تلاش برای گسترش فعالیت بانوان در هلال احمر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، پیرحسین کولیوند روز دوشنبه با حضور در سالن جلسات معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی از نزدیک در جریان دغدغه های کارکنان زن جمعیت هلال احمر قرار گرفت.

در این دیدار در شب ولادت حضرت زهرا (س)س) گرامیداشت روز زن و مادر برگزار شد، رئیس سازمان داوطلبان، معاون توسعه و پشتیبانی منابع انسانی، خزانه دار کل و معاون بین الملل و حقوق بشر نیز حضور داشتند و به سوالات کارکنان پاسخ دادند.

کولیوند در این دیدار با بیان اینکه تجربه بانوان در جمعیت هلال احمر بسیار حائز اهمیت است، گفت: استفاده از بانوان در پست های مدیریتی در دستور کار قرار گرفته و تلاش می شود تا از توانایی ها و ظرفیت های بانوان در جمعیت هلال احمر استفاده شود. جمعیت هلال در حد امکان.

وی افزود: میلاد حضرت زهرا سلام الله علیهاس) این فرصتی است برای قدردانی از زحمات بانوان کارمند هلال احمر و از این رو قدردان همه زحمات شما هستیم. بی شک بانوان در تمامی عرصه ها حضور پررنگی دارند و نقش بسزایی در پیشرفت جمعیت هلال احمر دارند. به این معنا که.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: ایجاد فرصت های آموزشی، ارائه تسهیلات و ارتقای امکانات رفاهی برای بانوان مهم است و به زودی فرصت های بیشتری برای بانوان شاغل در هلال احمر فراهم خواهد شد.

کولیوند تصریح کرد: زنان به عنوان ارکان اساسی جامعه از دیرباز نقش مهمی در هلال احمر ایفا کرده اند و در عرصه امداد، مراقبت و خدمت در جبهه های مردمی در کنار مردان ایستاده اند. . مطمئناً این فعالیت در این سال ها بسیار خوب بوده است و باید ادامه یابد.

دکمه بازگشت به بالا