بهترین کادوی روز ولنتاین برای مرد

لیست بهترین هدیه ولنتاین برای پسرها در سال 2022 که حرف ندارند

کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقم چی بخرم؟ آیا این سوال، سوال شما هم است؟ ولنتاین روز عاشقی است و چه بهتر که در این روز خاص کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه‌امان وسیله‌ای بخریم که از صمیم قلب خوشحالش می‌کند. هدیه خریدن برای پسرها اسان نیست. درکتان می‌کنم.

برای همه ما این درگیری وجود داشته که چی بخرم؟ چطور سلیقش را بشناسم؟ وای نکنه از کادو اصلا خوشش نیاد و هزار و یک فکر مزاحم دیگر! اما با معرفی ۲۰ هدیه خریدنی و ۱۰ هدیه دست ساز دیگر نگرانی وجود نخواهد داشت. پس با ما همراه باش دوست من.

اما واقعا چه هدیه ای برای ولنتاین مناسبه؟ شاید باید خیلی از ما درک کنیم که هدیه ای که برای ولنتاین به طرف مقابلمون می‌دیم نشونه ای از عشق ما به همدیگه‌ست. پس چه بهتر که این هدیه در برگیرنده بهترین خاطراتمون باشه. ما تو کادوساز محصولاتی رو با تصویر شما درست میکنیم. محصولاتی که می‌تونند قشنگ ترین لحظه های عشق شما رو تو دلشون جا بدن.

ما دوست داریم تو روز ولنتاین، شریک لحظات قشنگتون باشیم. اگر بعد از خوندن این مطلب تصمیم گرفتید که با ما افتخار بدید و هدیه‌تون رو به ما بسپارید، کد تخفیف 20 درصدی زیر رو کپی کنید که موقع خرید هدیه ازش استفاده کنید. امیدوارم روز ولنتاین خودتون رو با کادوساز موندگار کنید.

۲۰ ایده خرید کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه در سال ۱۴۰۰

۱- بسته شکلات خوشمزه، هدیه ولنتاین خوشمزه!

کامتان را در روز ولنتاین شیرین کنید! روز ولنتاین روز تمام دلخوشی‌های عام است پس اگر دوست داری حسابی حال دل خودت و دوست پسرت بهتر شود یک بسته شکلات پیشنهاد خوبی است. شکلات با طعم بی‌نظیری که دارد روز هر دویتان را می‌سازد. اگر عشقت مثل باقی افراد از خوردن شکلات‌های شیرین لذت نمی‌برد حتما به خرید شکلات تلخ فکر کن. از طرفی گل رز جاودان در کنار شکلات یک ایده جذاب و عالی است.

۲- ست لوازم بهداشتی، کاربردی و لازم برای هدیه ولنتاین پسر مورد علاقه

ست لوازم بهداشتی از چند مدل محصول کاربردی برای مردان تشکیل شده‌است. اتفاقا چون همه این محصولات کنار هم جمع آوری شده‌اند قیمت هم مناسب‌تر می‌شود. رسیدگی به سلامت پوست دختر و پسر ندارد، پس اگر دوست داری عشق و مراقبتت را به عشقت نشان بدهی هدیه برای ولنتاین پسرها محصولات کاربردی بخر.

۳ برند خوب برای خرید لوازم بهداشتی مردانه

برندهای لورال، نیوآ و هیدرودرم برندهای خوبی برای خرید لوازم بهداشتی هستند.

۳- تابلوی سه بعدی بهترین کادو عاشقانه

در ذهن تو هم همیشه این سوال وجود دارد که چه هدیه‌ای بخری تا در زندگی این آقا پسر خوشبخت ماندگار شود و مدام یاد تو بیفتد؟ امروز یک پیشنهاد فوق‌العاده دارم که به درد دختر خانم‌های زیادی خورده‌است. تابلوی سه بعدی با نصب روی دیوار اتاق عشقت تا همیشه برایش ماندگار می‌شود. اگر عکس خاطرات دونفره‌تان را هم برای تابلو انتخاب کنی که چه بهتر!

تابلوی سه بعدی چیست؟

تابلوی سه بعدی را با سه عکسی که برایمان می‌فرستی، می‌سازیم. این عکس‌ها روی پنل‌های پی وی سی چاپ می‌شوند و با دست‌های نازنین همکارهای عزیز بخش ساخت روی همدیگر قرار می‌گیرند. عکس‌ها به کمک قوانین خطای دید جوری روی یکدیگر سوار می‌شوند که با نصب تابلو روی دیوار و راه رفتن کنار تابلو هر عکس جایش را به دیگری بدهد و همزمان سه تصویر در یک تابلو باشند. پس بسته به زاویه‌ای که عشقت به تابلو نگاهکند یکی از بهترین خاطراتش روبروی چشم‌هایش پدیدار می‌شود و یادت می‌افتد.

چرا تابلوی سه بعدی انتخاب درستی برای نشان دادن عشق است؟

۱. ماندگاری طولانی خاطرات عاشقانه

دیگر خاطرات عاشقانه بین شما دو نفر در گالری گوشی خاک نمی‌خورد. سه عکس از بهترین خاطراتتان روی دیوار می‌نشیند و حالا حالاها ماندگار است.

۲. نماد عاشقی

دختر خانم‌های زیادی برای خرید هدیه ولنتاین آقا پسرها آنقدری توجه نمی‌کنند و دم دستی‌ترین هدیه را تهیه می‌کنند. غافل از این که هر هدیه‌ای نماد عشق است و تا مدت‌ها به یاد آن روزهای عاشقی شناخته می‌شود.

۴- ماساژور گردن و کمر، کادو ولنتاین برای پسرها

اگر عشقت همیشه خسته و کوفته از سر کار به خانه می‌رسد و از گردن درد و کمر درد می‌نالد باید به فکر راه حلی درست و حسابی باشی. هر چند همین که سعی کنی ماساژش بدهی می‌تواند عشق بین شما دو نفر را تقویت کند، اما خرید یک هدیه خوب به عنوان کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه‌ات می‌تواند حسابی از دردش کمک کند.

ماساژورها با قدرتی که دارند در صورت استفاده مرتب در کاهش درد موثرند. حتما قبل از استفاده از این هدیه به پزشک هم مراجعه کنید و مطمئن شوید که عشقت مشکل حادی ندارد و دردهایش فقط از سر خستگی است.

۵- کتاب، مجله، پلنر و تقویم؛ کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه

اگر پسری که دوست داری کتابخوان است خیلی خوشبختی، باور کن! کتاب‌ها کمک می‌کنند تا عشقت انتخاب‌های درست‌تری بگیرید و حتی احترام بیشتری همه به عشقتان بگذارد. این روزها کتاب‌های خیلی خوبی ترچمه می‌شوند که در زمینه‌های مختلف کمک کننده هستند. مثلا اگر مدتی است با هم به مشکل خورده‌اید کتاب‌های ترمیم رابطه انتخاب‌های خوبی هستند. اگر عشقت همیشه عاشق رمان و داستان بود، حالا هم دستت حسابی باز است چون در چند سال اخیر رمان‌های خارق‌العاده‌ای ترجمه شدند.

معرفی ۱۴ نمونه از بهترین کتاب‌های جهان که باید هدیه داد:

در جستجوی زمان از دست رفته جنگ و صلح
صد سال بردگی غرور و تعصب
۱۹۸۴ بلندی‌های بادگیر
داستان‌های کوتاه چخوف هملت
ناطور دشت فرانکشتاین
تاریخ سری خانم دالوی
زندگی عزیز انسان در جستجوی معنا

لیست بالا نسبت به سلیقه شخصی من انتخاب شده‌است وگرنه هزاران کتاب جذاب و تاثیرگذار و معروف وجود دارند.

۳ نکته مهم در خرید کتاب به عنوان کادو ولنتاین برای پسرها

۱. به نویسنده مورد علاقه این پسر عزیز توجه کنید.

۲. کتاب‌هایی در راستای علاقه و شغل او بخرید.

۳. کتاب‌های عاشقانه بخرید تا دوست داشتنتان حتی بیشتر از گذشته بشود.

