اقتصادی

رکورد مصرف بنزین نوروزی شکسته شد

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از توزیع 130 میلیون لیتر بنزین در 20 فروردین ماه امسال خبر داد و گفت: این رقم بالاترین حجم توزیع روزانه بنزین از ابتدای فروردین 1403 تاکنون است.

به گزارش میجیک، جعفر سالاری نسب گفت: روز شنبه (20 فروردین 1397) 130 میلیون لیتر بنزین در کشور توزیع شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل (21 فروردین 1402) با 110.1 افزایش 18 درصدی نشان می دهد. میلیون لیتر ..

وی گفت: به طور میانگین از ابتدای نوروز امسال (اول تا 11 فروردین ماه) 121 میلیون و 700 هزار لیتر بنزین در کشور توزیع شده که نسبت به مدت مشابه پارسال با 114.5 میلیون لیتر معادل 7.2 میلیون لیتر است. 6.2 درصد افزایش داشته است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با هشدار نسبت به افزایش مصرف سوخت در کشور از همکاران خود خواست تا با مدیریت مصرف سوخت و رعایت موارد مربوط به مصرف بهینه، کارکنان این شرکت را در تامین سوخت همکاران خود یاری کنند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های مرتبط با اقتصاد هستم. به شما اطلاعات و نظراتی را ارائه می‌دهم که با کیفیت و قابل اطمینان هستند تا شما بتوانید در مسائل اقتصادی بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا