برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

برترین استابلایزر در سال جدید

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری ، در دنیای دیجیتالی امروزی که نوسانات برق و بی نظمی های ولتاژ رایج است، اطمینان از عملکرد پایدار و قابل اعتماد دستگاه های الکترونیکی شما بسیار مهم است که استابلایزر ها و ترانس های برق قدرت نقش اساسی در حفظ طول عمر و کارایی این دستگاه ها دارند. چه صاحب خانه ای باشید که به دنبال محافظت از لوازم خود هستید و چه صاحب کسب و کاری که به دنبال عملیات بی وقفه دستگاه ها و سیستم های الکترونیکی و الکتریکی خود است، انتخاب تثبیت کننده و ترانس های برق مناسب نیاز به بررسی دقیق دارد.

معرفی بهترین مارک‌های استابلایزر بازار ایران | بررسی کامل و کاربردی

در ادامه این راهنما  فاکتور های اساسی را که باید در هنگام انتخاب بهترین تثبیت کننده و ترانس برق برای نیاز های خود در نظر بگیرید، راهنمایی می کنیم. استابلایزر چیست و نحوه رفع قطعی برق با استابلایزر  به چه صورت است ؟ کاربرد های استابلایزر تثبیت کننده ولتاژ، که به عنوان تنظیم کننده ولتاژ یا استابلایزر برق نیز شناخته می شود، یک دستگاه الکتریکی است که برای حفظ سطح ولتاژ ثابت به تجهیزات متصل، علاوه بر نوسانات ولتاژ ورودی طراحی شده است. همچنین با نصب استابلایزر AVR32 Advanced در ورودی برق اصلی واحد مسکونی ، تمامی پریز های برق واحد محافظ دار شده و دارای خروجی برق استاندارد ۱۲±۲۲۰ ولت می شوند .

این نوسانات می تواند ناشی از عوامل مختلفی مانند ناپایداری شبکه برق رسانی، نوسانات برق یا افت ولتاژ باشد که دستگاه های استابلایزر تضمین می ‌کنند که سیستم های الکترونیکی حساس منبع تغذیه ثابتی دریافت و در نتیجه از آسیب ‌های احتمالی محافظت شده و عملکرد کلی آنها را بهبود بخشیده می شود. ترانس برق چیست و کاربرد آن از طرف دیگر ترانس های برق وسایلی هستند که انرژی الکتریکی را از یک سطح ولتاژ به سطح دیگر تبدیل می کنند به گونه ای که آنها برای افزایش یا کاهش سطوح ولتاژ با توجه به نیاز تجهیزات خاص استفاده می شوند. ترانسفورماتورها یا ترانس های برق برای توزیع و انتقال کارآمد برق در سطوح مختلف ولتاژ بسیار مهم و تضمین می کنند که برق به طور ایمن و موثر به خانه ها، مشاغل و صنایع تحویل داده می شود.

کدام استابلایزر بهتر است؟

نوسانات ولتاژ و نوسانات برق می تواند تجهیزات حساس الکترونیکی را خراب کند و منجر به آسیب و کاهش طول عمر شود که استابلایزر ها به عنوان ابزار های ضروری برای مقابله با این مسائل ظاهر شده اند و در میان بسیاری از برند های موجود، استابلایزر امگا، استابلایزر فاراتل و استابلایزر شیماتسو به دلیل قابلیت اطمینان و عملکرد خود توجه را به خود جلب کرده اند. در ادامه به بررسی ویژگی‌ها، مزایا و معایب این سه برند استابلایزر می پردازیم تا شما  تصمیمی آگاهانه در مورد اینکه کدام یک برای نیازهای شما مناسب ‌تر است را انتخاب و از تسلا با بهترین قینمت و کیفیت خریداری کنید. استابلایزر 8 کیلووات AVR32 Advanced که نمونه بهینه شده و جدید دستگاه  AVR32F می باشد ، جهت محافظت از دستگاه های برقی ، الکترونیکی و تمامی لوازم خانگی تولید شده است .

پیشنهاد گروه تخصصی اچ ام الکترونیک برای محافظت از واحد های مسکونی با متراژ متوسط با مصرف کننده های متعارف که دارای کنتور برق 32 آمپر می باشند ، استابلایزر AVR32 Advanced می باشد . چرا استابلایزر AVR32 Advanced بهترین انتخاب برای واحد های اداری و مسکونی است ؟ استابلایزر AVR32 Advanced توانایی تحمل شدت جریان لحظه ای 100 آمپر و حداکثر 32 آمپر را دارد که برای یک واحد تجاری ، مسکونی و اداری با مصرف کننده های متعارف ، کامال جوابگو و مناسب می باشد ، اما توصیه می شود ، مصرف دائم (24 ساعته) از استابلایزر 8 کیلووات فاراتل به مقدار 25 آمپر محدود شود تا به استابلایزر فشار نامتعارف وارد نشده و طول عمر مفید استابلایزر بیشتر شود .

از دیگر مزایای استابلایزر 8 کیلووات Advanced فاراتل می توان مجهز بودن به Bypass اتوماتیک اشاره کرد و همچنین ابعاد فیزیکی دستگاه کامل مناسب برای فضاهایی مسکونی ، تجاری و اداری طراحی شده است . استابلایزر فاراتل مدل AVR32 Advanced ، مدل پیشرفته و بهینه شده دستگاه AVR32F می باشد که تولید آن متوقف شده است . استفاده از استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ یکی از منطقی‌ترین روش‌ها برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی به دلیل نوسان برق خواهدبود. اما وجود برندها و مدل‌های مختلف استابلایزر در بازار سبب شده که زمان خرید بهترین استابلایزر برای لوازم خانگی‌تان دچار تردید شوید. به همین خاطر لازم دانستیم در این مقاله اطلاعات مورد نیاز در رابطه با قیمت استابلایزر دستگاه لیزر را در اختیارتان قرار دهیم تا با اطمینان بیشتری خرید کنید.

خرید استابلایزر چه اهمیتی دارد؟

در شهرها یا مناطقی از شهر که با نوسان ولتاژ بسیاری روبه رو هستند، مراقبت از وسایل برقی از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که این نوسان ولتاژ سبب خواهدشد موتور این وسایل برقی با آسیب‌های جدی مواجه شود که متاسفانه در این صورت شامل استفاده از خدمات گارانتی هم نخواهدشد. بهترین استابلایزرهای ایرانی موجود در بازار بهترین استابلایزرهای موجود در بازار را می‌توان به دو دسته ایرانی و خارجی تقسیم‌بندی کرد. یکی دیگر از استابلایزرهای رله‌ای موجود در بازار، برند فاران است. تولیدات این برند دارای صفحه نمایشگر دیجیتال، تنظیم کننده خودکار ولتاژ، کنترل میکروپروسسوری، ترانسفورماتور داخلی، فیلتر محافظ در برابر نویزها و… است. همین ویژگی‌ها سبب خواهدشد تا بسیاری از کاربران این برند را برای خرید استابلایزر یخچال در نظر بگیرند.

چراکه از حساسیت و همینطور قیمت بالای این وسیله برقی خانگی نسبت به نوسان ولتاژ مطلع هستند؛ بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که برای محافظت از آن به اندازه یک دهم از قیمت یخچالی جدید، هزینه کنند. این تثبیت کننده در دو نوع تکفاز و سه فاز و با مدل‌هایی متنوع موجود در بازار هستند. استابلایزر پرسو، بهترین مارک برای خرید استابلایزر کولرگازی برای دستگاه‌های حساس به نوسان ولتاژ خانگی یا صنعتی، استابلایزر برند پرسو را پیشنهاد می‌کنیم. برتری این مدل نسبت به سایرین، سیستم رله‌ای و سیم پیچ کاملا مسی آن است که ولتاژی بدون نوسان را در اختیار وسایل برقی‌تان قرار می‌دهد. به همین خاطر بهترین انتخاب برای ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و کولرهای گازی خواهدبود.

استابلایزر فاراتل، تثبیت کننده ولتاژمناسب برای دستگاه های ۳ فاز برند فاراتل جزئی از بهترین استابلایزرهای موجود در بازار به حساب می‌آید. استابلایزرهای فاراتل در دو دسته تک فاز و سه فاز شناخته شده و از وسایل برقی شما در برابر نوسانات ولتاژ، نویزها، اختلالات برقی و… مراقبت خواهدکرد. علاوه بر این رله‌ای بودن این استابلایزر سرعت سوئیچ این دستگاه را بالابرده و از مقدار مبلغ پرداختی آن کم می‌کند. استابلایزر پرنیک، استابلایزری مناسب برای وسایل برقی حساس استابلایزرهای پرنیک از تولیدات شرکت ریزپردازان مدار سبز محسوب می‌شود. تثبیت کننده‌های ولتاژ پرنیک هم دارای صفحه نمایشگر دیجیتال، کنترل میکروپروسسوری و سه پله افزایش و یک پله کاهش در ولتاژ بوده و حساسیت بالایی هم در برابر شرایط برق و با ورودی دارند.

دکمه بازگشت به بالا