مطالب میجیک

امیدوارم بانوان سهم زیادی در المپیک داشته باشند/ المپین‌ها را ویژه حمایت می‌کنیم

نماینده بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: امیدوارم بانوان زیادی در المپیک و پارالمپیک پاریس حضور داشته باشند و این آرزو را محقق کنیم.

به گزارش میجیک، مریم کاظمی پور در حاشیه 31 اسفند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این حماسه بزرگ و حضور پرافتخار مردم را تبریک می گویم. جمهوری اسلامی نظام آزادی و استقامت است. ورزش به نوبه خود به این سیستم شایستگی می بخشد.

وی ادامه داد: سال آینده برای ورزش ایران سخت است. امیدواریم ورزشکارانمان مثل پارسال بدرخشند و سهمیه حضور در المپیک را بگیرند و در عرصه المپیک سربلند باشند. در سال گذشته ورزش بانوان سهم بسزایی در این دستاوردها داشت. در دو سال اخیر دولت 1800 مدال برای بانوان کسب کرده ایم که نشان دهنده تاثیر بانوان در جامعه ورزش است.

کاظمی پور در خصوص حمایت از بانوان ورزشکار گفت: یکی از رویکردهای مهم ما در ماه های باقی مانده تا المپیک، حمایت ویژه از دختران و رشته های ورزشی است که قصد حضور در المپیک را دارند. تعداد زیادی از سهمیه های ما برای حضور در المپیک در ماه های آینده محقق می شود و انشالله این آرزو را به واقعیت تبدیل خواهیم کرد و با بیشترین تعداد بانوان در المپیک و پارالمپیک شرکت کرده و بدرخشیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا