برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

تفاوت تلویزیون سونی چینی با مالزی

دوستان سلام میخواستم یه تلوزیون 42″ سونی w670 بگیرم بانه قیمت 2/300 اعلام میکنه ولی میگه چینیه نه مالزی تقریبا یک ملیون با مالزیش اختلاف قیمت داره کسی از کیفیت چینیا خبر داره ؟

یعنی از این 51 نفری که این تاپیکو باز کردن هیچ کس نیست جواب منو بدونه؟

دوستان سلام میخواستم یه تلوزیون 42″ سونی w670 بگیرم بانه قیمت 2/300 اعلام میکنه ولی میگه چینیه نه مالزی تقریبا یک ملیون با مالزیش اختلاف قیمت داره کسی از کیفیت چینیا خبر داره ؟

دوست عزیز
چینی ها برای ساخت هر وسیله سه جور متریال استفاده می کنند ضعیف – متوسط- عالی متریال ضعیف را برای کشور های جهان سوم که از نظر مالی ضعیف هستند – متوسط را برای گشورهای در حال توسعه و عالی را برای کشورهای پیشرفته می سازند پس در نتیجه اگر دیدید که یک جنس چینی با قیمت پایین است و سفارش آسیا بدانید که دوام چندانی ندارد ولی اگر گرانقیمت و سفارش اروپا و امریکاست بدانید که حتی از مدلهای اروپایی هم با کیفیت تر است ولی برای مالزی خیالتان راحت که کیفیت آن خوب است چون آنها یک جور می سازند

با چینی بودن یا مالزی بودنش کاری ندارم اما کلا سری جدید سونی دو دسته شده که مدل های ارزان قیمت اون رو پنلش رو ال جی می زنه و ظاهرا اختصاصی سونی هم نیست چون بعد از چند سال سونی سایز تی وی هاش رو تو این دسته عوض کرده و بجای 40 داره 42 میزنه و بجای 46 داره 47 میزنه قیمت این سری هم خیلی ارزان تر شده البته نصبت به قیمت های خود سونی و الان براحتی یه سونی از نظر قیمتی با مدل مشابه سامسونگ یا ال جی داره رقابت می کنه ظاهرا تغییرات خیلی گسترده شده حتی پخش فرمتهای مختلف هم به USB اضافه شده که در تضاد با سیاست های سونی من از همه این ها یک نتیجه می گیرم سری های جدید سونی برای خرید حداقل الان انتخاب مناسبی نیست تا جواب خودش رو پس بده تو بازار بطور گسترده تر پخش بشه .

با چینی بودن یا مالزی بودنش کاری ندارم اما کلا سری جدید سونی دو دسته شده که مدل های ارزان قیمت اون رو پنلش رو ال جی می زنه و ظاهرا اختصاصی سونی هم نیست چون بعد از چند سال سونی سایز تی وی هاش رو تو این دسته عوض کرده و بجای 40 داره 42 میزنه و بجای 46 داره 47 میزنه قیمت این سری هم خیلی ارزان تر شده البته نصبت به قیمت های خود سونی و الان براحتی یه سونی از نظر قیمتی با مدل مشابه سامسونگ یا ال جی داره رقابت می کنه ظاهرا تغییرات خیلی گسترده شده حتی پخش فرمتهای مختلف هم به USB اضافه شده که در تضاد با سیاست های سونی من از همه این ها یک نتیجه می گیرم سری های جدید سونی برای خرید حداقل الان انتخاب مناسبی نیست تا جواب خودش رو پس بده تو بازار بطور گسترده تر پخش بشه .یعنی میشه در تلویزیون سونی بالاخره فیلم با زیرنویس فارسی دید؟!!

این دستگاهw670 رو یه جا 2/400 اعلام میکنه و جای دیگه 3/300 هر دو هم ادعا میکنن مالزیه اختلاف قیمت خیلی زیاده آدم میمونه

این دستگاهw670 رو یه جا 2/400 اعلام میکنه و جای دیگه 3/300 هر دو هم ادعا میکنن مالزیه اختلاف قیمت خیلی زیاده آدم میمونه

نمی دونم از کجا قیمت کردید اما W670 رو بازرگانی ایران هم کم کم داره میاره تو جمهوری بعضی مغازه ها دارند شاید این اختلاف قیمت مربوط به گارانتی بازرگانی ایران باشه که گرانترش کرده .

سایت جت خرید مو جود داره با قیمتی که گفتم فقط تو این موندم که ساخت چینه یا مالزی

دوست عزیز
چینی ها برای ساخت هر وسیله سه جور متریال استفاده می کنند ضعیف – متوسط- عالی متریال ضعیف را برای کشور های جهان سوم که از نظر مالی ضعیف هستند – متوسط را برای گشورهای در حال توسعه و عالی را برای کشورهای پیشرفته می سازند پس در نتیجه اگر دیدید که یک جنس چینی با قیمت پایین است و سفارش آسیا بدانید که دوام چندانی ندارد ولی اگر گرانقیمت و سفارش اروپا و امریکاست بدانید که حتی از مدلهای اروپایی هم با کیفیت تر است ولی برای مالزی خیالتان راحت که کیفیت آن خوب است چون آنها یک جور می سازند

سلام دوست گرامی

اگر یک جنس چینی با قیمت بین المللی و سفارش آسیا باشد آیا باز هم دوام چندانی ندارد ؟!!

آیا محصولات یک برند که تحت لیسانس و نظارت آن برند تولید میشوند ، کیفیت های متفاوتی از لحاظ تولید دارند ، تی با قیمت یکسان ؟

مگه مجبورین سونی بخرین برین سراغ سامسونگ

داداش همون w700 هست تو بازار و فقط چینی نباشه
این فرق عددی هم بسته به بازارشون متفاوته وگرنه ی مدل هستن

خوب همون مشکل اصلی اینجاست که نمیشه چینی از مالزی تشخیص داد دیگه؟؟

خوب همون مشکل اصلی اینجاست که نمیشه چینی از مالزی تشخیص داد دیگه؟؟
داداش گلم سونی کلا ریسک خریدش بالاس و شما از ی برند دیگه بخر
شما اگه قصد خرید داری سقف بودجت رو بگو و بگو از تی وی چی میخوای تا راهنماییتون کنم

نظرتون راجع به مدل LM76100 ال جی چی؟؟؟ الان قیمتش چند؟؟

نظرتون راجع به مدل LM76100 ال جی چی؟؟؟ الان قیمتش چند؟؟
خوبه داداش
قیمتش 42 اینچش 3200 تا 3300
شما سقف بودجت چقده داداش

سونی 804 بدون گارانتی(ساخت مالزی)بگیر،عالیه

vBulletin , Copyright ©2000-2023, Jelsoft Enterprises Ltd.

ابر شرکت سونی یک شرکت چند ملیتی ژاپنی است که در زمینه ی تولید لوازم الکترونیکی ، صنعت بازی ، تجهیزات سرگرمی و … فعالیت دارد و علی الخصوص در زمینه ساخت تلویزیون و سیستم صوتی و کنسول بازی از بهترین های دنیا می باشد.

مالزی بزرگترین مونتاژ کننده های محصولات سونی در کل جهان است که دارای دو مرکز تحقیق و توسعه در سلانگور و پنانگ و کارخانه های تولید تلویزیون در بانگی ، سلانگور است. و بازار هدف تلویزیون های سونی مونتاژ مالزی آسیا آفریقا و یکسری از کشورهای اروپاست.

بسیاری از دوستان این سوال شاید برایشان بوجود آمده باشد آیا می توان به تلویزیون های سونی مونتاژ مالزی اعتماد کرد یا خیر ؟ جواب مثبت است بله زیرا که چه مالزی یا هر کشور دیگری که باشد زیر نظر کارشناسان این شرکت اسمبل محصولات انجام می گیرد و مطمئنا به همان میزان دقت و سخت گیری وجود دارد و شرکت سونی هیچ موقع اسمش را زیر سوال نمی برد با مونتاژ های بی کیفیت !!

با توجه به سرمایه‌گذاری‌های شرکت‌های ژاپنی در این کشور و نظارت و مدیریت ژاپنی‌ها نظم خاصی در این کشور حاکم است.

قیمت تلویزیون های سونی مونتاژ مالزی

نمایش 1–12 از 211 نتیجه

برای تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی چه راهی وجود دارد؟ سونی یکی از این برندها محسوب می‌شود که مدت زیادی است که به روابط تجاری رسمی خود با ایران پایان داده است و تلویزیون‌های آن دیگر به‌صورت رسمی وارد ایران نمی‌شوند و تنها به‌صورت قاچاق وارد کشور می‌شود.

در این مقاله سایت تصلاپرس قصد داریم به راه‌های تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی و انتخاب و خرید تلویزیون اصلی سونی راهنمایی کنیم و نکات لازم برای تشخیص مدل سونی را بیان کنیم.

تصلا – تحریم‌های آمریکا باعث شده است بسیاری از برندهای خارجی از جمله برندهای لوازم‌خانگی و لوازم صوتی و تصویری رابطه خود را با ایران قطع کنند و دیگر نمایندگی رسمی در کشورمان نداشته باشد.

بنابراین به دلیل اینکه هیچ نهاد رسمی بر واردات تلویزیون‌های سونی نظارت می‌کند، امکان وارد شدن تلویزیون تقلبی و فیک به بازار نیز وجود دارد.

به همین دلیل در هنگام خرید تلویزیون سونی اصل باید کاملاً مراقب باشید. مخصوصاً در بازارچه‌های مرزی کشور مثل بازارهای گناوه و بانه. در این مطلب قصد داریم در مورد نحوه تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی توضیح دهیم و ویژگی‌های تلویزیون اصلی سونی را بیان کنیم.

در ضمن در مورد تشخیص مدل تلویزیون سونی نیز کمی توضیح می‌دهیم و نحوه تشخیص کشور سازنده تلویزیون سونی را نیز بیان می‌کنیم.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

 • تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی
 • تشخیص مدل تلویزیون سونی
 • تشخیص کشور سازنده تلویزیون سونی.

بیشتر بخوانید:

نحوه تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی

تلویزیون‌هایی که در بانه عرضه می‌شوند، اختلاف قیمت زیادی با تلویزیون‌های دارای گارانتی رسمی دارند و از سوی دیگر جدیدترین مدل‌های تلویزیون‌های سونی همیشه در فروشگاه‌های این شهر موجود است.

این دو عامل همیشه بسیاری از مردم را برای خرید تلویزیون از بانه ترغیب و وسوسه می‌کند. اما در این زمینه کاملاً باید با احتیاط عمل کرد.

اولین اقدام برای خرید تلویزیون سونی اصلکسب اطمینان از سلامت فیزیکی دستگاه است. زیرا اغلب کالاهای موجود در فروشگاه‌های این شهر به‌صورت قاچاقی با استفاده از چهارپایان یا توسط کول برها و بدون احتیاط در مسیرهای سخت و صعب‌العبور حمل و جابجا می‌شوند و احتمال آسیب دیدن آن‌ها در این مسیر بسیار زیاد است.

بنابراین در هنگام خرید تلویزیون تمام بخش‌های آن را به‌خصوص قسمت‌های مختلف صحنه نمایش، پورت‌ها و اتصالات را با دقت کامل و موشکافانه بررسی کنید.

در مرحله بعدی از اصل بودن تلویزیون سونی مطمئن شوید. برای کسب اطمینان در مورد اصل بودن محصول موارد زیر را با دقت و حوصله زیاد بررسی کنید:

 • مدل دستگاه را در موتورهای جستجو مثل گوگل به‌صورت انگلیسی جستجو کنید و از وجود مدل موردنظر در سایت رسمی سونی یا سایر سایت‌های معتبر مطمئن شوید. در ضمن می‌توانید با اسکن بارکد روی کارتن تلویزیون نیز مدل آن را در اینترنت جستجو کنید. با جستجوی ساده در اینترنت به‌راحتی می‌توانید اپلیکیشن‌های اسکنر بارکد را دریافت و نصب کنید. پس از یافتن مدل دستگاه در سایت سونی، بخش‌های مختلف نمایش داده‌شده در تصاویر تلویزیون‌ها را با تلویزیون در حال خریدتان به‌دقت مطابقت دهید.

بیشتر بخوانید:

توجه: در برخی از سایت‌ها ازجمله سایت‌های ایرانی مدل‌های مختلف با یک صفر اضافه درج شده‌اند؛ به‌عنوان‌مثال مدل‌های X900F و X950G به‌صورت X9000F و X9500G درج شده‌اند.

 • مدل و شماره سریال موجود روی کارتن دستگاه را با اطلاعات مندرج روی خود دستگاه حتماً تطابق دهید. هرگونه مغایرت نشانه تقلبی بودن دستگاه است.
 • مطمئن شوید اندازه قاب اطراف صحنه نمایش با اندازه ذکرشده در جدول مشخصات تلویزیون موردنظر در سایت‌های رسمی و معتبر، کاملاً یکسان باشد و بیشتر یا کمتر نباشد.
 • اندازه دستگاه (اینچ) و ویژگی‌های ذکرشده روی کارتن تلویزیون‌ها یا ویژگی‌هایی که با ترسیم لوگو و نشانه نمایش داده شده‌اند، باید به‌طور دقیق با اطلاعات ذکرشده مرتبط با مدل‌های مختلف در سایت‌های رسمی مطابقت داشته باشد.
 • به اختلافات جزئی در حروف و اعداد مدل‌ها نیز حتماً توجه کنید (به‌عنوان‌مثال دقت کنید مدل X8000H را با مدل X8000G اشتباه نگیرید). اگر متوجه شدید مشخصات یا ویژگی‌های ظاهری دستگاه با اطلاعات و تصاویر ثبت‌شده در منابع رسمی مغایرت دارند و احساس کردید فروشنده سعی می‌کند با گفتن جملاتی مثل سفارشی بودن دستگاه برای یک کشور یا منطقه خاص، شما را فریب دهد، به‌هیچ‌وجه حرف او را نپذیرید و از خرید دستگاه اجتناب کنید.

بیشتر بخوانید:

خرید تلویزیون اصل از بانه

به ددلیل اینکه قیمت لوازم خانگی در بانه کمتر است، برخی از مشتریان ترجیح می دهند از این شهر خرید کنند. اما تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی مهم است تا گرفتار افراد کلاهبردار نشوید. نکات لازم در مورد خرید تلویزیون اصل سونی از بانه عبارت است از:

 • حتی‌الامکان از خرید تلویزیون از فروشگاه‌های اینترنتی منتسب به بانه خودداری کنید و درصورتی‌که ناگزیر به انجام این کار هستید حتماً از فروشگاه‌های دارای نماد الکترونیکی خرید کنید و از تطابق کامل مدل در حال خرید با مدل موردنظرتان اطمینان کسب کنید.
 • در صورت تمایل برای گارانتی کردن محصول موردنظرتان، قبل از پرداخت وجه درخواست شده برای گارانتی، در مورد اعتبار، سابقه و نحوه ارائه خدمات شرکت موردنظر و میزان رضایت مشتریان از خدمات آن تحقیقات لازم را انجام دهید؛ زیرا بسیاری از شرکت‌هایی گارانتی کننده تلویزیون‌های بانه‌ای فاقد اعتبار یا حتی صوری هستند. در بسیاری از فروشکاه‌های اینترنتی بانه که فروشگاه فیزیکی نیز دارند، می‌توانید با پرداخت مبلغی بین ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان تلویزیون خود را به مدت ۲ سال گارانتی کنید و از ۵ سال خدمات پس از فروش نیز استفاده کنید. معمولاً ارائه خدمات مربوط به این گارانتی‌ها بر عهده شرکت‌های نوین‌سرویس و آواسرویس است.
 • از خرید تلویزیون‌هایی که گردو غبار در قسمت‌های مختلف آن دیده می‌شود، جدا خودداری کنید؛ زیرا احتمالا این تلویزیون‌ها ساعت‌ها در مغازه‌ها یا پشت ویترین آن ها روشن بوده‌اند.
 • توجه داشته باشید که بخش‌های مختلف کارتن تلویزیون پاره یا جمع یا خیس و از مواد با کیفیتی ساخته شده باشد.

بیشتر بخوانید:

تشخیص مدل تلویزیون سونی

تلویزیون‌های سری W سونی تلویزیون‌های فول اچ‌دی این برند هستند (مانند تلویزیون W660 F) هستند و جزو تلویزیون‌های فول اچ‌دی رده‌بالای سونی با پشتیبانی از قابلیت HDR و قابلیت تقویت کنتراست محسوب می‌شوند.

تلویزیون‌های X9500 هم برای علاقه‌مندان به تماشای فیلم و سریال با کیفیت بالا یکی از بهترین گزینه‌ها هستند. این تلویزیون‌ها با روشنایی و کنتراست بالای خود و همچنین پردازش تصاویر به بهترین شکل ممکن و نمایش تصاویر دارای حرکت سریع به‌صورت کامل روان و بدون تاری افراد علاقه‌مند به فیلم و سریال را شگفت‌زده می‌کنند.

این تلویزیون‌ها با قابلیت ایجاد کنتراست بی‌نهایت و نمایش رنگ‌ها با غنای بسیار بالا و همچنین نمایش رنگ مشکی به‌صورت کاملاً عمیق و غنی حرفی برای گفتن باقی نمی‌گذارند و در آن‌ها تصاویر روشن کاملاً روشن و تصاویر تیره کاملاً تیره نمایش داده می‌شود که به افزایش وضوح تصاویر و جزئیات آن‌ها کمک زیادی می‌کند. اولدهای سونی از تمام ویژگی‌های جدید و حرفه‌ای ایجادشده برای تلویزیون‌های سونی برخوردار هستند و کیفیت صدای فوق‌العاده خوبی هم دارند.

بیشتر بخوانید:

آشنایی با حروف و نشانه‌های روی تلویزیون سونی

برای تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی باید با حروف و علامت های روی تلویزیون سونی آشنا شوید. پس اجازه دهید شما را با مفاهیم اعداد و حروف و سری ساخت مدل‌های تلویزیون سونی آشنا کنیم.

به‌‌عنوان‌مثال اعداد و حروف تلویزیون X8500G را بیان می‌کنیم:

هر کدام از اعدادی که در تلویزیون سونی مدل XBR 75 X 9 5 00 G حاوی چه اطلاعاتی است؟ این حروف و اعداد عبارت‌اند از:

XBR: این سه حرف نشان‌دهنده محصولات سفارشی متناسب با استانداردهای آمریکاست. در ابتدای برخی از مدل‌ها نیز حروف KD قرار دارند که به‌صورت قراردادی به معنی تلویزیون هستند.

۷۵: این عدد و سایر اعداد بعد از حروف اول مدل، اندازه تلویزیون به اینچ هستند.

۹: این عدد نشان‌دهنده سری دستگاه است. ۹: رده‌بالا، ۸: میان‌رده، ۷: ساده، ۶: مقرون‌به‌صرفه

۵: این عدد مدل دستگاه را نشان می‌دهد: عددهای ۲ تا ۸ نشان‌دهنده مدل دستگاه هستند (عددهای ۰، ۴ و ۵ مدل‌های شاخص هستند؛ مثل مدل‌های ۸۰۰۰، ۸۵۰۰ و ۹۴۰۰)

۰: برای تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی این عدد نشان‌دهنده نوع طراحی دستگاه است. در تمام مدل‌ها یک تا دو رقم آخر نشان‌دهنده نوع تیونر، طراحی و مقصدی است که محصول برای آن سفارشی‌سازی شده است. به‌عنوان‌مثال وجود دو عدد صفر در انتهای مدل نشان می‌دهد که تلویزیون به سفارش اروپا ساخته شده و اعداد ۷۷ و ۹۶ به معنای سفارشی‌سازی تلویزیون برای انگلستان است.

G: آخرین حرف مدل نشان‌دهنده سال ساخت دستگاه است.

استعلام شماره سریال تلویزیون سونی | تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی

بیشتر بخوانید:

ویژگی‌های شاخص کلاس‌های مختلف تلویزیون‌های سونی

برای تشخیص تلویزیون سونی اصل باید به شاخص کلاس ها توجه کنید که عبارتند از:

 • کلاس R: ساده‌ترین کلاس سونی و کلاس پایه این شرکت بدون قابلیت‌های هوشمند و سیستم‌عامل (مانند برخی از تلویزیون‌های دارای وضوح HD و Full HD)
 • کلاس W: تلویزیون‌های رده‌بالای سونی با کیفیت بسیار بالا با وضوح HD و Full HD همراه با برخی از ویژگی‌های تلویزیون‌های هوشمند مثل قابلیت دسترسی به اینترنت و استفاده از سرویس‌های استریم و به اشتراک‌گذاری ویدئو مانند نتفلیکس و ویدیو (مثل مدل W650D)
 • کلاس X: تلویزیون‌های متوسط و نسبتاً رده‌بالای سونی با وضوح ۴K با فناوری‌های ارتقادهنده کیفیت تصویر مثل دالبی ویژن، دالبی اتموس و… و برخورداری از پردازنده X1 Ultimate و X1 Extreme، قابلیت‌های هوشمند و سیستم‌عامل اندروید
 • کلاس A: تلویزیون‌های اولد (نسل جدید تلویزیون‌های LED) با کیفیت و کنتراست عالی و گزینه‌ای کاملاً ایده‌آل برای بازی
 • کلاس Z: برترین و گران‌قیمت‌ترین کلاس تلویزیون‌های سونی (اولین تلویزیون ۸K سونی در این کلاس عرضه شده است). سونی برای طراحی و ساخت این تلویزیون‌ها از تمام توانایی‌ها و قابلیت‌های خود استفاده می‌کند.

تشخیص کشور سازنده تلویزیون سونی

یک راه دیگر برای تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی توجه به کشور سازنده است. درصورتی‌که تلویزیون اصل باشد، می‌توانید با اسکن کردن بارکدهای کارتن روی تلویزیون، اطلاعات مهمی ازجمله کشور سازنده آن را مشاهده کنید؛ البته تقریباً تمام تلویزیون‌های سونی، برخلاف تلویزیون‌های سامسونگ و ال‌جی که در کشورهای مختلفی تولید می‌شوند، تنها در یک کشور یعنی مالزی تولید می‌شود؛ البته اکثر قطعات تلویزیون‌های سونی ژاپنی هستند و تلویزیون‌های این برند در مالزی تنها مونتاژ می‌شوند.

البته تلویزیون‌های سری R و تلویزیون‌هایی که با گارانتی رسمی سونی در ایران یعنی گارانتی بازرگانی ایران عرضه می‌شوند، استثنا هستند و در مالزی ساخته نمی‌شوند.. تلویزیون‌های سری R که اکنون دیگر تقریبا در بازار موجود نیستند، در چین مونتاژ می‌شوند و تلویزیون‌های دارای گارانتی بازرگانی ایران (این تلویزیون‌ها هم دیگر در بازار موجود نیستند و شاید بتوانید به‌سختی آن‌ها را پیدا کنید) در ایران مونتاژ می‌شوند.

به‌هرحال تلویزیون‌های مونتاژ مالزی نسبت به سایر تلویزیون‌های سونی کیفیت به‌مراتب بهتری دارند و توصیه می‌کنیم تنها این تلویزیون‌ها را بخرید. برای راهنمای بیشتر می توانید به davidwhitetv.ie مراجعه کنید.

نتیجه‌گیری

در اینجه به چندین روش برای تشخیص اصل بودن تلویزیون سونی پرداخته شد. در هنگام خرید تلویزیون سونی اصل حتماً به مواردی که در این مقاله ذکر شد، توجه کنید و حتماً مشخصات تلویزیون به‌خصوص حروف و اعداد مدل را با دقت کامل با اعداد و حروف مدل موردنظر در سایت رسمی سونی مطابقت دهید و در صورت وجود کوچک‌ترین مغایرت در بین دو مدل از هر نظر، جدا از خرید آن اجتناب کنید.

در صورت خرید تمایل برای خرید تلویزیون از فروشگاه‌های اینترنتی، تلویزیون را حتماً از فروشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده دارای نماد الکترونیکی خریداری کنید و تا جای ممکن سعی کنید تلویزیون را با گارانتی معتبری خریداری کنید.

در هنگام انتخاب گارانتی تلویزیون از متعهد بودن شرکت ارائه‌دهنده گارانتی در قبال خدمات گارانتی و خدمات خود مطمئن شوید و از پرداخت وجه برای گارانتی‌های غیر معتبر و نه‌چندان شناخته‌شده خودداری کنید.

آخرین نکته‌ای که در خصوص اصل بودن تلویزیون سونی باید به آن اشاره کنیم، توصیه خرید تلویزیون ۴K هوشمند سونی است. این تلویزیون‌ها با برخورداری از سیستم‌عامل اندروید قابلیت‌های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و استفاده از این تلویزیون‌ها را راحت و لذت‌بخش‌تر می‌کنند.

اگر نیاز به مشاوره و یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت اول تعمیر مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .
منبع: youtube.com

دکمه بازگشت به بالا