تخصیص ۱۲۶ قطعه زمین‌ به متقاضیان طرح جوانی جمعیت در هندیجان

میجیک/خوزستان رئیس اداره راه و شهرسازی هندیجان از مراسم واگذاری 126 قطعه زمین به متقاضیان طرح های حمایتی خانواده و جوانان در این شهرستان خبر داد.

امین حیات هندیجانی در گفت وگو با میجیک، اظهار کرد: بر اساس مفاد ماده 4 قانون حمایت از خانواده و جوانان، خانواده ای که پس از ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانان، یعنی بعد از 3 مهرماه، صاحب فرزند سوم شود. 1400. متولد شده است، اگر واجد شرایط باشند، زمین یا خانه واحد تعلق می گیرد.

وی افزود: به خانواده ای که دارای چهار فرزند زیر 20 سال باشد، یک قطعه زمین یا یک واحد مسکونی بر اساس شرایط مندرج در متن قانونی به صورت رایگان تعلق می گیرد.

حیات هندیجانی ادامه داد: متقاضیان در صورت داشتن شرایط می توانند برای ثبت نام در سامانه کامل طرح حمایتی مسکن به نشانی saman.mrud.ir مراجعه کنند.

رئیس اداره راه و شهرسازی هندیجان گفت: از زمان ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانان به وزارت راه و شهرسازی زمین رایگان به ۲۳۴ خانوار در شهرستان هندیجان واگذار شده است.

وی بیان کرد: در دور اول این طرح در سال گذشته 108 قطعه زمین به متقاضیان این طرح واگذار شد. امروز 126 قطعه به متقاضیان و در مجموع 234 قطعه به متقاضیان طرح جمعیت جوانان شهرستان واگذار شد.

حیات هندیجانی ادامه داد: زمین هایی به مساحت 200 متر مربع در مناطق مناسب شهری به متقاضیان واگذار شده است.

وی افزود: در مراسمی که توسط اداره راه و توسعه شهرستان هندیجان برگزار شد، به 20 زوجی که دارای فرزند سوم بعد از 3 آنلاین ماه سال 1400 هستند و یا دارای 4 فرزند زیر 20 سال باشند، زمینی به مساحت اعطا می شود. 200 متر مربع رایگان.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا