برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

فروش موتور برف پاک کن امکو

زمانیکه شیشه های خودرو در فصل های پرباران در معرض خاک یا آب باران قرار میگیرند، با استفاده از برف پاک کن تمیز می شوند. که علاوه بر شیشه جلو، در برخی خودروهای مدرن امروزی، در قسمت عقب ماشین هم برف پاک کن تعبیه شده است. این قطعه اهمیت زیادی داشته و ارتباط نزدیکی با ایمنی راننده دارد چرا که با استفاده از برف پاک کن، دید راننده با مشکل مواجه نخواهد شد و می توانند جلو یا عقب را به وضوح مشاهده کنند.

برف پاک کن چیست | چگونه برف پاک کن ماشین را روشن کنیم

فروش موتور برف پاک کن امکو

زمانی که راننده دید خوبی نداشته باشد، خطر تصادف بسیار زیاد است. اما سیستم برف پاک کن خودرو پیشرفتی بسیار مهم برای خودرو و راننده و سرنشینان آن است و باید در همه انواع وسایل نقلیه وجود داشته باشند.

سیستم برف پاک کن شامل قطعاتی نظیر تیغه برف پاک کن، موتور برف پاک کن، بازو و سوئیچ بوده که در ادامه این راهنما قرار است به اهمیت وجود موتور برف پاک کن و عملکرد آن در این سیستم بپردازیم.

هدف موتور برف پاک کن در خودرو چیست؟

برف پاک کن ها برای کارکردن از یک موتور الکتریکی کوچک تغذیه می شوند که معمولاً روی دیوار آتش یا زیر پوشش (ناحیه زیر پایه شیشه جلو) نصب می شود. موتور پیوندی را فعال می کند که بازوهای برف پاک کن را به جلو و عقب حرکت می دهد. در خودروهایی که دارای برف پاک کن شیشه عقب هستند، یک موتور مجزا به موتوری که در عقب است نیرو می دهد.

موتور برف پاک کن ,خود نیز متشکل از مجموعه ای از چرخ دنده ها و وسایل الکترونیکی از جمله DC موتور، مونتاژ انتقال و ماژول کنترل الکترونیکی است. قیمت موتور برف پاک کن پراید در برند ها مختلف بازار متفاوت است، برای اطلاع از قیمت لیست انواع موتور برف پاک کن به سایت امکو مراجعه فرمایید.

علائمی که نشان میدهد موتور برف پاک کن خراب شده و نیاز به تعویض یا تعمیر دارد؟

موتورهای برف پاک کن شامل قطعات مکانیکی و الکتریکی بوده که هنگام آسیب دیدگی یا فرسودگی علائم مختلفی را ایجاد می کنند. در اینجا نحوه تشخیص خرابی موتور برف پاک کن شیشه جلو خودرو شامل موارد زیر است:

 • زمانیکه برف پاک کن ها را روشن می کنید، حرکت نمی کنند.
 • می خواهید برف پاک کن ها متوقف شوند، اما نمی شوند.
 • ممکن است برف پاک کن ها کندتر از حد معمول حرکت کنند.
 • موتور برف پاک کن صدایی مثل سنگ زدن تولید می کند.
 • گرفتگی موتور برف پاک کن.

از کجا و چگونه موتور برف پاک کن بخرم؟

با توجه به مطالب بالا و علائم خرابی موتور برف پاک کن، هر زمان احساس کردید موتور برف پاک کن خودرویتان نیاز به تعمیر یا تعویض دارد باید به دنبال تولیدکننده و شرکتی معتبر باشید. برند Emco از قابل ترین و برترین ها در بازار بوده که موتور برف پاک کن امکو با ایجاد نیروی مورد نیاز برای حرکت سایر اجزای برف پاک کن، شیشه خودروی شما را به خوبی تمیز خواهد کرد. این قطعه فعالیت و ایمنی سایر اجزای برف پاک کن را نیز تضمین کرده و با هماهنگ کردن آن ها با یکدیگر می تواند وظایف اصلی خود که تمیز کردن شیشه های خودرو است را انجام دهد. در صورت خرابی موتور برف پاک کن سایر اجزای برف پاک کن نیز از کار می افتد.

همچنین موتور برف پاک کن های تولیدی شرکت امکو از نقاط قوی ای نظیر قدرت بسیار بالا، کیفیت ساخت عالی، طراحی استاندارد، عمر و ماندگاری طولانی و قیمت مقرون به صرفه برخوردارند. شما همراهان گرامی می توانید با شرکت آریا گستر (نماینده فروش محصولات امکو در تهران) تماس حاصل نموده و محصول مورد نظر خود را با بهترین کیفیت ساخت و کارایی و قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایید.

فروشگاه آریا گستر به مدیریت آقای دیده ور واقع در خیابان ملت تهران یکی از پخش کننده های معتبر لوازم یدکی خودرو است که نمایندگی برند معتبری نظیر امکو (اتحاد موتور) را دارا بوده و در یک نگاه کلی محصولات موجود در شرکت آریا گستر عبارتند از:

 • o شمع و وایر
 • o لنت ترمز
 • o پروانه و موتور فن
 • o دستگاه شیشه بالابر خودرو
 • o بخاری خودرو
 • o واتر پمپ خودرو
 • o برف پاک کن و تیغه و موتور برف پاک کن و … است.

نشانی: تهران- خیابان امیرکبیر- کوچه امین دربار- پلاک 6- واحد 16

دفتر فروش عمده: 0092 3311 021

فکس: 6376 3605 021

موبایل : 6436380 0912

https://ariyagostar.com/

دکمه بازگشت به بالا