مشخصات صندلی انتظار مدل (K321)

صندلی انتظار یک گوینده مستقل برای شخصیت برند شماست! صندلی اداری انتظار راجع‌به اهمیت شما به ارباب رجوع سخن می‌گوید. راز موفقیت برند‌های بزرگ توجه به مشتری و بعد کسب سود است. با خرید صندلی انتظار، انتظار دردناک را تبدیل به علاقه به برند خود کنید! در این محتوا در بلاگ ناب ایران ابتدا، پاسخ سوال صندلی انتظار چیست؟ را می‌خوانید. سپس با انواع صندلی سالن انتظار از لحاظ متریال ساخت و ظرفیت آشنا خواهید شد. در ادامه نکاتی برای انتخاب جنس نشیمن‌گاه و روکش مناسب متوجه خواهید شد. در پایان ریزنکاتی راجع‌به طراحی ارگونومیک و خرید صندلی‌های انتظار می‌خوانید. با خواندن راهنمای خرید صندلی انتظار تا انتها راز خرید صندلی انتظار مناسب را دریافت می‌کنید! این محتوا به شما برای پیدا کردن بهترین صندلی انتظار کمک می‌کند.

نام شرکت مجموعه ناب ایران
موبایل 09194844670
ادرس تهران , بازار مبل نعمت آباد , خیابان جانباز ، پلاک ۲۱۰
ایمیل nab-iran@repino.ir

صندلی انتظار دست دوم | صندلی انتظار دست دوم دیوار

اولین گام راهنمای خرید صندلی انتظار؛ صندلی انتظار چیست؟

صندلی انتظار در واقع نوعی از صندلی اداری است. این صندلی در سالن انتظار یا زمانی که ارباب رجوع باید منتظر انجام کارهایش باشد، کاربرد دارد. صندلی اداری انتظار چند نفره یا تک نفره هستند، برای مثال صندلی انتظار چهار نفره یا سه نفره برای بانک یا بیمارستان کاربرد دارد. یکی از دردناک‌ترین مسئله‌ها در دنیا، انتظار کشیدن است. حالا ما باید این انتظار را با راحتی ترکیب کنیم. اینجا اهمیت صندلی انتظار را درک می‌کنیم چون نشستن راحت، کمی از درد انتظار را کم می‌کند. شما با انتخاب یک صندلی انتظار راحت و ارگونومیک درد انتظار را به علاقه به برند خود تبدیل می‌کنید.

صندلی انتظار چیست؟

در ادامه برخی از کاربرد‌های صندلی اداری انتظار را متوجه خواهید شد.

 • صندلی انتظار بیمارستانی
 • صندلی انتظار برای آرایشگاه
 • کاربرد صندلی در مکان‌های عمومی و املاک
 • صندلی سالن انتظار در کلینک زیبایی و مطب‌های خصوصی
 • سالن انتظار بانک‌ها و سازمان‌های دیگر دولتی
 • کاربرد در فرودگاه، مترو و راه آهن

یکی از راه‌های خرید مطمئن و به صرفه خرید از شرکت تولیدی است. برای سفارش از تولیدی صندلی انتظار لطفا به صفحه خرید صندلی انتظار مراجعه کنید.

مزایای استفاده از صندلی سالن انتظار

یکی از اصلی‌ترین مزایای استفاده از صندلی انتظار اداری، ایجاد حس خوب در مشتریان است. داشتن صندلی‌های ارگونومیک انتظار به طور غیر مستقیم، حتی باعث افزایش مشتریان است. همچنین از خود یک چهره برند خوب در ذهن ارباب رجوع می‌سازید. استفاده نکردن از صندلی اداری انتظار، هزینه‌های پنهان زیادی برای شما دارد.

صندلی انتظار باعث نظم است

برخی دیگر از مزایای استفاده از صندلی اداری انتظار به شرح زیر است.

 • ایجاد نظم و آرامش برای خود و ارباب رجوع
 • کاهش آزار انتظار کشیدن برای مشتریان
 • جابه‌جایی کمتر در صندلی انتظار چند نفره
 • افزایش غیر مستقیم مشتریان
 • ترکیب نام برند و احساس راحتی در نشستن
 • استفاده به بهترین شکل از فضای اداری

در بخش بعدی با انواع صندلی اداری انتظار آشنا خواهید شد.

انواع صندلی انتظار از ظرفیت تا متریال تولید

صندلی انتظار اداری را با استفاده از جنس و متریال صندلی و ظرفیت آن دسته‌بندی می‌کنیم. صندلی سالن انتظار آهنی، پلاستیکی چرمی یا پارچه‌ای ساخته خواهند شد. البته اکثر صندلی‌های اداری انتظار این روزها در پایه و بدنه از فلز و دیگر بخش‌ها از چرم، پارچه یا پلاستیک استفاده می‌کنند. صندلی‌هایی که با یک متریال ساخته شده استبه دلیل عدم راحتی از بازار تولید حذف شده‌اند.

صندلی اداری انتظار یک گزینه مناسب است اما برخی برای افزایش پرستیژ کار خود از مبل اداری استفاده می‌کنند. مبل اداری در کلینک‌های خصوصی و سالن‌های بزرگ کاربرد دارد. برای خرید مبل اداری با 36 ماه ضمانت و 10 سال خدمات پس از فروش به صفحه مبلمان اداری مراجعه کنید. در این صفحه مبل تک نفره یا پاف مبل، مبل دونفره و میز جلومبلی وجود دارد.

جنس صندلی اداری انتظار؛ انتخاب چرم، پارچه، پلاستیک یا فلز؟

صندلی سالن انتظار فلزی: صندلی انتظار آهنی یکی از مقاوم‌ترین صندلی‌های اداری است. اما این صندلی متداول به هیچ‌وجه راحتی برای مخاطب و ارباب رجوع ایجاد نمی‌کند. این صندلی حتی با جمع کردن دمای محیط باعث آزار است. این صندلی انتظار مشتری برای سلامت نشیمن‌گاه و کمر مناسب نیست.

ترکیب پلاستیک و فلز: صندلی‌های پلاستیکی با پایه فلزی به نسبت صندلی آهنی راحت‌تر است. اما عمر کمتری به نسبت یک صندلی تمام فلزی دارد. البته صندلی‌های پلاستیکی وجود دارد که ترکیب فلز در پایۀ صندلی، پلاستیک در تکیه‌گاه و در قسمت نشیمن‌گاه از فوم سرد استفاده می‌کنند. این صندلی‌های معمولا با تکیه‌گاه مشبک، علاوه بر راحتی عمر زیادی هم دارند.

صندلی انتظار چرمی: یکی از راحت‌ترین صندلی انتظار ادرای، صندلی با روکش چرمی است. این صندلی باید از فوم سرد با روکش چرم استفاده کند. صندلی انتظار چرمی برای محیط‌های کلاسیک کاربرد دارد. روکش چرمی به راحتی تمیز خواهد شد، این مزیت در کنار راحتی این صندلی را مناسب‌ترین صندلی برای سالن انتظار کرده است.

صندلی انتظار پارچه‌ای: صندلی انتظار ترکیب فوم سرد با روکش پارچه است. صندلی سالن انتظار پارچه‌ای کلاسیک است اما به نسبت صندلی چرمی، پاک شدن آسانی ندارد.

تأثیر رنگ و ابعاد صندلی انتظار بر دکوراسیون محل کار

یکی از عوامل مهم در افزایش بهره روی و خلاقیت و نیز زیبایی دکوراسیون اتاق انتظار، استفاده از زنگ و طرح‌هایی است که برای صندلی‌های انتظار در نظر گرفته می‌شود. معمولاً رنگ‌های سفید و خنثی برای فضاهای اداری استفاده می‌شود. ولی برای اینکه این محیط‌ها را از حالت خستگی درآورده و انتظار را برای کسانی که در این فضا به سر می‌برند، قابل تحمل نماید. با استفاده از پارتیشن شیشه ای نیز می‌توانید فضاهای مختلف را تفکیک نمایید.

ابعاد صندلی بستگی مستقیم با فضایی دارد که در اختیار است. همچنین تعداد صندلی‌های انتظار نیز در تعیین ابعاد مهم است. در مکان‌های کوچک به ناچار از صندلی انتظار تکی که فضای کمتری نیاز دارد، استفاده می‌شود. یا اگر مکان بزرگی در اختیار دارید، ولی تعداد صندلی‌ها باید بالا باشد مجبور به انتخاب ابعاد کوچک‌تر هستید. در مورد فضاهای بزرگ محدودیتی وجود نداشته و می‌توانید از انواع صندلی انتظار متصل که ابعاد بزرگتری داشته و نشیمنگاه راحت‌تری دارند، انتخاب نمایید. در نهایت باید فضایی که برای افراد منتظر در این فضا آماده می‌کنید تا حدود زیادی دلنشین و راحت باشد و از این رو انتخاب صندلی انتظار شیک باید اولویت اول شما باشد.

یکی از محیط‌هایی که انتظار در آن می‌تواند طاقت‌فرسا و آزاردهنده باشد، فضای بیمارستان است. صندلی انتظار برای بستگان بیمار باید نهایت راحتی را داشته باشد تا بتواند محیط را برای فرد قابل تحمل نماید. بخصوص ساعات زیادی که ممکن است افراد منتظر باشند نیز باید مدنظر قرار داد. توجه به ارگونومی بدن باید برای صندلی بیمار و بستگان بسیار مهم است و باعث می‌شود راحتی مورد نیاز فراهم شود. استفاده زیاد و مداوم از این صندلی‌ها در فضاهای پر رفت و آمد و شلوغ مانند بیمارستان‌ها باعث شده که برای متریال استفاده شده در تولید این صندلی‌ها نیز حساس شویم.

صندلی انتظار مدل (K321)

 • نوع فوم : درجه یک
 • نوع چرم : رویال
 • نوع بدنه : U.BVC
 • گارانتی : ۲ سال
 • کلاف : دوبل

صندلی‌ انتظار مدل K321 با پایه ثابت به دلیل استحکام و پایداری، به‌عنوان یک گزینه محبوب در محیط‌های انتظار، اداری، و کاربرد‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در طراحی این نوع صندلی، اهمیت به شکل‌دهی مطلوب و جلب نظر با حفظ سادگی داده می‌شود. خطوط ساده و اندازه مناسب اجزاء، این صندلی را جذاب و مطلوب می‌کنند. پایه های این صندلی بدون چرخ و ثابت بوده و همچنین از استحکام مناسبی هم برخوردار است. سطح فلزی به راحتی قابل تمیز شدن است و نگهداری از صندلی با پایه ثابت فلزی نسبت به صندلی‌هایی با ساختار پیچیده، بسیار ساده‌تر است. صندلی انتظار مدل (K321) به خاطر کاربردی بودن می تواند انتخاب خوبی برای ادارات باشد.

لازم به ذکر است مجموعه ناب ایران در 13 استان کشور شامل شهر های تهران، کرج،اهواز، همدان، گیلان، استان مرکزی، آبادان، کردستان، اصفهان، سمنان، لرستان، کاشان و شیراز بیش از 30 نمایندگی جهت فروش محصولات و همچنین خدمات پس از فروش(گارانتی) دارد.

در لینک زیر آدرس دقیق نمایندگی ها موجود می باشد:

نمایندگی ها

شماره تماس: 09194844670

(تمرکز فروش بیشتر بر تهران باشد سپس نمایندگی های شهرستان ها)

دکمه بازگشت به بالا