برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

با سرمایه کم چه ارزی بخریم

با داغ شدن بازار ، بسیاری به این فکر می‌افتند که چطور در این بازار سود کسب کنند؟ اما از آنجایی که احتمالا اطلاعات زیادی ندارند یا ترجیح می‌دهند در شروع کار ریسک کمتری کنند، یا حتی سرمایه هنگفتی برای شروع معاملات خود ندارند، مدام این سوال را از خود می‌پرسند که با سرمایه کم چه ارزی بخریم؟ در این مقاله از ایرانیکارت همراه ما باشید تا ۱۰ ارز دیجیتال ارزان و سودآور را به‌شما معرفی کنیم تا مسیر خود را با سرمایه کم آغاز کنید.

آیا می توان با پول کم هم در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرد؟

آیا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با پول کم امکان پذیر است؟

بله! اگر یک نگاه گذرا به لیست ارزهای دیجیتال موجود در صرافی‌ ایرانیکارت بیاندازید، متوجه می‌شوید که توکن‌های متعدد با نرخ‌های مختلفی ارائه شدند که برای سرمایه‌گذاری هر بودجه‌ای مناسب است. توجه داشته باشید که برای سرمایه‌گذاری و کسب سود از ارزهای دیجیتال و لزوما نیازی به مبلغ زیاد برای شروع نیست. این یعنی می‌توانید از میان توکن‌هایی که ارزان هستند اما آینده خوبی هم برایشان تخمین می‌خورد، سبد خود را پر کنید.

پس در پاسخ به اینکه آیا می‌توانم با پول کم در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنم؟ باید گفت بله می‌توانید. کافیست سری به ارزهای موجود بزنید و توکن‌هایی که متناسب با بودجه‌تان است را انتخاب کنید. سپس با تحقیق درباره آینده ارزهای دیجیتال  یا پرس‌وجو از کسانی‌که در حوزه ارز دیجیتال فعال هستند، یک نگاه کلی از آینده توکن انتخابی پیدا کنید تا ببینید آیا برای سرمایه‌گذاری مناسب هستند یا خیر. البته که در ادامه ۱۰ توکن برتر برای سرمایه‌ گذاری در ارز دیجیتال با سرمایه کم را معرفی می‌کنیم.

اگر می‌خواهید با پول کم به بازار ارزهای دیجیتال وارد شوید، چه به دلیل کم بودن سرمایه اولیه باشد، چه به دلیل کاهش ریسک‌های احتمالی، این ۱۰ ارز دیجیتال گره‌گشای کار شما خواهند بود:

 1. دوج کوین: شوخی اما در انتظار ۱ دلاری شدن

دوج کوین یکی از ارزهای دیجیتال ارزان قیمت است که با یک شوخی از بیلی مارکوس و اورگان و جکسون پالمر به دنیای رمزارزهای معرفی شد. این توکن که در حال حاضر ۰/۰۷۴ دلار ارزش دارد، پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۳۰، به قیمت ۱ دلار برسد. این یعنی چیزی حدود ۱۳ برابر که برای سرمایه‌گذاری‌های بلند مدت بسیار مناسب است.

 1. ترون: شبکه انتقال تتری با افت و خیز هیجان‌انگیز

ترون ارز دیجیتالی بود که بعد از عرضه و معرفی، با تبدیل شدن به یک شبکه انتقال برای تتر، توجهات زیادی را به خود جلب کرد. این ارز که در مدت کوتاهی رشد عجیبی را تجربه کرد، در یک بازه زمانی افت شدیدی نیز داشت. اما چندی است که روند صعودی آن مجددا به چشم آمده است. قیمت فعلی این ارز که ۰/۰۶۹ دلار است، سال‌های آتی نوید رد شدن از ۵ دلار را می‌دهد که ارزی مناسب برای سرمایه گذاری با سرمایه کم خواهد بود.

 1. ریپل: پلتفرم آینده‌دار

ریپل که ارز دیجیتالی با هزینه تراکنش بسیار ارزان است، در سبد خرید بسیاری از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال دیده می‌شود. شما می‌توانید با سرمایه‌ اندک روی ریپل سرمایه گذاری کنید و با آینده‌ای که از این ارز پیش‌بینی شده است، سرمایه خود را چند برابر کنید. این ارز تا سال ۲۰۳۰ چیزی بین ۳/۸۱ تا ۵/۴۹ دلار ارزش خواهد داشت.

