مطالب میجیک

۶ ماه است از زهرا نعمتی خبر ندارم!

سرمربی تیم ملی پارالمپیک درباره وضعیت زهرا نعمتی که قرار است در بازی های پاراآسیایی شرکت کند، گفت: 6 ماه است که خبری از زهرا نعمتی ندارم و نام او در لیست اعزامی ها به پاراآسیایی نیست. بازی های آسیایی

مجید کهتری در گفت وگو با میجیک، درباره وضعیت زهرا نعمتی که قرار است در بازی های آسیایی هانگژو چین شرکت کند، اظهار کرد: بعد از پارالمپیک توکیو با زهرا نعمتی صحبت نکردم و او در اردوی ما شرکت نکرد. . بیش از 6 ماه است که از او خبری ندارم و تا جایی که می دانم در تمرینات افراد سالم شرکت نمی کند.

وی گفت: البته من چند ماه پیش از طریق رسانه ها متوجه شدم که قصد دارد در بازی های آسیایی شرکت کند و در این زمینه تا جایی که می دانم با تیم تمرین نمی کند. الان نمی دونم آموزش ها رو غیر متمرکز دنبال می کنن و برنامه هاشون رو نمی دونم.

سرمربی تیم ملی چتربازی با اشاره به غیبت زهرا نعمتی در بازی های پاراآسیایی هانگژو چین از اعزام 10 کماندار به بازی های پاراآسیایی هانگژو چین خبر داد و خاطرنشان کرد: فرزانه عسگری و مریم یاورپور. (کامپوند)، سامیه رحیمی (بازگشت)، هادی نوری، سینا منشا زاده و رمضان بیابانی (مولفه مرد) و محمدرضا زندی (مرد کلاس W1)، غلامرضا رحیمی، اصغر زارع نژاد و محمدرضا عرب عامری (رزرو مردان) به مسابقات اعزام شدند. بازی های پاراآسیایی هانگژو چین.

کهتری همچنین از اعزام تیم ملی پارا ورزشکار به مسابقات بین المللی جمهوری چک در تیرماه خبر داد و اظهار داشت: این مسابقات اولین مرحله کسب سهمیه پارالمپیک 2024 پاریس است و تلاش می کنیم تا حد امکان سهمیه بگیریم. . شاید در مسابقات بین المللی جمهوری چک در مسابقات آینده. نگران دریافت سهمیه خود نباشید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا