چرا باید برای حمل خودرو از یدک کش مناسب استفاده کرد؟

پاسخ به این سوال دور از ذهن نیست شما تصور کنید یک کامیون را با وانت و یا نیسان حرکت دهید، این کار نه تنها امکان پذیر نیست بلکه بسیار خطرناک هم می باشد.توجه به حفظ تعادل خودرو با یدک کش از آسیب به اتومبیل، صدمه به بدنه، شاسی و… جلوگیری می کند.

تجهیزات مورد نیاز برای یدک کش کردن

زنجیر
کابل
جک هیدرولیکی
جعبه ابزار
داشتن انواع چکش
کپسول آتش نشانی
تجهیزات کامل یدکی
جعبه کمک های اولیه
چراغ هشدار دهنده
شبرنگ
و انواع بالابر ها می باشد.

با تماس به یدک کش مشهد  می توانید از ؛ مشاوره رایگان ، تعمیرات خودرو در محل و حمل خودرو با یدک کش های چرخگیر دار و خودروسوار ، بهره مند شوید..

یک یدک کش حرفه ای باید چه نکاتی را رعایت کند؟

رساندن خودرو به مقصد بدون وارد شدن خسارت بسیار حائز اهمیت است. یک یدک کش حرفه ای تنها می تواند با در نظر گرفتن نکات ایمنی این اطمینان را به راننده بدهد.

چراغ بزرگ وسیله نقلیه | یدک کش ماشین سنگین تهران

رعایت اصول اصلی حمل خودرو
یکی از این موارد بررسی تمام اجزا یدک کش است، تنظیم باد لاستیک های یدک کش، بسیار اهمیت دارد. در صورتی که باد لاستیک ها به درستی تنظیم شده باشند، کنترل ماشین آسوده تر است. کفی خودروبر مشهد حمل خودرو با نیسان چرخ گیر و خودرو بر ، خودرو سوار بدون آسیب به خودرو مشتری بابیمه و بارنامه معتبر و قانونی بصورت شبانه روزی انجام می شود

توجه به سرعت
راننده خودرو یدک کش باید با سرعت استاندارد حرکت کند، تا بتواند در مواقع لزوم ترمز کند، داشتن سرعت بالا، از ترمز به موقع جلوگیری می کند و همین امر می تواند سبب خسرات و تصادفات جدی گردد.

توجه به دید ماشین
راننده خودرو یدک کش باید به تمام زوایای اتومبیل معیوب، دید داشته باشد، تا بتواند در پیچ ها اتومبیل را به درستی کنترل کند.

دربارهشرکت آرتا امداد

شرکت سراسری آراز امداد خودرو آرتاویل با نام تجاری ” آرتا امداد ” به شماره ثبت ۱۶۰۶۲ از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در امر امدادرسانی با استفاده از تجهیزات روز همچون خودروبر کفی ، خودروسوار ، جرثقیل دکل دار و نیسان یدک کش شروع کرده و در حال حاضر اکثر شهرهای ایران عزیزمان را پشتیبانی می کند . همچنین این شرکت بدلیل همکاری متقابل با شرکت های تامین کننده قطعات خودرو ، خرابی و تعمیرات وسیله نقلیه مشتریان عزیز را شناسایی و جهت رفع مشکل تمامی قطعات را با نازل ترین قیمت حتی کمتر از قیمت بازار ! عرضه می کند .

 

دکمه بازگشت به بالا