مطالب عمومی

کاتن: پوتین وکیل بایدن در مذاکرات وین بود!

به گزارش فاکس نیوز، سناتور جمهوری خواه تام کاتن به این شبکه درباره تأثیر روابط واشنگتن و مسکو بر مذاکرات وین گفت: «جو بایدن».[رئیس جمهور آمریکا] در سال های اخیر، واقعا برای ولادیمیر پوتین[رئیس جمهور روسیه] او برای مذاکره به وکلای خود متکی بوده و سعی کرده از طریق پوتین به توافق هسته ای جدیدی با ایران دست یابد که بدتر از توافقی است که باراک اوباما به دست آورد.[رئیس جمهور پیشین آمریکا] در سال 2015 تکمیل شد.

این سناتور آمریکایی با تکرار ادعای مقامات آمریکایی مبنی بر وجود اهداف نظامی در برنامه هسته ای ایران، گفت: این توافق به ایران اجازه می دهد تا کشوری در آستانه هسته ای شدن باشد و در عین حال صدها میلیارد دلار برای ادامه کار فراهم کند. تروریسم در خاورمیانه».

او با اشاره به رویکرد بایدن در قبال روسیه گفت: «او قطعا از ابتدا از ولادیمیر پوتین خوشحال بود. بخشی از آن به توافق هسته ای و بخشی مربوط به سازش های مربوط به روسیه در 50 سال گذشته است.

او گفت: «دلیل این تصمیم این بود که رئیس جمهور بایدن فکر می کرد که باعث می شود روسیه به اوکراین حمله کند. “وقتی به گذشته نگاه می کنیم، می بینیم که چقدر احمقانه بوده است.”

311311

دکمه بازگشت به بالا