مطالب عمومی

معرفی انواع تم تولد و اقلام مورد استفاده در یک تم تولد استاندارد

تم‌تولد در واقع همان نظم بخشی و یکپارچه کردن جشن های دوستانه و خانوادگی همراه با ایجاد یک فضای زیبا و خاص و مملو از رنگ و تصاویر جذاب و طراحی فضایی دلنشین با توجه به علایق شدید فرد یا افرادی که برای آنان جشن ترتیب داده می شود.
در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید.
تم های تولد چند سالی است که به میهمانی ها و مراسمات و جشن های ما رنگ و لعاب جذاب ای بخشیده و حال و هوای خاصی را به مراسمات ما داده است برای مثال میخواهیم جشن تولد را برای کودکی برگزار کنیم در ابتدا باید جنسیت کودک و سن او را در نظر بگیریم سپس علایق شدید او به یک شخصیت کارتونی و یا لباسی خاص از شخصیت معروف و رنگ های مورد علاقه اش را بشناسیم که همه ی این موارد ما را در انتخاب تم و ایجاد فضای جذاب برای سوپرایز کردن او در جشن تولدش به ما کمک می کند.
به طور مثال او عاشق شخصیت کارتونی مینیون ها است و همیشه به محض شروع این کار تون با ذوق و شوق فراوان جلوی تلویزیون می نشیند و تماشا می کند مطمئن باشید با دیدن تم شخصیت مینیون ها بسیار هیجان زده خواهد شد.
همانطور که گفته شد در انتخاب تم سن و جنسیت فرد خیلی مهم است زیرا برای دختران و پسران تم های گوناگون و مختلفی وجود دارد که باتوجه به علایق آنها انتخاب می‌شوند.

تم تولد

یکی از قدیمی ترین مراسمات کشورمان ایران جشن تولد است. جشن تولد در طی سال ها تغییرات بسیاری داشته است و یکی از تغییرات مهم آن استفاده از تم تولد است . فروش تم تولد شامل اقلام و المان هایی است که در یک طرح و سبک خاص به عنوان تجهیزات پذیرایی و برگزاری جشن تولد استفاده می شود. برخلاف تصور بسیاری از افراد تم تولد در گذشته نیز به سبک خود وجود داشته است ولی در حال حاضر با افزایش المان ها و تفاوت در خلاقیت طرح های تم تولد، سبک های متفاوتی مشاهده می کنیم .
استفاده از تم تولد جذابیت و شکوه جشن تولد شما را دو چندان خواهد کرد . فرقی نمی کند عزیزان شما چه سنی و چه جنسیتی دارند ، برای هر فردی در هر سن و جنسیتی می توانید تم تولد مناسب و مورد علاقه آن ها را استفاده کنید. با تم های تولد جذاب و هیجان انگیز می توانید جسن تولد عزیزانتان را به یاد ماندنی تر و باشکوه تر کنید. شاید شما هم احساس کرده باشید بدون استفاده از تم تولد ، مهمانی و جشن شما ساده و کسالت آور است. فروش تم تولد در انواع تم تولد دخترانه ، تم تولد و حتی تم های تولد بزرگسالان پسرانه در طرح ها و رنگ های مختلف مناسب با هر سلیقه ای تولید می شود.

تم تولد دخترانه

جشن تولد، دریافت هدیه ، کیک خوردن و خوراکی های رنگارنگ و بازی با دوستان، پوشیدن لباس زیبا و خاص شبیه پرنسس ها برای دختران بسیار لذت بخش است. برای لذت بخش تر کردن جشن تولد دختر نازنین شما تم های تولد متنوعی وجود دارد که جشن تولدش را هیجان انگیزتر خواهد کرد . انتخاب تم تولد دخترانه مناسب با علاقه دختران با وجود تنوعی که وجود دارد سخت نیست. از تم تولد دخترانه می تواند از تم تولد پرنسس ، تم تولد سیندرلا ، تم تولد باربی ، تم تولد کیتی ، تم بالرین و بسیاری تم دیگر نام برد. حتی برای زیبا تر کردن جشن خود می توانید در کارت تولد قید کنید تا میهمانان شما متناسب با تم تولد دخترانه جشن تان لباس بپوشند.

تم تولد پسرانه

برای آقا پسرها هم تو تولد جذابیت خاص خود را دارد . پسر بچه ها هم با تم تولد مناسب خود می توانند جشن تولد لذت بخش تری را داشته باشند . می توان برای تولد هر پسری در هر سنی، تم تولد پسرانه مناسبی انتخاب کرد و لذت جشن را برای آنها دو چندان کرد. بیشتر تم تولد ها برای پسران الهام گرفته از شخصیت های کارتونی مورد علاقه آنهاست . به راحتی می تواندی لوازم تولد و حتی لوازم آتش بازی جشن خود را هماهنگ با تم تولد موردنظرتان تهیه کنید. تم تولد باب اسفنجی ، تم اسکوبی دو ، تم تولد فیل کوچولو ، تم بچه رئیس ، تم تولد انتقام جویان ، تم تولد ماشین ها ، تم المو ، تم تولدکارخانه هیولاها ، تم تولد نینجا ، تم پرسپولیس ، تم تولد استقلال ، تم بارسلونا ، تم رئال مادرید ، تم تینکربل ، تم تدی ، تم تولد ملوانی ، تم سگ های نگهبان ، تم تولد کاروسل ، تم پوکویو ، تم تولد مرد عنکبوتی ، تم بتمن از جمله تم های زیبای جشن تولد پسرانه می باشد.

تم تولد بزرگسال

جشن تولد فقط یک مراسم کودکانه نیست بلکه برگزاری جشن تولد برای هر فردی در هر سن و سالی می تواند لذتبخش باشد. برگزاری جشن تولدی خاص و بیادماندنی در کنار خانواده و دوستان با تم تولدی زیبا حتما هیجان انگیز خواهد بود. انتخاب یک تم تولد بزرگسال مناسب می تواند شادی و جذابیت جشن شما را دوچندان کند. تم های تولد بزرگسالان نیز مانند تم های کودکان و نوجوان بسیار متنوع هستند مانند تم لوازم آرایشی، تم تولد یونی کورن ، تم تولد خال خالی ، تم های تولد تیم های محبوب فوتبال و بسیاری تم تولد دیگر.

اقلام تم تولد

سوالی که بسیاری از مشتریان عزیز از ما می پرسند اقلام موجود در تم تولد است. یک پیکج کامل تم تولد شامل چه اقلام و المان هایی می شود؟ در ابتدا باید گفت که هیچ محدودیتی در سفارش تعداد اقلام در فروشگاه سیبن وجود ندارد و شما می توانید مناسب با تعداد میهمانان خود اقلام تم تولد را تهیه کنید و در ادامه خواهیم گفت که تم تولد شامل چه المان هایی می باشد.

دکمه بازگشت به بالا