در مطلب ، چند روش جذاب را معرفی کردیم که به دردت می‌خورد.

۶- اسپیکر، هدیه ولنتاین برای پسر ها

اسپیکر یک هدیه باحال است. خیلی اوقات به اسپیکر نیاز داریم تا با یک آهنگ شاد سرحال بیاییم. وقتی مهمان داریم، تولد داریم و در هزار و یک شرایط دیگر اسپیکر یک گزینه عالی است. اسپیکرهای ضد آب امروزی هم برای آن دسته از افراد که زیاد به استخرهای شخصی و دریا می‌روند هدیه جذابی است.

پس اگر عشق تو هم از گوش کردن به آهنگ لذت می‌برد برای خرید هدیه ولنتاین پسر مورد علاقه‌ات اسپیکر را فراموش نکن. شک ندارم حسابی با این هدیه حال می‌کند و خوشحال می‌شود.

۵ نکته مهم در خرید اسپیکر، مبادا که فراموش کنید!

۱- ظرفیت باتری اسپیکر که معمولا با توان اسپیکر رابطه‌ای معکوس دارند.

۲- صفحه نمایش اسپیکر که بسته به نوع اسپیکر متفاوت است.

۳- داشتن ورودی برای کارت حافظه، همیشه که محبوبت نمی‌تواند گوشی خودش را همراه داشته‌باشد تا به اسپیکر وصل شود.

۴- سیستم عامل‌هایی که پشتیبانی می‌کند. معمولا اسپیکرهای ارزان‌تر و قدیمی تمام مدل‌ها را پشتیبانی نمی‌کنند.

۵- محدوده عملکرد، این مورد وقتی اذیتمان می‌کند که مثلا در ۹ متری اسپیکری ضعیف ایستاده‌ایم و آهنگ دیگر پخش نمی‌شود!

۷- تابلوی نقشه‌ی شهرهای مختلف؛ هدیه ولنتاین برای پسر اهل سفر

دوست پسرت عاشق مسافرت است و حتی یک ماه هم بدون سفر سر نمی‌کند؟ پس شاید بیشتر به علاقه‌اش توجه کنی و هدیه‌ای بخری که نشان می‌دهد چقدر خوب از سلیقه‌اش با خبری. تابلو نقشه نقاط مختلف جهان و یا دیدنی‌های جهان برای پسرهای اهل سفر هدیه جذابی است.

در مطلب روانشناسی‌ای می‌خواندم که اگر فردی در سفرهایش شمعی با عطر مخصوص ببرد، بعد از برگشت و با روشن کردن شمع خاطراتش زنده می‌شود و همان حس خوب را تجربه می‌کند. اگر دوست داری این حس عالی را هم به عشقت هدیه بدهی برایش شمع و جاشمعی با عکس خودش بخر.

۸- شارژر بلوتوثی، هدیه کاربردی ولنتاین برای پسرها

احتمالا عشق تو هم مدام از دست سیم‌های مختلف و دست و پا گیر خسته و کلافه می‌شود. شارژر بلوتوثی هدیه خوب و متفاوتی است تا او را نجات دهید! این کادو کمی گران است بنابراین اگر دنبال خرید هدیه ارزان برای ولنتاین پسرها هستید به سراغ گزینه‌های بعد بروید.

شارژر بلوتوثی چیست؟

شارژر بلوتوثی بدون نیاز به هر نوع سیمی گوشی موبایل را شارژ می‌کند.

۹- جاشمعی، هدیه خاص ولنتاین برای پسر مورد علاقه

هرچند عاشق شدن زیبا است اما کافی نیست. برای عشق همیشه باید تلاش کرد و جنگید. مثلا ممکن است دوروبرت آدم‌هایی را دیده‌باشی که در روزهای سخت و مشکلات عشقشان را رها می‌کنند. خب این اصلا عاشقی نیست.

اتفاقا همیشه باید تلاش کرد تا روزهای سخت و مضطرب‌کننده به خوشی بگذرند. نقش تو در این روزها پررنگ است، اما می‌توانی هدیه‌هایی هم بخری که در این آرامش نقش دارند.

جاشمعی با طرح اختصاصی چیست؟

آرامشی که شمع‌ها به خانه می‌دهند با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. جاشمعی لیان، جاشمعی‌ای اختصاصی و سفارشی است که با عکسی که تو برایمان می‌فرستی؛ می‌سازیم.

روی این جاشمعی عکس ارسالی با کمک قرار گیری لایه‌های مختلف رنگ روی همدیگر طراحی می‌شود. این طراحی یک طراحی عادی نیست و رموز مختلفی دارد تا ثمره‌ی کار حسابی به دل بنشیند.

مثلا لایه‌های مختلف رنگ با ضخامت‌های یکسانی روی هم قرار نمی‌گیرند تا تصویر نهایی دقیق و با ظرافت عجیب و جذابی رقم بخورد.

روزهای خاطره‌انگیز فراموش نشدنی

صحبت کردن زیرنور شمع، نوازش همدیگر و قدردانی از هم همگی خاطراتی می‌سازند که به این سادگی‌ها فراموش نمی‌شود. اگر دنبال هدیه خاص و متفاوتی هستی، همین الان خرید جاشمعی با ارسال رایگان را نهایی کن.

۱۰- پک سس تند، هدیه خوشمزه برای ولنتاین پسرها

نمی‌دانم در خانه شما هم مردانی وجود دارند که عاشق تندیجات باشند یا نه؟! بیشتر مردم عزیز استان‌های جنوبی کشورمان چنین ذائقه‌ای دارند. با این وجود پسرها از استان‌های دیگر هم ممکن است چنین علاقه‌ای داشته‌باشند. خب نظرت چیست روز ولنتاین برای پسر مورد علاقه‌ات یک پک از انواع سس‌های خوش مزه را بخری و اگر شرایطش بود یک شام خوشمزه هم درست کنی و با هم از غذا لذت ببرید؟ من که فکر می‌کنم حسابی خوش بگذرد!

۱۱- جاکارتی، کیف پول و جاسوییچی

اگر خرید هدیه کاربردی برای عشقت اولویت دارد به نظرم حتما به خرید این پک فکر کن. این هدیه به خصوص برای کادو ولنتاین اولین دیدار مناسب است. آدم در اولین ولنتاین با هم بودن خیلی از سلیقه عشقش خبر ندارد و از طرفی به دنبال خرید هدیه ارزان برای ولنتاین است.

در خرید کیف پول به چه نکاتی توجه می‌کنید؟

 • حتما به استایل پسر مورد علاقه‌ات توجه کن.
 • جنس رویه‌ی کیف پول خیلی مهم است.
 • به راحتی در بسته شدن کیف پول توجه کن.
 • فضای داخلی کیف را ارزیابی کن. آیا به اندازه کافی جا دارد؟
 • اگر دوست داشتید به این که آیا قابل شستشو است یا نه توجه کن.

۱۲- بازی رومیزی- بورد گیم و کنسول بازی، هدیه‌ی ولنتاین پسرانه

خرید بازی رومیزی و گیم بورد به عنوان هدیه ولنتاین برای پسرها، یک تیر و چندنشان است چون خودت هم می‌توانی با عشقت بازی کنی. این بازی‌ها برای پسرهایی که بیشتر اهل کارهای فکری هستند، مناسب است. بورد گیم‌های جذاب زیادی این روزها در بازار وجود دارند. در به بورد گیم‌های محبوب سال 2022 اشاره کردیم.

۵ کنسول‌ برتر در سال 2022 از دید خریداران:

Microsoft Xbox Series X
Microsoft Xbox Series S
Sony PlayStation 5
Nintendo Switch
Microsoft Series X

۱۳- پوستر فیلم، هدیه ولنتاین برای پسرها فیلم باز

احتمالا بارها شده دوست پسرت در مورد یکی از فیلم‌های محبوبش صحبت کند. در زندگی همه، فیلمی وجود دارد که زندگی را به قبل و بعد از خود تقسیم کرده. مثلا برای خود من این فیلم، فیلم پیانیست بود. خرید پوستر فیلم مورد علاقه را برای  پسری که دیوانه‌وار فیلمی را می‌پرستد، پیشنهاد می‌کنم. هم مانند پوستر فیلم برای دکور اتاق پسرها انتخاب جذابی است. این پوسترها چون حالت سه بعدی دارند به اتاق عشقت روح می‌بخشند و حالش را بهتر می‌کنند.

۱۴- وسایل ورزشی و وسایل کوهنوردی

عشقت عادت به ورزش منظم دارد؟ روزهای آخر هفته را به کوه نوردی مشغول است؟ پس حتما به خرید وسایل ورزشی و یا کوهنوردی فکر کن. این وسایل حسابی ورزش و کوه نوردی را ساده می‌کنند.

عشقت هر هفته به باشگاه می‌رود؟

پس در خرید وسایل ورزشی مثل دمبل، وزنه، مت و .. درنگ نکن. حتی اگر عشقت اهل ورزش کردن هم نیست ممکن است با خرید وسایل ورزشی انگیزه ورزش در خانه را برای او تشدید کنید.

قمقمههای ورزشی یکی دیگر از هدیه‌هایی است که می‌توانی به عنوان کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه خود انتخاب کنی. یکی دیگر از هدیه‌های خوب برای پسرها لباسهای ورزشی مناسب با مارکهای خوب است.

در مطلب ، بخش هدیه تولد برای همسر آقا ویژگی‌های لباس ورزشی خوب را ذکر کردیم. حتما در این زمینه هم مطالعه داشته‌باش تا دچار اشتباه در خرید هدیه عاشقانه نشوی.

وسایل کاربردی کوهنوردی

تعدادی از وسایل کوهنوردی را که می‌توانید به عنوان کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه خود استفاده کنید در زیر آورده‌ایم:

چاقو سفری اجاق سفری عصای کوهنوردی
چادر مسافرتی صندلی تاشو چراغ اضطراری
فلاسک هارنس صندل طبیعت گردی

۱۵- عطر و ادکلن، هدیه ولنتاین برای پسر مورد علاقه

این که یار مهربان روزگارت همیشه خوش عطر باشد، برای خودت هم لذت‌بخش است. عطرها روز و شب را همراه پسر مورد علاقه‌ات هستند پس مدام تو را به او یادآوری می‌کنند.

آیا عطرهای مشهور مردانه را می‌شناسی؟

تام فورد نیور  ادکلن پنهالیگون جونیپر اسلینگ
جومالون لندن دیور سووژ

۱۶- آینه، کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه

آینه شبیه به باقی هدیه‌های ولنتاین نیست. شاید حتی پیشنهاد جذابی نباشد، اما کاربردی است. تازه می‌توانی روی این آینه خلاقیت بامزه‌ای هم رقم بزنی. با کشیدن چند قلب کوچک در دور و بر آینه و یا خرید آینه‌ای با طرح‌های عجیب حسابی عشقت را سوپرایز می‌کنی و یادش می‌اندازی چقدر اهل ریسکی!

۱۷- لیوان آینه‌ای، لیوانی اسرار آمیز

اگر دنبال ریسکی جذاب و هدیه‌ای متفاوت و اسرار آمیز هستی، بهترین ایده لیوان آینه‌ای و ماگ حرارتی است. این لیوان عجیب عاشقانه‌ترین عکسی که خودت انتخاب کنی را نشان می‌دهد. هدیه‌ای ماندگار که عشقت را هر روز سوپرایز می‌کند. جدای از جذابیت بصری این هدیه، برای سلامتی بیشتر عشقت هم هدیه‌ای فوق‌العاده است. چون به او یادآوری می‌کند به خاطر عشق به تو هم که شده باید به میزان کافی آب بنوشد. برویم بیشتر با لیوان آینه‌ای آشنا شویم؟

چرا لیوان آینه‌ای اسرارآمیز است؟

لیوان آینه‌ای من را یاد کتاب چارلی و کارخانه شکلات سازی می‌اندازد که در بچگی خواندم. این کتاب که این روزها فیلم معروفی هم از آن ساخته شده‌است، داستان کارخانه داری بود که به نحوی بسیار متفاوت و جذاب اعمال تکراری را خلاقانه می‌کرد و لذت می‌برد.

لیوان آینه‌ای لیوانی سرامیکی است. به کمک پیاده‌سازی تکنیک‌های متفاوت هنری عکست با اعوجاج و بالا و پایین‌های بسیار روی زیر لیوانی آن طراحی می‌شود. همین که لیوان روی زیر لیوانی قرار بگیرد، عکس روی بدنه‌اش پدیدار می‌شود.

۴ ایده برای انتخاب عکس مناسب لیوان آینه‌ای

 • ۱- انتخاب اکثر مشتری‌های ما لیوان با عکس دو نفره عاشقانه است.
 • ۲- خیلی از افراد تصویر بازیگر محبوب عشقشان را برای لیوان آینه‌ای انتخاب می‌کنند.
 • ۳- بعضی‌ها اسم شرکت محبوبشان و لوگو او را برای لیوان آینه‌ای انتخاب می‌کنند.
 • ۵- اشعار کوتاه عاشقانه برای انتخاب لیوان آینه‌ای خاصی که نماد عشق شما دو نفرست را هم پیشنهاد می‌کنیم.

۱۸- پاور بانک و هارد، هدیه ولنتاین برای پسر ها

خب هم تو و هم من قبول داریم خریدن هدیه برای پسرها واقعا سخت است. برای همین جدای از ایده‌های جذابی مثل لیوان آینه‌ای و تابلو سه بعدی، باید به سراغ هدیه‌های کاربردی هم رفت. هدیه‌هایی که در مواقع حساس به داد عشقت می‌رسند! هم پاوربانک و هم هارد جز نیازهای روزمره انسان امروزی شده‌اند؛ پس اگر دوست داری عشقت را حسابی خوشحال کنی و به نیازش توجه کنی به خرید این دو هدیه کاربردی فکر کن.

چرا برای عشقم پاوربانک بخرم؟

اگر عشقت معمولا وقتی به خیابان می‌رود مشکل کمبود شارژ گوشی را تجربه می‌کند؛ این هدیه برای او کاربردی است.

چرا برای کادو ولنتاین پسر مورد علاقم هارد بخرم؟

هارد هم هدیه نیست! در واقع یک کالای واجب برای خیلی از ماست. دلیلش هم این است که خیلی اوقات به خاطر بی احتیاطی و یا اتفاقات ناگهانی هه‌ی اطلاعات درون لپ تاپ و موبایلمان را از دست می‌دهیم.

۱۹- انواع ساز، هدیه ولنتاین برای پسر مورد علاقه

اگر پسری که دوست داری عاشق یاد گرفتن ساز جدیدی است، می‌توانی این ساز را به عنوان کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه‌ات انتخاب کنی. البته قبل از خرید چنین هدیه‌ای حتما مطمئن شو که برای رفتن به کلاس و یا دیدن ویدیوهای آموزشی وقت کافی را دارد.

برای اغلب آدم‌ها یاد گرفتن ساز زمان‌بر است. نکته‌ی دیگر در یادگیری سازی جدید داشتن صبر و حوصله فراوان است. پس اگر کسی که دوست داری آدم عجولی است، از خرید این هدیه صرف نظر کن.

با ۱۰ مدل ساز آسان برای یادگیری آشنا شو

تنبک دف سه تار   هنگ
گیتار فلوت ریکوردر ساز دهنی ارگ ملودیکا

۲۰- ساعت دکوری خاص، هدیه برای عشق

اگر هنوز آنقدرها با عشقت صمیمی نشدی و دوست داری هدیه‌ای رسمی‌تر برایش بخری، یا می‌خواهی غیر مستقیم‌تر به او روز عشق را تبریک بگویی خرید ساعت سه بعدی ساده را به تو پیشنهاد می‌کنم. اگر هم برعکس حسابی با پسری صمیمی هستی برای اتاق خواب ساعت سه بعدی با دو عکس زیبا را پیشنهاد می‌کنم. اگر یکی از این دو عکس، عکس خودت و دیگری عکس عشقت باشد ترکیب بی‌نظیری است.

مناسب‌ترین ساعت برای روز عشق

ساعت‌های دکوری انتخاب جذابی برای هدیه ولنتاین هستند. چون ولنتاین یک روز خاص است، انتخاب هدیه‌ای که هم کاربردی باشد و هم خاص هوشمندانه است!

ساعت سه بعدی چیست؟

ساعت سه بعدی با نصب روی دیوار حالت فوق‌العاده‌ای که دارد را نمایش می‌دهد. این ساعت هر چند سطحی صاف دارد اما روی دیوار دارای سه بعد متفاوت به نظر می‌رسد. همین هم دکور اتاق را جذاب‌تر می‌کند. این ساعت‌های در ۶ طرح ساده و ۲ طرح خاص‌تر تولید می‌شوند. تو می‌توانی آن دو مدل خاص را با عکس خودت و عشقت سفارش بدهی.

نحوه نصب ساعت سه بعدی مانند ساعت معمولی است؟

با ۶ مدل ساعت سه بعدی مناسب برای کادو ولنتاین پسر مورد علاقه و نحوه‌ی نصب آن‌ها آشنا شویم:

۱۰ ایده باحال هدیه دست ساز ولنتاین برای پسر محبوب

۱- دفترچه تقدیر، هدیه دست ساز عاشقانه

پسرها عاشق این هستند که در زندگی محبوبشان موثر باشند. این که مواقعی که عشقت به تو کمک می‌کند را به یاد بسپاری واقعا برایش با ارزش است. برای همین می‌توانی از چند ماه قبل از ولنتاین از کارهای خوبی که عشقت برایت کرده، بنویسی. انرژی نوشتن تمام چیزهای خوب خیلی زود به خودت هم برمی‌گردد.

۲- قلب میخی! هدیه دست ساز ولنتاین برای پسر محبوب

کمی عجیب بنظر می‌رسد درک می‌کنم! قلب میخی از میخ و نخ  قرمز کلفت و یا کاموا و یک تکه چوب ساخته می‌شود. البته خب چکش یادم رفت! باید بر روی تکه چوب میخ‌ها را در فواصل کم مثل یک سانت به شکل قلب فرو کنی. من ترجیح می‌دهم طرح را از قبل روی چوب بکشم تا اشتباه نکنم تو را نمی‌دانم! بعد هم باید کاموا را یکی یکی از یک میخ به سمت میخ دیگر رد کنی و این عمل را آنقدر انجام بدهی تا که در نهایت ترکیب میخ و کاموا شکل یک قلب زیبا را تشکیل بدهد.

۳- قاب دست نوشته، هدیه ارزان ولنتاین

این یک ایده سه سوته برای کادو  ولنتاین پسرها است. اگر هفته شلوغی داشتی و یک دفعه با تقویم روبرو شده‌ای و یا دوستت پرسیده: – قراره برای عشقت چی بخری؟ خب ایده ما این هدیه ساده است. یک طرح بک گراند ساده پرینت بگیر. یک ماژیک سی دی بخر. طرح را داخل قاب قرار بده و روی شیشه قاب با ماژیک جمله‌ای عاشقانه و یا طنز بنویس.

۴- جا عینکی با نمد، هدیه دست ساز ولنتاین پسرونه

با خرید نمد، نخ و سوزن، قیچی و کمی خلاقیت می‌توانی جاعینکی‌های جذابی برای عشقت بدوزی. خوشبختانه اینترنت پر است از آموزش دوخت جاعینکی. سعی کن طرحی اختصاصی برای عشقت خلق کنی. اگر سخت بود فقط با نمد قرمز روی جا عینکی یک قلب بدوز. ببینم چقدر هنرمندی!

۵- کوکی طرح قلب؛ هدیه ولنتاین خوشمزه

اگر آشپز ماهری هستی؛ می‌توانی برای نشان دادن عشقت چیزهای خوشمزه بپزی. بعضی از پسرها ممکن است حتی از چنین هدیه‌ای بیشتر ازهدیه‌های دیگر لذت ببرند. خلاصه همانطور که همه می‌دانیم اکثر چیزها سلیقه‌ای است. دستور پخت این کوکی‌های خوشمزه در اینترنت وجود دارد. اما مواد اولیه این کوکی‌ها معمولا: آرد، شکر، کره، وانیل و تخم مرغ است.

۶- عروسک انگشتی دو عاشق، کادو دست ساز بامزه

این ایده شاید کمی بچه گانه به نظر برسد، اما در نوع خودش خلاقانه و بامزه است. اگر جای شوخی در رابطه‌ی شما خالیست این ایده را عملی کن. البته پیشنهاد می‌کنم کنار این ایده هدیه‎‌ای هم برای او بخری. ساخت عروسک انگشتی با نمد خیلی آسان است، با یک سرچ ساده ساختشان را یاد می‌گیرید.

۷- قلب با عکس، ساخت کادو ولنتاین عاشقانه

عکس‌هایتان را در سایز خیلی کوچک چاپ کن. فکر می‌کنم با حدود ۳۰ عکس بتوانی یک قاب قلبی دست ساز درست کنی. عکس‌های چاپ شده را به شکل قلب روی یک مقوا بچسبان. جانمی جان اثر هنری‌ات آماده است. می‌توانی این قاب را به دیوار وصل کنید و دور تا دورش را ریسه آویزان کنید. قشنگ می‌شود.

۸- بافتن شال گردن

خیلی از دخترها برای نشان دادن عشقشان یاد می‌گیرند چطور شال گردن ببافند. این یکی از زیباترین صحنه‌هایی است که در زندگی دیدم. مهارتی را برای ساخت یک هدیه زیبا یاد بگیری! تو هم می‌توانی، امتحانش کنی. کاموا و میل بخر و از آموزش‌هایی که در اینترنت وجود دارند، استفاده کن.

۹- ساخت دکوری قلبی با مقوا

این ایده دست ساز را نمی‌شود هدیه حساب کرد. با این وجود تاثیر قابل توجهی در حال خوب خودت و عشقت خواهد داشت. با مقوا قلب های کوچک ببر و همه را با نخ به یک تکه چوب وصل کن. بعد هم می‌توانی بالای اتاق خوابتان آویزان کنی. موقع ورود به اتاق باید از این دکوری زیبا و تابلو نخی با عکسهای عاشقانه خود رد بشوید.

۱۰- نقاشی روی سفال

می‌توانی از دیجی کالا و سایت‌های دیگر ظروف سفالی بخری و روی آن با رنگ اکرلیک برای عشقت یک طرح عاشقانه ساده بکشی. طرح را قبل از رنگ کردن با مداد رسم کن تا کارت آسان‌تر شود.

جمع بندی مطلب کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه

در این مطلب تمام تلاشمان این بود تا به سوالات زیر پاسخ دهیم:

 • هدیه ولنتاین به پسر مورد علاقه ام چی بدم؟ با ۲۰ ایده عالی پاسخ این سوال داده شد. همچنین نکاتی که باید در خرید هر کدام از هدیه‌ها رعایت شود را ذکر کردم.
 • هدیه دست ساز برای ولنتاین هم چیزی هست که بشه به پسر مورد علاقم بدم؟ بله که هست! ۱۰ ایده هدیه دست ساز را گردآوری کرده بودم تا اگر اوضاع مالی مناسبی نداری و یا دوست داشتی هدیه‌ای دست ساز را همراه با هدیه اصلی‌ات کادو کنی مشکلی پیش نیاید.
 • هدیه خاص برای ولنتاین ۱۴۰۰ وجود داره؟ جواب این سوال را هم با معرفی تابلوی سه بعدی، لیوان آینه‌ای و … دادیم.
 • خوراکی برای ولنتاین چی درست کنم؟ کوکی با طرح عشق! اگر بخش هدیه‌های دست ساز را خوب بخوانی پیدایش می‌کنی.
محتوای این مطلب پنهان
2 ۲۰ ایده خرید کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه در سال ۱۴۰۰
دکمه بازگشت به بالا