برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

لیست قیمت کرایه ماشین در مشهد

اجاره خودرو بدون راننده در مشهد

اجاره خودرو بدون راننده در مشهد از پر کاربردترین خدمات ما دراین شهر مقدس می باشد.اجاره خودرو بدون راننده در مشهد به این صورت است که شما خودرو مورد نیازتان را انتخاب و پس از ارائه مدرک و تایید شدن مدرک شما توسط تیم ما ، قرارداد خودرو صادر شده و خودرو به شما تقدیم می شود.

شرایط اجاره خودرو در مشهد مقدس بدون راننده، همراه با راننده و ماشین عروس به طور کامل در صفحه قوانین ما موجود است که می توانید آن را مطالعه فرمایید. قیمت های کرایه خودرو بدون راننده در مشهد به صورت روزانه محاسبه می شود. تحویل خودروهای اجاره ای در مشهد توجه به درخواست مشتریان در هر نقطه از شهر مشهد می باشد. توجه داشته باشید که در صورت خرابی خودروهای بدون راننده ، در کمتر از یک ساعت به شما خدمات رسانی می شود.

قیمت کرایه خودرو بدون راننده در مشهد با قیمت بسیار مناسبی ارائه داده می شود. برای اجاره خودرو در مشهد با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی موردنظر خود را رزرو کنید.

اجاره خودرو با راننده در مشهد

حداقل مدت زمان اجاره خودرو با راننده به صورت با راننده 10 ساعت در روز می باشد. قیمت کرایه ماشین با راننده در مشهد به صورت ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. کرایه خودرو همراه با یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی انجام می شود. کرایه اتومبیل در مشهد با راننده از ساعتی 50.000 تومان شروع می شود. ماشین دربستی مشهد به صورت کامل در اختیار مشتری می باشد. اجاره ماشین با راننده در مشهد با قیمت بسیار مناسبی به شما تقدیم می شود.

اجاره ماشین فرودگاه مشهد

اجاره ماشین فرودگاه مشهد به صورت بدون راننده و با راننده به مشتریان عزیز مشهدی خدمات رسانی می کند. اجاره خودرو فرودگاه مشهد با قیمت ارزان انواع خودرو را اجاره می دهد. مدارک لازم جهت اجاره خودرو در فرودگاه خراسان رضوی برای افراد مقیم خارج از کشور شامل:

 • ارائه کپی پاسپورت
 • ارائه کپی گواهینامه
 • پرداخت دیپوزیت می باشد.

مدارک موردنیاز برای کرایه خودرو در فرودگاه مشهد مقدس برای افراد مقیم ایران شامل:

 • ارائه چک و یا سفته به مبلغ خودرو
 • ارائه کپی مدرک شغلی
 • پرداخت دیپوزیت می باشد.

مشتریان اجاره ماشین در فرودگاه مشهد برای تحویل ماشین، باید عکس بلیط خود را از طریق واتساپ برای کارشناسان بفرستند و خودرو را مطابق با ساعت و تاریخ بلیط پروزاشان تحویل بگیرند. متصدی نیم ساعت قبل از فرود پرواز شما همراه با خودرو در فرودگاه منتظر است.

اجاره خودرو در مشهد

اجاره خودرو در مشهد شامل خدمات ماشین های بدون راننده است که به راحتی قابل رزرو است. لیست خودروهای موجود در مشهد در لیست زیر آمده است که می توانید با توجه به بودجه خود ماشین موردنیازتان را رنت کنید. برای استفاده از  کرایه خودرو در مشهد می توانید با شماره نمایندگی بالا در تماس باشید و با اعلام خودرو،تعداد روز و تاریخ دقیق ماشین و تایید مدارک ماشین را رزرو کنید. قرارداد رسمی شرکت در زمان تایید مدارک برای شما صادر می شود که امضای آن در زمان تحویل خودرو خواهد بود.شرایط و مدارک لازم برای ماشین اجاره ای مشهد ذکر شده که حتما باید مطالعه کنید.

اجاره ماشین در مشهد بدون راننده

برای اجاره خودرو بدون راننده در مشهد پس از انتخاب خودرو مورد نظرتان با شماره درج شده تماس گرفته و پس از اعلام  تعداد روز و تاریخ اجاره خودرو برای شما برای تاریخ مشخص شده رزرو می شود. تحویل مدارک در زمان تحویل خودرو خواهد بود. خودروهای بدون راننده شامل ماشین های ایرانی و خارجی است که در بالاترین سطح فنی قراردارند و مدل سال بوده. ماشین های بدون راننده کارواش شده و با باک پر تحویل مشتری داده می شوند. تحویل خودرو در مشهد و در مکانی که مشتری مشخص کرده خواهد بود.

شرایط کرایه خودرو مشهد بدون راننده

شرایط بیمه و کیلومتر مجاز روزانه اجاره خودرو در مشهد

موارد نام برده شده برای رنت ماشین در مشهد است که قبل از رزرو حتما مطالعه کنید.

    مسافت مجاز روزانه 250 کیلومتر

    سرقت خودرو

     بیمه خسارت ناشی از تصادف غیر مقصر

     بیمه سرنشین خودرو و امداد جاده ای رایگان در کمتر از 45 دقیقه می باشد.

    حداقل زمان اجاره خودرو بدون راننده 3 روز می باشد

    اجاره خودرو بدون راننده دارای محدودیت کیلومتر روزانه 250 کیلومتر است. در صورت نیاز به کیلومتر روزانه بیشتر می توانید با پرداخت هزینه اضافی از آن بهره مند شوید.

    مبلغی به عنوان ودیعه که با توجه به نوع خودرو متغییر است .  مبلغ 500.000 تومان  ودیعه نزد شرکت بابت استعلام خلافی می ماند و بعد از 83 روز در صورت عدم ثبت تخلف به شما بازگردانده خواهد شد.

    چک یا سفته به مبلغ خودرو برای ضمانت

    در صورت داشتن چک صیاد نیاز به پرداخت ودیعه نقدی (دیپوریت) نیست.

    گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو

برای رزرو اجاره خودرو بدون راننده در مشهد می توانید با ورود به وب سایت یا از طریق واتساپ شرکت به راحتی خودرو مورد نیاز خود را با تعداد روزهای مشخص شده کرایه کنید. مشتریان اجاره خودرو در مشهد باید برای رزرو خودرو مورد نظر خود شرایطی مانند نوع خودرو ، زمان اجاره و تعداد روز را در اختیار شرکت گذاشته. شرکت پس از دریافت اطلاعات پیش فاکتوری برای فرد فرستاده که در صورت تایید مشتری خودرو  رزرو خواهد شد.

مدارک لازم برای ماشین اجاره ای مشهد

مدارک لازم برای  اجاره خودرو در مشهد شامل یکسری مدارک است که شرکت برای ضمانت خودرو از شما دریافت می کند.

شرایط سنی مورد نیاز :

 • داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.

گواهینامه رانندگی :

 • گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه

مدارک شناسایی مورد نیاز :

 • کارت ملی

احراز مدرک شغلی :

 • گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .
 • (گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :

یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

اجاره خودرو مشهد + شرایط آسان اجاره ماشین مشهد【تخفیف ویژه】

اجاره خودرو مشهد با آسان ترین شرایط نسبت به بقیه موسسه های اجاره ماشین رنت داده می شود. اجاره ماشین مشهد با خودروهای ایرانی و خارجی به متقاضیان عزیز خدمات رسانی می کند. اجاره ماشین در مشهد با قیمت مقرون به صرفه به متقاضیان رنت داده می شود. ماشین های اجاره ای در مشهد به صورت با راننده و بدون راننده موجود هستند.

مجموعه ما به عنوان برترین شرکت اجاره خودرو دارای نمایندگی های فعال در سراسر مشهد می باشد. برای این خدمات می توانید خودروی رزرو شده را در مکان درخواستی خودتان تحویل بگیرید. چگونه می توانیم از خدمات اجاره خودرو در مشهد بهره مند شویم؟ در این مقاله ما به تمام سوالات شما پاسخ می دهیم.

خدمات اجاره ماشین مشهد

اجاره ماشین در مشهد با متنوع ترین خودرو های مدل سال به همشهری های عزیز مشهدی خدمات ارائه می کند. اجاره خودرو در  مشهد با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه، به مشتریان ارائه می شود. شرکت ما خدمات اجاره خودرو را که شامل موارد زیر است خدمات رسانی می کند:

 • کرایه ماشین با راننده در مشهد
 • کرایه ماشین بدون راننده در مشهد
 • کرایه ون در مشهد
 • کرایه ماشین عروس در مشهد

مراحل اجاره خودرو در مشهد

برای کرایه اتومبیل در مشهد باید موارد ذکر شده را به صورت مرحله ای طی کرد:

 1. انتخاب ماشین مناسب با توجه به بودجه تان
 2. تماس با کارشناسان
 3. انتخاب محل تحویل ماشین در مشهد
 4. ارائه مدارک مورد نیاز برای اجاره خودرو در مشهد
 5. قرارداد بین طرفین
 6. تحویل خودرو در محل درخواستی مشتری

اجاره خودرو مشهد بدون راننده

اجاره خودرو در مشهد بدون راننده با حداقل ۳ روز اجاره در نقاط مختلف شهر مشهد خدماتی را با شرایط آسان به متقاضیان ارائه می دهند. خودروهای اجاره ای در مشهد به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه اجاره داده می شود. رزرو کرایه ماشین در مشهد به صورت بدون راننده کاملا رایگان می باشد. تمام خودروهای بدون راننده تحت پوشش بیمه کامل CDW هستند. برای بهره مند شدن از خدمات اجاره ماشین مشهد نیازمند به ارائه مدارکی از سوی اجاره کننده می باشد.

اجاره خودرو ارزان در مشهد

برای اجاره ماشین ارزان قیمت در مشهد می توانید خودروهای ایرانی نظیر سمند ، پارس و ….. انتخاب کنید. شما می توانید این خودروها را با هر بودجه ای که دارید در اختیار داشته باشید. البته در کنار قیمت مناسب دارای کیفیت فنی بالایی بوده و همگی مدل سال بوده. پس نگرانی بابت فنی خودرو و یا دیگر موارد نخواهید داشت.

البته درصورت مشکل فنی و یا موارد دیگر شرکت در کمترین زمان ممکن خودرو را برای شما تعویض خواهد کرد.برای کاهش هزینه های رنت ماشین در مشهد می توانید به صورت هفتگی نیز از خدمات ما بهره مند شوید. به این صورت که اگر خودرو به صورت بلند مدت و هفتگی رنت شود هزینه اجاره نیز کمتر خواهد شد. قیمت روزانه و هفتگی خودروهای بدون راننده در بالا زده شده که می توانید مشاهده کنید.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در مشهد

شرایط اجاره خودرو در مشهد به صورت بدون راننده داشتن مدارک زیر است:

شرایط سنی مورد نیاز:

 • داشتن حداقل سن ۲۰ سال

گواهینامه رانندگی:

 • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز:

 • نیاز به مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده
 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت):

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو(چک و یا سفته دریافتی هنگام پایان قرارداد و برگشت خودرو به مشتری بازگردانده می شود).
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

اجاره خودرو در فرودگاه مشهد

اجاره ماشین در فرودگاه مشهد به صورت با راننده و بدون راننده به همشهریان عزیز مشهدی خدمات رسانی می شود. خودروهای اجاره ای بدون راننده در مشهد به صورت روزانه در به مشتریان رنت داده می شود؛ حداقل مدت زمان اجاره خودرو بدون راننده در مشهد ۳ روز می باشد. خودروهای اجاره ای با راننده با حداقل مدت زمان ۱۰ ساعت در روز در اختیار مشتریان قرار می گیرد. اجاره خودرو با راننده در فرودگاه مشهد به صورت ترانسفر فرودگاهی می باشد؛ جابجایی مسافران از فرودگاه به مقصد و بلعکس. اجاره خودرو در فرودگاه مشهد با قیمت مقرون به صرفه رنت داده می شود.

برای تحویل خودرو در فرودگاه مشهد باید عکس بلیط پرواز خودتان را از طریق واتساپ برای کارشناسان ارسال کنید. برای اجاره خودرو فرودگاه مشهد علاوه بر بلیط پرواز باید مدارک خود را نیز ارسال نمایید. مدارک لازم جهت کرایه خودرو در فرودگاه مشهد برای افراد مقیم ایران شامل: ۱-ارائه چک و یا سفته به مبلغ خودرو ۲- ارائه کپی مدرک شغلی ۳- پرداخت دیپوزیت می باشد. مدارک لازم جهت اجاره ماشین فرودگاه مشهد برای افراد مقیم خارج از کشور شامل: ۱-ارائه تصویر پاسپورت ۲-ارائه تصویر گواهینامه ۳-پرداخت دیپوزیت می باشد. خودروی رزرو شده بر اساس ساعت و تاریخ موجود بر روی بلیط شما در فرودگاه آماده تحویل می باشد.

اتومبیل کرایه مشهد

کرایه اتومبیل مشهد یکی از خدمات موسسه است. که متقاضیان عزیز می توانند در تمام نقاط شهر مشهد، خودروهای اجاره ای را رنت کنند و تحویل بگیرند. تحویل خودرو در مشهد توسط یک متصدی با تجریه انجام می شود. شما می توانید تمام سوالات خود را در خصوص نحوه تحویل و عودت ماشین در مشهد، از کارشناسان بپرسید.

اجاره ون در مشهد

کرایه ون در مشهد به صورت با راننده در اختیار متقاضیان گذاشته می شود. نرخ اجاره ون در مشهد به صورت ساعتی محاسبه می شود. یکی از مهم ترین خدمات کرایه ون مشهد، ترانسفر فرودگاهی می باشد. حداقل مدت زمان اجاره ون ۵ ساعت می باشد. خدمات اجاره ون مشهد همراه با یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی انجام می شود. ظرفیت ون ها بسته به نوع ون معمولا بین ۹ الی ۱۷ نفر می باشد.

اجاره ون ارزان در مشهد

کرایه ون ارزان در مشهد از ساعتی ۴۰,۰۰۰ تومان شروع می شود. ون هایی از قبیل: ۱٫اجاره ون هایس در مشهد ۲٫اجاره ون دلیکا در مشهد ۳٫اجاره ون هیوندای H350 در مشهد جزو ون های ارزان قیمت در مشهد می باشند. اجاره ون درون شهری به صورت ساعتی محاسبه می شود. کرایه ون برون شهری نیز به صورت کیلومتری محاسبه می شود.

دکمه بازگشت به بالا