مطالب میجیکبرترین های کسب و کار مجیک

قیمت تعمیرات مبلمان در سال 1401 خانه شیک – 09102006753

انواع تعمیرات مبلمان در خانه شیک

برای تعمیرات مبلمان بر اساس نوع مبلمان و میزان خرابی میتوان موارد زیر را نام برد

تعمیرات مبل شکسته

تعمیر فوم مبل

تعمیرات مبل راحتی

تعمیرات مبل استیل

تعویض پارچه مبل

تعمیر خرابی فنر مبل

تعمیر مبل و خرابی فنر ها , در اکثر مواقع برای ساخت مبل از فنر های مارپیچ (زیگ زاگ) استفاده میشود. بعد از مدتی امکان شکستن این فنرها به دلیل استفاده نادرست و یا کیفیت پایین فنر وجود دارد. در فنر مبل شما خراب شده است میتوانید برای تعمیر آن روی ما حساب کنید

برای مشاوره تعمیرات مبل با شماره 09102006753 تماس بگیرید

تعمیرات مبل

تعمیر فرورفتگی تشک مبل

همانطور که در قسمت تعمیر فوم مبل اشاره شد. بعد از مدتی استفاده از مبل ها فوم , اسفنج و یا فنر مبلمان دچار خرابی میشوند و همین موضوع باعث میشود که تشک یا کفی مبل دچار فرورفتگی شود. ما میتوانیم بسته به نوع خرابی تشک مبل را با بهترین فوه های باکیفیت مانند مموری فوم جایگزین کنیم تا به این ترتیب تشک ها مانند روز اولین زیبا و قابل استفاده باشند.

تعمیرات مبل را به متخصصش بسپار

با گرانی‌هایی که این روزها در هر زمینه‌ای شاهدش هستیم، تعمیرات مبل شاید جایگزین خوبی برای تعویض کلی مبلمان باشد. اگر مبلمان منزل شما قدیمی و آسیب‌دیده است و یا به هر علتی قصد ایجاد تغییر و تنوع در دکوراسیون خانه را دارید، می‌توانید برای تعمیر مبل اقدام کنید. همان طور که می‌دانید برای تعمیرات مبل در منزل، انتخاب متخصص مجرب اهمیت زیادی دارد. در راستای دسترسی به بهترین تعمیرکارهای مبل، این امکان را دارید که از بازار آنلای خدمت از ما کمک بگیرید و با ثبت سفارش تعمیر مبل در این بازار، در مورد قیمت تعمیر مبل از چند متخصص استعلام بگیرید. در نهایت با مقایسه شرایط مختلف متخصصین برای تعمیر مبل راحتی، با یک مورد به توافق برسید.

تعمیر مبل

تعمیرات مبل به صرفه تر است یا خرید مبلمان جدید؟

حتی اگر شرایط اقتصادی این چند سال را هم ندیده بگیریم باز هم تعمیر به نظر به صرفه می‌‌آید. اگر می خواهید دستی به سر و روی خانه تان بکشید می توانید با هزینه به مراتب کمتر از خرید مبلمان جدید مبل های خود را نو کنید. در بسیاری از موارد هزینه تعمیر حتی از نصف هزینه خرید مبلمان جدید هم کمتر است. در بسیاری از موارد بعد از تعمیر مبل تغییرات انجام شده به قدری زیاد هستند که مشتریان باور نمیکنند مبلمانی که میبینند همان مبل های قدیمی خودشان است. شما با تعمیر کردن مبل استیل به مراتب هزینه خیلی بیشتری را می توانید صرفه جویی کنید.

برای مشاوره تعمیرات مبل با شماره 09102006753 تماس بگیرید

چرا تعمیر مبل ارزان ؟

تعمیرات مبل ارزان, پیشنهاد دوستانه ما به شما این است که به تبلیغات تعمیرات مبل ارزان اعتماد نکنید. البته که تعمیر مبل ارزان یکی از عباراتی‌ است که روزانه تعداد زیادی آن را جستجو میکنند. حتماً شنیده اید که میگویند “هیچ ارزانی بی علت نیست” و در زمینه تعمیرات مبل مهمترین دلیل ارزانی پایین بودن کیفیت خدمات و مواد اولیه است که موجب پایین آمدن قیمت میشود. با استفاده ار فوم و اسفنج ارزان و بی کیفیت , رنگ کاری مبل ارزان , فنر های نا مرغوب و ترمیم نکردن کلاف (اسکلت) مبل باعث میشود شما قیمت ارزان تری پرداخت کنید اما در مدت زمانی کوتاهی به دلیل خرابی مبل مجدداً باید هزینه چند باره انجام دهید.

تعمیر مبلمان

روند تعمیرات مبل چگونه است ؟

  • ابتدا پارچه یا چرم از خود مبل جدا می‌شود که به آن ها رویه مبل گفته می‌شود.
  • در اینجا خیاط دست به کار می‌شود. خیاط با استفاده از الگوی مبل، پارچه های جدید را برش می دهد و خیاطی را شروع می‌کند. از خود رویه قدیمی مبل به عنوان الگو استفاده می‌شود.
  • فوم یا ابر مبل بررسی می‌شود. در صورت نیاز آنها تقویت می شوند و یا در غیر این صورت به تعمیرات فوم مبل باید اقدام کرد.
  • در برخی از مبل ها از ابر استفاده می‌شود و در برخی از مبل ها از فوم. که فوم ها به دو دسته فوم سرد مبل و فوم گرم تقسیم می‌شوند. حالت ارتجاعی و نرمی فوم سرد از گرم بیشتر است. به همین دلیل هزینه فوم سرد از گرم بیشتر است و این مورد یکی از دلایلی است که در هزینه تعمیر مبل تفاوت ایجاد می‌کند.
  • در این مرحله کیفیت کلاف مبلبررسی می‌شود. اگر کلاف مبل مانند فنرها، کش های مبل و … نیاز به تعمیر یا تقویت داشته باشند از طرف تعمیرکار باید انجام شود و تعمیر نشیمن مبل انجام گیرد.در صورت وجود مشکل حاد در حال انجام کار، پیمان کار می بایست مشکل را به اطلاع کارفرما که مبل را در اختیار تعمیرکار مبل قرار داده است برساند.
  • به دلیل نوع طراحی مبل که به سادگی نمی‌توان کلاف مبل را مشاهده کرد این مورد باید از طرف تعمیرکار به دقت بررسی شود و به اطلاع کارفرما رسانده شود. متاسفانه در برخی از تعمیرکاران مبل، مشاهده می‌شود که این مورد را به خوبی بررسی نمی‌کنند و بعد از مدت کوتاهی از تعمیرات مبل، مبل کیفیت خود را از دست داده است و دیگر قابل استفاده نیست.
  • در آخر رنگ آمیزی یا تعمیر بدنه انجام می‌شود . (البته در صورت نیاز)
  • اگر بدنه مبل نیاز به تعمیر داشته باشد باید از طرف تعمیرکار مبل اقدامات انجام شود. البته با هماهنگی کارفرما. تعمیر بدنه چوبی با بدنه مبل فلزی با هم متفاوت هستند و هزینه های آن با هم فرق دارند. (هزینه تعمیر مبل فلزی بیشتر از مبل چوبی است)
  • در صورتی که بدنه مبل نیاز به رنگ کاری داشته باشد، رنگ کار این کار را انجام می دهد که به صورت معمول شکستگی‌های مبل برطرف می شود، سپس لکه گیری انجام می شود، سمباده زده می‌شود و در آخر 2 تا 3 دست رنگ زده می‌شود.

شرکت خانه شیک با نمونه کار های بینظیر تعمیرات مبل الویت خود را کیفیت تعمیرات گذاشته است و این کلید پیروزی است.

دکمه بازگشت به بالا