برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

لباس شخصیت کارتونی پسرانه پی جی کدام است؟

معرفی کارتون شب نقاب یا پی جی مسک :

نام اثر: گروه شب نقاب PJMASKS

قالب : سریال

سبک : ماجراجویی

کارگردان : Ch is ia DeVi a کریستین دیویتا

نویسندگان : مارک سیل، لیسا آخورس، سیمون نیک اولسون

تهیه‌کننده: Olivie Dumo اولیور دیومنت

داستان گروه شب نقاب پی جی مسک:

این انیمیشن سریالی در رابطه با سه کودک است که با یکدیگر گروهی به نام گروه شب نقاب را تشکیل داده اند. آن‌ها در هر قسمت با خلاف‌کار ها و افراد شرور شهر که موجب بی‌نظمی و آزار مردم و خرابی وسایل شهر می‌شوند مبارزه میکنند . آن‌ها با گذاشتن نقاب‌هایی روی صورت و پوشیدن لباس‌ های گروه شب نقاب مخصوص در هنگام غروب خورشید تبدیل به ابرقهرمانان باقدرت‌های بسیار زیاد و فوق العاده می‌شوند که در هر قسمت سعی در شکست خلافکار ها و افراد شرور دارند .

شخصیت ها :

اما : اما یا کوند تنها دختر گروه شب نقاب است که قدرت پرش قوی ای دارد و هرگاه با مشکلی مواجه می‌شود به سرعت به کمک هم گروهی هایش میرود .

کانر: نام دیگر او پیجا است. او یکی از پسرهای گروه شب نقاب است که در نقش یک گربه توانایی و سرعت عمل زیادی دارد. او کمی عجول است و دوست دارد کارها را سریع انجام دهد .

گرک: نام دوم او هربا است که شخصیت آرام و ساکت و البته شجاعی دارد و نقش او یک مارمورک است . او باقابلیتی که دارد خود را به رنگ محیط در میاورد و به دوستانش برای رسیدن به اهداف گروه کمک می‌کند.

رونی: او پسر باهوش و خلاق است که با اختراعاتش موجب ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود. به همین دلیل از گروه شب نقاب کینه دارد و سعی می‌کند آن‌ها را از بین ببرد.

فلورانس: او پسر مغرور و آزار رسانی است که به‌ وسیله شاپرک‌ هایش موجب هرج و مرج و شلوغی در شهر می‌شود و با گروه شب نقاب به دشمنی می‌پردازد.

نینجای شهر: او به همراه ۴نینجای خود موجب آسیب و ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود و دزدی و خلاف می‌کند.

شخصیت های اصلی گروه شب نقاب پی جی مسک

۱ – کانر کتبوی :

کانر یا کتبوی شخصیتی با چشمهای آبی و موی قهوه ای است ، شبه ها که قدرت کتبوی ظاهر میشود او لباس گربه ای آبی رنگ به تن میکند . قدرت های او ، سرعت فوق العاده ، شنوایی بالا ، پرش از ارتفاع و ضربه های قوی است . تنپوش و لباس کت بوی در فروشگاه کیدیا موجود است .

۲ – آمایا اولت :

آمایا دختری که چشم های قهوه ای دارد و عینک می زند . او موهای قهوه ای تیره با گیره موی صورتی رنگ دارد. شبها که اولت تغییر شکل میدهد لباس قرمز رنگ خفاشی می پوشد . قدرت های او ، دید در شب ، پرواز کردن ، توانایی ایجاد گرد باد به کمک بالها و پرهای فوق العاده است .

۳ – گرک گکو :

گرگ پسری با چشم سبز و مو روشن است . در شب ها هنگام تغییر شکل او لباس مارمولک سبز رنگی به همراه دم و باله های بالای سر خود به تن میکند . قدرت او نامرئی بودن است ،

۴ – پی جی بات ربات پی جی :

ربات پی جی از شخصیت های اصلی شب نقاب نیست او یک روبات است که مسئول مقر اصلی PJ Masks است.

شخصیت های خلافکار و شرور شب نقاب

·         رونی

او پسر باهوش و خلاق است که با اختراعاتش موجب ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود. به همین دلیل از گروه شب نقاب کینه دارد و سعی می‌کند آن‌ها را از بین ببرد.

·         فلورانس

او پسر مغرور و آزار رسانی است که به‌ وسیله شاپرک‌ هایش موجب هرج و مرج و شلوغی در شهر می‌شود و با گروه شب نقاب به دشمنی می‌پردازد.

·         نینجای شهر

او به همراه ۴نینجای خود موجب آسیب و ایجاد بی‌نظمی در شهر می‌شود و دزدی و خلاف می‌کند.

خرید لباس شخصیت cat boy پی جی ماسک

لباس شخصیت cat boy پی جی ماسک، یکی از لوازم این تم جهت بازی و سرگرمی پسر بچه هاست. خرید لباس شخصیت های کارتونی از جمله لباس پی جی ماسک بسیار رونق گرفته است. مشخصات این لباس جذاب عبارتند از:

  • نام محصول: لباس پی جی ماسک آبی پسرانه شخصیت Catboy
  • اقلام: 4 تیکه شامل: سرهمی، نقاب، جوراب، دستکش
  • سایز: متوسط برای پسر بچه های 5 تا 8 سال و قد سرهمی 100 سانتی متر
  • جنس: پارچه کشی
  • رنگ: آبی
  • کاربرد: لباس پسرانه تم پی جی ماسک
  • برند: میلی جون

کارتون پی جی ماسک (PJ Masks) کارتونی جدید و جذاب برای بچه هاست، شخصیت های اصلی کارتون ابرقهرمانان کوچک نقابدار با نام های Catboy ،Owlette ،Gekko، دارای لباسها و نقاب های مخصوص به خود هستند که پوشیدن این لباس ها برای بچه لذت خاصی دارد و ساعتها میتواند آنها را سرگرم بازی کند.

لباس آبی پسرانه شخصیت Catboy، مخصوص پسر بچه ها به صورت 4 تکه شامل: سرهمی از جنس پارچه کشی، نقاب از جنس فوم نرم، دستکش از پارچه کشی و جوراب نخی است.

لباس شخصیت پسرانه پی جی ماسک، با نام های: لباس شخصیت catboy، لباس آبی پی جی مسکز، لباس پی جی مکس پسرانه آبی نیز معروف است.

تم تولد پی جی مکس (پی جی مسکز) از تم های جدید مخصوص خردسالان دختر و پسر است، اقلام کامل و کاربردی این تم را در دسته بندی تم تولد پی جی ماسک مشاهده و خریداری نمایید.

دلایل اهمیت رنگ در لباس کودکان

لباس کودک یکی از انواع جذابیت ها برای کودکان می باشد. مدل های مختلف و لوازم جانبی جذاب از خصوصیات لباس کودک برای سنین زیر 12 سال می باشد

قهرمانان انیمیشن ها از جمله بهترین گزینه برای طراحی لباس و ساخت قهرمانان ذهنی کودکان می باشند. با توجه به انیمیشن هر شخصیت، لباس کودک از جمله بهترین کادو ها برای هر کودکی می تواند باشد. لباس کودک از جمله پر طرفدارترین لباس ها در ایران و جهان می باشد. این مورد از لباس ها با توجه به سایز و جنس آن دارای انواع مختلفی می باشد. در اینجا راجع به خرید و سفارش لباس کودک نکاتی را بیان می کنیم.

خرید لباس کودک

امکان خرید لباس کودک در فروشگاه های سطح شهر و فروشگاه های اینترنتی میلی جون فراهم شده است. این لباس متناسب با سنین کودکان طراحی شده و هر لباس دارای لوازم مخصوص خود است. برای مثال ست لباس زورو همچنین دارای نقاب می باشد که متناسب با سایز لباس طراحی شده است.اکثر لباس های کودک با کش های پهنی، محکم می شوند.

برخی لباس ها دارای نقاب یا شنل مخصوص خود است که باید جداگانه خریداری کنید. آرم مخصوص هر شخصیت که جزو جذاب ترین قسمت های لباس می باشد معمولا بر روی سینه لباس نقش بسته شده است. جنس این لباس نخی بوده و به هیچ عنوان برای پوست حساسیت ایجاد نمی کند. در خرید لباس بچگانه دقت کنید رنگ و سایز مورد نظر فرزندتان را انتخاب کنید.

انواع لباس کودک

انواع مدل لباس کودک با توجه به بازه سنی و شخصیت های کارتونی در فروشگاه های اینترنتی موجود می باشد. لباس کودک برای کودکان با توجه به قهرمانان انیمیشن انواع مختلفی می باشد. لباس مرد عنکبوتی، زورو، سوپرمن و بسیاری دیگر از شخصیت های انیمیشنی جزء انواع لباس کودک است. لباس های شخصیت های کارتونی برای کودکان در سنین مختلف طراحی شده است. دسته بندی سایز های این لباس به ترتیب اسمال، مدیوم، لارج و ایکس لارج است. این سایز ها به صورت کلی و عمومی می باشند شاید کودک شما سایزش متناسب با این دسته بندی ها نباشد.

توجه کنید

در هنگام خرید توجه کنید تا مدل انتخابی شما در هنگام تحویل محصول متفاوت نباشد. قیمت اکثر لباس ها در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی بسیار مناسب بوده و با توجه به جنس آن گزینه مناسبی برای فرزند عزیزتان می باشد. شما می توانید به راحتی  با چند کلیک ساده لباس مورد علاقه فرزندتان را درب منزل تحویل بگیرید. راحتی و شادی فرزند عزیزتان را با انتخاب سایز مناسب و لباس مورد علاقه او به راحتی فراهم کنید.

نکات مهم در خرید لباس کودک

لباس کودک تنوع زیادی داردبه دلیل اینکه طراح ها و نوع لباس ها دارای انواع گوناگونی است سایز و محصولات جانبی همراه با لباس ممکن است فرق کند. در هنگام خرید لباس بچگانه دقت کنید تا سایز و مدل لباس با مدل محصول تحویلی متفاوت نباشد. دسته بندی سایز های این لباس به این صورت است که سایز اسمال برای سنین بین 3 تا 5 سال، سایز مدیوم برای سنین بین 4 تا 7 سال و سایز لارج برای سنین بین 6 تا 10 سال می باشد.

در هنگام خرید اینترنتی سایز و مدل لباس مد نظر خود را در توضیحات بیان کنید. لباس کودک بیشتر مخصوص سنین کمتر از 12 سال می باشد و مناسب با بدن آن ها طراحی شده است. در هنگام دریافت محصول به صورت اینترنتی دقت کنید تا خرابی یا مشکلی در لباس سفارش داده شده نباشد. برخی از لباس های بچه گانه مخصوص یک جنس می باشد در انتخاب آن ها نیز دقت کنید.

دکمه بازگشت به بالا