برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

تلگرام چرا نمیاد؟

گرفتن کد تلگرام برای کشور ایران

تلگرام و tiktok smm panel یکی از بهترین پیام رسان هایی است که در کشورهای مختلف جهان مورد استفاده قرار می گیرد. این پیام رسان امنیت نسبتا بالایی دارد و بسیار به اطلاعات کاربران خود حساس است. وجود امکانات متنوع، کاربری راحت، امکان استفاده از استیکرهای مختلف و … از جمله امکاناتی است که در تلگرام و smm panel وجود دارد و این امکانات، باعث شده اند که افراد زیادی علاقه مند به ثبت نام در این برنامه و استفاده از آن باشند. به منظور ثبت نام در تلگرام، لازم به گرفتن کد برای تلگرام می باشد.

در یکی از مراحل ثبت نام در تلگرام، کاربران می بایست یک کدی را از سوی تلگرام دریافت کنند و آن کد را برای ثبت نام در تلگرام در برنامه وارد نمایند؛ اما بعضی از اوقات سرور تلگرام با مشکل مواجه می شود و یا به علت فیلتر بودن، امکان گرفتن کد تلگرام یا دریافت کد تایید از اینترنت برای ایران وجود ندارد. به همین خاطر لازم است که افراد از روش های مختلف دریافت کد ایران برای تلگرام آشنایی داشته باشند و بدانند که چرا کد تلگرام نمیاد. با توجه به اهمیت این موضوع، در ادامه مقاله قصد داریم روش های مختلف دریافت کد ایران برای تلگرام را ذکر نماییم.

باز نشدن تلگرام در آیفون | چرا پروکسی تلگرام وصل نمیشه

کد کشور ایران برای تلگرام

به منظور استفاده از هر یک از پیام رسان های ایرانی و خارجی لازم است که اشخاص با شماره تلفن همراه خودشان در آن پیام رسان ها ثبت نام نمایند و سپس، با ایجاد یک حساب کاربری از این برنامه ها استفاده کنند. یکی از مراحلی که به منظور انجام ثبت نام در تلگرام باید انجام شود، دریافت کد تلگرام و وارد کردن آن در این اپ می باشد. در واقع، سرور تلگرام برای اطمینان از هویت شما، یک کد برای تلفن همراه شما ارسال می کند و شما می بایست این کد را در مراحل ثبت نام در برنامه تلگرام وارد نمایید.

افراد زیادی هستند که می پرسند چرا کد تلگرام نمیاد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که کد کشور ایران برای تلگرام از سوی سرورهای اصلی تلگرام ارسال می شود و بدیهی است که این کد برای هر فرد به صورت جداگانه ارسال می شود. در برخی از اوقات به علت مشکلات سیستمی، امکان گرفتن کد ایران برای تلگرام وجود ندارد و بسیاری از افراد نمی توانند مراحل ثبت نام خودشان را بدون دریافت کد تلگرام انجام دهند. اما روش های مختلفی برای گرفتن کد ایران برای تلگرام وجود دارند که اشخاص می توانند از هر یک از این روش ها استفاده کنند و در صورت نیاز کد تلگرام را دریافت نموده و برای انجام مراحل ثبت نام تکمیل نمایند.

گرفتن کد تلگرام از اینترنت

خیلی از افراد با مشکل دریافت نکردن کد تلگرام مواجه می شوند و تلاش می کنند تا از روش های دیگری ان را به دست آورند که یکی از این روش ها، دریافت کد تایید از اینترنت​ است. باید گفت که مستقیما گرفتن از اینترنت کد تلگرام، غیر ممکن است. آن دسته از افرادی که با مشکل عدم دریافت کد ایران برای تلگرام مواجه شده اند، می توانند روش دیگری را برای دریافت کد امتحان کنند و در صورت نیاز، از آن روش در تلگرام ثبت نام نمایند. به طور کلی دو روش برای بدست آوردن کد تایید ایران برای تلگرام وجود دارد که می توان از هر یک از این دو روش استفاده نمود. در ادامه نحوه استفاده از این روش ها را توضیح می دهیم.

گرفتن کد تلگرام از برنامه تلگرام

اولین و ساده ترین روشی که به منظور دریافت کد ایران برای تلگرام وجود دارد، این است که اشخاص برنامه تلگرام اصلی را به همراه یک فیلتر شکن نصب کنند و مراحل مربوط به ثبت نام در این برنامه را انجام دهند. به همین منظور، لازم است که ابتدا برنامه نصب شود. پس از نصب برنامه تلگرام بر روی گوشی خود، شماره تلفن همراه خود را بدون صفر اول وارد کنید تا کد مربوطه به شماره تلفن همراه شما ارسال شود.

