برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

زیبایی حیاط خانه با استفاده از سایبان های چتری

اگر به دنبال بهترین راه برای ایجاد سایه در حیاط خانه خود هستید و یا چیزی میخواهید که در تمام سال از شما در برابر نور و باران محافظت کند میتوانید دکور خانه با را امتحان کنید. اغلب در زمان تصمیم گیری برای خرید سایبان های فضای باز و چتر ها کیفیت را باید در نظر گرفت. حالا میتوانید تصمیم به خرید بگیرید. زیرا سایبان های چتری انتخاب مناسب و زیبایی برای حیاط خانه شما هستند.

به فضای باز خانه خود نگاه کنید و به دکور خانه با بیاندیشید. شاید باران ببارد و هیچ جای خشکی در حیاط نباشد. یا آفتاب است و نمیتوان در زیر نور شدید آفتاب ایستاد، آیا این به این معنی است که شما باشد در خانه بمانید و از هوای آزاد لذت نبرید.

شاید بخواهید فضایی را برای پذیرایی از دوستان و مهمانان خود ایجاد کنید، یا زمانی ناهار را در حیاط سرو کنید. بدون اینکه در نظر بگیرید آفتاب چقدر داغ است. شاید به محلی برای بازی بچه ها نیاز دارید و در طول تعطیلات تابستان مخواهید از هوای آزاد استفاده کنید.  این کارها به دکوراسیون و طراحی حیاط خانه شما بستگی دارد.

شما تنها نیستید. بسیاری از صاحبین خانه ها میخواهند از هوای آزاد استفاده کنند اما راه مناسبی برای آن پیدا نکرده اند. آنچه در حقیقت شما میخواهید یک روش برای کاربردی کردن فضا است یا چیزی که از شما در برابر آفتاب و باران محافظت کند.

بسیاری از مردم به استفاده از حیاط و هوای آزاد فکر میکنند اما راه حل انرا نمیدانند. توصیه ما برای حل این مشکل، نصب سایبان چتری است. شما به راحتی میتوانید این وسیله را در خانه داشته باشید و عملکرد جذاب و زیبای آنرا ببینید.

چرا به نصب چتر سایبان نیاز داریم ؟

ما اغلب از طرف صاحبین خانه ها و سازندگان آن میشنویم که تصمیم به نصب گرفته اند. اما پس از مدتی متوجه شده اند که برای خانه کاربردی نیست. این داستان معمولا به وجود می آید، زیرا هیچ مکان ماسبی برای نصب آن وجود ندارد. یا محلی که برای نصب سایبان در نظر گرفته شده از محلی که به سایه در آن نیاز دارند، خیلی دور است.

اگر مستاجر هستید، ممکن استاجازه نصب سایبان را نداشته باشید. یا ممکن است سایبان برای شما هزینه بر باشد و یا فضای زیادی را از شما بگیرد. این مسئله باعث میشود تا گزینه های دیگری را انتخاب کنید. شما نیاز به سایه دارید اما نمیدانید که چه محصولی برای خانه شما مناسب است.

دکور خانه با میتواند گزینه خوبی جهت رفع نیاز شما باشد. زیرا حمل نصب آسانی دارد و هم قابل حمل است و با هر دکوراسیونی میتواند متناسب شود. چتر ها فقط برای کافه های شهری با استراحت گاه ها نیستند، آنها برای خانه شما نیز میتوانند یک سایبان عالی باشند.

شما از ظیف گسترده ای از مدل های چتر سایبان میتوانید برای خانه استفاده کنید. این سایبان ها برای حیاط خانه، باغ و ویلا مناسب هستند و شما از زیبایی آنها شگفت زده خواهید شد. به دلایل بسیاری، افراد به این گزینه فکر نمیکنند اما ما سایبان چتری باکیفیت تولید میکنیم و به شما یک محصول تضمین شده خواهیم فروخت.

چتر های ما برای انواع مصارف تجاری و خانگی مناسب هستند و یک طراجی ایده آل و خاص دارند. آنها نیاز شما را برای سایه فراهم میکنند و محلی عالی جهت لذت بردن از فضای باز به شما خواهند داد.

مزایای چتر سایبان

چتر سایبان برای فضای باز یک انتخاب عالی است. هرچند ممکن است مغرضانه به نظر برسد، اما در واقع عقیده ما این است که این محصول بهترین انتخاب برای هر فضای بازی است. ما این چتر ها را با ضمانت به شما خواهیم فروخت و سایبان چتری یکی از گزینه‌هایی است که هم زیبایی و هم کارایی را به دارندگان آن هدیه می‌دهد و حفاظت کننده خوبی در برابر نور خورشید ، باران و برف می باشد.

کنترل حرکت سایبان چتری با دو شیوه دستی و برقی ( اتوماتیک ) انجام می‌گیرد. در سیستم دستی میله‌ها به یک قرقره متصل هستند و به کمک یک دستگیره می‌توان سایه بان را باز و بسته کرد و اغلب برای سایبان های کوچک کاربرد دارد. اما در سیستم برقی از یک موتور برای حرکت دادن بال‌ها و میله‌های کناری استفاده می‌شود.

در حال حاضر سه مدل پارچه برای این محصولات استفاده می‌شود:

  • پارچه‌های برزنتی الیافی و نخی: این پارچه‌ها ظاهری مانند پارچه‌های معمولی دارند و به کمک الیاف و نخ بافته شده‌اند. مقاومت این پارچه‌ها در برابر نور خورشید و بارندگی کمتر از گزینه‌های دیگر است و معمولاً به عنوان سایبان متحرک از آن استفاده می‌شود.
  • پارچه‌های برزنتی PVC: ماده اصلی به کار رفته در ساخت این پارچه‌ها ماده pvc و پلیمرهای مربوط به آن است که یک پارچه مقاوم و منعطف به ما می‌دهد. این پارچه‌ها تنوع رنگی بالایی دارند و مقاومت آن در برابر نور خورشید و نزولات جوی بالاست. بنابراین اغلب به عنوان سایبان چتری در محیط آزاد از آن استفاده می‌شود.
  • پارچه‌های نانو: جدیدترین نوع پارچه‌های استفاده شده برای ساخت سایه بان هستند که در آنها از فناوری نانو استفاده شده است. پارچه‌ها تمامی ویژگی‌های مناسب و استاندارد برای یک پوشش در هوای آزاد را دارند و معمولاً اغلب سازندگان ترجیح می‌دهند که از این پارچه‌ها برای محصولات خود استفاده کنند.
  • سایبان چتری پایه وسط: طراحی این سایه بان ها دقیقاً مشابه با چترهای معمولی است و پایه اصلی آنها در مرکز سایه بان قرار می‌گیرد. مزیت بزرگ این دسته این است که مرکز ثقل دقیقاً بر روی پایه مرکزی قرار می‌گیرد و تعادل بالایی دارد. بزرگ‌ترین ایراد آن هم این است که میله وسط ممکن است برای برخی ابزارهای بزرگ مانند خودروها مسئله ساز شود و امکان استفاده از آن به عنوان پارکینگ متحرک وجود ندارد.
  • سایبان چتری پایه کنار: در این مدل پایه اصلی در کنار قرار می‌گیرد و باله‌ها به صورت آویز به یک سمت خاص از سایبان میل می‌کنند که بهترین انتخاب برای پارکینگ متحرک و استفاده کامل از فضای سایه است. عدم تعادل این دسته ممکن است مشکل ساز شود که با سیستم‌های استحکامی یا وزنه های مخصوص این مشکل برطرف می‌شود.

خرید چتر سایبان

با مرور این مزایا و ویژگی ها حالا میدانید که چتر سایبان میتواند برای خانه شما مفید باشد. در حالیکه یک سایبان میتواند اولین انتخاب شما باشد، اما چتر گزینه بهتری برای فضای باز حیاط خانه شما خواهد بود.

، به طور کلی قابل حمل و جابجایی است و نیازی به محل خاص برای نصب ندارد. زیرا دارای پایه متحرک است. البته میتوانید آنرا در وسط میز هم بگذارید و از سایه آن استفاده کنید. کیفیت مواد و متریال برای ساخت این وسیله بسیار بالاست و میتواند تا مدت ها برای شما کار کند.

این چترها قابل تنظیم هستند و میتوانید به راحتی آنها را ببندید تا در زمان طوفانی شدن هوا و بادهای شدید سالم بماند. محصولات ما در شرکت سایبان متین شامل انواع سایبان است و میتوانید جهت خرید و یا استعلام قیمت با همکاران ما در ارتباط باشید. نمایندگی های ما نیز در سراسر ایران پاسخگوی نیاز شما برای تامین سایبان مورد نیازتان خواهند بود. برای تماس و بررسی اطلاعات نمایندگی شهر خود از لینک های زیر استفاده کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا