برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

معرفی 18 مدل از بهترین های سینک تگ لگن ارزان

انواع سینک تک لگن ارزان

سینک ظرفشویی از نظر ظاهر به صورت سینک ظرفشویی تک لگنی، دولگنه و سه لگنه تولید می‌شود و از نظر مواد ساخته شده نیز در سه گروه سینک استیل، گرانیتی و شیشه‌ای تقسیم می‌شوند. در بین این مدل‌ها سینک یک لگنی استیل ارزانتر از سایر مدل‌هاست. یکی دیگر از مواردی که بر قیمت سینک تاثیر گذار می‌باشد عمق لگن و کیفیت آن است. در ادامه چند سینک ارزان قیمت و باکیفیت مانند خرید سینک ظرفشویی اخوان تک لگن توکار را معرفی می کنیم. انتخاب سینک ظرفشویی انتخابی مهم در آشپزخانه می‌باشد. هم اندازه و کیفیت آن مهم هست و هم از نظر زیبایی در آشپزخانه تاثیر گذار می‌باشد. همانطور که گفتیم سینک یک لگنه استیل از سایر مدل‌ها ارزان تر میباشد و با بودجه محدود بهترین انتخاب هست.

سینک ظرفشویی اخوان

مجموعه اخوان با استفاده از تکنولوژی و تجهيزات روز اروپا  سینک‌های با کیفیتی تولید میکند و نامی شناخته شده در این صنعت می‌باشد. اخوان دارای استاندارد اروپا و ایران، دارنده گواهینامه رعایت مصرف کنندگان در سال ۱۳۹۲، برنده تندیس طلایی کیفیت از سویس و آلمان و برگزیده زرین کنگره ملی حماسه اقتصادی  در سال ۱۳۹۲ میباشد.

سینک روکار اخوان مدل 126

سینک روکار اخوان مدل 126 از جنس ورق استیل معمولی با ضخامت ۰.۸ میلیمتر و اندازه ۸۰ در ۶۰ تولید میشود و عمق لگن آن نیز ۱۴ سانتی متر می‌باشد. این سینک ارزان و با کیفیت نیز یک لگنی و با یک سینی است و به دو صورت لگن سمت راست و چپ تولید می‌شود و شما میتوانید متناسب با نیاز و طراحی آشپزخانه خود سمت قرارگیری لگن را انتخاب کنید. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک روکار اخوان مدل 10050-6CR

سینک روکار اخوان مدل 10050-6CR از جمله سینک های یک لگنی ارزان قیمت با یک سینی می‌باشد. ابعاد این سینک برابر ۵۰ در ۱۰۰ بوده در گروه سینک‌های نیمه عمیق با عمق ۱۴ سانتی متر قرار میگیرد. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک روکار اخوان دولگنی مدل 12050-9CR

سینک روکار اخوان مدل 12050-9CR با دو لگن و یک سینی از جمله سینک های ارزان اخوان می‌باشد. جنس آن از ورق استیل معمولی با ضخامت ۰.۸ میلیمتر بوده و دارای ابعاد ۵۰ در ۱۲۰ سانتی متر می‌باشد. این سینک دو لگنه در گروه سینک‌های نیمه عمیق با عمق ۱۴ سانتی متر می‌باشد. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک اخوان مدل 136

سینک توکار اخوان مدل ۱۳۶ دارای دولگن با عمق ۱۴ سانتی متر بوده و به صورت توکار نصب می‌شود. این سینک ارزان دارای یک سینی نیز می‌باشد و ابعاد سینک ۱۱۶ در ۵۰ سانتی متر است. برای مشاهده قیمت جدید سینک اخوان مدل ۱۳۶  اینجا کلیک کنید.

سینک اخوان مدل ۱۶۵

سینک توکار اخوان مدل ۱۶۵ دارای ابعاد ۱۲۰ در ۵۰ و دو لگن ۱۴.۵ سانتی متری می‌باشد. این سینک ارزان قیمت اخوان از استیل ۳۰۴ ضد زنگ ساخته شده و کیفیت مناسبی دارد. سینک اخوان مدل ۱۶۵ دارای دو لگن سمت راست و چپ بوده و انتخاب آن بر اساس سلیقه شماست. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک اخوان مدل  164sp

سینک اخوان مدل  164sp از محصولات فانتزی و زیبا و سینک‌های ارزان قیمت می‌باشد. این سینک دارای دو لگن به عمق۱۴ سانتی متر می‌باشد و ابعاد کلی آن برابر ۱۰۰ در ۵۰ سانتی متر می‌باشد. جنس سینک اخوان مدل  164sp استیل ۳۰۴ ضد زنگ بوده و ضخامت ورق سینک آن برابر ۰/۸ میلیمتر می‌باشد. برای مشاهده کلیک کنید.

ایلیا استیل نیز یکی از پیشگامان صنعت تولید سینک می‌باشد و سینک‌های ظرفشویی با کیفیتی تولید میکند. تمامی سینک‌های تولید شده توسطایلیا استیل دارای گارانتی ۱۰ ساله می‌باشد که خود نشان از کیفیت خوب آن دارد.

سینک روکار معمولی ایلیا استیل مدل 221

سینک روکار معمولی ایلیا استیل مدل 221 یک سینک دو لگنه با عمق ۱۲ سانتی متر و ابعاد ۵۰ در ۱۰۰ می‌باشد و از استیل ضد زنگ با ضخامت ۰.۴ میلیمتر ساخته شده است. سینک روکار معمولی ایلیا استیل مدل 221 از جمله سینک‌های ارزان قیمت دو لگنی است که کیفیت مناسب و بالایی دارد. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک ایلیا استیل مدل ۴۰۲۸

سینک ایلیا استیل مدل ۴۰۲۸  از گروه سینک‌های نیمه فانتزی می‌باشد و دارای ابعاد ۱۲۰ در ۵۱ سانتی متر و ۲ لگن ۱۵ سانتی متری با ظرفیت ۴۰ لیتر می‌باشد. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک ایلیا استیل مدل ۴۰۵۱

سینک ایلیا استیل مدل ۴۰۵۱ نیز در گروه سینک‌هایی با طراحی نیمه فانتزی جای میگیرد و دارای ابعاد ۱۰۰ در ۵۱ سانتی متر و دو لگن به عمق ۱۵ سانتی متر می‌باشد. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک روکار معمولی ایلیا استیل مدل 122

یکی دیگر از سینک‌های ارزان قیمت گروه ایلیا استیل، سینک روکار معمولی ایلیا استیل مدل 122 می‌باشد. این سینک دارای ابعاد ۵۰ در ۱۰۰، دارای یک لگن در سمت راست و یک سینی در سمت چپ بوده و عمق آن نیز ۱۲ سانتی متر می‌باشد. نوار آب بندی، جاذب صدا و شستشوی آسان از ویژگی‌های این سینک ارزان و با کیفیت می‌باشد. برای مشاهده کلیک کنید.

مجموعه استیل البرز یکی از تولیدکنندگان بنام سینک‌های استیل در خاورمیانه می‌باشد و تمامی محصولات آن دارای ۲۴ ماه گارانتی می‌باشد.

سینک استیل البرز مدل ۲۱۵

سینک استیل البرز مدل ۲۱۵ دارای ابعاد ۵۲ در ۱۲۰ سانتی متر بوده و دارای ظرفیت ۳۸ لیتری می‌باشد. این سینک ارزان قیمت استیل البرز دارای دو لگن به عمق ۱۷ سانتی متر بوده و امکان انتخاب لگن سمت راست و یا چپ نیز برای مشتری فراهم است. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک استیل البرز مدل ۲۷۰

سینک توکار استیل البرز مدل ۲۷۰ دارای دو لگن با عمق ۱۶ سانتی متر بوده و دارای ابعاد ۵۱ در ۱۱۶ سانتی می‌باشد. این سینک ارزان قیمت استیل البرز برای استفاده کم و متوسط مناسب است، اما عمق آن برای موارد پرمصرف پاسخگو نیست. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک ظرفشویی بیمکث

نام برند تجاری بیمکث از سال ۱۳۶۰ شنیده شده و در طی سال‌ها محصولاتی با کیفیت تولید و به بازار روانه کرده است. تمامی محصولات بیمکث دارای یکسال گارانتی می‌باشند.

سینک بیمکث مدل ۵۲۰

سینک بیمکث مدل ۵۲۰ دارای یک لگن ۱۵ سانتی می‌باشد و به صورت توکار نصب می‌شود و فضایی معادل ۵۰ در ۸۲ سانتی متر دارد. سینک بیمکث مدل ۵۲۰ دارای طراحی نیمه فانتزی است و انتخاب لگن راست و چپ آن نیز به انتخاب مشتری می‌باشد. برای مشاهده  کلیک کنید.

سینک بیمکث مدل ۵۲۳

سینک ظرفشویی بیمکث مدل ۵۲۳ دارای دو لگن و یک سینی بوده و ابعاد آن برابر ۱۲۰ در ۵۰ سانتی متر می‌باشد و دو لگن آن نیز در ابعاد ۳۴ در ۳۷.۵ و عمق ۱۵ سانتی متر می‌باشد. برای مشاهده کلیک کنید.

سینک تک لگن و دو لگنه از کجا بخریم؟

یا فرقی نمیکند، یکی از لوازم پر استفاده در آشپزخانه سینک ظرفشویی آشپزخانه است. همچنین فرقی نمی کند که شما در آشپزخانه تان از ماشین ظرفشویی استفاده میکنید یا نه.

به هرحال شما در زمان آشپزی نیاز به شستشو های آنی دارید. در ایران سینک جزء جدانشدنی هر آشپزخانه است و خیلی از شستشوهای لازم در زمان آشپزی یا میوه و سبزی و یا مهمونی های بزرگ در سینک ظرفشویی آشپزخانه انجام می شود.

اگر توجه کرده باشید در اکثر آشپزخانه های ایرانی و یا خارجی سینک ظرفشویی دارای دو لگن و یک سینی در سمت چپ یا راست سینک وجود دارد. این مدل سینک های دو لگن با سینی بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارند.

از دولگنه با سینی این است که وقتی ظرف ها را در یک لگن با مایع و اسکاج شستین در لگن دیگر می توانید ظرف ها را آبکشی کنید و برای خشک شدن آنها را روی سینی سینک قرار دهید.

سینک تک لگن یا سینک دو لگنه ؟

هر چقدر تنوع سینک ها بالا باشد تعداد لگن های سینک، در یکی از چند دسته ی سینک تک لگن، سینک یک و نیم لگن ( هم گفته می شود )، و سینک دو لگنه بدون سینی قرار می گیرد. بر اساس کارکرد و نیازتان سینکی با تعداد لگن مناسب انتخاب نمایید.

البته ما در این جا فقط به چند مورد سینک ظرفشوئی که بیشترین کاربرد و عمومی هستند اشاره کرده ایم.

سینک تک لگن یک سینک مجزا و عمیق ست به این معنی که شما میتونید به راحتی یک ظرف بزرگ را داخل آن بشویید یا آمادگی مقدار زیادی غذا را دارید.

نداشتن لگن دوم و سینی از بزرگترین معایب این سینک تک لگن می باشد که البته خیلی هم نمی توان گفت ایراد هست زیرا این مدل سینک ها باهدف خاصی خریداری می شوند و مزایای خودش را همچنان دارد.

تقریبا محبوب ترین نوع سینک از نظر اندازه برای آشپزخانه های کوچک می باشد. چرا که در سینک های دو لگنه ما میتوانیم همزمان در یک طرف آن شست وشو و در طرف دیگر عمل آبکشی ظروف را انجام دهیم.

این مزیت سینک دو لگن بدون سینی باعث سریع تر پیش رفتن برنامه روزانه ما می شود. اما به دلیل نداشتن سینی ممکن است برای خشک کردن ظروف کمی درد سر ساز باشند.

سینک دو لگنه بدون سینی گرانیتی

سانتیمتری که دارای یک سینی و در برخی از مدل ها دارای یک لگن میوه شوی کوچک نیز هستند. این مدل سینک ها نسبت به سینک های دو لگنه بدون سینی بهتر هستند. مزیتی که این مدل سینک های تک لگنه با سینی دارند قسمت سینی آنها می باشد و معایبی هم دارند البته و آن نداشتن لگن دوم برای آبکشی ظروف بعد از شستشو می باشد.

سینک تک لگنه نیز مناسب آشپزخانه های با متراژ کوچک می باشند. مدل سینک تک لگنه با سینی که معمولا سایز 100 سانتیمتری میباشد در دسته‌بندی عمومی‌تر سینک ظرف‌شویی قرار می‌گیرد.

قیمت و خرید سینک ظرفشویی تک لگنه

قیمت سینک ظرفشویی تک لگنه با توجه به شکل ظاهر که می تواند گرد، مربع، مستطیل و همچنین با توجه به برند آن متغیر است. اما با کلیک برروی لینک زیر می توانید تمامی مدل سینک ظرفشویی های تک لگنه گرانیتی را همراه با مشخصات فنی و ابعاد، عمق لگن و همچنین برند مورد نظر همراه با قیمت بروز مشاهده و بصورت آنلاین سفارش دهید.

خرید سینک دو لگنه قیمت مناسب

در مورد خرید که عمومیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد نمی توان به یکباره قیمت ها را گفت چرا که همانطور که در بالا توضیح داده شد معیارهای زیادی برای دو لگن وجود دارند که تاثیر مستقیمی روی قیمت سینک می گذارند.

با ورد به فروشگاه آنلاین ” homesazeh.com” می توانید سینک مورد نظر خود را انتخاب ، مقایسه با مدل های مشابه و در صورت انتخاب خریدی آسان و مطمن را داشته باشید

سینک تک لگن و دو لگنه از کجا بخریم؟ یا فرقی نمیکند، یکی از لوازم پر استفاده در آشپزخانه سینک ظرفشویی آشپزخانه است. همچنین فرقی نمی کند که شما در آشپزخانه تان از ماشین ظرفشویی استفاده میکنید یا نه. به هرحال شما در زمان آشپزی نیاز به شستشو های آنی دارید. در ایران سینک جزء جدانشدنی هر آشپزخانه است و خیلی از شستشوهای لازم در زمان آشپزی یا میوه و سبزی و یا مهمونی های بزرگ در سینک ظرفشویی آشپزخانه انجام می شود.

اگر توجه کرده باشید در اکثر آشپزخانه های ایرانی و یا خارجی سینک ظرفشویی دارای دو لگن و یک سینی در سمت چپ یا راست سینک وجود دارد. این مدل سینک های دو لگن با سینی بیشترین کاربرد را در آشپزخانه دارند. از دولگنه با سینی این است که وقتی ظرف ها را در یک لگن با مایع و اسکاج شستین در لگن دیگر می توانید ظرف ها را آبکشی کنید و برای خشک شدن آنها را روی سینی سینک قرار دهید. سینک تک لگن یا سینک دو لگنه ؟ هر چقدر تنوع سینک ها بالا باشد تعداد لگن های سینک، در یکی از چند دسته ی سینک تک لگن، سینک یک و نیم لگن ( هم گفته می شود )، و سینک دو لگنه بدون سینی قرار می گیرد.

بر اساس کارکرد و نیازتان سینکی با تعداد لگن مناسب انتخاب نمایید. البته ما در این جا فقط به چند مورد سینک ظرفشوئی که بیشترین کاربرد و عمومی هستند اشاره کرده ایم. سینک تک لگن یک سینک مجزا و عمیق ست به این معنی که شما میتونید به راحتی یک ظرف بزرگ را داخل آن بشویید یا آمادگی مقدار زیادی غذا را دارید. نداشتن لگن دوم و سینی از بزرگترین معایب این سینک تک لگن می باشد که البته خیلی هم نمی توان گفت ایراد هست زیرا این مدل سینک ها باهدف خاصی خریداری می شوند و مزایای خودش را همچنان دارد.

تقریبا محبوب ترین نوع سینک از نظر اندازه برای آشپزخانه های کوچک می باشد. چرا که در سینک های دو لگنه ما میتوانیم همزمان در یک طرف آن شست وشو و در طرف دیگر عمل آبکشی ظروف را انجام دهیم. این مزیت سینک دو لگن بدون سینی باعث سریع تر پیش رفتن برنامه روزانه ما می شود. اما به دلیل نداشتن سینی ممکن است برای خشک کردن ظروف کمی درد سر ساز باشند. سینک دو لگنه بدون سینی گرانیتی سانتیمتری که دارای یک سینی و در برخی از مدل ها دارای یک لگن میوه شوی کوچک نیز هستند.

این مدل سینک ها نسبت به سینک های دو لگنه بدون سینی بهتر هستند. مزیتی که این مدل سینک های تک لگنه با سینی دارند قسمت سینی آنها می باشد و معایبی هم دارند البته و آن نداشتن لگن دوم برای آبکشی ظروف بعد از شستشو می باشد. سینک تک لگنه نیز مناسب آشپزخانه های با متراژ کوچک می باشند. مدل سینک تک لگنه با سینی که معمولا سایز 100 سانتیمتری میباشد در دسته‌بندی عمومی‌تر سینک ظرف‌شویی قرار می‌گیرد. قیمت و خرید سینک ظرفشویی تک لگنه قیمت سینک ظرفشویی تک لگنه با توجه به شکل ظاهر که می تواند گرد، مربع، مستطیل و همچنین با توجه به برند آن متغیر است.

خرید سینک دو لگنه قیمت مناسب در مورد خرید که عمومیت بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد نمی توان به یکباره قیمت ها را گفت چرا که همانطور که در بالا توضیح داده شد معیارهای زیادی برای دو لگن وجود دارند که تاثیر مستقیمی روی قیمت سینک می گذارند. با ورد به فروشگاه آنلاین ”homesazeh.com ” می توانید سینک مورد نظر خود را انتخاب ، مقایسه با مدل های مشابه و در صورت انتخاب خریدی آسان و مطمن را داشته باشید

معرفی سینک ظرفشویی تک لگن

یک همراه همیشگی در آشپزخانه بوده و یکی از وسایل ضروری و کاربردی است. هنگام این نکته را در نظر داشته باشید که شستشوی ظروف همچون قابلمه های بزرگ و سینی فر در سینک های تک لگن نسبت به دیگر سینک ها ( به جز مدل هایی که لگن بزرگ تری دارند ) به آسانی انجام نمیشود.

این مدل سینک ظرفشویی یک قلو برای آشپزخانه ها با ابعاد کوچک مناسب است زیرا فضای کمتری را اشغال میکند. سینک های آشپزخانه تک لگن، هم به همراه سینی و هم بدون سینی به صورت روکار، توکار و زیر کابینتی تولید شده و طبق دستورالعمل خاصی نصب میشوند. این مدل سینک جنس های مختلفی نظیر استیل، شیشه ای و گرانیتی داشته که هر کدام با توجه به سلیقه و نوع استفاده افراد متفاوت است.

۱. سینک ظرفشویی تک لگن زیر صفحه ای (زیر کابینتی) :

از آن دسته سینک هایی است که امروزه به خاطر ظاهر مدرن و طرح های جذاب، بیشتر در خانه ها دیده میشود. سینک زیرکار یک قلو به دلیل این که در زیر صفحه کابینت نصب میشود باید به درستی آب بندی شود تا آب به زیر کابینت نفوذ پیدا نکند. این کار حتما باید توسط نصاب ماهر انجام شود. در صورتی که آب بندی سینک تک قلو آشپزخانه صحیح نباشد شما را از خریدن آن پشیمان میکند.

۲. سینک ظرفشویی تک لگن توکار :

نصب سینک ظرفشویی یک قلو توکار این گونه است که سینک در وسط صفحه کابینت قرار گرفته که هر چهار طرف سینک را پوشش میدهد. لبه های آن برعکس سینک زیر صفحه ای روی کابینت متصل شده و قابل مشاهده است. یکی از مزیت هایی که را از سینک روکار متمایز میکند زیبایی و ظرافت آنها است. سینک ظرفشویی تک لگن توکار یکی از پر فروش ترین سینک ها بین مدل های موجود در بازار است.

۳. سینک ظرفشویی تک لگن روکار :

سینک تک قلو روکار برای کسانی که نمی خواهند وقت زیادی را صرف خشک کردن اطراف کابینت کنند و زیبایی برای آن ها در اولویت بعدی قرار دارد، بسیار مناسب است. ، شما را از دردسر احتمالی باد کردن کابینت ها به خاطر نفوذ آب نجات می دهند و این مزیتی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد، اما این نکته رو در نظر داشته باشید که این سینک ها به اندازه مدل های توکار ظریف نیستند.

انواع از لحاظ جنس صفحه :

۱. سینک ظرفشویی تک لگن استیل :

سینک های ظرفشویی تک لگن استیل یکی از پرکاربرد ترین و مقاوم ترین سینک ها هستند. برخی از افراد با تصور اینکه سینک از جنس استیل امکان خش افتادن روی آن زیاد است از خرید آن منصرف میشدند. در حالی که امروزه با استفاده از متریال های مرغوب و با کیفیت، نمونه هایی از تولید شده که قابلیت ضد خش و ضد زنگ داشته و دوام بالایی را به همراه دارند.

۲. سینک ظرفشویی تک لگن گرانیتی :

وجود این مدل سینک از جنس گرانیت به فضای آشپزخانه شما جلوه‌ ای مدرن میدهد. این سینک‌ علاوه بر آن که مقاومت بالایی نسبت به ضربه‌ها دارند در برابر انواع شوینده ها نیز مقاوم هستند. استفاده از به دلیل خاصیت آنتی باکتریالی که دارد باعث می‌شود تا رشد باکتری ها در سطح آن کاهش یابد.

۳. سینک ظرفشویی تک لگن شیشه ای :

در سینک تک لگن شیشه ای با توجه به نام شیشه ای بودن آن این تصور پیش می آید که از مقاومت پایینی برخوردار است ولی جنس شیشه ی آن از سکوریت نشکن بوده و در واقع فقط قسمت سینی سینک از جنس شیشه است و لگن آن از استیل می باشد. این سینک ظاهر زیبا و براقی داشته و زیبایی آشپزخانه ی شما را دو چندان میکند

آشنایی با انواع سینک ظرفشویی از لحاظ جنس

بسته به نیاز و شرایط شما، جنس بهترین مارک سینک ظرفشویی ایرانی یا خارجی ممکن است متفاوت باشد. سینک ظرفشویی از نظر جنس به دسته های زیر تقسیم می شود:

سینک ظرفشویی گرانیتی

بسیاری از افراد در بین بهترین مارک های سینک ظرفشویی به دنبال سینک گرانیت ایرانی و سینک گرانیت خارجی باکیفیت هستند. سینک های گرانیتی از گرانیت و رزین ساخته می شوند و از تنوع زیادی برخوردار هستند. مشکلات رایج این سینک ظرفشویی ها مانند شکستگی و ترک خوردگی در بهترین مارک های سینک گرانیتی ایرانی و خارجی به حداقل می رسد.

نکته مهم

مدل های گرانیت با رنگ های مختلف مشخص می شوند و برای کسانی که به رنگ سینک آشپزخانه اهمیت می دهند استفاده از نمونه های گرانیت این محصول توصیه می شود.

نکته ای که در هنگام استفاده از نمونه های گرانیت وجود دارد این است که اگر این نوع سینک را انتخاب می کنید، باید از نوع با کیفیت استفاده کنید، زیرا جای لکه های آب در گونه های بی کیفیت از زیبایی آن می کاهد.

مشکل دیگر نمونه های سینک های گرانیتی این است که آنها به دقت زیادی احتیاج دارند زیرا در این مدل ها احتمال شکستن و ترک خوردن بیشتر است.

سینک ظرفشویی استیل

به راحتی می توان گفت که یافتن بهترین مارک سینک استیل ایرانی هدف اصلی افرادی است که راهنمای خرید سینک ظرفشویی را می خوانند. سینک ظرفشویی های استیل دارای قیمت مناسب ، بادوام و سازگار با هرگونه دکوراسیون هستند.

بهترین سینک ایرانی با بهترین مدل های سینک ظرفشویی استیل البرز و اخوان از جنس استیل ساخته شده است.این نوع سینک ظرفشویی به راحتی تمیز می شود و به دلیل شستشوی زیاد خورده نمی شود. سینک استیل براق و بسیار تمیز و براق با مواد ضد عفونی کننده است.

از معایب سینک ظرفشویی استیل می توان به مقاومت در برابر خراش کم اشاره کرد. علاوه بر این، اثرانگشت و لکه های روی این نوع سینک ظرفشویی ها باقی مانده است که باید مرتباً تمیز شوند. سینک ظرفشویی از جنس استیل نسبت به سینک ظرفشویی های دیگر ارزان است.

سینک ظرفشویی شیشه‌ای

این مدل از محصول چندین سال است که در بازار کشور رونق دارد، اما به دلیل مشکلات فراوان میزان خرید و فروش به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. این به دلیل مشکلات جدی از جمله نشان دادن لکه های آب ، خراش ، احتمال شکستگی و غیره است که به سادگی در ظاهر جذاب آن تأثیر گذاشته است. به همین دلیل، توصیه می کنیم که حتی بهترین سینک ظرفشویی شیشه را نیز خریداری نکنید.

سینک ظرفشویی سنگی

سینک سنگی یکی از ویژه ترین گزینه ها در انتخاب سینک ظرفشویی است. بهترین مارک سینک ظرفشویی سنگی دوام بیشتری نسبت به سینک گرانیتی نیز برخوردار است.

اگر شخصی هستید که ذائقه استفاده از سنگهای طبیعی را دارید می توانید این ماده را برای انتخاب سینک ظرفشویی انتخاب کنید. سنگ کوارتز یکی از سنگ هایی است که برای انتخاب سینک ظرفشویی مناسب است و جلوه خاصی به آشپزخانه شما می بخشد.

از طرف دیگر به نظر می رسد به دلیل استفاده از سنگ های طبیعی در این نوع سینک ها هزینه بالایی دارند. در مورد این مدل ها ، اگر از سنگ های کوارتز تیره استفاده شود، خراش های بیشتری به چشم می آیند.

انواع سینک ظرفشویی سنگی

 • سنگ مرمر: سنگ مرمر یکی دیگر از سنگهای طبیعی است که در ساخت انواع سینک ظرفشویی ها مورد استفاده قرار می گیرد. زیبایی خیره کننده این سنگ یکی از مهمترین دلایل استفاده از آن در صنعت ساختمان است.
 •  سنگ صابونی: سنگهای طبیعی مانند سنگ صابون به طور گسترده ای در صنعت ساختمان استفاده می شود. از سنگ صابون در ساخت سینک ظرفشویی استفاده می شود که نتیجه تولید بسیاری از محصولات زیبا با طراحی منحصر به فرد و چشمگیر است.
 • سنگ کورین: نوع دیگری از سینک ظرفشویی آشپزخانه که محبوب و محبوب است ، سینک سنگی کورین است. کورین در واقع یک سنگ مصنوعی است و از ترکیب موادی مانند اکریلیک ، پلی استر ، اپوکسی و رنگدانه ها تولید می شود.

آشنایی با انواع سینک ظرفشویی از لحاظ اندازه

یکی از شاخصه های انتخاب و خرید سینک ظرفشویی اندازه ای سینک ظرفشویی است که در این بخش به معرفی انواع انواع سینک ظرفشویی از لحاظ اندازه میپردازیم که یکی از نکات مهم برای خرید انواع سینک است.

سینک ظرفشویی یک لگنه

نکته مهم هنگام خرید سینک ظرفشویی این است که اندازه ای بزرگ سینک ظرفشویی لزوماً بهترین سینک ظرفشویی نیست. سینک ظرفشویی های مجزا برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند. بهترین سینک های ایرانی و خارجی فضای کمی را اشغال می کنند و تمام نیازهای شما را برآورده می کنند. سینک ظرفشویی یک لنگه جای کمتری را اشغال می کند اما اگر با سینک ظرفشویی کار می کنید و فضای بیشتری دارید، سینک ظرفشویی دوتایی(دو لنگه) پیشنهاد می شود.

سینک ظرفشویی دو لگنه

استفاده از سینک ظرفشویی دو لگنه ایرانی و خارجی با بهترین مارک برای سینک هایی که دو لگنه دارند بسیار آسان است. این سینک ها به شما این امکان را می دهد تا همزمان دو کار متفاوت انجام دهید.

سینک دوتایی به شما این امکان را می دهد تا همزمان دو کار متفاوت انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید ظروف را در یک ظرفشویی و غذاهایی مانند میوه و سبزیجات را در دیگری بشویید. یکی از مزایای سینک ظرفشویی دوتایی این است که می توانید ظروف را از یک طرف درون مایع ظرفشویی قرار دهید و از طرف دیگر آنها را آبکشی کنید.

بهترین بهترین مارک سینک ظرفشویی موجود در بازار کدامند؟

برای انتخاب و خرید بهترین سینک ظرفشویی ایرانی و خارجی از میان برترین برند ها می توان به این موارد اشاره کرد:  اخوان (Akhavan)؛ ایلیا استیل (Ilia Steel)؛ کلاسیک (Classic)؛ کن (Can)؛ بیمکث (Bimax)؛ فرامکو (FARAMCO)؛ داتیس (Datees)؛ استیل البرز (Steel Alborz)؛ اشاره کرد.

