نصب انواع پوشش سقف ویلا با تیمی مجرب

البته لازم به ذکر است که در ویلاهایی با نمای رومی نیز ممکن است شاهد سقف های گنبدی باشید با این حال ظاهر گنبدی که در معماری ایرانی و شرقی طراحی می شود با ظاهر گند معماری رومی متفاوت است. شما می توانید با توجه به دیزاین و دکوراسیون داخلی خاصی که برای ویلای خود در نظر گرفته اید سقف را در همان قالب طراحی کنید.

سقف ویلا

برای خرید ویلا شمال قسطی با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. باغ ویلاهایی که در مناطق مرطوب واقع شده اند می توانند از سقف سفالی بهره بگیرند. این سقف ها دارای مقاومت بسیار زیادی در برابر پوسیدگی، خوردگی و زنگ زدگی می باشد.

این نوع سقف بیشتر در باغ ویلاهای غربی به چشم می خورد و در ایران کاربرد زیادی ندارد. با این حال اگر می خواهید طراحی باغ ویلای شما یکی طراحی لاکچری و منحصر به فرد باشد می توانید طراحی پروانه ای را انتخاب کنید. این نوع طراحی موجب می شود تا آب باران در میانه ی سقف جمع شود بنابراین باید سیستم خاصی نیز برای تخلیه آب باران طراحی شود.

با این حال ایرانیت جزو یکی از محبوب ترین متریال ها برای سقف باغ ویلا به شمار می رود و هزینه ی نسبتا کمی دارد. ایرانیت ها می توانند گالوانیزه، سیمانی یا ساده باشند. محبوبیت بالای ایرانیت از جایی نشات می گیرد که خریداران متوجه می شوند این متریال برای محیط زیست خطر محسوب نمی شود و متریال مورد استفاده در آن سازگار با محیط زیست می باشد. اگر میخواهید باغ ویلای شما ظاهری ساده داشته باشد و سبک خاصی را برای طراحی آن مد نظر ندارید می توانید از ایرانیت برای سقف باغ ویلا استفاده کنید.

شرایط اقلیمی منطقه ای که باغ ویلای شما در آن واقع شده نیز در این انتخاب بسیار تاثیر گذار است. به عنوان مثال انتخاب سقف منحنی به شکلی که در صورت بارش باران آب زیادی روی سقف جمع شود برای مناطق پر بارش انتخاب خوبی نیست. در عوض سقف هرمی شکل می تواند برای مناطق پر باران یک نوع سقف زیبا، شیک و لاکچری باشد. در انتخاب سقف برای باغ ویلا به نکات ایمنی دقت بالایی داشته باشید. سعی کنید مقاومت و کیفیت سقف در درجه ی اول از اولویت های شما باشد.

رنگ های مختلفی برای انتخاب سفال شرکت ویلا سقف وجود دارد؛ قهوه ای، قرمز و خاکستری انواع رنگ های محبوب برای سفال هستند. با نصب سقف سفالی خیال تان از بابت نفوذ آب و عدن تغییر پذیری رنگ سقف در برابر تابش آفتاب آسوده خواهد بود. برای ویلا داخل شهرک شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. ایرانیت یکی از ارزان ترین متریال ها برای طراحی سقف ویلا می باشد. دقت داشته باشید که با ایرانیت نمی توان روی زیبایی و طراحی ویلای به شکلی خاص مانور دارد و نهایتا می توان سقفی شیب دار و ساده برای باغ ویلا طراحی کرد.

سقف تخت برای باغ ویلاهای مدرن می تواند انتخاب خوبی باشد چرا که باغ ویلاهای سنتی، ایرانی و کلاسیک اغلب دارای سقف های گنبدی شکل و قوس دار هستند. برای پیش فروش ویلا در شمال با شماره های درج شده در وب سایت تماس بگیرید. این نوع سقف را اغلب باغ ویلاهای غربی و اروپایی مشاهده کرده ایم. ظاهر این سقف بسیار شیک و دلربا است و می تواند ظاهر ویلای شما را شیک و لاکچری نشان دهد. در مورد طراحی سقف هرمی نیز طراحان به نظر مشترکی نرسیده اند و ممکن است شیب های مختلفی را در طراحی این نوع سقف مشاهده کنید.

نوع سقف انتخابی و اجرای سقف ویلا و اردواز برای باغ ویلا می تواند روی قیمت نهایی ملک شما تاثیر گذار باشد. برخی از سقف ها به گونه ای هستند که باعث افزایش ارزش ملک می شوند. ایران نیز کشوری ست با انواع اقلیم ها و شرایط آب و هوایی بنابراین طبیعی ست که شاهد طراحی های مختلفی برای سقف ویلا باشیم. در ادامه قصد داریم انواع سقف برای باغ ویلا را بررسی کنیم. بنابراین اگر شما هم مشتاق هستید تا انواع سقف را بشناسید با ما همراه باشید.

طراحی سیستم تخلیه آب نیز می تواند هزینه ی بالایی داشته باشد و ارزش تعبیه روی سقف تخت را ندارد. در مورد سقف پروانه ای می توان به این موضوع فکر کرد اما در مورد سقف تخت از آنجایی که این سقف مشخصه ی معماری خاصی ندارد بنابراین صرف هزینه بابت تعبیه سیستم تخلیه آب تا حدی بیهوده است. بنابراین اگر باغ ویلای شما در منطقه ای خشک و نیمه خشک واقع شده می توانید سقف تخت را برگزینید.

دکمه بازگشت به بالا