اقتصادیبرترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

بهترین اسپری برای از بین بردن بوی سیگار

توضیحات

اسپری نانو ضد بوی سیگار: فناوری نوترال اسموک که در اسپری بوگیر سیگار نانوسان به کار رفته 100% ایمن و فوق العاده است و هیچ نوع مشکل سلامتی یا زیست محیطی به وجود نمی آورد و از تمام جوانب یک محصول بوگیر همه جانبه محوب می شود.

تنها با یکبار مصرف نوترال اسموک حتی بوی نامطبوع ثابت و نفوذ یافته در وسایل و اجزای داخل به طور کامل از بین رفته و بوی سبک با رایحه عالی کاج جایگزین آن می شود.

کاربرد :

قیمت جرم گیر شیرآلات نانو: اسپری بوگیر سیگار نانوسان همانطور که از نام آن مشخص است برای از بین بردن بوی سیگار در هر جایی که به این بو نفوذ یافته استفاده می شود که می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قهوه خانه ها
 • سالن بیلیارد
 • خودرو
 • محیط خانه یا محل کار
 • و هر جای آلوده شده با بوی سیگار

 اسپری بوگیر سیگار نانوسان چگونه عمل می کند ؟

قیمت واکس لاستیک نانوسان بیز: در اسپری نوترال اسموک از فناوری نانو استفاده شده که باعث می شود به محض اسپری کردن آن ترکیبات آلی موجود در این اسپری به سرعت در محیط پخش شده و به مولکول هایی که باعث ایجاد بوی نامطبوع سیگار می شود اتصال یابد سپس با آن ها واکنش نشان داده، این عمل باعث شکسته شدن ساختار مولکولی بو می شود که در نهایت باعث ایجاد مولکول های بزرگتر و غیر فرار تر می شود.

از همین رو به محض اسپری کردن بوگیر سیگار نانوسان تمام بوی های نامطبوع مرتبط با سیگار از بین می رود.

یکی از مهم ترین انتخاب های افراد برای برطرف کردن بوی سیگار استفاده از یک گیر مناسب و اسپری آنتی اسموک میباشد. بوگیر سیگار نانوسان یکی از اسپرهای تهویه بوی سیگار میباشد که به عنوان بوگیر سیگار خانه و بوگیر سیگار ماشین مورد استفاده قرار می گیرد. بوگیر سیگار بیز با بهره گیری از تکنولوژی نانو سریعاً تاثیر خود را بر روی سیگار گذاشته و آن را از محیط حذف می کند. فقط در زمان استفاده در چند دقیقه اول فضا را ترک نمایید. این محصول به عنوان یکی از بهترین محصولات خنثی کننده بوی سیگار در ایران شناخته شده است که در حال حاضر طرفدار بسیاری دارد.

خرید اسپری بوگیر سیگار نانوسان

یکی از مهمترین نکات در زمان خرید بوگیر سیگار این است که نسبت به مزایای آن شناخت کاملی داشته باشید. اسپری بوگیر سیگار بیز یکی از محصولات خنثی کننده بوی سیگار در بازار می باشد که با بهره گیری از تکنولوژی نانو به تهویه محیط و از بین بردن باکتری ها و جرم های به جا مانده از بوی سیگار در محیط کمک می کند. برای خریدن شما عزیزان می توانید به بخش محصولات نانو مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

از بین بردن بوی سیگار از لباس | از بین بردن بوی سیگار با شمع

قیمت اسپری بوگیر سیگار نانوسان

از آنجایی که از بین بردن بوی سیگار در ماشین بسیار اهمیت دارد، بسیاری از علاقه مندان به خودرو برای برطرف کردن بوی سیگار به این محصول روی آورده‌اند. قیمت اسپری سیگار به کیفیت آن و همچنین ماندگاری آن در محیط بستگی دارد. برای از بین بردن بوی سیگار در ماشین یک اسپری سیگار مناسب یعنی اسپری بوگیر سیگار نانوسان استفاده نمایید. این اسپری در واقع به عنوان یک عطر بوگیر سیگار در محیط عمل کرده و در کمتر از چند ثانیه بوی سیگار را برطرف میکند. به همین جهت از نظر قیمت و کیفیت بسیار مناسب میباشد.

اجزای تشکیل دهنده بوگیر سیگار نانوسان

اجزاء و ترکیبات استفاده شده در نوترال اسموک هیچ نوع مشکل یا حتی تحریک پوستی یا تنفسی ایجاد نمی کند زیرا فرمول آن بر پایه عصاره و روغن های استخراج شده از گیاهان است از همین رو بدون فرمالین هم می باشد.

در بسیاری از اسپری های بوگیر از رنگ های طبیعی و مصنوعی، الکل، آنزیم، پارابن و دیگر مواد سمی استفاده می شود که هیچ کدام از این موارد در اسپری بوگیر سیگار نانوسان مورد استفاده قرار نگرفته است.

بوی سیگار دردسر های زیادی به همراه دارد

به جرعت می توان گفت یکی از ناخوشایند ترین بو ها که حتی افراد سیگاری هم از آن فراری اند بوی نامطبوع به جا مانده از سیگار است، که به راحتی هر چه تمام تر روی هر سطح یا لوازمی به جا می ماند و از همه مهم تر این بو بسیار مضر و برای سلامتی زیان آور است.

دود سیگار هم دارای نوع های مختلفی است، دودی که بر روی انواع سطوح، لوازم و پوشاک باقی می ماند با عنوان دود ثالثیه معروف است که درون خود انواع مواد شیمیایی فعال را جای داده که باعث مشکلات سلامتی همانند موارد زیر می شود.

 • سرطان
 • سندرم مرگ ناگهانی نوزاد
 • بیماری انسداد مزمن ریوی

اگری سیگاری هستید مطمئنا به بوی آن عادت کرده و به خوبی نمی توانید آن را استشمام کنید از همین رو از بوی نامطبوعی که روی بدن و لباس های شما باقی می ماند هم خبری نخواهید داشت و تنها کافیست تا از یک فرد غیر سیگاری کمک بگیرید تا بفهمید چه قدر بوی سیگار روی شما باقی مانده است.

افراد مختلف با دلایل یکسان به دنبال رفع بوی نامطبوع سیگار هستند، از همین رو پیشنهاد می کنیم حتی برای یکبار هم که شده از اسپری بوگیر سیگار نانوسان استفاده کنید.

روش از بین بردن بوی سیگار داخل خودرو ؟

در صورتی که در خودرو خود سیگار می کشید و بوی به جا مانده از آن شما را ناراحت می کند می توانید از روش های زیر کمک بگیرید.

 • تنها با پنجره باز سیگار بکشید.
 • در آخر هر روز قسمت دخلی پنجره شیشه خود را شستشو دهید.
 • به هیچ عنوان ته سیگار را داخل خودرو خود نگهداری نکنید و در اولین فرصت آن ها را دور برزید.
 • صندلی های خودرو، فرش یا دیگر محصولات پارچه ای را با ، محلول های سفید کننده به همراه آب، هیدروژن پراکسید و یا سرکه سفید و آب حداقل هفته ای یکبار شستشوی دهید.
 • با استفاده از کمی ذغال چوب در محیط خودرو باعث خنثی سازی بوی سیگار می شود.

آیا می توان از این محصول به عنوان بوگیر سیگار خانه و اتاق هم استفاده کرد ؟

همانطور که پیشتر در رابطه با کاربرد های این محصول توضیح دادیم، دلیل اصلی استفاده از آن خنثی کردن بو و سبک سازی بوی محیط است از همین رو می توانید این محصول را برای خانه، اتاق و محل کار هم استفاده کنید اما حتما به موارد زیر توجه فرمایید :

 • بعد از اسپری کردن 3 تا 5 دقیقه از محل مورد نظر خارج شوید.
 • برای کارایی هر چه بهتر این محصول باید هوا در گردش باشد از همین رو بعد از استفاده کولر، پنکه یا دیگر پخش کننده های هوا استفاده کنید.

روش مصرف نوترال اسموک :

به اندازه لازم از اسپری بوگیر سیگار نانوسان را روی کف پوش های ماشین اسپری کرده، حتما مطمئن شوید به میزان لازم را اسپری می کنید، تعداد دفعات اسپری می تواند از 4 تا 10 بار ( پاف ) باشد، میزان مصرف باید با توجه به شدت بو باشد.

پس از انجام مراحل فوق فن ماشین را روشن کرده و از خودرو خود خارج شوید و بگزارید 3 تا 5 دقیقه فن روشن باشد، پس از انجام این مراحل با آرامش و با بوی سبک با رایحه کاج بدون هیچ بوی باقی مانده از سیگار به رانندگی ادامه دهید.

احتیاط :

 • بعد از اینکه نوترال اسموک را استفاده کردید از خودرو خود به مدت 3 تا 5 دقیقه خارج شوید و از استنشاق بوی آن خودداری کنید.
 • لطفا این محصول را به صورت مستقیم به پارچه، لباس، چرم و محصولات پلیمری اسپری نکنید.
 • از اسپری این محصول بر روی پوست و چشم خود خودداری کنید
دکمه بازگشت به بالا