برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر با ازمیر ملک

خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر

ازمیر امروزه به عنوان یکی از ثروتمندترین شهرهای ترکیه شناخته می شود و از دهه 1950 به طور چشمگیری تبدیل به شهری پیشرفته با صنعت پیشرفته خودرو، نساجی، غذا و گردشگری شد. هیچ شهر ترکیه در این زمینه سریعتر رشد نکرده است. به جز استانبول، ازمیر در حال حاضر 9.7 درصد از کل نیروی کار ترکیه را شامل می شود و 13.5 درصد از تولد ناخالص داخلی ترکیه را سالانه تولید می کند. در ازمیر انواع املاک جهت خرید یا اجازه از آپارتمان های دست دوم گرفته تا املاک لوکس قرار دارد.

ترکیه به دلیل نزدیکی با ایران مقصد خیلی از متقاضیان می باشد و قیمت بلیط تهران به ازمیر بسیار مناسب است. با توجه به اینکه ایرانیان می توانند از طریق خرید ملک و یا اجاره ملک، اقامت ترکیه را دریافت کنند ما سعی نمودیم به صورت تفکیک شهرهای مختلف ترکیه را مورد بررسی قرار دهیم که در این مقاله به شهر زیبای ازمیر پرداخته ایم. اگر شما تصمیم دارید به ترکیه یا هر کشور دیگری مهاجرت کنید با خواندن این مقاله در زمینه خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر یا مهاجرت به ترکیه و خرید بلیط ازمیر به تهران سوالی داشتید قادر خواهید بود در انتهای مقاله قسمت دیدگاه برای ما بنویسید تا پاسخ دهیم.

خرید آپارتمان دست دوم | خرید آپارتمان دست دوم در آلانیا

آپارتمان دست دوم برای فروش در ازمیر

ازمیر با داشتن خط ساحلی 629 کیلومتری، دریای آبی فیروزه ای خیره کننده، سواحل شنی طلایی زیبا، آب و هوای مطلوب در طول سال محل گردشگری بسیار خوبی را برای توریست ها فراهم کرده است. هم چنین بخش تجاری و اقتصاد پر رونق با امکانات شهری را در خود جای داده است. در ازمیر آپارتمان های نوساز و دست دوم بسیاری وجود دارد که اگر شما قصد خرید داشته باشید می توانید در این شهر با خرید ملک سرمایه گذاری کنید.

ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه شناخته شده است. شما می توانید آپارتمان های ازمیر را از 60 هزار دلار خریداری کنید. در حالی که ویلا از 150 هزار دلار شروع می شود. صنعت بزرگ گردشگری و پتانسیل اجاره بالا برای صاحبان خانه در ازمیر در حال حاضر بین 4 تا 7 درصد درآمد سالیانه بسته به کیفیت خانه، مجاورت با اقیانوس، ویژگی های ملک و موارد اضافی دارد. لازم به ذکر است که بدانید املاک ازمیر در حال رشد هستند و در مسیر صعوری قرار گرفته اند.

آپارتمان دست دوم برای اجاره در ازمیر

جمعیت جوان و پویای ازمیر به سرعت در حال تبدیل شدن به توسعه دهندگان و تکان دهنده های کشور هستند. با توجه به اینکه ازمیر 16000 فارغ التحصیل در هر سال دارد به همین دلیل کل کارهای مربوط به امور فرهنگی، آموزشی، گردشگری و بهداشتی را افراد زیر 30 سال اداره می کنند. همانطور که می دانید شما می توانید با اجاره ملک در ترکیه اقامت موقت یک ساله دریافت کنید تا زمینه ای داشته باشید و بتوانید با پیدا کردن کار و کارفرما نوع اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید. خیلی از مهاجرین و متقاضیان برای اینکه هزینه های خود را به حداقل برسانند به دنبال آپارتمان دست دوم برای اجاره در ازمیر هستند.

قطعا هزینه خانه های قدیمی کمتر از نوساز است. ولی به طور کلی هزینه ها با توجه به موقعیت مکانی متفاوت است و قیمت مشخصی ندارد. نکته قابل توجه این است که ملک اگر با وسایل خانه باشد گرانتر از ملک خالی برای اجاره است. معمولا در ترکیه ماهانه اجاره دریافت می کنند و ممکن است پیش پرداخت به عنوان رهن از شما نخواهند. به طور میانگین برای اجاره ماهانه شما بایستی از 2500 لیر تا ارقام بالاتر در نظر بگیرید.

ملک دست دوم چیست؟

به طور کلی ملک دست دوم به ملکی گفته می‌شود که سند مالکیت آن حداقل یک بار از سازنده اصلی به خریدار تغییر کرده باشد. بنابراین زمانی که برای خرید ملک دست دوم اقدام می‌کنید، در واقع شما مالک اول ملک مورد نظر نیستید و قبل از شما ملک به نام شخص دیگری بوده است. با این وجود، خانه دست دوم همیشه یک ملک قدیمی نیست. در ترکیه افراد بسیاری روی املاک در حال ساخت سرمایه‌گذاری می‌کنند، بدین معنا که املاک در حال ساخت را با قیمتی مناسب خریداری می‌کنند و پس از تکمیل ملک، آن را می‌فروشند.

خرید ملک نو در ترکیه بهتر است یا دست دوم؟

به طور کلی بیشتر افراد تمایل دارند ملک نوساز خریداری کنند. با این وجود درصورتی که سرمایه کافی برای خرید ملک وجود نداشته باشد، می‌توان برای خرید ملک دست دوم با قیمت پایین‌تر اقدام کرد.

    مهم‌ترین مزیت خرید ملک دست دوم در ترکیه، قیمت مناسب آن است. به طور مثال درصورتی که قیمت یک واحد آپارتمان نوساز در منطقه بیلیک‌دوزو ۶۰۰ هزار لیر باشد، با سرمایه‌ای حدود ۴۵۰ هزار لیر می‌توان برای خرید یک واحد آپارتمان دست دوم در این منطقه اقدام کرد.

    از معایب خرید ملک دست دوم در ترکیه، می‌توان به هزینه‌های مربوط به بازسازی و نگهداری ملک خریداری شده اشاره کرد. معمولا بعد از خرید ملک دست دوم در ترکیه، باید مبلغی را بابت تعمیرات و بازسازی ملک خریداری شده در نظر بگیرید.

برای خرید خانه دست دوم در ترکیه باید مبلغی را بابت بازسازی ساختمان در نظر بگیرید. هزینه‌هایی همچون تعمیر سیستم گرمایشی، رنگ زدن خانه، تعویض کابینت‌ها و پارکت از جمله‌ هزینه‌های مربوط به بازسازی خانه می‌باشند. این درحالی است که با خرید آپارتمان نوساز در ترکیه شما صاحب یک آپارتمان کلید نخورده سالم می‌شوید که دیگر نیازی به هزینه‌های جانبی ندارد. برخی از شهروندان ایرانی برای خرید ملک کلنگی در ترکیه اقدام می‌کنند و با در دست داشتن سند ملک برای دریافت اقامت و شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک اقدام می‌کنند.

پرسش و پاسخ های متداول در خصوص خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر

✅آپارتمان دست دوم برای اجاره در ازمیر چقدر است؟

به طور میانگین برای اجاره ماهانه شما بایستی از 2500 لیر تا ارقام بالاتر در نظر بگیرید.

✅آپارتمان دست دوم برای فروش در ازمیر چقدر است؟

قیمت آپارتمان های ازمیر برای فروش از 60 هزار دلار و ویلا ها از 150 هزار دلار شروع می شود.

✅آیا اجاره آپارتمان در ازمیر منجر به اخذ اقامت ترکیه خواهد شد؟

بله! شما می توانید با اجاره ملک در ترکیه اقامت موقت یک ساله دریافت کنید تا زمینه ای داشته باشید و بتوانید با پیدا کردن کار و کارفرما نوع اقامت خود را به اقامت کاری تبدیل کنید.

✅آیا ازمیر مقصد مناسبی برای خرید آپارتمان دست دوم است؟

ازمیر امروزه به عنوان یکی از ثروتمندترین شهرهای ترکیه شناخته می شود و از دهه 1950 به طور چشمگیری تبدیل به شهری پیشرفته با صنعت پیشرفته خودرو، نساجی، غذا و گردشگری شد. هیچ شهر ترکیه در این زمینه سریعتر رشد نکرده است. به طور کلی زندگی در ازمیر بعد از شهر استانبول می تواند گزینه مناسبی باشد.

نتیجه گیری

همانطور که در مطالب فوق خواندید ترکیه به دلیل نزدیکی با ایران مقصد خیلی از متقاضیان می باشد. با توجه به اینکه ایرانیان می توانند از طریق خرید ملک و یا اجاره ملک اقامت ترکیه را دریافت کنند. ازمیر به عنوان سومین شهر بزرگ ترکیه است. شما می توانید آپارتمان های ازمیر را از 60 هزار دلار به بالا خریداری کنید. که البته قیمت ها با توجه به موقعیت مکانی و متراژ املاک متفاوت است. همجنین برای اجاره ملک اگر با وسایل خانه باشد گرانتر از ملک خالی است.

معمولا در ترکیه ماهانه اجاره دریافت می کنند و ممکن است پیش پرداخت به عنوان رهن از شما نخواهند. به طور میانگین برای اجاره ماهانه شما بایستی از 2500 لیر تا ارقام بالاتر در نظر بگیرید. اگر شما تصمیم دارید به ترکیه یا هر کشور دیگری مهاجرت کنید می توانید با شرکت ازمیرملک تماس بگیرید تا مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. همچنین با خواندن این مقاله در زمینه خرید آپارتمان دست دوم در ازمیر یا مهاجرت سوالی داشتید قادر خواهید بود در انتهای مقاله قسمت دیدگاه برای ما بنویسید تا پاسخ دهیم.

دکمه بازگشت به بالا