برای فروش لوازم ارایشی چه باید کرد

کدام محصولات برای فروشگاه اینستاگرامی بهتر است؟

قبل از راه‌اندازی خود، هدف اصلی برای ایجاد این فروشگاه را تعیین کنید. شما می‌توانید محصولات فروشگاه‌تان را از بین انواع محصولات خارجی، ایرانی یا فیک انتخاب کنید. بدین ترتیب، خواهید توانست یک هدف واضح و مشخص را در فروش لوازم آرایشی و بهداشتی دنبال کنید.

ارائۀ ویدئوهای آموزش آرایش کردن

بانوان علاقه‌مند هستند که شیوۀ صحیح آرایش کردن را متناسب با مکان‌های مختلف و استایل های گوناگون یاد بگیرند. آرایش کردن سبک‌های مختلفی را شامل می‌شود که متناسب با هر منطقه و آب‌وهوای آن متفاوت است. یادگیری سبک‌های مختلف آرایشی به استفادۀ راحت از محصولات مختلف کمک زیادی می‌کند.

آموزش صحیح کانتورینگ کرم پودر لاکچری کوین دکتر بیز، گریم صحیح بینی و گونه، سایه زدن و رژ زدن متناسب با هر لباس و در هر فصلی می‌تواند متفاوت باشد. شما می‌توانید با تولید ویدئوهای آموزشی، روش‌های صحیح آرایش صورت را به کاربران خود یاد داده و محصولات مناسب برای هر آرایش را به آن‌ها معرفی کنید.

با تعیین هدف اصلی خود برای ارائۀ محصولات آرایشی و بهداشتی و انتخاب نوع محصولات، گروه هدف شما نیز تعیین می‌شود. انتخاب مشتریان هدف، راه را برای انتخاب بلاگر مناسب و تبلیغات هدفمند هموار خواهد کرد. در این مرحله، باید تعیین کنید که:

معرفی محصولات و مواد غذایی مضر و آسیبرسان

یکی از بهترین ایده‌های فروش  کرم شب و روز لاکچری کوین دکتر بیز در اینستاگرام، این است که اطلاعات معتبر و جدید در زمینهٔ مواد غذایی و محصولات مضر را در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. مواد غذایی مضر برای پوست و موی خانم‌ها چیست؟ کدام مواد غذایی آسیب بیشتری به سلامت پوست و مو وارد می‌کنند؟ کم خوردن آب و مایعات باعث بروز چه مشکلاتی در پوست افراد می‌شود؟

  • آیا قصد دارید محصولات برند و خارجی را که قیمت بالایی دارند، در فروشگاه خود عرضه کنید؟
  • آیا می‌خواهید محصولات ایرانی و با کیفیت را که قیمت مناسبی دارند عرضه کنید؟
  • و یا تصمیم گرفته‌اید در فروشگاه خود محصولات فیک نیز عرضه کنید؟

جهت خرید کرم دور چشم لاکچری کوین لطفا کلیک کنید .محصولات فیک، قیمت بسیار پایینی دارند. با این حال، باید حتماً به مشتریان خود اعلام کنید که این محصولات می‌توانند به پوست و بدن آن‌ها آسیب برسانند. بهتر است تا زمانی که مجبور نشده‌اید، در فروشگاه اینستاگرامی خود محصولات فیک و بی‌کیفیت را عرضه نکنید. با این کار، ممکن است برای همیشه مشتری خود را از دست بدهید.

محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی برای خانم‌ها، شامل لوازم آرایشی و بهداشتی پوست و مو، محصولات برقی پوست و مو و محصولات مراقبتی پوست و مو است که در یک فروشگاه اینستاگرامی می‌توان آن‌ها را عرضه کرد. با استفاده از بهترین ایده‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام، می‌توانید مسیر درست پیشرفت در این شبکۀ اجتماعی را پیدا کنید.

بهترین ایدههای فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام

شاید برای شما هم این پرسش ایجاد شده است که چگونه برخی از فروشگاه‌های اینستاگرامی توانسته‌اند به درآمد بسیار خوبی در این شبکۀ اجتماعی برسند. رمز اصلی داشتن فروش خوب در اینستاگرام، استفاده از تکنیک‌های نوین و حرفه‌ای است که یک فروشگاه اینستاگرامی را متحول می‌کند.

شما می‌توانید با به کارگیری ایده‌هایی که برخی از فروشگاه‌های موفق عرضه‌کنندۀ محصولات آرایشی و بهداشتی از آن‌ها استفاده می‌کنند، فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام را متحول کنید. در ادامه ایده‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام را مرور می‌کنیم:

فراموش نکنید که در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی فیزیکی، باید در مغازه بنشینید تا مشتری به سراغ شما بیاید. اما در فروشگاه اینستاگرامی شما باید یک فروشندۀ حرفه‌ای باشید و از بهترین ایده‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام استفاده کنید.

اگر می‌خواهید به خبرنامه رایگان پادروکلاب دسترسی داشته باشید، فرم زیر را پر کنید.

از کجا لوازم ارایشی عمده بخرم | بیزینس لوازم ارایشی

تولید محتوای حرفهای و تخصصی

مهم‌ترین و بهترین ایده برای فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام، تولید محتوای تخصصی است. شما باید بتوانید در گام نخست سطح تخصص و حرفه‌ای بودن خود در زمینۀ انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی را به نمایش بگذارید.

این اطلاعات به مخاطبان شما نشان می‌دهد که فروشگاه شما با دانش و صلاحیت کافی مدیریت می‌شود. شما باید بتوانید با دقت بسیار زیادی به سؤالات مخاطبان خود پیرامون محصولات آرایشی و بهداشتی جواب داده و حکم یک پزشک ایده آل را داشته باشید.

وقتی بازدید کنندگان سؤالات خود را با شما مطرح می‌کنند، یعنی به مشورت کردن با شما نیاز دارند. به عنوان مثال، شما باید بتوانید روش‌های رفع مشکلات پوستی را به مخاطبان خود توضیح داده و محصولات مورد نیاز آن‌ها را معرفی کنید.

با بالا بردن دانش خود در این حوزه، توانایی شما در تحلیل محصولات آرایشی و بهداشتی توسعه پیدا کرده و اعتماد مخاطبان به شما بیشتر می‌شود. همچنین با افزایش اطلاعات خود، می‌توانید محتوای تخصصی‌تر و حرفه‌ای‌تر تولید کرده و مخاطبان خود را به مشتری، و مشتریان خود را به مشتری وفادار تبدیل کنید.

شما می‌توانید آن دسته از خوراکی‌هایی را که به صورت معمول، موجب ایجاد جوش و یا باقی ماندن جای جوش و لکه روی پوست صورت می‌شوند، به مخاطبان خود معرفی کنید. همچنین می‌توانید در مورد مواد غذایی مضری که باعث برهم خوردن تعادل Ph و میزان چربی پوست صورت می‌شوند، اطلاع‌رسانی کنید.

برخی از محصولات آرایشی حاوی مواد مضر و آسیب‌رسان برای پوست هستند و استفاده از آنها می‌تواند به بروز ناراحتی‌های پوستی در بعضی افراد منجر شود. برخی دیگر از محصولات، برای پوست‌های حساس، خشک و یا چرب مناسب نیستند.

شما باید مخاطبان خود را تشویق کنید تا با شناسایی جنس پوست خود، مواد مضر برای پوست‌شان را تشخیص دهند و از محصولات حاوی این مواد اجتناب کنند. با ارائهٔ اطلاعات در مورد محصولات و مواد غذایی مضر می‌توانید تخصص و دانش حرفه‌ای خود را به مخاطبان‌تان نشان داده و به شکلی جذاب آن‌ها را با اهداف خود آشنا کنید.

شما باید از کلمات و اصطلاحاتی برای معرفی محصولات مضر و آسیب‌رسان استفاده کنید که سبب ایجاد ترس در مخاطبان شود. آن‌ها باید ترس از دست دادن سلامتی خود در هنگام استفاده از این محصولات مضر را لمس کنند. به این صورت هیچ‌گاه شما و فروشگاهتان را فراموش نخواهند کرد.

از تجربیات مخاطبان خود استفاده کنید

یکی از بهترین ایده‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام این است که تجربه‌های مخاطبان خود را به اشتراک بگذارید. برای تولید محتوا به این روش، لازم است مدت‌زمان کوتاهی از شروع کار شما در اینستاگرام گذشته باشد تا بتوانید از تجربه‌های کاربران خود استفاده کنید.

قطعاً مشتریانتان از برخی محصولات شما رضایت دارند و علاقه‌مند هستند تجربه‌های خود را به اشتراک بگذارند. این گونه محتواها می‌توانند کاربران جدید را برای خرید محصولات فروشگاه شما تشویق کنند.

از کاربران خود بخواهید تا نظر خود را در رابطه با محصولاتی که از فروشگاهتان تهیه‌کرده‌اند به صورت محتوای متنی، صوتی یا ویدئویی ارائه کنند تا سایر دنبال کنندگان با کاربرد بیشتر محصولات‌تان آشنا شوند. فراموش نکنید رضایت حقیقی و صادقانه‌ای که از مخاطبانتان به اشتراک می‌گذارید بسیار با اهمیت است و نباید صداقت و درستی را در این زمینه فراموش کنید.

معرفی محصولات مناسب برای سفر و مهمانی

هر یک از بانوان در منزل خود تعداد بسیار زیادی محصولات آرایشی و بهداشتی دارند که از آن‌ها با اهداف گوناگون استفاده می‌کند. برخی از این محصولات مناسب سفر و برخی نیز برای استفاده در منزل مناسب هستند.

برخی از این محصولات نیز فقط مناسب آرایش‌های سنگین و خاص هستند. شما می‌توانید بخش مهمی از محتواهای خود را به محصولات مناسب برای سفر یا مکان‌های خاص اختصاص داده و آن‌ها را به صورت جداگانه معرفی کنید.

شما می‌توانید برخی از محصولات را که به صورت تخصصی برای سفر و یا استفادۀ روزانه تهیه می‌شوند در فروشگاه اینستاگرامی خود معرفی کنید. این محتواها بسیار کاربردی و تخصصی هستند و مخاطبان به آن علاقه نشان می‌دهند. مخاطبان باید با محصولاتی که برای مکان‌های مختلف مناسب هستند آشنا شده و متناسب با زمان و موقعیت خود از آن‌ها استفاده کنند.

هر یک از بانوان باید کیف آرایشی مخصوص خود را داشته باشد و محصولات آن را متناسب با جنس پوست خود انتخاب کند. هر یک از این محصولات باید بر اساس استانداردهای تعیین شده انتخاب شده باشد و سلامت پوست و مو را حفظ کنند. شما باید با معرفی و فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام، به مشتریان خود در شناخت و انتخاب محصولات مناسب کمک کنید.

اگر صاحب فروشگاه آنلاین هستید، برای مدیریت و ارسال سفارشات میتوانید از خدمات پادروشاپ استفاده کنید تا فروش خود را افزایش دهید و با مشتریان ارتباط بهتری برقرار کنید.

 معرفی انواع برس، براش و لوازم آرایشی مورد نیاز

یکی از اقلام پرکاربرد در محصولات آرایشی و بهداشتی انواع برس‌ها، براش‌ها و پدهای آرایشی است که موارد استفادهٔ گوناگونی دارند. یکی از بهترین ایده‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی در اینستاگرام، معرفی این محصولات و کاربردهای آن‌ها برای افراد مختلف است.

برس ها، براش و پدهای آرایشی جنس‌های متنوعی دارند که می‌تواند مورد استفادهٔ افراد مختلف قرار گیرد و هر شخص باید با توجه به کاربرد مورد نیاز خود، اقلام مناسب را انتخاب و تهیه کند.

برس های چوبی یا پلاستیکی و براش ها در اشکال متعددی طراحی و عرضه می‌شوند و می‌توانند بر اساس جنس و مدل موی اشخاص انتخاب و خریداری شوند. برخی برس‌ها برای موهای کوتاه و برخی برای موهای بلند مناسب‌تر هستند. همچنین صاف یا مجعد بودن موها، در شکل برس مناسب برای فرد مؤثر است.

براش های آرایشی نیز دارای شکل‌های بسیار متنوعی هستند. برخی از آن‌ها برای کانتور کردن، برخی برای گریم و برخی نیز برای آرایش‌های روزانه کاربرد دارند.

شما می‌توانید برای فروش لوازم آرایشی بهداشتی با ارائه محتوا در این زمینه، به مخاطبان خود نشان دهید که نیازهای آنان را در تولید محتوا مد نظر قرار می‌دهید. چراکه به یکی از مهم‌ترین سؤالات مردم پیرامون اینکه چه برسی برای موی من مناسب‌تر است یا هر براش چه کاربردی دارد، پاسخ می‌دهید.

معرفی محصولات مخصوص آقایان

یکی از موضوعاتی که کمتر به آن توجه می‌شود حس زیبایی دوستی در مردان است. شما می‌توانید برای فروش لوازم آرایشی‌ بهداشتی مردان، به صورت تخصصی به آن‌ها معرفی کنید. در بسیاری از فروشگاه‌های فروش لوازم آرایشی بهداشتی، می‌توانید با تولید محتوای ویدئویی در زمینۀ آرایش مردان و آموزش نحوۀ مراقبت از پوست و مو به آن‌ها، به مردان حس ارزشمندی بدهید.

با مراقبت درست و صحیح از پوست در مردان، صورت آن‌ها جوان‌تر و زیباتر به نظر می‌رسد و سلامت و زیبایی آن حفظ می‌شود. نحوۀ آرایش صورت در مردان با بانوان بسیار متفاوت است و برای تولید محتوا در این زمینه باید از افراد متخصص کمک بگیرید.

بایدها و نبایدهای آرایشی و بهداشتی

یکی از دلایل اصلی خرید و فروش لوازم آرایشی بهداشتی این است که خانم‌ها علاقه‌مند هستند بسیار زیبا و شایسته به نظر برسند و سن آن‌ها کمتر از سن واقعی‌شان دیده شود. جوان‌تر شدن و زیباتر شدن یکی از اهداف آرایش کردن است. پس شما می‌توانید در فروشگاه اینستاگرامی خود با تولید محتوا در زمینۀ بایدها و نبایدهای آرایشی و بهداشتی، مخاطبان خود را از رازهای زیبایی آگاه کنید.

ایدۀ تولید محتوا در زمینۀ بایدها و نبایدهای محصولات آرایشی، یکی از بهترین روش‌های جذب مخاطب برای فروش لوازم آرایشی بهداشتی است. شما باید در هنگام تولید محتوا در این زمینه، دقت زیادی به خرج دهید تا کلید اصلی موفقیت خود را از دست ندهید. یکی از راهبردهای مؤثری که می‌توانید به کار بگیرید، تولید محتوا بر اساس استایل و سن مخاطبان‌تان است. بدین ترتیب، مخاطبان شما می‌توانند محصولات مورد نیازشان را متناسب با شرایط خود خریداری کنند

دکمه بازگشت به بالا