10 منبع آنلاین برای تمرین انگلیسی خود با مقالات روزنامه

یکی از مؤثرترین راه‌ها برای بهبود درک شما از زبان انگلیسی، خواندن مکرر وب‌سایت‌های خبری یا مقالات روزنامه‌های کلاسیک است. در واقع، با خواندن اخبار از طیف وسیعی از منابع، پوشش موضوعات مختلف، می توانید دایره لغات و درک خود را از مفاهیمی مانند دستور زبان و نحو به میزان قابل توجهی افزایش دهید. در این مقاله منابع خبری عالی انگلیسی از کشورهای مختلف را در اختیار شما قرار خواهیم داد. متن انگلیسی برای بیو اینستا

خواندن می تواند به بهبود مهارت های انگلیسی شما کمک کند

خواندن اخبار راه خوبی برای درک روش های مختلف زبان است. به عنوان مثال، اگر یک سایت خبری بسیار حرفه ای و رسمی را مطالعه کنید، می توانید ببینید که چگونه جملات حرفه ای در کنار هم قرار می گیرند، در حالی که اگر مطالبی سبک تر بخوانید، می توانید یاد بگیرید که از زبان به شیوه ای کمتر رسمی استفاده کنید. شعر انگلیسی

علاوه بر این، خواندن منابع خبری انگلیسی می تواند به بهبود درک شما از جنبه های مختلف فرهنگی انگلیسی زبان کمک کند و به شما کمک کند تا تفاوت های بین انگلیسی بریتانیایی، آمریکایی، کانادایی، استرالیایی و آفریقای جنوبی را بیاموزید. بنابراین، با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا 10 سایت خبری وجود دارد که به شما امکان می دهد توانایی های خواندن انگلیسی خود را تمرین کنید.

10 سایت خبری برای تمرین انگلیسی

  1. BBC News

یکی از معتبرترین سازمان های خبری در جهان، شرکت پخش بریتانیایی یک پخش کننده خدمات عمومی مستقر در بریتانیا است و بخش اخبار بی بی سی این وب سایت طیف وسیعی از موضوعات را پوشش می دهد، از جمله اخبار جهان، اخبار بریتانیا، سرگرمی، فناوری، سیاست و ورزش به طور کلی، مقالات بی بی سی نیوز با لحن حرفه ای و با استفاده از انگلیسی بریتانیایی نوشته می شود. این سایت سعی می کند از نظر سیاسی بی طرف بماند و حقایق را به جای عقاید گزارش کند و سرگرمی را فدای روزنامه نگاری با کیفیت بالا کند. با این اوصاف، برخی از ویژگی های موجود در سایت کمتر جدی هستند و بیشتر جنبه سرگرم کننده دارند.

  1. The Cut

The Cut که زیر چتر مجله نیویورک فعالیت می کند، یک سایت خبری عمومی است که تمرکز زیادی بر اخبار مربوط به مد، زیبایی و انتخاب سبک زندگی دارد. این به انگلیسی آمریکایی نوشته شده است، لحنی نسبتاً سبک دارد و عمدتاً برای زنان جوان طراحی شده است.

بسیاری از مقاله‌های موجود در وب‌سایت دارای ویژگی‌های سبک «10 برتر» یا «50 برتر» هستند، اگرچه نظرات و مقالات خبری عمومی نیز منتشر می‌شوند. علاوه بر پوشش اخبار مد و سبک زندگی، The Cut گاهی اوقات به موضوعاتی مانند سلبریتی، تلویزیون، فیلم و حتی سیاست می پردازد.

  1. The Toronto Star

تورنتو استار که به روزنامه روزانه به همین نام پیوست شده است، یکی از پرخواننده ترین وب سایت های خبری در کانادا است. بنابراین، برای افرادی که به زبان انگلیسی کانادایی تمرکز می‌کنند، یا برای کسانی که علاقه خاصی به امور کانادا دارند، انتخاب خوبی است، اگرچه اخبار بین‌المللی نیز ارائه می‌شود.

از نظر سیاسی، این وب‌سایت دارای تعصب لیبرال در نظر گرفته می‌شود و برخی از زبان‌های مورد استفاده بیش از آنچه در بی‌بی‌سی مشاهده می‌کنید، هیجان‌انگیزتر است، به عنوان مثال، تضمین سطح معینی از سرگرمی. با این وجود، تورنتو استار اصرار دارد که نویسندگانش استانداردهای روزنامه نگاری عالی را در همه حال نشان دهند.

  1. ABC News

شرکت پخش استرالیایی یک شرکت خبری دولتی است و وب‌سایت ABC News آن در سراسر جهان مورد احترام است. مانند بی بی سی در بریتانیا، ABC News برای حفظ بی طرفی سیاسی طراحی شده است، به این معنی که انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال منبع خبری بی طرف هستند.

از نظر موضوعات تحت پوشش، این وب سایت دارای داستان هایی در مورد امور ملی و بین المللی، و همچنین سیاست، تجارت، ورزش، علم و موارد دیگر است. این یک گزینه خوب برای افرادی است که امیدوارند انگلیسی استرالیایی را یاد بگیرند، که با گویش های انگلیسی و آمریکایی متفاوت است، اگرچه به دلیل ماهیت حرفه ای آن، استفاده از زبان عامیانه حداقل است.

  1. The Debrief

یکی دیگر از منابع خبری مستقر در بریتانیا، The Debrief طیف گسترده ای از موضوعات، از جمله امور جاری، سیاست، فناوری، تلویزیون، سبک زندگی، مد و شایعات افراد مشهور را پوشش می دهد. همانطور که انتظار دارید، به انگلیسی بریتانیایی نوشته شده است، در حالی که سایت لحن رسمی کمتری دارد و در درجه اول خوانندگان جوانتر را هدف قرار می دهد.

بسیاری از ویژگی‌های The Debrief نظراتی هستند، اگرچه اخبار کلی و حتی نکاتی در مورد موضوعاتی مانند نحوه لباس پوشیدن یا نحوه خوردن غذاهای سالم بیشتر وجود دارد. خواندن بیشتر مطالب موجود در سایت برای مردم بسیار آسان است و از آنجایی که مخاطبان جوان را هدف قرار می دهد، برای برداشت کلمات عامیانه نیز مفید است.

  1. The Learning Network

یک انتخاب عالی برای کسانی که هنوز 100 درصد در خواندن انگلیسی راحت نیستند، شبکه یادگیری بخشی فرعی از وب سایت نیویورک تایمز است و نمونه هایی از مقالات نوشته شده به زبان انگلیسی آمریکایی را ارائه می دهد که برای دانش آموزانی که هنوز در حال تحصیل هستند قابل دسترسی است. کسب زبان در واقع، بسیاری از ویژگی‌های وب‌سایت مستقیماً برای زبان‌آموزان طراحی شده‌اند، و برخی از آنها به‌طور خاص طراحی شده‌اند تا به شما اجازه آزمایش خود را بدهند. یکی از نکات عالی در مورد سایت این است که نظرات دانشجویان زبان را تشویق می کند و به شما فرصتی برای تعامل و همچنین خواندن می دهد.

  1. The New Statesman

یک انتخاب محکم برای خوانندگان انگلیسی ماهرتر، New Statesman یک وب سایت خبری بریتانیایی است که در درجه اول به موضوعات سیاسی و امور جاری می پردازد. مشارکت کنندگان برجسته وب سایت در سال های اخیر عبارتند از ویل سلف، مهدی حسن، آلستر کمپبل، جمیما خان و راسل برند.

ستون‌ها، گزارش‌ها و مقاله‌های وب‌سایت نیو استیتسمن ممکن است برای کسانی که فقط درک اولیه زبان انگلیسی را دارند چالش برانگیز باشد، اما بسیار مورد تحسین قرار گرفته‌اند و نمونه‌ای از نوشته‌های سیاسی با کیفیت بالا هستند. به‌ویژه، نظرات موجود در وب‌سایت راه خوبی برای درک نوشتار متقاعدکننده به زبان انگلیسی است.

  1. The Pool

The Pool که به عنوان یک پلتفرم خبری «برای زنانی که بیش از حد مشغول مرور هستند» تبلیغ می شود، تمایل واضحی به مخاطبان زن دارد و بر طیفی از موضوعات، از جمله امور جاری، مد و سرگرمی تمرکز دارد. این وب سایت فرزند مغز مجری رادیوی بریتانیایی، لورن لاورن، و سردبیر سابق Cosmopolitan، سام بیکر است.

بیشتر محتوای وب سایت کوتاه و دقیق است و با هدف اصلی آن مطابقت دارد و این آن را برای زبان آموزان عالی می کند. دانش‌آموزان همچنین انتخاب آیتم‌هایی را برای کلیک کردن بر روی آن‌ها آسان می‌کنند، زیرا هر یک از آنها با تقریبی برچسب‌گذاری شده‌اند که چقدر طول می‌کشد تا مطالعه شود.

  1. Daily Mail Online

دیلی میل آنلاین مستقر در بریتانیا، رسماً محبوب ترین وب سایت روزنامه جهان است و نمونه دیگری از انگلیسی بریتانیایی است که هم برای سرگرمی و هم برای اطلاع رسانی نوشته شده است. باز هم، رویکرد کمی هیجان‌انگیز را اتخاذ می‌کند و از زبان عاطفی و جلب توجه استفاده می‌کند.

از منظر سیاسی، این وب سایت گرایشی محافظه کارانه دارد، در حالی که بیش از نیمی از خوانندگان آن زن هستند، و آن را به یکی از معدود سایت های اصلی روزنامه تبدیل می کند که می تواند به همان اندازه ادعا کند. این سایت علاوه بر گزارش در مورد اخبار اصلی فعلی، تمرکز زیادی بر داستان های افراد مشهور از سراسر جهان دارد.

  1. The New Yorker

در نهایت، نیویورکر یک وب سایت عالی برای بازدید است اگر واقعاً می خواهید خود را به چالش بکشید و توانایی های خواندن انگلیسی خود را تا حد امکان آزمایش کنید. شاید قابل توجه ترین جنبه محتوای وب سایت این باشد که بسیاری از قطعات طولانی هستند. در واقع، یافتن مقالاتی با طول بیش از 10000 کلمه غیر معمول نیست.

مانند مجله‌ای که نام خود را به اشتراک می‌گذارد، این وب‌سایت بر روی موضوعاتی مانند سیاست، مسائل فرهنگی و امور جاری از طریق گزارش، نظرات، مقالات و حتی شعر تمرکز می‌کند. علاوه بر این، نیویورکر به دلیل استفاده از طنز و طنز مشهور است، که به خواندن آن کمک می کند تا خواندنی سرگرم کننده تر شود.

دکمه بازگشت به بالا