ضمن تشکر تا به اینجا با انواع سینک ظرفشویی گرانیتی، سنگی، استیل، شیشه ای و… و با انواع سینک ظرفشویی از لحاظ اندازه آشنا شدیم در ادامه ای مطلب 16 مدل از بهترین و پرفروش ترین سینک های ظرفشویی در بازار را فهرست کرده ایم تا انتخاب و خرید برای شما عزیزان آسان تر باشد باما همراه باشید.

30 مدل از بهترین و پرفروش ترین سینک های ظرفشویی در بازار

سینک ظرفشویی سیانی مدل MRT216 توکار

مشخصات

 • سینک به رنگ مشکی همراه با اکلیل و رگه های طلایی میباشد
  اقلام همراه: سیفون طلایی همراه با تمامی اتصالات

سینک ظرفشویی سامکو کد B_S_212 توکار

مشخصات

 • تک لگن و بدون سینی
  سایز: طول 45 عرض 50 سانتی متر
  ابعاد لگن 31×40 سانتی متر
  دارای ژل کت مخصوص در ساختارسینک برای جلوگیری از خراش و آسیب و جهت بهداشت و آنتی باکتریال
  مقاوم در برابر حرارت
  مقاوم در برابر مواد شوینده قوی
  همراه با لوازم سیفون و اتصالات

سینک ظرفشویی ایلیا استیل مدل 233 روکار

مشخصات

 • انواع ویژگی ها:
  – طراحی زیبا و منحصر به فرد
  – عمق لگن 15 سانتی متر
  – استفاده از ورق استیل 304 با ضخامت 0.8میلی متر
  – مقاومت بالا در برابر ضربه
  – دارای عایق صدا
  – دارای نوار آب بندی (pu)
  – مجهز به بست با کیفیتگواهینامه ها:
  – دارنده استاندارد اتحادیه اروپا CE
  – دارنده گواهینامه بین المللی مدیریت کیفیت محصول ISO 9001:2015
  – دارنده گواهینامه بین المللی رضایت مندی مشتریان ISO 10004:2012
  – دارنده گواهینامه بین المللی رسیدگی به شکایات مشتریان ISO 10002:2018
  – دارنده گواهینامه بین المللی مدیریت محیط زیست ISO 14001:2015
  – دارنده گواهینامه بین اللملی ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018

سینک اخوان کد 136 توکار

مشخصات

 • دارای بست و زیر آب، سیفون و نوار آب بندی

سینک ظرفشویی سیانی مدل MRT202 توکار

مشخصات

 • اقلام همراه:سیفون طلایی همراه با تمامی اتصالات
  آبچکان فلزی طلایی
  کارت گارانتی 24 ماهه سیانی

سینک ظرفشویی سامکو کد 212_ST توکار

مشخصات

 • تک لگن و بدون سینی
  سایز: طول 45 عرض 50 سانتی متر
  ابعاد لگن 31×40 سانتی متر
  مقاوم در برابر حرارت
  مقاوم در برابر مواد شوینده قوی
  همراه با لوازم سیفون و اتصالات

سینک هوم ال هاوس مدل OT4855 توکار

مشخصات

 • همراه با زیرآب طلایی (سیفون طلایی )

سینک ظرفشویی پارادایز مدل TURKEY51 توکار

مشخصات

 • ابعاد : عمق : 19 سانتی متر
  طول : 49 سانتی متر
  عرض: 47 سانتی متر
  دارای جامایع گرانیتی
  سیفون با تمام متعلقات به رنگ طلایی یا نقره ای
  سینک را فقط با نام پارادایز قبول کنید.

سینک ظرفشویی بنتو مدل B104 توکار

مشخصات

 • این سینک دارای جامایع توکار می باشد.
  ضخامت 1/25
  ابعاد سینک 1040×500 میلیمتر
  به صورت باکسی
  دارای سیفون و قامه
  رنگ استیل
  سبد آبچکان تاشو
  قابلیت استفاده به صورت پله ای

سینک ظرفشویی اخوان مدل 121SP روکار

امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شود. و در راستای انتخاب و خرید بهترین سینک ظرفشویی مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن و  را نیز به شما همراهان عزیز توصیه می کنیم.

محتوای این مطلب پنهان
دکمه بازگشت به بالا