مطالب عمومی

با وجود قیمت ظروف مسی آیا خرید این ظروف به صرفه هست

به طور کلی ظروف مسی نمونه ای از هنر فلز کاری هستند. شکل دادن و تزیین فلز را برای ساختن ظروف و لوازم کاربردی و دکوری با ابزار و متد های مختلف هنر فلز کاری می نامند. تاریخچه استفاده از ظروف مسی به گذشته های بسیار دور می رسد حتی به گفته محققان از اولین فلز های کشف شده توسط بشر بوده است.

به عنوان یکی از قدیمی ترین هنر های سنتی ما ایرانیان می توان به همین هنر زیبای فلز کاری اشاره کرد. این هنر از قدیم نقش اساسی در زندگی انسان داشته است. سال های زیادی است که هنرمندان مسگر توانسته اند با ذوق و هنر دستان توانمندشان فلز را به شکل های گوناگون درآورده و لوازم و ظروف مصرفی و تزیینی انسان ها را تامین نمایند.

خرید فروش ظروف مسی کار شده در زنجان رونق خوبی دارد چون جز شهر های تولید کننده ظروف مسی است . کارخانه ها و کارگاه های تولیدی زیادی در این شهر وجود دارد . اگر سری به فروشگاهای ظروف مسی و صنایع دستی سطح این شهر بزنید حتما متوجه محبوبیت ظروف مسی در این شهر می شوید.

ظروف مسی پخت و پز

یک از دغدغه های مهم خانم ها انتخاب ظروف مناسب برای پخت و پز می باشد. معمولا خانم ها دوست دارند که از ظروف متنوعی برای آشپزی و پذیرایی استفاده نمایند. برای خرید فروش ظروف مسی بهتر است نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

امروز تنوع ظروف تولید شده بسیار بالاست. ظروف چدن، ظروف مسی، ظروف سرامیکی یا ظروف گرانیتی نمونه ای از ظروف مورد استفاده امروزی است.
اما در بین ظروف اشاره شده ظروف مسی اهمیت بیشتری دارد و حتی استقبال از آن هر روز بیشتر و بیشتر می شود دلیل آن هم اول فواید ظروف مسی بر سلامتی و دوم طعم بی نظیری است که غذای پخته شده در ظروف مسی دارد.

ظروف مسی پخت و پز هم به صورت سرویس کامل موجود است و هم به صورت قابلمه مسی تکی و ماهیتابه مسی تکی در سایز های متفاوت تولید می شود. علاوه بر اینها ظروف مسی تنوع بسیار بالایی دارد. هر روز مدل ها و طرح های جدیدی از این ظروف تولید می شوند که محبوبیت خاصی بین مردم دارند.

 

قیمت ظروف مسی

مزیت استفاده از ظروف مسی

وقتی شما از ظروف مسی استفاده می کنید عملا اعلام می کنید که از محیط زیست حمایت می کنید.  همانطور که می دانید مس قابل بازیافت است و علاوه بر اینکه آسیبی به محیط زیست نمی زند به دلیل اینکه رسانایی حرارت بالایی دارد موجب صرفه جویی در مصرف انرژی هم می شود.

این رسانایی مس در زمان پخت و پز هم موجب کاهش زمان پخت غذا و جا افتادن آن می شود. در واقع غذا سریع تر آماده می شود. ظروف مسی طول عمر بالایی دارند . و می توان آنها را ترمیم کرد و در صورت استفاده درست و نگهداری مناسب به راحتی مدت زیادی این ظروف را استفاده کرد.

حتی زمانی هم که لایه قلع سطح داخلی ظروف از بین بروند می توانید مجدد آنها را سفید کاری یا همان قلع کاری کنید. و ظروف مانند روز اول خرید نو و زیبا شوند. این ظروف عمر بیشتری نسبت به سایر ظروف دارند . البته ظروف دست ساز و ماشینی متفاوت هستند. معمولا ظروفی که توسط هنرمندان مسگر ساخته شد اند از ضخامت بیشتر مس بهره مند می باشند.

بورس خرید ظروف مسی

دانستن این نکته نیز ضروریست که برای مصارف آشپزی و استفاده پخت و پز ظروف مسی به رنگ سفید (قلع شده ) بهتر است. و ظروف مسی به رنگ قرمز ( خود مس ) برای سایر ظروف مثل ظروف پذیرایی و یا ظروف تزیینی مناسب تر است.

با خرید ظروف مسی کار شده علاوه بر تمام مزیت های ظروف مسی، زیبایی بیشتری را مهمان خانه های خود می کنید. مسگری از صنایع دستی پرطرفدار است و رنگ خبرای صادرات ظروف مسی در بازار صنایع دستی، فرقی نمی‌کند که شما تولیدکننده عمده صنایع دستی باشید یا فروشنده صنایع دستی در هر صورت می‌توانید محصولات خود را با هر تعدادی که است صادر کنید و مشتریان خود را داشته باشید.

غیر از محصولاتی مانند فرش، گپه، مینا کاری و زنی قلم که پر فروش‌ترین صنایع دستی کشور ما هستند؛ محصولات دیگری هم مانند ظروف شیشه‌ای سفال و سرامیک، محصولات چوبی، ظروف مسی و مشتقات آن، مبلمان و جواهرات سُنتی هم می‌توانند مشتریان خود را در کشورهای دیگر داشته باشند.

بازار فروش ظروف مسی

جغرافیای خوب کشور ایران

کشور ما از نظر جغرافیایی طوری است که می‌توانیم تا شعاع ۴۰۰۰ کیلومتر، ۴۰ تا ۵۰ کشور را پوشش صادراتی داده و به آنها محصول خود را صادر کنیم. آیا تا امروز توانسته‌ایم این کار را انجام دهیم؟ آیا توانسته‌ایم از ظرفیت خود استفاده کنیم؟ باید بگوییم نه. پس باید چه کاری انجام دهیم؟

تجارت نوین چیست؟

دنیا به سمتی پیش می‌رود که تجارت را از طریق نوین انجام می‌دهد هر چند بسیاری اعتقادی به تجارت رابطه‌ای و بازاریابی حضوری دارند اما کم‌کم روش نوین در حال فراگیری است. آنها مجبور خواهند شد از این روش استفاده کنند. در تجارت نوین، تجار و شرکت‌ها هزینه‌های حضور، رفت و آمد، صرف وقت و انرژی را پرداخت نمی‌کنند و این هزینه را در زمینه‌ای صرف می‌کنند که مسیر پر رفت و آمدتری داشته باشد و بتوانند با مشتریان بیشتری سر و کار داشته باشند.

 اهمیت صادرات ظروف مسی

ما هم می‌توانیم برای محصولاتی که در کشور تولید می‌شوند از این روش استفاده کنیم تا بتوانیم علاوه بر بهتر دیده شدن، بیشتر بفروشیم. دلایلی وجود دارد که صادرات ظروف مسی را برای ما با اهمیت کرده است. اول این که نیروی کار بسیار ارزان قیمت در این صنعت وجود دارد.

مورد دوم این که مواد اولیه را با قیمت مناسبی می‌شود تهیه کرد. سوم این که تولید کننده‌های ظروف مسی طراحی خود را به روز و جدید کرده‌اند. چهارم این که ایران از نظر جغرافیایی در شاه‌راه‌های بین المللی قرار دارد. مورد پنجم این که با پیشرفت وضعیت حمل و نقل کشور می‌توانیم بسیار راحت این محصول را صادرکنیم.

صادرات صنایع دستی

همه کشورها بر اساس ظرفیت‌هایی که در خود دارند یا با ظرفیت‌هایی که برای خود ایجاد می‌کنند؛ سعی می‌کنند اقتصاد کشورشان را بهبود دهند. کشور ما هم ظرفیت‌های زیادی دارد که می‌توانیم با استفاده از آنها اقتصاد کشورمان را رونق دهیم. صنایع دستی کشور یکی از این ظرفیت‌هاست که ظروف مسی هم جزء آن است که می‌توانیم با برند سازی درست آن ‌را به کل دنیا معرفی و به آنها صادر کنیم.

سود صادرات محصولات مسی

ظروف مسی در داخل کشور هم خرید و فروش می‌شود که بیشتر به عنوان ظروف مسی دست دوم خرید و فروش می‌شود. مس بعد از طلا ارزش زیادی دارد و کسانی که این ظروف را دارند به عنوان شیء قیمتی آن را خرید و فروش می‌کنند و فروشنده‌های ظروف مسی سود خوبی به دست می‌آورند.

ظروف مسی بر خلاف سایر ظروف، با گذشت زمان به قیمت آن اضافه می‌شود و محصولی است که همیشه سودآور بوده است. می‌توانیم از محصول مس به عنوان یک گزینه خوب برای بازار داخلی و هم صادراتی استفاده کنیم تا بتوانیم تجارت خوبی را شروع کنیم.

بزرگ‌ترین کشورهای تولید کننده مس در جهان

در سال ۲۰۱۷ حدود ۱۹،۱۷۰،۰۰۰ تُن مس در جهان تولید شده است که کشور شیلی بزرگترین تولید کننده مس در جهان بوده است. بعد از کشور شیلی کشورهای پرو، چین، آمریکا و استرالیا از بزرگترین کشورهای تولید کننده مس هستند که بیشترین صادرات را داشته‌اند.

با وجود همه تولیداتی که در جهان وجود دارد شاهد این هستیم که تولید مس سال به سال در حال کاهش است که دلیل آن، ظروف جدیدی است که وارد بازارها شده‌اند؛ می‌باشد. با این وجود مس جایگاه بالا، کاربردها و طرفداران فراوانی داشته است.

ظرفیت‌های بالا در تولید ظروف مسی

نقش برند سازی در تجارت

اگر بیشتر دیده شویم حجم مشتریانی که سمت ما می‌آیند بیشتر شده  و با کیفیت بالاتر، کشورهای بیشتری ما را ببینند. فقط خود را معطوف به چند کشورهای اطرافمان نکنیم. با برندسازی می‌توانیم به کشورهای اروپایی، آفریقایی و آمریکایی خود را بشناسانیم تا آنها با ما ارتباط بگیرند و بتوانیم محصولات کشور خود را که ظروف مسی یکی از بهترین محصولات است را به آنها بفروشیم.

امیدوارم روز به روز و هر چه سریع‌تر فرهنگ تجارت و صادرات در کشور ما رشد کرده و جا بیافتد تا بتوانیم تغییری خوب به خود و جامعه‌مان دهیم. هر چند ممکن است در حرف زدن و بیان کردن یکاز عمده محصولاتی که همواره مورد توجه بسیاری از افراد خانه دار و آشپزها قرار گرفته است، ظروف مسی بوده که قیمت خرید بسیار مقرون به صرفه ای را نیز داشته است و همواره استقبال بی نظیری را شاهد آن می باشیم.

در عصر حاضر افراد به مانند گذشته های بسیار دور نسبت به استفاده از ظروف مسی رغبت نشان داده و همواره آن را در دستور کار خود قرار داده اند.

ظروف مسی دارای فواید بسیاری بوده که موجب شده طیف بسیاری از مشتریان آن را برای آشپزخانه منازل خود تهیه نمایند که ما در این قسمت می خواهیم به شرح آن بپردازیم: در واقع یکی از عمده مزایایی که می توانیم برای استفاده از متصور باشیم، سلامت پوست می باشد که در واقع تنها با میل نمودن یک جرعه از آب با این ظروف قادر خواهید بود خاصیت الاستیسیته ای را برای پوست خود به همراه بیاورید.

از دیگر فوایدی که می توانیم ذکر نماییم، کمک به مقاوم سازی ریشه های مو می باشد که این امر به دلیل ایجاد ملاتونین است که موجب تحریک رشد مو می شود. بسیاری از افراد که از بیماری های قلب و عروق رنج می برند، می توانند با استفاده از ظروف مسی این مشکلات خود را رفع نمایند و از این طریق برای سلامتی خود اهمیت خاصی را قائل شوند.

اکنون که نسبت به مزایای ذکر شده در مورد ظروف مسی اشراف یافته اید، قادر می باشید نمونه های مختلفی را مد نظر قرار دهید که بدین منظور ابتدا لازم است نسبت به قیمت های این محصول اطلاعاتی به دست بیاورید.

در بازار محصولات و عتیقه جات همواره شاهد وجود ظروف مسی می باشیم که با تنوع خود دارای قیمت متفاوتی بوده و از این جهت موجب شده تا مشتریان این سوال را از ما بپرسند که آیا می توانند با نرخ های مقرون به صرفه تری نیز این محصولات را دریافت نمایند که ما اعلام می داریم تمام کالاهای ما نسبت به کیفیت عالی خود از قیمت های منصفانه ای نیز برخوردار می باشند.

یکی از عواملی که در تعیین قیمت ظروف مسی نقشی اساسی دارد، استفاده از متریال اولیه با کیفیت می باشد که از این جهت شاهد مراکزی می باشیم که با بهره گیری از سایر آلیاژها در تهیه محصولات سعی در مرغوب و اصل جلوه دادن آن دارند.

بدین روی ما بر آن شده ایم تا با یک اقدام جهادی تمامی ظروف مسی را با بهره گیری از بهترین جنس فلز مس در خطوط تولیدی خود، بهترین محصولات را تهیه و روانه بازار نماییم تا مشتریان این کالاها با خیالی آسوده بتوانند از قیمت آن مطمئن شده و همچنین محصولی مرغوب را دریافت نمایند.

از دیگر عواملی که می توانیم برای تعیین نرخ ظروف مسی برشمریم، شیوه بسته بندی و ارسال محصول می باشد که مجموعه ما همواره چندین راه را برای آن در نظر گرفته است.

در واقع اگر ظروف مسی را به طور عمده خریداری نمایید، شامل برخورداری از تخفیفات شده و از این نظر قیمت های مقرون به صرفه تری را پرداخت خواهید نمود. یکی دیگر از عواملی که همواره تاثیر بسزایی بر روی قیمت ظروف مسی خواهد داشت، عدم وجود واسطه ها است که مجموعه ما نیز اعلام می دارد تمامی محصولات خود را به طور مستقیم در اختیار مشتریان قرار خواهد داد تا آنها به آسانی این کالاها را دریافت نمایند.

خرید ظروف مسی

یکی دیگر از فرصت هایی که می توانیم برای مشتریان این مجموعه در نظر بگیریم، خرید ظروف مسی بوده که همواره مورد استقبال بی نظیر مشتریان قرار گرفته است. در بازار این محصولات شاهد مراکز متعددی می باشیم که با تولیدات ظروف مسی و در صدد فروش بالایی می باشند و در این مسیر امکان فریب افراد را خواهند داشت.

بدین روی ما به عنوان یکی از معتبرترین مراکز برآن شده ایم تا نسبت به هوشیار سازی مشتریان بیان نماییم که اقسام این کالاها ممکن است با متریال بی کیفیتی تهیه شده باشند و موجب نارضایتی افراد نیز شوند. بدین منظور ما با اطمینان اعلام می داریم که ظروف مسی این مجموعه با بهترین نوع فلز مسی ساخته شده و پس از بسته بندی های مناسب روانه بازار می شوند.

اگر بخواهیم در مورد اقسام ظروف مسی مواردی را اشاره نماییم، می توانیم نمونه های ذیل را عنوان نماییم:

  1. قابلمه های مسی
  2. ظروف ادویه
  3. لیوانهای مسی
  4. انواع آجیل خوری
  5. سینی های مسی
  6. دمنوش مسی
  7. میزهای مسی
  8. پیمانه ها
  9. کتری
  10. سطل های مختلف

در واقع با توجه به اینکه نمونه های گوناگونی از ظروف مسی در این مجموعه تولید می شوند، طبیعتا ذکر تمام موارد در این مقوله نمی گنجد و لازم است به ویترین فروشگاهی مراجعه نمایید تا شاهد تمام محصولات به صورت یکجا باشید.

ظروف مسی ارزان قیمت

ما با در نظر گرفتن سطح اقتصادی افراد و همچنین سلایقشان، ظروف مسی ارزان قیمت را روانه بازار نموده و توانسته ایم به سطحی از رقابت در و خارجی دست یابیم. ظروف مسی ارزان قیمت را در هیچ مرکزی نمی توانید جستجو نمایید و ما با افتخار اعلام می داریم که توانسته ایم نمونه های مرغوبی را تولید و برای رضایت مشتریان روانه بازار نماییم.

ظروف مسی قدیمی کیلویی چنده

بسیاری از مشتریانی که همواره در صدد رسیدن به پاسخ این پرسش خود یعنی ظروف مسی قدیمی کیلویی چنده می باشند، به مجموعه ما رجوع می نمایند. افرادی که همواره در صدد رسیدن به ظروف مسی مرغوب می باشند، می توانند این مجموعه را انتخاب نموده تا بدون دغدغه ای تمام کالاهای مورد نیاز خود را ثبت سفارش نمایند. ما با تلاش های فراوانی سعی داشته ایم نمونه های با کیفیتی از را تولید و روانه بازارهای مصرفی نموده تا بتوانید با خیالی آسوده آنها را خریداری نمایید.

مجموعه ما با توجه به استفاده شدن مواد اولیه ای مرغوب، ظروف مسی را به صورت کیلویی نیز عرضه می نماید تا از این نظر مشتریان و سایر فروشندگان خرده و عمده نیز بتوانند این کالاها را در اختیار داشته باشند. برای خرید هر محصولی اطمینان یافتن از ضمانت کیفیت کالاها امری مهم می باشد که از این نظر مجموعه ما توانسته است در مورد ظروف مسی این مزیت را به همراه بیاورد و تمام آنها را شامل گارانتی نماید.

اکنون که شما مشتریان و متقاضیان گرامی در مورد مزیت های ظروف مسی اطلاعات لازمی به دست آورده اید، لازم است به ویترین فروشگاهی ما مراجعه نموده و با مشاهده اقسام با کیفیت آن تجربه خرید موفقی را برای خود به ارمغان بیاورید. بدین منظور پس از رجوع به وبگاه ما اقدام به پر نمودن فرم سفارش محصولات نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن ظروف مسی خود را تحویل بگیرید و از فواید بی نظیر آن بهره مند شوید.

دکمه بازگشت به بالا