آموزش کاشت و طراحی ناخن در تهران در آموزشگاه آرایشگری لی لی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]کاشت ناخن زمانی انجام می گردد که ناخن ها رشد مناسبی نداشته و یا از ظاهر زیبایی برخوردار نیستند. در هر حال تصمیم برای کاشت ناخن ها به توجه به نیاز و صلاحدید افراد و تحت نظر افراد متخصص و خبره انجام خواهد شد. با استفاده از کاشت ناخن، قالب هایی با جنس ها و رنگ ها و طرح های مختلف که انتخاب می کنید کاشته خواهند شد. روش های کاشت ناخن بسیار متفاوت و دارای اهمیت و حساسیت  بالایی بوده و لازم است حتما توسط افراد حرفه ای انجام گردد. کاشت ناخن ها صرفا برای ناخن های دست نبوده و می توان آن را برای ناخن های پا نیز انجام داد. روش های زیادی برای کاشت ناخن وجود دارند که می توان به روش کاشت قالبی، پودری، ژله ای و یا ترکیبی از این روش ها اشاره کرد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارا هستند.

آموزش کاشت ناخن در تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان حرفه کاشت ناخن باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزش کاشت ناخن در تهران که توسط آکادمی لی لی فاطمه حبشی برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

هزینه و قیمت کاشت ناخن

به دلیل متفاوت بودن روش های کاشت ناخن، کلیه هزینه ها نیز در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات کاشت ناخن در تهران لطفاً با ما تماس بگیرید.

طراحی ناخن

طراحی ناخن یا همان دیزاین ناخن، همانطور که از نام آنها پیداست در دسته طراحی جای می گیرند و در واقع باید گفت هنری در طراحی هستند اما نه بر روی صفحات کاغذ و بیلبوردها، بلکه بر روی ناخن ها. طراحی ناخن به سلیقه های متفاوت بستگی دارد و افراد زیادی از روی علاقه ای که به این حرفه دارند، این شغل را دنبال می کنند و البته تعدادی از افراد به صورت حرفه ای در سالن های مجهز اقدام به طراحی و دیزاین ناخن ها می کنند. بنابراین چنانچه تمایل دارید تا ناخن های شما به زیباترین شکل ممکن ترمیم یا طراحی گردد می بایست به مراکز تخصصی زیبایی جهت طراحی ناخن مراجعه نمائید.

هزینه و قیمت طراحی ناخن

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات طراحی و دیزاین ناخن در تهران لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش طراحی و دیزاین ناخن در تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی دیزاین و طراحی ناخن در تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

ضمن اینکه پیشنیاز طراحی ناخن، مانیکور ناخن و پدیکور ناخن می باشد. بنابراین لازم است با این دو مورد نیز آشنا شویم.

مانیکور ناخن چیست؟

مانیکور تکنیکی در زیبایی ناخن هاست که با کمک آن می توانید با حذف بخش ها و گوشت های اضافی ناخن آن ها را ترمیم نمایید. در واقع مانیکور ناخن مجموعه ای فعالیت هاست که باعث زیبایی ناخن خواهد شد. از جمله می توان به سوهان کشی و یا برق انداختن بر روی ناخن (پولیش ناخن) نام برد. این تکنیک باعث می شود ناخن های شما تمیزتر، براق تر و کشیده تر و در نتیجه بسیار زیباتر به نظر برسد.

هزینه و قیمت مانیکور ناخن

کلیه هزینه ها در این زمینه متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات مانیکور ناخن در تهران لطفاً با ما تماس بگیرید.

آموزش مانیکور ناخن در تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان این حرفه باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی مانیکور ناخن در تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

پدیکور ناخن چیست؟

بهتر است بگوییم پدیکور ناخن همان مانیکور است اما با این تفاوت که پدیکور ناخن برای ناخن های پا انجام می گردد. حتی به کمک پدیکور می توانید ترک های کف پا و پوسته های کف پا را نیز رفع نمائید تا پای شما جوان تر به نظر برسد.

هزینه و قیمت پدیکور ناخن

در رابطه با تکنیک پدیکور نیز کلیه هزینه ها متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات پدیکور ناخن در تهران لطفاً با ما تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه برای آموزش کاشت ناخن در تهران

آموزش پدیکور ناخن در تهران

چنانچه قصد دارید شما نیز یکی از هنرآموزان حرفه پدیکور ناخن باشید، فاصله زیادی تا محقق شدن آرزوهایتان وجود ندارد. کافیست در دوره های آموزشی پدیکور ناخن در تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

سوهان ناخن چیست؟

سوهان کشیدن ناخن یکی از روش هایی است که باعث می گردد بتوانید ناخن های خود را سالم و زیبا نگه دارید. سوهان زدن ناخن لزوما نباید در آرایشگاه انجام شود و شما در صورت یادگیری روش صحیح سوهان کشیدن ناخن، می توانید کلیه کارها را خودتان و در منزل انجام دهید و نیازی به صرف هزینه های زیاد سوهان ناخن نیست.

آموزش سوهان کشیدن (زدن) ناخن در تهران

همانطور که عرض شد برای سوهان کشیدن ناخن به شیوه صحیح لازم است آموزش های لازم را در این مورد فرا بگیرید. با شرکت در دوره های آموزشی سوهان ناخن در تهران که توسط اینجانب برگزار و اجرا می گردد به طور کامل با مباحث این حوزه و نحوه انجام آن به صورت کاملا عملی برخوردار گردید. ضمناً کلیه هنرآموزان عزیز از پشتیبانی آنلاین دائم برخوردار خواهند بود.

هزینه و قیمت سوهان کشیدن ناخن

در رابطه با تکنیک سوهان کشیدن نیز کلیه هزینه ها متفاوت بوده و با توجه به نوع و سطح کار تعیین می گردد. شما در سالن زیبایی ما ، از مناسب ترین تعرفه در کنار کیفیت، ظرافت و دقت کار بهره خواهید برد. جهت اطلاع از شرایط ، هزینه و قیمت خدمات سوهان کشیدن ناخن در تهران لطفاً با ما تماس بگیرید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دکمه بازگشت به بالا