5 راه برای یادگیری زبان انگلیسی از ابتدا

اگر به این فکر می کنید که چگونه انگلیسی را از ابتدا در خانه یاد بگیرید، در مسیر درستی هستید. در اینجا، ما لیست گسترده ای از نکات و ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی را برای شما آورده ایم. متن انگلیسی برای بیو اینستا

نحوه یادگیری زبان انگلیسی از ابتدا

اگرچه یادگیری زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) دقیقاً به آسانی یادگیری ABC شما نیست، به ما اعتماد کنید، قابل مدیریت است. فقط نکات اثبات شده و ارزشمندی که در زیر به اشتراک گذاشتیم را دنبال کنید. ما مطمئن هستیم که به زودی، شما قادر خواهید بود صلاحیت و دانش انگلیسی خود را افزایش دهید. توجه داشته باشید که تسلط به هر زبان جدید زمان بر است. بنابراین ما طرفدار این نیستیم که نکات زیر شما را فوراً مسلط کند. این نکات برای کمک به شما برای شروع زبان طراحی شده است.  پادکست برای تقویت زبان

  1. هدف داشته باشید

انگلیسی را می توان به عنوان “زبان ارتباطات بین المللی” در نظر گرفت. در بین تمام زبان های موجود، رایج ترین زبان دوم مورد استفاده مردم در سراسر جهان است.

با توجه به این موضوع، جای تعجب نیست که انگلیسی نیز زبان اینترنت و حتی رسانه های محبوب است. اکثر صفحات و سایت های معروف به زبان انگلیسی نوشته شده اند. بنابراین، اگر زبان را کاملاً بفهمید، می‌توانید با بیشتر چیزهای روی صفحه ارتباط برقرار کنید – از ویدیوهای پرطرفدار، میم‌های خنده‌دار، محتوای الهام‌بخش گرفته تا حمایت‌هایی که به حمایت شما نیاز دارند.

اطلاعات بالا تنها چند دلیل کلی است که احتمالاً می خواهید انگلیسی یاد بگیرید. بخشی از زمان خود را صرف فکر کردن به این فکر کنید که چرا می خواهید زبان یاد بگیرید و چگونه برنامه ریزی می کنید آن را یاد بگیرید. داشتن انگیزه درونی و بیرونی در یادگیری زبان به شما کمک می کند تا در مسیر اهداف یادگیری خود قرار بگیرید.

  1. درک زبان انگلیسی

زبان انگلیسی از شکسپیر تا به امروز در عصر مدرن عامیانه اینترنتی تکامل یافته است. یادگیری تاریخچه آن مزایای خود را دارد، اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که بر یادگیری زبان انگلیسی امروزی تمرکز کنید.

در حالی که تسلط بر گرامر و ساختار انگلیسی به اندازه توانایی مکالمه با استفاده از آن مهم نیست، اگر هدف شما این است که به راحتی به زبان انگلیسی مسلط باشید، درک نحوه عملکرد زبان می تواند کمک کند.

این درست مانند یادگیری زبان های دیگر است، با این تفاوت که بسته به الفبای که به آن عادت دارید می تواند آسان تر یا سخت تر باشد. انگلیسی نیز یک زبان “دگرباش” نامیده می شود زیرا قوانین همیشه برای همه چیز اعمال نمی شود. برای مثال، کلمات ساده «do» و «go» با وجود داشتن مصوت یکسان، تلفظ‌های متفاوتی دارند.

به غیر از تلفظ، موارد دیگری که برای درک زبان انگلیسی باید به آنها توجه کنید عبارتند از:

مترادف و متضاد: روش های مختلفی برای بیان یک ایده در زبان انگلیسی وجود دارد. با این حال، برای تسلط بیشتر، حتی کلماتی که تقریباً یک ایده را بیان می کنند نیز می توانند از نظر شدت متفاوت باشند. به عنوان مثال، “کوچک” دقیقاً مشابه “کوچک” نیست زیرا دومی ممکن است به این معنی باشد که چیزی حتی کوچکتر است.

ساختار جمله: ایجاد جملات به زبان انگلیسی یک الگوی اساسی دارد. فاعل با فعل دنبال می شود. یک شی اختیاری است.

به عنوان مثال، من (موضوع) + می خوانم (فعل). = “من آواز می خوانم.”

وقتی شی را اضافه می کنید، به این صورت خواهد بود:

من (موضوع) + می خوانم (فعل) + آهنگ های پاپ (اشیاء). = “من آهنگ های پاپ می خوانم.”

لهجه های انگلیسی: بیش از 160 گویش انگلیسی در جهان وجود دارد. برخی از رایج ترین آنها انگلیسی بریتانیایی، انگلیسی آمریکایی و انگلیسی استرالیایی هستند. شما می توانید این گویش ها را یاد بگیرید یا به تنوع زبان انگلیسی که در محله شما وجود دارد وفادار بمانید. هر چه را که انتخاب می کنید، اگر می خواهید در یادگیری زبان خود ثبات داشته باشید، بهتر است به یک گویش پایبند باشید.

  1. اصول را بیاموزید

بنابراین، اکنون که یک هدف دارید و درک درستی از زبان مقصد خود دارید، این سوال باقی می ماند: “چگونه انگلیسی را از ابتدا یاد بگیریم؟”

یک ترفند خوب این است که به جای کلمات، عبارات را مطالعه کنید. بله، کلمات بسیار ابتدایی هستند، اما به یاد داشته باشید که باید یادگیری خود را واقع بینانه کنید. برای شروع، به خاطر سپردن کلمات بدون دانستن نحوه استفاده از آنها به خوبی دانستن عباراتی نیست که به شما اجازه می دهد احساس خود و آنچه را که می خواهید بیان کنید.

برای یادگیری اصول اولیه، می توانید از تماشای برنامه های کودکان نیز بهره مند شوید. ممکن است احمقانه به نظر برسد اگر بزرگسال هستید که سعی در یادگیری زبان انگلیسی دارید، اما صدای ما را بشنوید. کسانی که تازه زبان را یاد می گیرند مانند کودکان خردسالی هستند که زبان اصلی خود را یاد می گیرند. برنامه های کودکان به زبان انگلیسی احتمالاً از عبارات ارتباطی اولیه استفاده می کنند و حتی جملات خود را آهسته تر بیان می کنند تا بینندگان به طور کامل آنها را درک کنند.

در مورد اصول اولیه، در اینجا دیگر اصول اولیه انگلیسی وجود دارد که باید به خاطر داشته باشید:

قسمت های گفتار: کارکردهای هشت قسمت گفتار را بیاموزید. معمولاً نموداری که شامل هشت قسمت گفتار است، تصویر یک هشت پا را با هشت شاخک آن نشان می دهد که اسم، ضمایر، افعال، صفت، قید، حروف اضافه، حروف ربط و الفاظ را نشان می دهد.

موضوعات: موضوع جمله از آنجایی که موضوع جمله است حیاتی است. توجه داشته باشید که در این زبان کوئیر حتی یک جمله بدون موضوع نیز می تواند یک فکر کامل را بیان کند، اما عمدتاً سوژه ها حضور دارند.

محمولات: یک محمول در مورد موضوع صحبت می کند. معمولاً عمل را بیان می کند و افعال را مشخص می کند.

ترکیب بخش‌های گفتار: بخش‌های گفتار را می‌توان با هم برای بیان یک فکر جامع‌تر و ادامه جمله استفاده کرد. یک جمله ممکن است یک اسم، یک ضمیر، یک فعل، یک قید به طور همزمان و بیشتر داشته باشد.

انواع جمله: معمولاً چهار نوع جمله وجود دارد که بسته به نحوه بیان آن متفاوت است. جملات اظهاری یک فکر را بیان می کنند. جملات پرسشی بپرسند. جملات تعجبی بیانگر احساسات قوی هستند، در حالی که جملات امری برای دستورات و درخواست ها استفاده می شود.

  1. دایره لغات خود را گسترش دهید

حتی اگر به قواعد زبان انگلیسی تسلط نداشته باشید، داشتن دایره لغات گسترده ای که در اختیار دارید می تواند شما را از درک متن یا گوینده انگلیسی ناامید کند. در برقراری ارتباط با افراد دیگر، انگلیسی شکسته پر از مهمترین کلماتی که می تواند افکار شما را بیان کند، بهتر از هیچ است.

به عنوان مثال، شنیدن نام خود به همراه کلمات “سخاوتمندانه” و “سیب” می تواند به شما بفهماند که پس از اینکه یک سیب به آنها دادید، شخصی از شما برای سخاوتمندی تمجید می کند. با این حال، به یادگیری ادامه دهید، زیرا مهارت بیشتر می تواند به شما کمک کند از مشکلات سوء تفاهمی که حتی برای افراد بومی زبان نیز رخ می دهد فرار کنید.

دکمه بازگشت به بالا