مطالب عمومی

المشاط از مواضع ارتش یمن و گروه‌های مقاومت در لبنان و فلسطین تقدیر کرد

رئیس شورای عالی سیاسی یمن از دستاوردهای نیروهای مسلح این کشور در دفاع از فلسطین و کمک به غزه و همچنین گروه های مقاومت و مقاومت فلسطین در لبنان قدردانی کرد.

به گزارش میجیک، مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی خطاب به یمن ضمن قدردانی از مواضع نیروهای مسلح و نظامیان یمنی که در کنار گروه های فلسطینی و مقاومت اسلامی در لبنان می جنگند، گفت: وی گفت: ما و شما باید با چالش بزرگی که وجود دارد، خطر قریب الوقوع و تنش های خطرناک و آشکار دشمن صهیونیستی مبارزه کنیم، با توکل به یاری خداوند، باید تمام تلاش خود را برای حمله به دشمن و ارتقای سطح آمادگی برای مقابله به کار بگیریم. با آن با تمام امکانات

به گزارش شبکه خبری المیادین، المشاط در ادامه تاکید کرد: دفاع از فلسطین و قدس و کمک به غزه در این جنگ بزرگ و شرایط سخت، در واقع دفاع از یمن و امت اسلامی و کل نسل بشر است، ما باید خدا را شکر که به ما اجازه داد تا این موقعیت فوق العاده را برای کمک به نیازمندان بگیریم.

همچنین رئیس شورای عالی سیاسی یمن در پیامی به نیروهای مسلح یمن گفت: امت اسلامی در جنگ با دشمن آمریکا وارد مرحله حساسی شده است، جنایت کنونی دشمن در غزه این نیست. جدید، اما تنها یک امتیاز در پرونده جنایات وحشتناک علیه بشریت.” شروع به شکل گیری کرد.

ارتش یمن در حمایت از مقاومت فلسطین که بیش از دو ماه است مورد حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی قرار دارد، به عملیات خود علیه کشتی های مرتبط با رژیم صهیونیستی ادامه می دهد.

یحیی سریع بامداد سه شنبه اعلام کرد نیروی دریایی ارتش یمن عملیاتی را علیه نفتکش نروژی «استریندا» انجام داد که به سمت اراضی اشغالی حرکت کرد و هدف موشک قرار گرفت.

این مقام یمنی تائید کرد: در این عملیات علیه نفتکش نروژی پس از اینکه خدمه از پاسخگویی به همه هشدارهای ما خودداری کردند، نیروهای مسلح یمن از هدف قرار دادن هر کشتی که برخلاف بیانیه قبلی خود عمل کند، تردیدی دریغ نخواهند کرد. .

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا