اقتصادی

خداحافظی ۴ مدل آیفون پس از رونمایی آیفون ۱۵

اپل پاییز امسال سری آیفون 15 را معرفی خواهد کرد و پس از آن تولید برخی از مدل های قدیمی این گوشی هوشمند را متوقف خواهد کرد.

به گزارش میجیک، ممکن است تولید آیفون 12 در کنار آیفون 14 پرو، آیفون 14 پرو مکس و آیفون 13 مینی پس از عرضه آیفون 15 متوقف شود.

توقف تولید آیفون 12 یک اقدام قابل پیش بینی است زیرا اپل معمولاً پس از سه سال عرضه، تولید مدل های قدیمی تر را متوقف می کند و احتمالاً آیفون 13 جایگزین آن برای کسانی خواهد شد که به دنبال یک گوشی میان رده هستند. ممکن است تولید آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس پس از یک سال فروش متوقف شود، چیزی که برای مدل های «پرو» اپل رایج است.

سرنوشت آیفون 14 مشخص نیست، اما ممکن است قیمت آن کاهش یابد. اپل ممکن است آیفون 13 مینی را با الگوبرداری از پایان تولید آیفون 12 مینی پس از دو سال فروش عرضه نکند. پیش بینی ادامه یا توقف آیفون 14 پلاس دشوار خواهد بود زیرا این اولین مدل «پلاس» اپل است.

انتظار می رود سری آیفون 15 شامل چهار مدل آیفون 15، آیفون 15 پلاس، آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس باشد. آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس می توانند از چیپست A16 Bionic و مدل پرو می توانند از آخرین پردازنده A17 استفاده کنند. هر چهار دستگاه دارای iOS 17 خواهند بود که انتظار می‌رود در کنفرانس سالانه طراحان جهانی اپل معرفی شود.

به گزارش وب سایت Gizmo China، طبق معمول، علاقه مندان به فناوری منتظر معرفی محصولات جدید اپل خواهند بود و تولید مدل های قدیمی نیز متوقف می شود تا جا برای مدل های جدید و بهبود یافته باز شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا