اقتصادیبرترین های کسب و کار مجیک

بهترین دیزاین برای کمد دیواری در سال 2022 مشخص شد!

نظم دهی به وسایل از قدیم امری مهم تلقی می شده و برای خانه ای که وسایل زیادی دارد مورد نیاز است. وجود کمد دیواری در اتاق خواب به ایجاد این نظم کمک می کند و فضای نگهداری مناسبی را فراهم می آورد. کمد دیواری با توجه به نیاز شما و اندازه اتاق خوابتان قابل طراحی است. در این مطلب می‌خواهیم انواع رنگ کمد دیواری اتاق خواب را با توجه به دیزاین منزلتان با شما در میان بگذاریم.

The best design for the wall closet in 2022 has been determined!

از مهمترین مواردی که در انتخاب نوع و رنگ کمد دیواری شیک باید به آن توجه داشت، نوع و اندازه فضا است. استفاده از کمد دیواری در خانه های امروزی بسیار حائز اهمیت می باشد. بیشترین رنگی که در اجرای کمد دیواری به کار می رود رنگ قهوه ای و رنگ سفید است اما در این مقاله با جدید ترین رنگ کمد دیواری اتاق خواب آشنا شوید تا انتخاب درستی داشته باشید.

کمد دیواری مدرن برای اتاق خواب

امروزه مدل کمد دیواری ها با گذشته کاملا متفاوت است. در گذشته کمد دیواری ها دارای چند کشو و درب های ساده بزرگ بودند اما در حال حاضر کمد دیواری ها در جنس ها و طرح و رنگ های بسیار متنوعی طراحی می شوند و طراحی داخلی آنها متناسب با هر وسیله و کاربردی صورت می گیرد.

کمد دیواری مدرن دارای قفسه بندی هاس جدا برای نگهداری لباس ها، کیف و کفش، لوازم آرایش، جواهرات و سایر وسایل است. همچنین قسمتی برای نگهداری چمدان، گاوصندوق و رختخواب به آنها اختصاص داده می شود. در کمد دیواری های جدید هر وسیله ای جایگاه خاص خودش را دارد و در طراح ها و سایز های مختلف طراحی می شود. این مسئله باعث ایجاد نظم بیشتر در اتاق خوب خواهد شد و دسترسی به وسایل مورد نیاز راحت تر خواهد بود.

ترکیب رنگ کمد دیواری اتاق خواب

ترکیب رنگ نقش مهمی درتعیین دیزاین کلی اتاق خواب دارد، چرا که باید با رنگ سایر وسایل موجود در اتاق خواب هماهنگی داشته باشد. رنگ کمد دیواری مانند رنگ دیوار ها موضوع مهمی به شمار می روند که اهمیت دادن به آن بر زیبایی اتاق می افزاید. ترکیب رنگی بستگی به سلیقه صاحب اتاق دارد به طور مثال کودکان رنگ های شاد را میپسندند و بزرگتر ها بیشتر به رنگ های خنثی و یا تیره علاقه مند هستند. با این حال با توجه به تفاوت سلیقه ها، ترکیب رنگی مورد علاقه خود را در دیزاین اتاق خواب و رنگ کمد دیواری ها بکار بگیرید. در ادامه با چند مورد از جدید ترین رنگ کمد دیواری اتاق خواب آشنا خواهیم شد.

کمد دیواری برای فضای کوچک و بزرگ

از جمله مزیت های طراحی مدرن می توان به استفاده حداکثری از فضا اشاره کرد. بطور مثال برای استفاده بهینه از فضا می توان از تخت خواب با تعدادی کشو استفاده کرد و یا یک کمد دیواری سفارشی متناسب با نیاز های فرد، همراه با نورپردازی مناسب طراحی کرد تا اتاق خواب کوچک را دلباز نشان دهد. بهترین انتخاب برای کمد دیواری اتاق کوچک، کمد دیواری با درب ریلی است که به راحتی باز و بسته می شوند و فضای اتاق خواب را اشغال نمی کنند. همچنین عمق کمد دیواری در اتاق خواب های کوچک نباید خیلی زیاد باشد تا فضا گرفته نشود. اندازه کمد دیواری به توجه به اندازه اتاق خواب تعیین می گردد.

در مورد انتخاب رنگ کمد دیواری در اتاق خواب کوچک، رنگ های روشن پیشنهاد می شود و رنگ ایده آلی برای این اتاق خواب ها به شمار می رود. همچنین می توان از ترکیب دورنگ که یک رنگ روشن و یک رنگ دلخواه باشد استفاده کرد اما هرگز از یک رنگ تیره برای کل کمد دیواری ها در اتاق خواب کوچک استفاده نکنید. پیشنهاد دیگر در این باره به کا رگیری کمد دیواری آینه دار می باشد. این کمد دیواری با انعکاس نور به بزرگ تر دیده شدن فضا کمک می کند.

برای اتاق خواب های بزرگ در خصوص اندازه کمد دیواری، محدودیت خاصی وجود ندارد زیرا با توجه به سلیقه مشتری می توان کمد دیواری بزرگ و یا کوچک و کم عمق را اجرا کرد. در خصوص رنگ اگر رنگ دیوار ها سفید و یا رنگ های روشن باشد پیشنهاد می شود که از رنگ های به رنگ چوب استفاده کنید تا حس گرما و صمیمیت را به وجود آورید و محیط از یکنواختی خارج شود.

مدل کمد دیواری جادار برای اتاق خواب کوچک

کمد های جادار نقش مهمی را در یک اتاق خواب کوچک ایفا می کنند. انتخاب  مدل کمد دیواری در یک فضای کوچک بسیار حائز اهمیت می باشد. کمد دیواری جادار نظم بیشتری را در یک محیط کوچک ایجاد خواهد کرد و آرامش بیشتری به محیط می بخشد.از جمله فاکتور هایی که برای انتخاب کمد دیواری جادار باید به آن توجه داشت جنس و کیفیت کمد دیواری است. انتخاب مدل کمد دیواری برای فضای کوچک هم تاثیر بسزایی بر جادار بودن آن می گذارد. کمد دیواری باید با توجه به نیاز های شخص طراحی شود و فضای کافی برای وسایل ضروری داشته باشد. پس در انتخاب مدل و رنگ کمد دیواری خود دقت داشته باشید چرا که کمد دیواری تا سال ها در اتاق شما ماندگار است.

کمد دیواری اتاق خواب عروس و داماد

دکور و چیدمان اتاق خواب عروس و داماد باید متناسب با سبک مورد علاقه آنها و لباس ها و وسایل آنها طراحی و اجرا شود. سبک کمد دیواری همانند سبک چیدمان منزلشان می تواند مدرن، کلاسیک و یا نئوکلاسیک بوده همچنین درب آن می تواند لولایی، کشویی یا آکاردئونی باشد. یک کمد دیواری جادار برای این اتاق خواب بسیار کارآمد است و از ضروریات به شمار می رود.

با توجه به متراز اتاق می توان بهترین مدل را برای آن طراحی کرد. مدل کمد دیواری اتاق عروس و داماد در رنگ های مختلف بسیار جالب و چشمگیر می باشد. زیبایی دکوراسیون اتاق خواب عروس و داماد و سرویس خواب آنها در دیزاین اتاق خواب تاثیر بسیار زیادی دارد. اگر قصد دارید اتاقتان سرزنده و شاداب به نظر برسد از یکنواختی فاصله بگیرید و رنگ مورد علاقتان را برای کمد دیواری آن انتخاب کنید. کمد دیواری اتاق خواب عروس و داماد از جمله وسایلی است که بر فضای کلی اتاق خواب تاثیر فراوانی دارد و اگر به درستی طراحی شود و رنگ مناسبی داشته باشد فضا را دلنشین خواهد کرد.

جدید ترین رنگ های کمد دیواری ۱۴۰۱

از جمله پرفروش ترین و جدید ترین رنگ های کمد دیواری می توان به رنگ های طرح چوب، کرمی یا شیری، سفید، طوسی، مشکی و رنگ بنفش که رنگ سال ۱۴۰۱ است اشاره کرد. در ادامه چند نمونه کار از این رنگ های پرطرفدار سال 2022 را با هم بررسی میکنیم.

کمد دیواری سفید محبوب ترین رنگ

این رنگ پرطرفدارترین رنگ منتخب در چندین سال گذشته بوده و همچنان یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین رنگ هاست. چرا که کمد دیواری رنگ سفید به روشنایی و دلباز شدن محیط کمک بسیاری می کند و با به خوبی با سایر رنگ ها هماهنگ می شود. همچنین می توان از ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها برای کمد دیواری استفاده کرد.

کمد دیواری سفید طلایی

ترکیب رنگ سفید و طلایی از لوکس ترین ترکیب رنگ ها در کمد دیواری می باشد. استفاده از رنگ طلایی برای افراد خاص پسند مناسب است و باید توجه داشت که اگر کمد دیواری شما به رنگ سفید و طلایی است، رنگ سایر وسایل اتاق هم با آن هارمونی داشته باشد و برای دیزاین اتاق خواب خود از وسایل لوکس یا رنگ های متناسب استفاده کنید تا طراحی اتاق به درستی صورت گیرد.این ترکیب رنگ اگر همراه با حکاکی هایی روی درب کمددیواری باشد سبک آن را به کلاسیک نزدیک می کند. اما استفاده از این رنگ اگر روی کمددیواری با درب ساده بدون طرح یا به همراه طرح های مینیمال به کار رود، سبک آن می تواند مدرن باشد. پس در انتخاب رنگ کمد دیواری به طرح و سبک آن هم توجه داشته باشید.

کمد دیواری آبی

اگر رنگ دیوار اتاق خواب شما سفید است، یکی از بهترین رنگ ها برای کمد دیواری اتاق خواب می تواند رنگ آبی باشد. چرا که رنگ آبی آرامش را در فضا ایجاد می کند و از یکنواختی رنگ در اتاق خواب جلوگیری کرده و جلوه خاصی به محیط می بخشد.

کمد دیواری بنفش

رنگ بنفش یکی از رنگ های ترند سال 2022 می باشد که زیبایی چشمگیری دارد. بنفش رنگی است که تا قبل از این خیلی مورد توجه قرار نگرفته بود اما سال ۱۴۰۱ مورد استقبال بسیاری از مشتری ها قرار گرفته است و رنگی بسیار شیک در طراحی اتاق خواب همچنین رنگ کمد دیواری می باشد.

توضیحاتی در مورد ابزار یراق آلات

یراق‌ آلات به ابزارها و تجهیزاتی اطلاق می‌شود که برای انجام کارهای مختلف، معمولاً در زمینه‌های ساختمانی، نجاری، گل‌آلات، مکانیکی، برقی و غیره استفاده می‌شوند. این ابزارها می‌توانند شامل انواع ابزار دستی، الکتریکی، گازی یا حتی هیدرولیکی باشند.

دکمه بازگشت به بالا