 1. کاردانو: یکی از ۷ برترین

در سال‌های اخیر، ارز دیجیتال آدا توانست رتبه‌ای در بین ۷ ارز دیجیتال برتر جهان از آن خود کند که همین امر آن را به ارزی پرطرفدار برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرد. قیمت فعلی این ارز که ۰/۳۶۹ دلار است، پیش‌بینی می‌شود تا چند سال آینده ۲۰ دلار را به خود ببیند. اگر می‌پرسید با سرمایه کم چه ارزی بخریم؟ آدا یکی از گزینه‌های منتخب است.

 1. استلار: دارای حامیان معتبر

یک فرصت عالی دیگر برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با سرمایه کم، استلار است که قیمت ۰/۰۸۹ دلاری دارد. استلار با حمایت از سوی شرکت‌های متعدد، اعتبار زیادی به خود بخشیده و همین امر سبب می‌شود آینده آن نزدیک به پیش‌بینی‌ها جلو برود. آینده قیمت استلار می‌گوید این ارز پتانسیل رسیده به ۰/۷۵ دلار را دارد.

 1. ایاس: سبز بیشتر از قرمز

آینده ارز دیجیتال ایاس بیشتر سبز پیش‌بینی می‌شود تا قرمز. برای همین است که ایاس ارز دیجیتالی مناسب برای سرمایه گذاری با پول کم به حساب می‌آید. قیمت فعلی این توکن  ۰/۹۲۹۷ دلار است که تا سال ۲۰۳۰، پتانسیل ۹.۵ دلاری شدن را دارد.

 1. هاتور: بازاری که در کوکوین جریان دارد

هاتور یکی از ارزهای دیجیتال آینده‌دار است که بیشترین حجم معامله آن در صرافی KuKoin دیده می‌شود. قیمت فعلی این ارز ۰/۰۶۹ دلار بوده که پیش‌بینی می‌شود تا سال ۲۰۲۶ به قیمت ۰/۳۰ دلار برسد. بنابرین اگر به فکر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با پول کم هستید، هاتور با نماد HTR انتخاب مناسبی است.

 1. سلر: پلتفرم لایه دوم ایمن

سلر که بعنوان یک پلتفرم لایه دوم امن برای انجام تراکنش‌های مبتنی بر بلاکچین شناخته می‌شود، دارای ارز دیجیتالی با عنوان سلر نتورک است که ارزش ۰/۰۱۹ دلاری دارد. پیش‌بینی‌ها حاکی از این است که این توکن تا سال ۲۰۲۵ به قیمت ۰/۲۵ دلار، یعنی رشدی ۱۳ برابری را تجربه خواهد کرد.

 1. بیبی دوج کوین: مقلد کوچک

بیبی دوج کوین که با تقلید از شیبا اینو و دوج کوین به دنیای کریپتو وارد شد، یکی از ارزان‌ترین ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. هر واحد از این توکن با قیمت ۰/۰۰۰۰۰۰۰۰۲ دلار معامله می‌شود که پیش‌بینی می‌شود این قیمت ناچیز، تا سال ۲۰۳۰ ده برابر شود. هر چند که در ظاهر چشمگیر نیست، اما برای بلندمدت می‌تواند یکی از انتخاب‌ها باشد.

 1. تتر: دلار دیجیتالی

جدای از ارزهای دیجیتالی که گفتیم، تتر می‌تواند یک انتخاب ایمن برای حفظ سرمایه‌ شما باشد. اگر نمی‌خواهید ریسک معامله در بازارهای ارز دیجیتال را بپذیرید اما نگران کاهش ارزش دارایی‌های خود هستید، تبدیل آن به یک ارز با قیمت ثابت، کار عاقلانه‌ای خواهد بود.

با توجه به اینکه این روزها شاهد رشد عجیب و غریب دلار هستیم، تبدیل کردن سرمایه‌تان به دلار، هرچقدر هم که کم باشد، منطقی است. برای همین است که تتر در لیست ارزهای دیجیتال مناسب برای سرمایه گذاری با پول کم گزینه آخر پیش‌روی شما است. هیچ چیز جز رشد دلار در ماه‌های و سال‌های اخیر، نمی‌تواند قانع‌کننده‌تر از انتخاب این ارز باشد.  بعلاوه اینکه ریسک بازار در این ارز بخصوص بسیار کم بوده و نگرانی‌های شما از بابت کم شدن سرمایه‌تان را از بین می‌برد.

مزایا و معایب خرید ارز دیجیتال با سرمایه کم

در ادامه مزایا و معایب خرید ارز دیجیتال با سرمایه کم را مشاهده می‌کنید.

مزایا:

 • یسک کمتر
 • دغدغه کمتر
 • سود‌های چشمگیر در بلند مدت
 • حفظ اصل سرمایه
 • کسب سودهای کوچک در بازه زمانی کوتاه
 • امکان افزایش سرمایه اصلی با تبدیل سودهای کوتاه‌مدت
 • کسب سود دو جانبه، هم با رشد ارز، هم با رشد قیمت دلار

معایب:

 • احتمال ریزش در بازه‌های زمانی کوتاه و کم شدن سرمایه
 • نیاز به صبر زیاد برای کسب سودهای کلان
 • محدودیت در انتخاب ارزهای دیجیتال

پیشنهاد مطالعه:

کلام آخر: سرمایه گذاری با پول کم، آری یا خیر؟

پاسخ به این سوال کاملا به صبر شما بستگی دارد. اگر فکر می‌کنید نگهداشتن چند میلیون پول در صرافی‌های ارز دیجیتال برایتان معقول است و می‌توانید تا رسیدن به نتیجه دلخواه، برای آن صبر کنید، سرمایه گذاری با پول مناسب شما خواهد بود. به‌طورکلی، با توجه به رشد بازارهای ارز دیجیتال و همچنین افزایش ارزش دلار، حداقل کاری که می‌توانید با سرمایه خود، چه کم چه زیاد، انجام دهید، تبدیکی از ثمرات فناوری بلاکچین و بازار کریپتوکارنسی، سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال است که افراد را قادر می‌سازد تا متناسب با سطح درآمد خود به سرمایه‌گذاری بپردازند و از این طریق ارزش سرمایه خود را در گذر زمان حفظ کنند. اما مهم‌ترین سوالی که شاید ذهن افراد را در ابتدا به خود مشغول می‌کند این است که آیا سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال موجب موفقیت و کسب سود نیز خواهد شد؟چالش‌های موجود در سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال چیست و چگونه می‌توان این چالش‌ها را مدیریت کرد؟

برای آشنایی با روش‌های سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال، بررسی مزایا و معایب هر یک و معرفی بهترین رمزارزهایی که برای سرمایه‌گذاری با پول کم مناسبند تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پادکست سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال

سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال چگونه امکان پذیر است؟

قبل از آشنایی با روش‌های سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال بهتر است در ابتدا مشخص کنیم که منظورمان از “پول کم” چیست؟ احتمالا بارها و بارها اصطلاح “نهنگ” به گوشتان خورده است. مهم‌ترین نکته‌ای که باید در زمان فعالیت در بازار کریپتوکارنسی به آن توجه داشته باشید این است که در بازار رمزارزها این “نهنگ‌ها” هستند که جریان معاملات خرید و فروش را شکل می‌دهند و باعث ایجاد پامپ یا دامپ قیمتی در بازار رمزارزهای مختلف می‌شوند.

اما منظور از “نهنگ ارز دیجیتال” چیست؟ اصطلاح نهنگ عموما به افرادی اتلاق می‌شود که داری بیش از ۱۰۰۰ واحد از یک ارز دیجیتال هستند. برای مثال نهنگ بیت کوین فردیست که دارای بیش از ۱۰۰۰ واحد بیت کوین است. بنابراین نهنگ‌ها دارندگان بزرگ رمزارزها هستند که می‌توانند طی انجام معاملات خرید و فروش بر قیمت رمزارزها اثر بگذارند.

ارز دیجیتال جدید رایگان | بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت

بیت کوین، اتریوم و تتر هستند؟

ورود به صفحه

حال اگر بخواهیم واقع بین باشیم، تقریبا حجم سرمایه تمامی سرمایه‌گذاران و تریدرهای حاضر در بازار ارز دیجیتال در مقایسه با دارایی نهنگ‌ها “پول کم” محسوب می‌شود؛ بنابراین تمامی اعداد از بازه ۱۰۰ هزار تومان تا یک میلیارد تومان در واقع نوعی “پول کم” هستند!

حتما بخوانید : مقایسه اسپرد بروکرها

اما وظیفه ما به عنوان یک سرمایه‌گذار خرد در بازاری که در آن قیمت‌ توسط نهنگ‌ها تغییر می‌کند چیست؟ اگر قصد سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال را دارید در مرحله اول می‌بایست رمزارزهای مورد علاقه نهنگ‌ها را شناسایی کرده و سعی کنید معاملات خرید و فروش خود را با آن‌ها تنظیم کنید.

سرمایه‌گذاری بلند مدت یا اصطلاحا هولد (HODL) و ترید روزانه مرسوم‌ترین روش‌های موجود برای کسب درآمد در بازار ارز دیجیتال هستند که می‌توان از آن‌ها برای سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال نیز استفاده کرد.

ترید در تایم فریم‌های پایین در واقع همان سرمایه گذاری ارز دیجیتال با سود روزانه است اما لازمه این کسب سود روزانه این است که اولا انتظار سودهای غیرمنطقی با پول کم را به هیچ عنوان نداشته باشید و دوما با اصول تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و همچنین تحلیل آنچین بازار رمزارزها آشنا باشید.

ترید روزانه و سرمایه گذاری با پول کم و سود بالا چیزی جز یک رویای غیرمنطقی در بازار نیست و اگر با این دیدگاه وارد بازار شوید و اهداف غیرمنطقی برای سود روزانه خود تعیین کنید، ریسک معاملات خود را به صورت غیر معقول افزایش خواهید داد و همین موضوع شانس موفقیت شما را در بازار به حداقل مقدار ممکن می‌رساند.

سرمایه‌گذاری بلند مدت یا همان هولد کردن اما مناسب‌ترین شیوه برای فعالیت با سرمایه کم در بازار ارز دیجیتال است. صنعت کریپتوکارنسی نقش بسیار مهمی در مسیر تصاعدی و رو به رشد تکنولوژی بلاکچین دارد و شما می‌توانید با دیدگاه بلند مدت، سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را آغاز کرده و در آینده روشن این صنعت سهیم باشید.

بازار رمزارزها در تاریخچه خود دوره‌های صعودی و نزولی را بسیاری را تجربه کرده‌ و هر یک از این دوره‌ها واقعیت بازار هستند. همواره به خاطر داشته باشید که صبور بودن در دوره‌های زمانی که بازار در روندهای ریزشی قرار می‌گیرد، مهم‌ترین اصل موفقیت در این بازار است. بنابراین برای هرگونه سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال بهتر است حداقل بازه زمانی چهار تا پنج سال را در نظر بگیرید و با دیدگاه سود زیاد در مدت زمان کوتاه وارد بازار نشوید. در غیر اینصورت در بازه زمانی چند هفته سرمایه خود را به صورت کامل از دست می‌دهید و از بازار خارج می‌شوید.

سرمایه گذاری با پول کم در بیت کوین و آلت کوین های معتبر 

کدام است؟

آیا خرید ارز دیجیتال است؟

پس از انتخاب پروژه‌های معتبر، نوبت به تشخیص زمان مناسب برای سرمایه‌‌گذاری می‌رسد. بازارهای خرسی همواره در طول تاریخ بهترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای افرادی هستند که هدف آن‌ها کسب سود بلند مدت از بازار است. در یک بازار خرسی قیمت‌ها عموما در پایین‌ترین حد ممکن قرار می‌گیرند و شما می‌توانید با سرمایه پایین، مقادیر بالایی از ارزهای دیجیتال معتبر را خریداری کرده و تا آغاز بازار گاوی بعدی منتظر بمانید.

برای مثال ارز دیجیتال ریپل (XRP) را در نظر بگیرید؛ ریپل یک کمپانی بسیار مطرح در سطح جهان است که در حیطه نقل و انتقالات بین المللی پول فعالیت می‌کند. رمزارز XRP ارز دیجیتال بومی این شبکه است که حامیان بسیاری در دنیای اقتصاد دارد. قیمت ریپل (XRP) در بازار خرسی فعلی (۲۰۲۱) تا ۰.۳ دلار کاهش پیدا کرد. می‌بیند؟ ۰.۳ دلار عدد بسیار کوچکی برای قیمت چنین رمزارزیست و شما می‌توانید با سرمایه پایین در حدود یک میلیون تومان تعداد ۸۰ واحد از این ارز دیجیتال را خریداری کنید!