در صورتی که دارای یک نسخه تلگرام بر روی گوشی هوشمند خود هستید، برنامه تلگرام به صورت خودکار، کد تلگرام را برای آن نسخه از برنامه ارسال می کند. در صورتی که به برنامه تلگرام مد نظر دسترسی ندارید، گزینه «ارسال به صورت پیامک» و یا Send via SmS را انتخاب نمایید تا کد 5 رقمی به شماره تلفن همراه شما ارسال شود.

توییتر یک سرویس اشتراک گذاری محتوا کاملا رایگان است که مخاطبان بسیاری دارد که در مقاله زیر معرفی شده است و شما می توانید با مطالعه آن با این برنامه بیشتر آشنا شوید.

گرفتن کد تلگرام از نسخه تحت وب تلگرام

در صورتی که برای ورود به تلگرام با مشکل مواجه شدید و کد تلگرام برای شما ارسال نشد، می توانید از نسخه تحت وب تلگرام استفاده کنید و کد ایران برای تلگرام را دریافت کنید. به همین منظور لازم است که طبق مراحل زیر پیش بروید.

ابتدا به آدرس نسخه تحت وب تلگرام به نشانی web.telegram.org وارد شوید.

پس از ورود به این سایت، لازم است که شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و سپس، منتظر ارسال پیامک کد تایید از سوی تلگرام باشید.

در مرحله بعدی یک کد 5 رقمی به شماره تلفن همراه ارسال می شود که همان کد ایران برای تلگرام می باشد.

در صورتی که از طریق ورود به نسخه تحت وب هم قادر به دریافت کد ایران برای تلگرام نبودید، می توانید از برنامه های تغییر آی پی استفاده نمایید. دقت داشته باشید که برای استفاده از نسخه تحت وب تلگرام، حتما نیاز به فیلتر شکن می باشد؛ چرا که این برنامه در کشور ایران فیلتر است و بدیهی است که نمی توان از آن استفاده نمود.

چرا کد تلگرام نمیاد؟

با توجه به مشکلاتی که برای تلگرام در کشور ایران وجود دارد، بسیاری از افراد با مشکل عدم دریافت کد تلگرام بر روی گوشی های هوشمند خودشان مواجه شده اند و همین موضوع باعث می شود که افراد به دنبال راه حل هایی برای رفع مشکل عدم دریافت کد تلگرام باشند. به طور کلی دلایل مختلفی وجود دارند که می توانند باعث عدم دریافت کد تلگرام برای شما شوند؛ اما بعضی از این دلایل مربوط به سیستم سخت افزاری شما می شوند و بعضی از دلایل مربوط به برنامه تلگرام هستند که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم.

استفاده از برنامه های غیر رسمی تلگرام

یکی از مشکلاتی که معمولا برای افراد رخ می دهد، این است که به دلیل غیر دسترس بودن نسخه اصلی تلگرام از نسخه های غیر رسمی و ضد فیلتر تلگرام استفاده می کنند و این موضوع باعث می شود که اشخاص دسترسی به کد ایران برای تلگرام نداشته باشند.

در صورتی که با مشکل عدم دریافت کد تلگرام مواجه شده اید و در حال حاضر دارید از نسخه های غیر رسمی تلگرام استفاده می کنید؛ حتما به این موضوع توجه داشته باشید که احتمالا مشکل عدم دریافت کد تلگرام، به خاطر برنامه ای است که از آن استفاده می کنید.

پس از حتما برنامه مورد نظر را حذف نصب کنید و از نسخه دیگر استفاده کنید. معمولا با تعویض برنامه، مشکل عدم دریافت کد ایران برای تلگرام رفع خواهد شد.

مسدود شدن آی پی تلگرام

در برخی از مواقع، آی پی شما برای استفاده از تلگرام مسدود می شود. دلیل این اتفاق، استفاده از نسخه های غیر رسمی و ورود مکرر به تلگرام می باشد. در صورتی که حس می کنید آی پی تلگرام شما مسدود شده است، می توانید از برنامه های تغییر آی پی استفاده کنید و مجددا به برنامه وارد شوید.

امتحان کردن ورود مکرر به تلگرام

یکی از دلایل اصلی که موجب عدم دریافت کد ایران برای تلگرام می باشد، این است که اشخاص در دفعات بسیار زیادی اقدام به ورود به تلگرام می کنند و همین موضوع باعث می شود که سرور برنامه، دیگر پیامی حاوی کد برای شما ارسال نکند.

برای رفع این مشکل، بهتر است که چند ساعت تا 24 ساعت بعد، مجددا برای دریافت کد ایران برای تلگرام امتحان کنید.

دکمه بازگشت به بالا