مطالب میجیک

۲۴ بانوی تاثیرگذار استان همدان معرفی می‌شوند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

فاطمه ستاری نوید در گفتگو با خبرنگار آنلاین گفت: دومین کنگره بانوان تاثیرگذار استان همدان روز پنجشنبه در استانداری و مراسم تجلیل از برگزیدگان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه دومین کنگره زنان تأثیرگذار کشور و معرفی سومین الگوی زنان مسلمان استان همدان با محوریت سرکار خانم مرضیه دباغ برگزار می شود، اظهار داشت: در سال 1385، در سال 1380، در سال 1380 برگزار شد.حدیدچی) انجام می شود، وی ادامه داد: در این راستا 24 بانوی صاحب نفوذ در استان همدان وجود خواهند داشت که از بین آن افراد از هر منطقه از هشت نفر اول در کشور تجلیل خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان در تشریح هدف از برگزاری این کنگره نیز گفت: معرفی الگوی زنان ایرانی اسلام، تقویت جنبش زنان انقلابی با محوریت «الگوی سوم زنان»، معرفی نخبگان ایران. زنان و دستاوردها، توسعه و گسترش روند شناسایی و معرفی زنان با نفوذ ملی و استانی از جمله اهداف این مراسم خواهد بود.

ستاری نوید با بیان اینکه بسترسازی برای ارتباط نخبگان، کارآفرینان و فعالان حوزه زنان و گفتمان سازی در سراسر کنگره زنان تاثیرگذار در جامعه ایران از دیگر اهداف این برنامه است، افزود: تقویت و ارتقای علمی و اجرایی. ظرفیت زنان در کشور و تشکیل گروه ها و صندوق های حمایتی و ایجاد فرآیندهای حمایتی، ایجاد مراکز و مراکز ویژه توسط زنان با رهبری زنان نخبه کشور از اهداف فرعی این کنگره است.

این مسئول بر افزایش مشارکت زنان در جامعه برای حل مشکلات کشور، پر جمعیت شدن کنگره ملی و استانی زنان تاثیرگذار و تبدیل کنگره از یک رویداد رسمی به یک رویداد مردمی تاکید کرد و گفت: این طرح توسط بانوان ابلاغ شد. . معاونت در سال 1401 و اعدام در سال 1402 دومین کنگره ولادت حضرت زهرا (س) برگزار شد.س) برگزار شد.

نوید ستاری ادامه داد: کنگره امسال برای سومین سال در 8 کارگروه برگزار شد و نمایندگان منتخب با رای مردم و نظر کارشناسان تهران انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه ارزیابی از تهران انجام می شود و استان هیچ دخالتی در این فرآیند ندارد، تصریح کرد: در حوزه گزینش طبق اعلام سایت ثبت نام اعلام می شود و هرکس فکر می کند می تواند شرایط لازم را داشته باشد. . در برخی از هشت مورد اعلام کرد که او می توانست ثبت نام کند.

مدیرکل بانوان و خانواده ناحیه همدان یادآور شد: از استان همدان 24 نفر انتخاب شدند و نفرات اول تا سوم هر بخش در هشت کارگروه به عنوان برگزیده معرفی شدند و از هر بخش از هشت نفر اول به صورت کشوری تجلیل شد. .

دکمه بازگشت به بالا