تسمه نقاله آهن و استیل

تسمه نقاله آهن و استیل

نوار نقاله ها بیشتر به عنوان یک نوع از قطعات لاستیکی شناخته شده اند. اما نوع دیگری از این محصولات وجودارد که با آهن ساخته  میشوند. این نوع از نوارنقاله ها معمولا کاربرد متفاوتی دارند و در شرایط سختر به کاربرده می شوند.

کانوایر استیل (تسمه نقاله استیل)

کانوایر استیل (تسمه نقاله استیل) : لولای جوش داده شده بهره وری مشتری را افزایش می دهد. ما نوار نقاله هایی کارآمد، با کیفیت و قابل اعتماد می سازیم که در برابر سخت ترین محیط ها مقاومت می کنند. به طور خلاصه، کانوایر استیل بهره وری شما را با حل مسائل عملیاتی شما افزایش می دهند.

با طراحی های زنجیره ای و تسمه های فولادی لولای جوشی قوی در قاب های سنگین ساخته شده است. این کمربندها با مجموعه گسترده ای از سفارشی سازی بر اساس برنامه های شما به افزایش کارایی شما کمک می کنند. در این مقاله تسمه استیل کانوایر از سایت کلیدآهن به موضوعاتی مانند نوار نقاله، تسمه فلزی، نوار استیل نسوز، نقاله زنجیره ای  و نوار توری می پردازیم.

نوار نقاله ها

تسمه نقاله فولادی لولایی چیست؟ نوار نقاله فولادی همه کاره ترین نوار نقاله است، می توان از آن برای حمل تقریباً هر نوع قطعه و انواع ضایعات استفاده کرد. نام‌های رایج دیگر این نوار نقاله‌ها، نوار نقاله‌های لولای پیانو، نوار نقاله‌های لولایی و نوار نقاله‌های لولایی هستند.

بیشتر کاربردها شامل جابجایی فلز می‌شود، با این که مواد اغلب با ضربه‌ای که دیگر نقاله‌ها قادر به تحمل آن نبودند، می‌افتد. مدل های دو و یک نیم گام اکثر برنامه ها را مدیریت می کنند. اغلب، تسمه استیل کانوایر چهار و شش اینچی برای ضایعات بزرگتر، ریخته گری، آهنگری و هر کاربرد با بارهای سنگین یا کار طولانی مورد نیاز است.

یک نوار نقاله فولادی تیتان می‌تواند حرکات افقی و بلند را در یک نوار نقاله واحد ترکیب کند. بال‌های جانبی شعاعی انحصاری ما شکاف بین بال‌های کناری را از بین می‌برد تا عملکردی بدون گیر و نوار نقاله کارآمدتری ارائه دهد. فقط تیتان بال‌های جانبی شعاعی را در همه اندازه‌های زمین ارائه می‌کند. ما را همراهی کنید.

تسمه های فلزی

تسمه‌های فلزی و تسمه‌های تایم فلزی از جنس استنلس استیل با طراحی سفارشی، به دلیل دوام، انعطاف‌پذیری و عملکرد روان، طیف وسیعی از گزینه‌های ساخت را در اختیار مهندسان قرار می‌دهند. ما با شما کار خواهیم کرد تا یا تجهیزات اتوماسیون موجود را به عملیات تسمه نقاله فلزی تبدیل کنیم، یا یک سیستم جدید برای بهبود کارایی و کاهش هزینه های عملیاتی طراحی کنیم.

نوار نقاله استیل نسوز

نوارهای  نقاله مستقیم را در مواد نسوز برای کوره‌های پخت مداوم تولید می‌کند.در طی فرآیند پخت، مواد فلزی پودری فشرده  می شوند. پودرها در قالب ها فشرده می شوند و سپس تا دمایی که کمتر از دمای ذوب مواد است گرم می شوند. فرآیند پخت در تولید اجسام در فولاد ضد زنگ، فولاد کربن، برنز و سایر آلیاژها استفاده می شود.

این تکنیک معمولاً برای تولید قطعاتی استفاده می‌شود که نیازی به پردازش مکانیکی بعدی در صنایع مختلف از جمله صنعت خودرو ندارند. در ادامه مطلب تسمه استیل کانوایر به بررسی دیگر مطالب پی می بریم.

زنجیر نقاله فلزی

زنجیرهای نقاله، مانند زنجیر انتقال، مجموعه ای از یاتاقان های ژورنال هستند که توسط صفحات محدود کننده ای که هر یاتاقان ژورنال را به هم متصل می کنند، محکم می شوند. تأسیسات تولید تنها زمانی می توانند کارآمد باشند که در اوج بهره وری کار کنند، چیزی که اگر تسمه نقاله کند یا آویزان باشد غیرممکن است. بارهای سنگین و فشار بالایی که زنجیر نقاله شما تحت آن قرار می‌گیرد، می‌تواند بسیار آسیب‌رسان باشد، به خصوص اگر از زنجیر غیر استاندارد استفاده می‌کنید.

زنجیر نقاله یک عنصر اصلی در تولید مواد غذایی و صنعت مرکبات است که به شما امکان می دهد مقادیر زیادی از کالاها را به سرعت از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. زنجیر نقاله در انواع مواد مقاوم در برابر خوردگی، از جمله فولاد ضد زنگ و روکش موجود است.  زنجیر نقاله ما محکم و بادوام است و به شما این امکان را می دهد که خیالتان راحت باشد که زنجیرنقاله شما را در حال دویدن نگه می دارد.

توری نوار نقاله

متداول ترین روش نصب تسمه بر روی نوار نقاله، بندکشی است. اتصال توری به راحتی با تجهیزات مناسب به تسمه متصل می شود و به راحتی روی نوار نقاله نصب می شود. برای دستیابی به نتایج مناسب، تسمه باید کاملاً مربع باشد و بندکشی با اندازه مناسب باید نصب شود

گیره های جداگانه از طریق یک دستگاه مخصوص با کمترین آسیب به تسمه نصب می شوند و از طریق یک پین به هم متصل می شوند. این یک اتصال صاف را فراهم می کند که برای نوار نقاله ها و قرقره های کوچک بسیار عالی است. در ادامه مقاله تسمه استیل کانوایر ما را همراهی کنید.

خلاصه

سیستم‌های نقاله سایت کلیدآهن نتایج دقیق و قابل تکرار و حداکثر توان محصول را ارائه می‌دهند. تسمه استیل کانوایر ما که از با کیفیت ترین مواد ساخته شده اند به گونه ای طراحی شده اند که رد پای کوچکی داشته باشند و به راحتی می توان آنها را طوری پیکربندی کرد که تقریباً در هر فضای مغازه ای قرار بگیرند.

مجتمع فناوران صنعت بردسیر می تواند پشتیبانی مهندسی را برای اطمینان از سفارشی سازی سیستم تسمه ی جدید شما و مطابق با مشخصات دقیق شما ارائه دهد. ما در این مقاله تسمه استیل کانوایر به مواردی  نوار نقاله، تسمه فولادی، نوار استیل نسوز، نقاله زنجیره ای و توری نوار اشاره کردیم.

تسمه توری فلزی و تسمه نقاله آهن استیل

همانطورکه در مطالب قبلی در مورد انواع تسمه نقاله های موجود در صنعت ساخت و تولید دستگاه های نوارنقاله بحث کردیم ، در این مطلب نیز قصد داریم در مورد تسمه نقاله های توری فلزی برایتان مطالبی را ارائه کنیم. در این مقاله نیز شما را با تسمه توری فلزی آشنا خواهیم کرد . تسمه توری های فلزی در انواع صنایع کاربرد دارند و می توان از آنها به راحتی استفاده کرد چرا که این نوع از تسمه ها از پرکاربردترین تسمه ها در صنعت نقاله سازی بشمار می رود.

کاربرد این نوع از تسمه ها به دلیل قابلیتی است که تسمه نقاله های پی وی سی و لاستیکی این کارایی لازم را ندارند. در برخی موارد در خط تولید کارخانه ای از روغن و آب استفاده می شود که در چنین مواردی نیز تسمه های فلزی استیلی به داد تولیدکنندگان می رسد. طریقه ساخت این نوع از تسمه ها به وسیله بافت مفتول های فلزی و یا استیلی می باشد که به همین دلیل می تواند در ضخامت های متفاوتی ساخته و بافته شود.

این تسمه ها نیز مانند سایر تسمه ها می تواند بر طبق نیاز مشتری از مش بندی های کوچک و یا بزرگ برخوردار باشد. بعضی اوقات نیز طبق خواسته مشتری مشتری در دو طرف توری های نقاله فلزی از زنجیر های فلزی صنعتی برای هدایت توری استفاده می شود. توری های نقاله فلزی قابلیت مقاومت بالا در دماهای بالا را نیز دارند.

مجتمع ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع تسمه نقاله می باشد که انواع تسمه های توری فلزی را نیز توسط نیروهای زبده خود به تولید می رساند. شما خریدار عزیز می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه و مشاهده انواع تسمه ها و نیز تماس با مشاورین فنی این فروشگاه بهترین انتخاب را در تسمه نقاله خود داشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا