برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در هزینه نگهداری کودک چیست؟

پرستار کودک، حامی دلسوز و همراه اثربخش در مسیر پیشرفت و تربیت فرزندان شما است. این فرد متخصص و توانمند با تکیه بر دانش و تجربه‌ی خود، به والدین در رسیدگی روزمره و توسعه مهارت‌های کودک کمک می‌کند.

هزینه‌ پرستار کودک در منزل، به نظر ممکن است در ابتدا بیشتر از آنچه انتظار دارید باشد، اما با توجه به امکانات و خدماتی که دریافت می‌کنید، برای یک زندگی بهتر برای کودک شما، به معنای واقعی کلمه معقول است. امکاناتی همچون آرامش خاطر در فراهم آوردن محیطی امن و سالم برای کودک، انجام مسئولیت‌های روزمره و توجه به نیازهای خاص کودکتان.

ما در موسسه پرستاری توانبخش، با فراهم آوردن خدمت، به شما کمک می‌کنیم تا هم به رفاه خود و هم به سلامت و توسعه فرزندتان بیشتر بپردازید. خدمات ما بر اساس احتیاجات خاص هر کودک طراحی شده‌اند و توسط پرستارانی ارائه می‌شود که در زمینه توسعه کودک، آموزش و تربیت دارای تجربه و مهارت هستند.

ما با ارائه بهترین کیفیت و بهترین قیمت پرستار کودک در منزل، همچنین برای شما امکان مشاوره رایگان تلفنی را فراهم آورده‌ایم. شما می‌توانید با تماس تلفنی با ما، سوالات خود را مطرح کنید و از خدمات ما با آگاهی کامل استفاده کنید. امیدواریم با کمک ما، همراه با آرامش خیال، فرزند خود را در یک محیط امن و دوستانه بزرگ کنید.

در ادامه حقوق پرستار کودک در منزل را بررسی میکنیم. با ما همراه باشید … .

برای استخدام پرستار کودک زعفرانیه با شماره های زیر تماس بگیرید.

میزان تخصص پرستار کودک بر هزینه‌ پرداختی چقدر موثر است؟

پرستاران و مراقبان کودک در سه رده مادریار، کودک‌یار و روانشناس سازماندهی می‌گردند قبل از آشنا شدن با حقوق پرستار کودک در منزل هر دسته ابتدا آن‌‌ها را معرفی می‌کنیم.

مادریاران

غالبا تجربه مادر شدن و پرورش و تربیت فرزند را دارا می‌باشند و پرستاری از نوزاد و کودک را آموخته‌اند. این دسته از پرستاران به همراه مادر در امورات مربوط به خانه و پرستاری از نوزاد یا کودک مشارکت دارد و کارهایی که انجام می‌دهند، موارد زیر را دربر می‌گیرد:

 • تهیه شیر خشک
 • تهیه غذای کودک
 • کار غذا دادن به کودک
 • تنظیم نمودن زمان خواب کودک
 • تعویض نمودن لباس و پوشک کودک
 • استحمام نمودن کودک
 • شتشوی لباس‌های کودک
 • بازی کردن با کودک
 • نظافت نمودن خانه
 • تهیه و تدارک غذای خانواده
 • و سایر امورات

شما می‌توانید با مراجعه به مقاله «» از وظایف و ویژگی‌های مادریار بیشتر مطلع شوید.

کودک‌یاران

گروه دیگر کودک‌یاران می‌باشند که در مقایسه با گروه اول در رابطه با کودک تخصصی‌تر عمل می‌نمایند. در واقع این دسته از پرستاران به تمرکز بر روی پرستاری کودک مشارکتی در انجام کارهای خانه نخواهند داشت و عمده فعالیت‌های آن‌ها شامل موارد زیر می‌باشد:

 • انجام بازی‌های تخصصی مناسب و متناسب با سن کودک
 • آموزش دادن زبان‌های گوناگون
 • انجام دادن برخی از امورات نظافتی کودک
 • انجام دادن امورات مرتبط با تغذیه و غذای کودک

ضمنا آموزش نکته‌های تربیتی در حین بازی با در نظر گرفتن سفارش‌های والدین جزء وظایف کودک یاران می‌باشد.

روانشناس

گروه سوم که بالاتری تخصص در حوزه پرستاری از کودکان می‌باشد، به روانشناس‌های کودکان مربوط می‌شود. برای کار با کودکانی که احتیاجات اختصاصی و ویژه‌ای دارند، بهره‌گیری از روانشناس کودک سفارش می‌شود، مانند: کودکان بیش فعال، کودکان مضطرب و همچنین کودکانی که شب ادراری دارند و غیره.

نوع و سطح پرستاری و مراقبت کودک با در نظر گرفتن موارد بالا بر روی مقدار هزینه پرستار کودک در منزل تاثیرگذار است، در عین حال آن احتیاجی که کودک دارد از مهمترین عوامل تعیین‌کننده و اساسی در به کار گرفتن و استخدام پرستار برای کودک می‌باشد.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه پرستار کودک در منزل چیست؟

عوامل مختلفی بر حقوق پرستار کودک تاثیر گذارند دد لیست زیر سعی کرده‌ایم آن‌ها را توضیح دهیم.

 • میزان و سطح تحصیلات: به کارگیری از خدمات تخصصی موجب افزایش در دستمزد شما می‌گردد.
 • تعداد فرزندان: چنانچه پرستار کودک از بچه‌های دوقلو پرستاری نماید طبیعتا هزینه پرستار کودک در منزل به خاطر پرستاری از چند کودک بالاتر می‌رود.
 • فاصله از محل سکونت: فاصله محل سکونت پرستار کودک تا خانه کودک نیز بر روی هزینه پرستار نوزاد در منزل موثر است. برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها بایستی پرستارانی را استخدام نمود که در نزدیکی محل سکونت شما باشند.
 • مدت زمان احتیاج به خدمات پرستاری کودک: قراردادهای پرستاری کودک با در نظر گرفتن احتیاجات خانواده و توافق دو طرف بازه‌های زمانی متفاوتی را شامل می‌گردد. این زمان‌ها از 24 ساعت در شبانه‌روز تا ساعات محدود در بعضی مواقع در هفته در نوسان می‌باشد.

در ضمن تجارب کاری و هم چنین میزان و سطح مهارت بر روی هزینه پرستار کودک در منزل تاثیرگذار می‌باشد.

قیمت پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت پرستار در منزل با در نظر گرفتن محل سکونت کودک، شرایط پرستار و شرح وظایف پرستار کودک متفاوت می‌باشد. شرایط محیط هم می‌تواند بر روی این هزینه‌ها موثر باشد. طبق بررسی‌های صورت گرفته از سوی سازمان بین‌المللی پرستاری از کودک، میانگین دست مزد و هزینه پرستار کودک در منزل برای نوزادان بالاتر از کودکان می‌باشد.

هزینه پرستاری کودک قیمت معینی در نظر گرفته می‌شود و چنانچه والدین نیاز به مدت زمان بیشتری برای نگهداری و پرستاری کودک خود داشته باشند، این ساعات تحت عنوان اضافه کاری برای پرستار کودک منظور می‌گردد. در بعضی حالات پرستار کودک حقوق خود را به صورت ساعتی، هفتگی و همچنین ماهیانه دریافت می‌دارد.

مراکز نگهداری بچه چگونه دستمزد پرستار کودک را مشخص می‌کنند؟

 • طبق قرارداد، پرستار کودک باید از چند کودک در خانه پرستاری نماید؟
 • در کنار پرستاری و نگهداری از کودک چه وظایفی بر عهده پرستار کودک می‌باشد؟
 • پرستار کودک از چه مقدار سابقه و تجربه در رابطه با مراقبت و نگهداری کودک برخوردار است؟
 • آیا پرستار کودک دارای گواهینامه و یا مدرک معتبر و مرتبط با نگهداری کودک در خانه می‌باشد؟
 • پرستار کودک در چه بازه زمانی مراقبت از فرزند شما در منزل را عهده‌دار است؟

مهمترین نکات در مورد پرستاری از کودک چیست؟

پرستار و مراقب کودک حتما بایستی با کودک‌تان بازی نماید و سعی کند سرگرمی‌هایی برای او فراهم آورد. از جمله نکات مهم در ارتباط با پرستاری کودک، داشتن مهارت ارتباطی زیاد در برخورد با کودک می‌باشد که هر فرد پرستار و مراقبی لازم است، بداند.

 • پرستار بایستی سعی و تلاش نماید تا محیطی آرام، با نشاط و شاد برای کودک فراهم نماید.
 • پرستار کودک حتما بایستی طوری باشد که کودک شما احساس خوبی در رابطه با امنیت منزل پیدا کند.
 • پرستار و مراقب کودک شما بایستی نسبت به نگهداری از کودک علاقه زیادی بروز دهد.
 • پرستار و نگهدار کودک‌تان بایستی با اصول روانشناسی کودکان آشنا باشد.

برای استخدام پرستار کودک باید موارد مهم زیادی را در نظر گرفت

در هنگام استخدام پرستار کودک می‌بایست موارد مهم زیادی را مدنظر قرار داد که از جمله این موارد تجارب کاری در ارتباط با پرستاری کودک می‌باشد. لازم به ذکر است که پرستار کودک بایستی با روحیات و احتیاجات کودک شما در رده‌های سنی گوناگون آشنایی داشته باشد تا قادر باشد، در مسیر رشد کودک تاثیرگذار باشد و اثر مثبتی داشته باشد و همچنین با توجه به حساساسیت‌های خانواده وظیفه تربیتی کودک را در مواقعی که والدین حضور ندارند، عهده‌دار گردد.

از جمله نکات دیگری که بایستی مورد توجه واقع گردد، تحصیلات پرستار کودک می‌باشد. در این رابطه پرستار کودک با توجه به احتیاج والدین و همچنین مسئولیت‌هایی که عهده‌دار است، به گروه‌های گوناگونی تقسیم می‌گردند، ولی با این حال می‌بایست در راستای پرستاری از کودک، روانشناسی کودک و غیره تحصیلات و دوره‌های متناسب و مرتبط را گذرانیده باشد.

عوامل موثر بر قیمت پرستار کودک در منزل چیست؟

در صورتی که قصد دارید، از عوامل موثر بر روی هزینه پرستار کودک در منزل آگاه گردید بدین منظور همچنان در ادامه این نوشتار ما را همراهی نمایید تا بعضی از اصلی‌ترین و مهمترین این عوامل را بررسی نماییم:

مدت زمان کار پرستار کودک در خانه

بدیهی است که پرستاران کودک بر اساس نیازتان به طور پاره‌وقت و تمام‌وقت در خانه شما می‌توانند حضور یابند. تعرفه هزینه پرستار کودک در منزل با توجه به مدت زمانی که شما تقاضا می‌کنید، اعلام می‌شود.

تحصیلات و تجارب پرستار کودک

در صورتی که می‌خواهید کودکی را با شرایط خاص به دست پرستار بسپارید، لازم است بدانید که پرستاران به لحاظ تحصیلات و تجارب در رتبه‌ها و مدارج مختلفی قرار دارند.

عده‌ای از پرستاران در مراقبت از کودکان بیمار تبحر خاصی دارند. لازم به ذکر است که کودکان بیش فعال نیز احتیاج به پرستارانی حرفه‌ای و با دانش دارند تا قادر باشند، فعالیت‌های آن‌ها را کنترل نماید.

به هر میزان که پرستار دارای تحصیلات بالاتر و تجربیات بیشتری باشد، بالطبع هزینه استخدام او بیشتر می‌شود. پرداخت این هزینه در برابر خدماتی که پرستار حرفه‌ای و متبحر در خانه برای کودک‌تان انجام می‌دهد، کاملا به صرفه می‌باشد، زیرا کیفیت رشد و یادگیری کودک به حدی مهم است که ارزش خرج کردن والدین را دارد.

خدمات درمانی

بعضی از کودکان به دلیل بیماری‌هایی که دارند، به غیر از احتیاجات عمومی نیاز به نگهداری و مراقبت بیشتری پیدا می‌کنند. در این ارتباط عده‌ای از پرستاران کودک دوره‌های آموزشی را طی می‌نمایند تا قادر شوند، خدمات نخستین درمانی را به انجام رسانند.

به عنوان نمونه با استخدام یک پرستار کودک خبره و متخصص دیگر نیازی به این نیست که کودک برای تزریقات، تست خون و غیره از خانه به بیرون برود، زیرا پرستار می‌تواند این قبیل خدمات را در خانه به کودک ارائه نمایبد، البته این خدمات بر روی قیمت پرستار کودک محاسبه می‌شود.

خدمات گسترده‌تر و وسیع‌تر

واضح است که مسئولیت پرستار کودک در راستا و حیطه مراقبت و نگه‌داری از کودک می‌باشد، ولی چنانچه از پرستار کودک خدمات بیشتری درخواست دارید، بایستی هزینه بیشتری پرداخت نمایید. به عنوان نمونه پرستاری که علاوه بر مراقبت از کودک کار پخت‌وپز و یا امورات منزل را نیز به انجام می‌رساند، طبیعتا حقوق پرستار کودک بیشتری را در پی خواهد داشت.

تربیت کودک به کمک روش‌های جدید و نوین

همان‌طور که اطلاع دارید، کودک در دوره خردسالی زیر نظر آموزش‌های خاص و معینی قرار می‌گیرد تا ضمن رشد جسمانی به لحاظ ذهنی نیز پرورش پیدا کند. تعلیم و تربیت کودک به کمک آموزش، در حال حاضر با روش‌های نوین امکان‌پذیر می‌باشد که علاوه بر این که در جریان یادگیری قرار می‌گیرد، والدین نیز از پرورش و تربیت درست کودکشان راضی خواهند شد.

یک پرستار با دانش و با تجربه، امر آموزش و تربیت کودک را در محیط خانه با کیفیتی عالی و به طور خصوصی انجام می‌دهد که این خدمات در میزان هزینه‌ پرستار کودک اثر می‌گذارند.

مصاحبه کردن با پرستار و یا مراقب کودک

از آن جا که سپردن کودک به یک شخص غیر از افراد خانواده در ابتدا امری بسیار دشوار و خطیر می‌باشد، بنابراین انتخاب یک پرستار خوب از ‌های اصلی والدین می‌تواند باشد.

برای این منظور با مراجعه به مراکز مراقبت – پرستاری و معرفی پرستار از طریق این مرکز بهترین کار این است که والدین یک جلسه پرسش و پاسخ یا به اصطلاح یک مصاحبه با فرد معرفی شده به عنوان پرستار را داشته باشند.

این جلسه می‌تواند یک جلسه مفید پرسش و پاسخ و تبادل نظر برای هر دو طرف، هم پرستار و هم والدین باشد. در این جلسه، موضوعات مهم و مختلفی مانند تغذیه، خواب، روش تربیتی، مسائل پرداخت حقوق و مزایا و نظم و انضباط می‌تواند مطرح شود.

در این ملاقات اگر کودک حضور داشته باشد، خیلی بهتر است، چرا که یک آشنایی اولیه بین کودک و پرستارش ایجاد می‌شود. در این جلسه پرستار کودک با توجه به آموزش‌هایی که در زمینه پرستاری کودک دیده، دارای اطلاعات ضروری و لازم در این زمینه می‌باشد و باید بتواند در مصاحبه با والدین به سوال‌های آن‌ها پاسخ‌های درست و منطقی دهد.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل سال ۹۹ | حقوق نگهداری سالمند در منزل

چگونه می‌توانیم یک مرکز خدماتی خوب انتخاب نماییم؟

انتخاب و گزینش یک مرکز خدمات مراقبتی – پرستاری کودک امری سخت می‌باشد. این امر مهم به شرایط محیطی که در آن سکونت دارد، نیازهای خانواده و خصوصیات کودک بستگی پیدا می‌کند.

بدین منظور بایستی تحقیقاتتان را از ماه‌ها پیش از تولد کودک، بازگشت به کار یا مسافرت آغاز نمایید و در این امر مهم از مشاورین و متخصصینی که در مراکز خدمات مراقبتی – پرستاری حضور دارند، کمک و مساعدت بخواهید.

در این راستا نکات زیر را در نظر داشته باشید:

 • چه نوع مراقبتی با کودک شما و شرایط سنی او مناسبت دارد؟
 • در چه مواقعی از شبانه‌روز به پرستار کودک احتیاج پیدا می‌کنید؟
 • آیا برای بیشتر از یک کودک احتیاج به پرستار خواهید داشت؟
 • آیا فرزندتان درگیر بیماری خاصی می‌باشد؟
 • چه میزان هزینه را می‌توانید پرداخت نمایید؟

چه سوالاتی باید از مراکز ارائه‌دهنده خدمات مراقبتی- پرستاری بپرسید؟

 • آیا این مرکز در تمامی ساعات شبانه‌روز در دسترس و قادر به پاسخگویی هستند؟
 • کیفیت ارائه شده خدمات این مرکز در په سطحی می‌باشد و چه امتیازی دارد؟
 • سطح تحصیلات و تخصص مراقبین و پرستاران این مرکز به چه میزان می‌باشد؟
 • آیا این مرکز در تمام طول سال و ایام و مناسبت‌های خاص نیز به فعالیت خود ادامه می‌دهد؟
 • در مورد مراقبت و پرستاری کودک، ارزش‌ها و فلسفه کاری مرکز کدامند؟
 • هزینه‌هایی که این مرکز دریافت می‌کند در قبال کدام خدمات و به چه صورت می‌باشند؟
 • آیا این مرکز خواسته‌ها و نیازهای اضافی خدمات را در مدت زمان قرارداد منعقده، در بر می‌گیرد؟ به چه صورت؟

 موسسه پرستاری توانبخش، ارائه‌دهنده خدمت پرستار کودک در منزل

در این مقاله عوامل تاثیرگذار بر هزینه پرستار کودک در منزل را بررسی کردیم و گفتیم حقوق پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می‌شود.

فرزندان شما، بی‌شک گران‌بهای ترین دارایی شما هستند و همین دلیل برای این است که ما هیچ تلاشی را برای ارائه بهترین خدمات برای آن‌ها از خود دریغ نمی‌کنیم. از رسیدگی به نیازهای روزانه تا یادگیری مهارت‌های جدید، ما در تمامی مراحل حاضریم تا همراه شما و فرزندانتان باشیم.

با ارائه نازلترین قیمت پرستار کودک در منزل، ما امکان استفاده از خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالایی را برای تمامی خانواده‌ها فراهم کرده‌ایم. پرستاران ما، با داشتن تجربه و تحصیلات کافی، همیشه آماده ارائه خدماتی با کیفیت و به روز هستند. ما نیز با نظارت دقیق بر عملکرد پرستاران، اطمینان می‌دهیم که فرزند شما در دستانی مطمئن و کارآزموده است. هدف ما این است که شما در حین استفاده از خدمات ما، از آرامش خیال لذت ببرید و به ما اعتماد کامل داشته باهزینه نگهداری از کودک در منزل برای اکثر خانواده ها موضوعی مهمی است همه به دنبال بهترین مراقبت از کودک خود هستند اما در مقابل نیز بسیاری از خانواده ها توانایی مالی پرداخت هزینه های نگهداری از کودک در منزل را ندارند .

هزینه نگهداری از کودک در منزل به شرایط مختلفی بستگی دارد . عواملی همچون محل زندگی ، نوع مراقبت از کودک ، سن کودک ، ساعات لازم در روز یا هفته و یا ماه برای نگهداری از کودک . همه ای این شرایط بر هزینه نگهداری از کودک در منزل تاثیرگذار است .

هزینه نگهداری از کودک در منزل

قابل ذکر است که طی بررسی های انجام شده توسط سازمان بین المللی نشان می دهد که میانگین حقوق و قیمت پرستار کودک در خانه برای نوزدان بیشتر از کودکان است . هزینه نگهداری کودک در من منزل با قیمت های مشخصی در یک ماه تعیین می گردد .

چنانچه والدین کودک نیاز به ساعات بیشتری برای مراقبت از کودک در منزل داردند ، ساعات اضافی برای پرستار کودک اضافه کاری محسوب می شود . البته برخی پرستاران کودک مایل هستند حقوق خود را به صورت ساعتی ، هفتگی و در برخی موارد دیگر به صورت ماهانه دریافت کنند  . همچنین توصیه می شود والدین کودک جهت تشویقی و پاداش مبلغی را سالانه به عنوان مراقبت از کودک پرداخت نمایند .

شرایط موثر بر تعرفه هزینه نگهداری از کودک در منزل

قابل ذکر است که در دنیا هزینه نگهداری از کودک شامل هزینه هایی مانند مالیات برای کارفرما به همراه دارد و والدین از پرداخت هزینه به پرستار کودک امتناع می کنند که این مساله باعث لغو مجوز پرستار کودک می گردد والدین نیز به دلیل عدم رعایت اصول بیمه جریمه خواهند شد .

لذا ما توصیه می کنیم بهترین و مطمئن ترین روش جهت همیشه جذب نیرو از طریق مراکز پرستاری است که در این صورت نیز بحث های مالیاتی و بیمه با مرکز خواهد بود .

هزینه نگهداری از کودک در منزل

ویژگی های یک پرستار خوب برای کودک چیست ؟

تمامی مراقبین کودک بسته به نیاز استخدام شامل مادریار ، کودک یار ؛ پرستار کودک بیمار و پرستار کودک تحصیل کرده می باشند .

والدین گزینه های زیادی را برای انجام کارها در نظر دارند و به طبع در اینجا تصمیم گیری کار ساده ای نخواهد بود . لذا ما در ادامه این مطلب مزایا ، معایب و هزینه های نگهداری از کودک در منزل را بررسی کرده ایم تا شما برای انتخاب یک پرستار کودک مناسب همه ی گزینه ها را در نظر بگیرید و سپس تصمیم گیری نمایید .

همچنین جهت آگاهی از هزینه نگهداری پرستار کودک در منزل می توانید با ما تماس بگیرید .

هزینه نگهداری از کودک در منزل به چه عواملی بستگی دارد ؟

بدون شک برای انتخاب بهترین پرستار کودک در منزل ، باید به بهترین و مطمئن ترین موسسات ارائه دهنده خدمات مراقبتی مراجعه کرد . همچنین به هنگام انتخاب پرستار باید به این نکته بسیار مهم هم توجه کنید که همیشه پرستارانی که دارای تحصیلات کودک یاری و یا روانشناسی کودک هستند ، گزینه بهتر و مطمئن تری جهت نگهداری از کودک در منزل می باشند چرا که این پرستار می تواند مدیریت اجرایی بهتری در بهترین ساعات روز که بهترین ساعات برای بازی و یادگیری کودک است ، داشته باشد و شما نیز با خیال راحت می توانید کودک خود را به وی بسپارید .

هزینه نگهداری از کودک در منزل

لذا توصیه اکید داریم حتما از پرستار تحصیل کرده کودکیاری و آشنا به مراقبت از کودک گزینش کنید تا انتخاب یک پرستار معمولی .

عوامل زیر مستقیما بر هزینه نگهداری از کودک در منزل تاثیرگذار است :

 • داشتن مهارت و تجربه کافی در زمینه پرستاری و مراقبت از کودک
 • پرستار کودک قرار است از چند کودک در منزل نگهداری کند ؟
 • تعیین دقیق و شفاف وظایف پرستار کودک در منزل
 • دوری یا نزدیکی محل کار
 • تعداد ساعات کاری پرستار یا مراقب کودک در منزل
 • تعداد روزهای کاری پرستار کودک در منزل
 • مدرک تحصیلی پرستار کودک در منزل

همچنین به نکات تاثیرگذار زیر بر هزینه نگهداری از کودک در منزل باید توجه داشت :

محل و مکانی که قرار است پرستار کودک از فرزند دلبندتان مراقبت و نگهداری کند از نظر دوری و نزدیکی آن به وسایل نقلیه عمومی می تواند یکی از علل اصلی تاثیرگذار بر قیمت گذاری باشد .

همچنین نوع کار و وظایفی که بر عهده پرستار کودک است هم نقش زیاد در قیمت مراقب کودک در منزل دارد .

ما تمامی مراقبین و پرستاران کودک در منزل را به دقت گزینش و غربال می کنیم و در زمانی که شما یک پرستار یا مراقب کودک را تایید می کنید ، ما نیز از پرستار و مراقب موسسه خود پشتیبانی های لازم را انجام می دهیم و ایشان را در ارائه بهترین و باکیفیت ترین استاندارهای نگهداری کودک در منزل راهنمایی می کنیم  .

شید.

در نهایت، اگر درباره خدمات ما سوالی دارید یا مایل به استفاده از خدمات پرستار کودک در منزل هستید، لطفا با ما تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان استفاده کنید.

 

محتوای این مطلب پنهان
1 میزان تخصص پرستار کودک بر هزینه‌ پرداختی چقدر موثر است؟
دکمه بازگشت به بالا