حال تصور کنید اگر قیمت ریپل پس از پایان بازار خرسی به سمت سقف قیمتی خود یعنی ۲ دلار حرکت کند، ارزش دلاری سرمایه شما حداقل۶ برابر خواهد شد! به این ترتیب اگر قصد سرمایه گذاری بلند مدت با پول کم در ارز دیجیتال را دارید، و آلت کوین‌های معتبر در کف‌های قیمتی می‌تواند روشی باشد که از طریق آن سرمایه خود را در عرض چند سال چندین برابر کنید.

 سرمایه گذاری با پول کم در میم کوین ها

یکی دیگر از روش‌های سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال، فعالیت در بازار میم کوین‌هاست. اگر جزء افرادی هستید که به صورت روزانه ترید می‌کنید و از مخاطبان پر و پا قرص اخبار بازار نیز هستید، نوسان‌گیری از میم‌کوین‌ها می‌تواند سود بسیار خوبی برای شما به ارمغان بیاورد.

نکته‌ مهمی که در زمان ترید میم‌کوین‌ها باید در نظر داشته باشید، فرمول مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال است. همانطور که در قسمت قبل اشاره شد، نوسان‌های قیمتی در میم‌کوین‌ها عموما به دنبال اخبار و حواشی بازار ایجاد می‌شود و پشتوانه‌ معتبری برای آن‌ها وجود ندارد. بنابراین بهتر است تنها بخش کوچکی از سرمایه خود به این دسته از ارزهای دیجیتال اختصاص دهید تا در صورت به وجود آمدن تغییرات ناگهانی در قیمت، خسارت و ضرر قابل توجهی متوجه حساب سرمایه‌گذاری شما نشود.

سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال چه مزایا و معایبی دارد؟

اگر بخواهیم واقع بین باشیم و به صورت بی طرفانه موضوع سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال را بررسی کنیم، این روش نیز همچون سایر استراتژی‌های معاملاتی بدون ریسک نبوده و با چالش‌هایی احتمالی همراه خواهد بود. اما مسئله‌ای که اهمیت دارد این است که چگونه این چالش‌ها را پشت سر بگذاریم؟

به بیان دیگر یک استراتژی سرمایه‌گذاری بهینه زمانی بهینه خواهد شد که ضمن آگاهی از ریسک‌های موجود در آن، روش مدیریت آن ریسک‌ها را نیز بدانیم.

اما مزیت‌های سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال؛ عبارت “سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال” خود می‌تواند به نوعی گویای مزیت‌های بسیاری باشد! وقتی شما در یک بازار ریزشی در حالی که قیمت‌ها در حال کف سازی هستند، به خرید رمزارزهای پروژه‌های معتبر می‌پردازید به نوعی این پروژه‌های ارزشمند را در تخفیف خریداری کرده‌اید و شیرینی طعم تخفیف برای یک دارایی فوق العاده نیز بر تمام افراد آشکار است.

بنابراین شما می‌توانید سرمایه‌ای بسیار کم در حد چند میلیون را به خرید این پروژه‌های پر پتانسیل اختصاص دهید و منتظر بمانید تا بازار صعودی بعدی مجددا آغاز شود. به این ترتیب شما به راحتی توانسته‌اید از ارزش سرمایه خود محافظت کنید.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم موضوع دلاری بودن سرمایه‌گذاری به این سبک است. همانطور که می‌دانید قیمت ارزهای دیجیتال بر حسب دلار تعیین می‌شود. بنابراین با رشد قیمت‌ها ارزش دلاری سرمایه شما افزایش می‌باید. حال اگر نرخ صعودی تبدیل دلار به تومان را نیز در این محاسبات لحاظ کنید، متوجه خواهید شد که ارزش تومانی سرمایه شما به میزان بسیار زیادی افزایش خواهد یافت.

موضوع دیگری که می‌تواند یکی از مزایای مهم سرمایه گذاری در بازار رمزارزها باشد این است که شما با هر مقدار درآمدی که دارید می‌توانید از طریق ثبت نام در یک به سرمایه‌گذاری بپردازید و بالا بودن سرمایه لازم برای خرید زمین، طلا، خودرو و سرمایه‌گذاری‌هایی از این قبیل، مانع درآمدزایی برای شما نخواهد بود.

معایب سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال نیز در محدودیت‌های آن خلاصه می‌شود. زمانی که با سرمایه کم وارد بازار می‌شوید احتمالا مجبور خواهید بود تا انتخاب‌های محدودی برای سرمایه‌گذاری داشته باشید. به این ترتیب نمی‌توانید از تمام فرصت‌های موجود در بازار استفاده کنید. بلکه می‌بایست تحلیل و بررسی‌های خود را عمیق‌تر کرده و بهترین پروژه‌های موجود برای سرمایه گذاری را انتخاب کنید.

گام آخر؛ انتخاب ارزها و ثبت نام در یک صرافی ارز دیجیتال 

اگر ارزهای مورد نظر خود برای سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال را انتخاب کرده‌اید، هم اکنون کافیست در یک صرافی ارز دیجیتال معتبر ثبت نام کنید و در زمان درست به خرید بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بپردازید.

اگر تصمیم شما ترید روزانه در بازار ارز دیجیتال است بهتر است پلتفرمی را انتخاب کنید که از تعداد ارزهای زیادی پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب شما می‌توانید گزینه‌های بیشتری برای معاملات روزانه خود داشته باشید.

اگر تصمیم شما سرمایه‌گذاری بلند مدت است نیز بهتر است پلتفرمی را انتخاب کنید که بالاترین استانداردهای امنیتی را در نگهداری دارایی کاربران لحاظ می‌کند.

صرافی ارز دیجیتال او ام پی فینکس یکی از برترین پلتفرم‌های ایرانی برای انجام معاملات ارز دیجیتال است که بستر خرید و فروش بیت کوین و برترین آلت کوین‌ها و میم کوین‌های بازار را برای معامله‌گران ایرانی فراهم کرده‌است. لازم به ذکر است که دارایی کاربران در او ام پی فینکس درون کیف پول‌های سرد و به صورت آفلاین ذخیره می‌شود. بنابراین هیچ خطری مبنی بر هک یا از دست رفتن دارایی، سرمایه شما را تهدید نمی‌کند.

برای استفاده از خدمات و سرویس‌های او ام پی فینکس کافیست از طریق وبسایت یا اپلیکیشن آن کرده و احراز هویت خود را تکمیل کنید. به این ترتیب امکان استفاده از قابلیت‌هایی همچون انواع روش‌های سفارش‌گذاری، و کارت هدیه ارز دیجیتال برای شما فراهم خواهد شد.

کدام روش سرمایه گذاری با پول کم در ارز دیجیتال ریسک کمتری دارد؟

خرید با دیدگاه سرمایه گذاری بلند مدت و هولد کردن عموما بازدهی بالاتری نسبت به ترید روزانه دارد.

مقدار سود معقول در ترید روزانه با پول کم چقدر است؟

عموما اگر برایند سود روزانه شما در ماه برابر با ۵ تا ۱۰ درصد کل سرمایه‌تان باشد، یعنی سود معقولی از ترید با پول کم کسب کرده‌اید.

با پول کم چه ارز دیجیتالی بخریم؟

بیت کوین و آلت‌ کوین‌هایی همچون اتریوم، کاردانو، سولانا و بایننس کوین که ارزش بازار بالایی دارند برای سرمایه گذاری با پول کم گزینه‌های بسیار خوبی هستند.

یل آن به چیزی است که انتظار رشد می‌کشد. امیدواریم از این مقاله از ایرانیکارت لذت برده و به‌درستی سرمایه‌گذاری کنید.

 

محتوای این مطلب پنهان
1 آیا سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با پول کم امکان پذیر است؟

زینب اصغری

علاقمند و مدرس بازار فارکس ، ارزهای دیجیتال و بورس. محتوا تولید نمیکنم، مگر اینکه خودم از محتوایی که ایجاد کردم چیزی یاد بگیرم. منتظر شنیدن نظراتتون هستم.
دکمه بازگشت به بالا