37 شرکت خودروساز فعال در کشور وجود دارد

میجیک/قزوین وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح خط مونتاژ این شرکت خودروسازی در آبیک گفت: 37 شرکت خودروسازی در کشورمان فعال هستند اما شایسته است که فعالان این صنعت کسانی باشند که می خواهند. برای کار در زمینه صنعت خودرو باید بر تولید محصولات مرتبط با خودروی Go تمرکز کند و سعی کند تعداد محصولات شما را افزایش دهد.

به گزارش میجیک، عباس علی آبادی سه شنبه 22 خردادماه به همراه استاندار و جمعی از مسئولان اجرایی خط مونتاژ این شرکت خودروسازی در قزوین را افتتاح کرد.

علی آبادی در مراسم افتتاح خط مونتاژ این شرکت اظهار داشت: یکی از نگرانی های مطرح شده از سوی وزارت کشور، تقلید غلط علم از کشورهای غربی است که مجبور به طراحی خودرو نیستند و ما آنها را می سازیم اما با ظرفیت. و پتانسیل هایی که در صنعت خودرو وجود دارد ما باید الگویی برای سایر کشورها باشیم

وی بیان کرد: تیراژ خودروسازی در کشور باید میلیونی باشد، 37 شرکت خودروسازی در کشورمان فعال است، اما جا دارد فعالان صنعتی که می خواهند در عرصه صنعت خودرو فعال باشند به سمت تولید بروند. محصولات مرتبط با خودرو و برای افزایش تعداد محصول را امتحان کنید.

وی در ادامه خاطرنشان می کند: ایران بهترین مکان برای طراحی خودروهای هوشمند و مدرن محسوب می شود و تعداد فعالان با ایده های خلاقانه در صنعت خودرو کم نیست. به امید خدا باید در آینده مکانی برای هدایت و مدیریت صنعت خودرو در جهان ایجاد کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا