مطالب میجیک

نماینده شیراز میهمان یاران ملیکا

میجیک/پرس با گذشت حدود یک ماه از حادثه تلخی که برای ملی پوش شیرازی فوتبال کشورمان رخ داد، هم تیمی های او برای دیدار با آخرین تیم راهی بم شده اند.

بامداد 12 دی ماه امسال در بیستمین سالگرد فاجعه زلزله بم، حادثه تلخ دیگری در این شهر کویری کشورمان خبرساز شد. سه ملی پوش زن که با تاکسی اینترنتی در حال حرکت به داخل شهر بودند بر اثر واژگونی خودروی پرایدشان به شدت مجروح شدند.

با گذشت یک ماه از این حادثه، بهناز طاهرخانی و زهرا خواجوی همچنان تحت درمان هستند. بازگشت این دو بازیکن به میادین فوتبال نامشخص است.

اما اتفاق تلخ و فراموش نشدنی تری برای ملی پوش شیرازی افتاد. ملیکا محمدی که در سن 23 سالگی یکی از امیدهای فوتبال بانوان کشورمان به شمار می رفت در این حادثه جان باخت و جامعه ورزش کشور را در شوک فرو برد.

معاون شیراز مهمان یاران ملیکا است

این سه بازیکن دو روز قبل از این اتفاق در تیمی بودند که با نتیجه 3 بر صفر مقابل سپاهان اصفهان پیروز شدند.

معاون شیراز مهمان یاران ملیکا است

خاتون بام پس از این حادثه تلخ دو بازی دیگر انجام داد و سه بازیکن اصلی خود را از دست داد. ابتدا در خانه با 5 گل تیم رقیب ملوان بندرانزلی را در هم کوبیدند اما هفته گذشته در ایلام با تساوی بدون گل مقابل نمایندگان این شهر متوقف شدند.

نماینده شیراز در آذرماه سه بار در این مسابقات به میدان رفته است که یک برد و دو باخت به دست آورده است.

ایساتیس کاران فارس هم اکنون با هفت امتیاز در رده ششم جدول و خاتون با 20 امتیاز در صدر جدول قرار دارند.

به گزارش میجیک، دیدار دو تیم در هفته نهم لیگ برتر فوتبال بانوان از ساعت 13 روز جمعه 8 آذرماه در ورزشگاه فجر شهر بم آغاز می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا