برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

ویژگی های جدید اضافه شده به fc24 (انیمیشن ‌های جدید و چشم ‌نواز)

فرنچایز محبوب FIFA از این پس با نام جدید EA Sports FC منتشر خواهد شد و برای انتشار هر سری از این بازی، تغییراتی در نظر گرفته می شود. ویژگی های جدید اضافه شده به fc24، باعث تجربه بازی روان تر و واقعی تر شده اند و طبق آخرین مواردی که درباره این بازی شنیده ایم، پیشرفت ها و تغییرات بسیار جذاب و هیجان انگیزی را شاهد خواهیم بود. در این صفحه می خواهیم ویژگی های جدید اضافه شده به fc24 را بررسی کنیم. لطفا همراه ما باشید. شما می توانید با خرید اکانت قانونی fc24 برای ps5 یا ps4 خود، این نسخه از بازی را در بستری امن، داشته باشید و از بازی با تغییرات جدید آن، لذت ببرید.

بازی fc 24 برای ps4 | بازی fc 24 برای ps5

ویژگی های جدید اضافه شده به fc24

بازی fc24 اولین نسخه فوتبالی از ناشر EA است که به تازگی منتشر شده است. این بازی به نسبت نسخه قبلی یعنی فیفا 23، برخی ویژگی های جدیدتر را دارد و کسانی که دوستدار بازی هستند، می خواهند از این ویژگی ها هر چه زودتر اطلاع پیدا کنند. در ادامه می خواهیم ویژگی های جدید اضافه شده به fc24 را با هم بررسی کنیم :

دوربین های گیم پلی جدید

از جدیدترین ویژگی های بازی fc24، دوربین های جدید آن است. زاویه جدید داخل بازی با نمای Tele Broadcast تفاوت خیلی زیادی ندارد و برای بیشتر لذت بردن از گرافیک بازی، بهتر است از دوربین نزدیک، دوربین پخش کننده یا دوربین اکشن استفاده کنید. با این دوربین ها، شاهد بازیکنی بازیکنان با بهترین مهارت ها خواهید بود.

دوربین داور

در بازی fc24 یک دوربین داور هم به عنوان مکمل در نظر گرفته شده است. این دوربین به احتمال زیاد در مواقعی مثل تصمیم برای پنالتی، در محوطه جریمه، در زمان خطای احتمالی و سایر لحظاتی که داور با بازیکنان درگیر است، استفاده می شود.

گیم ‌پلی بازی EA Sports FC 24

از ویژگی های جدید بازی fc24، ایجاد تغییرات در گیم پلی است و در سیستم دفاعی و تمرکز بر حمله، تغییراتی در نظر گرفته شده است. گیمر در طول بازی fc24 می تواند به عنوان بازیکن بر روی حرکات مختلف مانند دربیل زدن، پاس دادن، دفاع کردن و شوت کردن، به طور کامل تمرکز داشته باشد و کنترل کاملی بر روی بازیکنان داشته باشد.

در گیم پلی بازی fc24، بازیکنان را می توان در 8 استایل مختلف تنظیم کرد و آنها را در جایگاه های مختلف قرار داد.

گرافیک و صدای بسیار خوب بازی fc 24

از ویژگی های جدید و جذاب fc24، پرداختن به گرافیک و صدای آن است تا در کیفیت بهتری نسبت به نسخه های قبلی برسد. گرافیک فوق العاده این بازی از تصاویر چمن سبز بازی قابل مشاهده است همچنین در بخش صدا نیز تغییرات زیادی را شاهد هستیم و صداها با جزئیات کامل هستند.

جریان بازی واقعی ‌تر FC 24

به لطف موتور گرافیکی جدید، شاهد جریان بازی واقعی تر fc24 هستیم. با این ویژگی جدید، شما می توانید فوتبال را آرام و آهسته بازی کنید و سرعت بازیکنان در بازی، زیاده از حد و مصنوعی نخواهد بود. این ویژگی جدید به تجربه بهتر و هیجانی تر بازی کمک می کند.

انیمیشن ‌های جدید و چشم ‌نواز بازی FC 24

برای اضافه کردن ویژگی های جدید به بازی fc24، انیمیشن های جدید هم در نظر گرفته شده اند. شما قبل از بازی، بین نیمه و بعد از بازی می توانید انیمیشن های جدید و زیبا را مشاهده کنید. همچنین در این نسخه از بازی، تصاویری از دویدن داور، مصاحبه بعد از بازی، رفتن تیم به رختکن و … نیز نمایش داده می شوند.

سرعت پاس و شدت بالای بازی FC 24

اگر بخواهیم به یکی از جذاب ترین ویژگی های جدید اضافه شده به fc24 اشاره کنیم، پاس های دقیق با جهت و سرعت بهتر است که در رسیدن به نتیجه خوب در بازی، نقش موثری دارند. شما می توانید با نگه داشتن دکمه پاس و سپس جهت یابی درست، توپ را با سرعت و شدتی که می خواهید، به هم تیمی ها برسانید. در این نسخه، مشکل کند بودن پاس ها را نخواهید داشت.

تیم دفاعی مدافعان در بازی FC 24

از ویژگی ها و تغییرات جدید در بازی fc24، نحوه دفاع کردن تیم مدافعان هم می باشد. حالت Advanced Defending در کنار حالت‌ های Tactical و Legacy به بازی اضافه شده است تا بتوان مدافعین را به طور کامل تحت کنترل داشت.

نحوه قضاوت داورها در بازی FC 24

یکی دیگر از ویژگی های بازی FC 24، تغییر در قضاوت داورهاست. در نسخه های قبلی این بازی، تمام برخوردها خطا محسوب می شدند اما در نسخه جدید از این خطاها عبور می شود اما هر گونه خطا در محدوده جریمه پنالتی به عنوان خطا در نظر گرفته می شود. داور در بازی FC 24 گاهی اوقات تصمیم گیری غیرمنطقی هم دارد برای مثال گاهی اوقات کارت قرمز می دهد یا در محدوده جریمه پنالتی، منطقی تصمیم نمی گیرد.

مدیریت جزئیات و موارد ریز در بازی FC 24

اگر می خواهید تمام موارد ریز و جزئیات بازی را کنترل و مدیریت کنید، در بازی FC 24 این امکان فراهم است که برنامه های تمرین برای تک تک بازیکنان را تعیین کنید و در طول فصل با توجه به هدف، برنامه های تمرینی را تعیین و مرور نمایید. در این بازی، 5 نوع برنامه تمرینی وجود دارند که می توانید برای بازیکنان خود تعیین کنید و هر یک از برنامه ها با توجه به ویژگی هایی که دارند، تاثیرگذاری خواهند داشت.

مینی گیم در بازی FC 24

از تغییرات بازی FC 24، مینی گیم است و هر چقدر که مینی گیم را به خوبی انجام دهید می توانید PlayStyle موقت دریافت نمایید. پلی استایلی که در بازی به دست می آورید، به مینی گیم و پلیرهایی که در آنها شرکت کرده اید، وایسته است و اگر می خواهید پیروز بازی شوید، بهتر است در تمرین پیش از مسابقه یا همان مینی گیم، شرکت کنید.

قابلیت مشاهده کامل مسابقات در FC 24

در نسخه های قبلی بازی فیفا، کاربران می توانستند مسابقات را به شکل sim یا quick sim بگذرانند اما در FC 24 قابلیت مشاهده کامل مسابقات فراهم است. شما در نقش سرمربی، کنترل مستقیمی بر روی رفتار و عملکرد بازیکنان نخواهید داشت اما تعویض و تغییر استراتژی به صورت ریل تایم امکان پذیر می باشد.

داشتن مدیر برنامه در حالت کریر بازیکن

بخشی از تغییرات بازی FC 24 مربوط به حالت کریر بازیکن هستند و از جالب ترین این تغییرات، مدیر برنامه است. کاربر در حالت کریر بازیکن، مدیر برنامه خود را دارد این قابلیت به کاربر کمک می کند که بر روی شغل خود به عنوان یک بازیکن حرفه ای، کنترل بیشتری داشته باشد. مدیر برنامه، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت را ارائه می کند و با دستیابی به این اهداف، امکان ورود به تیم های مطرح مختلف وجود خواهد داشت.

کاتسین‌ ها و گزارشگرهای جدید

ویژگی های جدید اضافه شده به fc24 در بخش گزارشگری و ارائه نیز دیده می شوند. زوج سو اسمیث (Sue Smith) و گای موبری (Guy Mowbray)، به عنوان گزارشگران جدید به FC 24 اضافه شده اند همچنین شاهد اضافه شدن کاتسین‌ ها و میان‌ پرده‌ های تازه‌ به بازی هستیم که از جمله آنها، خوشحالی بازیکنان به غیر از زمان گل زدن است. بعضی از بازیکنان در زمان دفاع مطلوب یا نجات دادن تیم از گل خوردن، خوشحالی خود را نشان می دهند.

بازی fc 24 برای ps4 | بازی fc 24 برای ps5

سخن پایانی

ویژگی های جدید اضافه شده به fc24 باعث جذابیت بیشتر این بازی شده اند که از جمله این ویژگی ها شامل تغییر در نحوه قضاوت داور، گزارشگرهای جدید، گرافیک و صدای بسیار خوب، جریان بازی واقعی تر و … هستند. خرید اکانت قانونی FC 24  از مجموعه گیم پردایس را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. گیم پردایس ارائه کننده انواع اکانت های قانونی PS5 و PS4 با گارانتی و ضمانت کارکرد.

دکمه بازگشت به بالا