اقتصادی

مشکلی در تامین مرغ و گوشت عید و ماه رمضان وجود ندارد

میجیک/خوزستان معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در ایام عید سعید فطر و ماه مبارک رمضان مشکلی برای تامین مرغ و گوشت در استان وجود ندارد.

عبدالهادی فرخ تبار در گفت وگو با میجیک، اظهار کرد: پس از عملیات ذبح 8 اسفند و ذبح انجام شده، فردا عملیات ذبح در خوزستان ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون در ایام عید سعید فطر و ماه مبارک رمضان قرار داریم، افزود: پس از راه اندازی مجدد کشتارگاه ها و توزیع مرغ و گوشت در بازار مشکلی برای تامین این کالاها نخواهیم داشت. .

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در حال حاضر به دلیل توزیع مرغ منجمد ذبح شده روزانه و گوشت قرمز منجمد در بازار مشکلی برای تامین نیاز مردم استان وجود ندارد.

فرخ تبار گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار است گوشت گرم از استان های دیگر به خوزستان وارد شود تا نیاز این محصول تامین شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی ادامه داد: کنترل و نظارت بر عرضه و توزیع گوشت و مرغ در بازار استان به صورت شبانه روزی انجام می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: برای توزیع مرغ کشتار شده در استان مشکلی وجود ندارد و با راه اندازی کشتارگاه ها نیاز بازار تکمیل می شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا