آلیاژ تیتانیوم ساخته شده اند که استحکام و مقاومت در برابر حرارت را افزایش می دهد. صفحات به گونه ای به هم وصل شده اند که در حرکت اختلال ایجاد نکنند. این لنزها از شیشه های مقاوم در برابر حرارت ساخته شده اند که می توانند در برابر حرارت بالا مقاومت کنند. در زیر ماسک یک فیلتر تعبیه شده است که هوا را از هاگ های سمی پاک می کند.

هنگامی که مبارزه با Enforcers شروع شد، زره کاملاً از Spider در برابر دمای بالا و انفجار محافظت کرد. اما در طول نبرد، زره به تدریج از ضربات متعدد شکست. حرکت مرگبار توسط Thermite انجام شد که صفحات را ذوب کرد و سپس Spidey را منجمد کرد. مرد عنکبوتی زره ​​یخ زده را شکست. مرد عنکبوتی دیگر هرگز از این زره استفاده نکرد.

ویژگی های لباس:

 • زره
  صفحات می توانند گلوله های کالیبر کوچک را تحمل کنند.
 • مقاومت در برابر حرارت
  کولار و تیتانیوم در برابر درجه حرارت بالا مقاومت می کنند.
 • فیلتر کنید
  فیلتر زیر ماسک به شما این امکان را می دهد که هوا را از گازهای سمی (اسپور) تصفیه کنید.

لباس پنهانی

اولین حضور مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 650

یک روز، Hobgoblin به آزمایشگاه Horizon نفوذ کرد و یک فلز دست ساز به نام revirbium را که تخریب آن تقریبا غیرممکن است، دزدید، و یک بار ارتعاشات را دفع کرد و تقریباً کل ساختمان را نابود کرد.

برای اینکه این فلز خطرناک به دست افراد اشتباه نیفتد، عنکبوت تصمیم می گیرد آن را پس بگیرد، اما برای انجام این کار باید وارد برج بسیار محافظت شده Kingpin شود. برای این منظور، عنکبوت تصمیم گرفت لباس مخصوصی بسازد که او را نامرئی کند و هر صدای خارجی را جدا کند تا از خنده اولتراسونیک هابگوبلین و همچنین صداهای داخلی محافظت کند. صدا و نفس مرد عنکبوتی).

این لباس از یک شبکه omi-harmonic با خواص خمشی نور و صدا ساخته شده است. کت و شلوار دارای 3 حالت است:

 • سبز، حالت مخفی کاری
  در این حالت، کت و شلوار نور و صدا را خم می کند و Spidey را نامرئی می کند و صدا را جدا می کند. خطوط نئون این اطمینان را دارند که عنکبوت در حالت مخفی کاری بتواند در فضا حرکت کند. با کمک لنزهای مخصوص این خطوط را می بیند;
 • قرمز، حالت عایق صدا
  به طور کامل تمام صداهای خارجی از جمله اولتراسوند را ایزوله می کند.
 • سفید
  این حالت عادی است، یک کت و شلوار معمولی می شود.

علاوه بر این ویژگی ها، کت و شلوار یک ویژگی دیگر نیز دارد – این حشرات عنکبوت ضد فلزی خاص هستند که می توانند هر نوع فلزی را از بین ببرند.

لباس بنیاد آینده

اولین حضور مرد عنکبوتی شگفت انگیز شماره 658

هنگامی که بنیاد آینده اسپایدی را برای یک ماموریت فراخواند، او با لباس قدیمی Fantastic Four حاضر شد تا به تیم آنها بپیوندد. اما تیم در نهایت لباس‌های جدیدی به تن کردند و لباس جدیدی نیز به اسپایدی دادند. پیتر در ابتدا به شوخی گفت که او مانند یک ضد زهر به نظر می رسد و مردم فکر می کنند او بد است.

لباس از مولکول های ناپایدار ساخته شده است. پارچه ای از مولکول های ناپایدار، به سختی با چاقو بریده می شود و با گلوله های کالیبر کوچک سوراخ می شود. کت و شلوار نمی تواند لکه دار شود، که اینطور است چون کت و شلوار سفید است

خرید ارزان از ست ایفای نقش مرد عنکبوتی.

دکمه بازگشت به بالا