مطالب عمومی

یک سوم راه های استان سمنان نیاز به بازسازی دارد


شاهرود – یکی از مهمترین موضوعات در زمینه کاهش تصادفات و بهبود خدمات بهبود بیش از یک سوم راه ها ، جاده های استان سمنان و البته کمبود بودجه آنها برای فصل مشترک است.

خبرگزاری آنلاینگروه استانها: بیش از 60 درصد از جاده هزار کیلومتری بین تهران و مشهد در استان سمنان است و 3 هزار و 844 کیلومتر راه شهری و روستایی در استان وجود دارد که 2.1 درصد از کل جاده های جمهوری اسلامی ایران است. طرف مجاز این امر این است که یک سوم این راهها نیاز به بازسازی دارند و این امر به چندین ده میلیارد میلیارد اعتبار اعتبار نیاز دارد.

هزینه ساخت و یا بهسازی هر کیلومتر راه در استان سمنان هر روز ارزانتر می شود ، در حالی که مدیران راه و ترابری استان سمنان می گویند که نوسازی تجهیزات جاده نیاز به وام های میلیاردی دارد. نگهداری جاده بطور خاص یک معادله سه بعدی ایجاد می کند که نیاز به اجرای قوی دارد.

از جمله تمامی مشکلات مربوط به معابر و حمل و نقل ، اما از بین بردن نقاط حادثه ، کمک به مردم برای بازگشایی معابر در صورت بروز حادثه و همچنین اجرای مطمئن پروژه‌ها ، مدیریت راه را در استان سمنان بیشتر پیچیده خواهد کرد. در سالهای اخیر تعدادی از تصادفات جاده ای مقصر بوده است ، یا نیمی از تقصیرها به گفته پلیس در جاده ها است و به گفته برخی منابع بسیاری از مدیران راه و ترابری شهری به دنبال عدالت هستند.

کد N1927372


تمامی نوشته های سایت مطابق با سامانه جامع و هوشمند بررسی و درج خودکار اخبار، اقدام به انتشار خبر می نماید، لذا مسوولیت تمامی محتوای منتشر شده در سایت بر عهده پایگاه های اصلی بوده و سامانه بر خط میجیک هیچ مسوولیتی در قبال تمامی نوشته های سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا