برترین های کسب و کار مجیکمطالب عمومی

افزایش بازدید پیج از چه راه هایی ممکن است؟

به نقل از سایت  sanimata افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام یکی از مواردی است که تمام پیج ها از مشاهده آن لذت می برند. این امر هم به آن دلیل است که افزایش بازدید ویدیو با افزایش مخاطب و کاربر مساوی خواهد بود. همین امر سبب می شود تا بسیاری از پیج ها با استفاده از راه های متفاوت، اقدام به افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام کنند. برخی از روش های ارگانیک اقدام به این کار می کنند و برخی دیگر با خرید ویو قصد دارند که میزان بازدید ویدیو اینستاگرام را افزایش دهند. در این مطلب  قصد داریم در خصوص بازدید ویدیو اینستاگرام، روش های افزایش ویو و برخی نکات دیگر، مطالبی را ارائه دهیم. تا انتها با ما همراه باشید.

بازدید ویدیو در اینستاگرام

اینستاگرام را باید یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی در جهان دانست. این پلتفرم چند صد میلیون کاربر فعال دارد و همین امر سبب شده تا بسیاری از شرکت ها، برندها و موسسات برای تبلیغات خود از پیج های پر بازدید استفاده کنند. یکی از معیارهایی که هزینه تبلیغات در پیج های متفاوت را مشخص می کند، میزان بازدید ویدیو اینستاگرام است. همچنین صاحبان پیج های مختلف دوست دارند که بیشتر دیده شوند. یکی از راه هایی که توسط آن می توان باعث شد تا یک پیج بیشتر دیده شود، افزایش میزان بازدید ویدیوست. راه های متفاوتی برای افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام وجود دارد که در این مطلب به برخی از مهم ترین روش های آن اشاره خواهیم کرد.

با افزایش میزان بازدید ویدیو، لایک، کامنت و دنبال کننده یک پیج، آن صفحه می تواند موفق تر شود و هزینه بیشتری برای تبلیغات دریافت کند.

روش های افزایش بازدید ویدیوهای اینستاگرام

همان طور که گفتیم، روش های متفاوتی برای افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام وجود دارد. در ادامه به چند روش از مهم ترین شیوه های افزایش ویو در اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

 1. تولید ویدیو جذاب
 2. هشتگ مناسب
 3. کپشن اصولی
 4. انتشار در زمان مناسب
 5. افزایش کیفیت به جای کمیت
 6. افزایش تعامل با مخاطب
 7. انتشار ویدیوهایی مسابقاتی
 8. تداوم در تولید محتوای ویدیویی
 9. استوری کردن پست
 10. دنبال کردن صفحات مرتبط با موضوع پیج
 11. خرید بازدید ویدیو اینستاگرام

آیا خرید بازدید ویدیو برای پیج مخرب است؟

برای این که بتوان این موضوع را به طور صحیح بررسی کرد، باید به چند بخش متفاوت پرداخت. در ادامه این بخش ها را با هم بررسی می کنیم.

عدم ورود به بخش اکسپلور

باید بدانید که خرید لایک، کامنت و بازدید ویدیو اینستاگرام باعث ورود شما به بخش اکسپلور اینستاگرام نخواهد شد. همین امر باعث می شود یکی از رقابتی ترین بخش های اینستاگرام را از دست بدهید. معمولاً بسیاری از پیج های اینستاگرام، پس از اندکی که مورد توجه افراد مناسبی قرار می گیرند و افراد به آن پیج توجه می کنند، به بخش اکسپلور وارد می شوند. با ورود به بخش اکسپلور افراد بیشتری محتوای پیج شما را مشاهده خواهند کرد. این کار علاوه بر این که بازدید پست ها و ویدیوهای پیج شما را به صورت ارگانیک بالا می برد، می تواند باعث افزایش دنبال کننده نیز شود.

کاهش اعتبار

بسیاری تصور می کنند که تنها افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام باعث افزایش اعتبار پیجشان خواهد شد. اما باید بدانند در صورتی که تنها بازدید ویدیو اینستاگرام بالا باشد و تعداد لایک، کامنت و به صورت کلی ایمپرشن پیج پایین باشد، نه تنها باعث افزایش اعتبار پیج نخواهد شد، بلکه از میزان آن خواهد کاست. بسیاری در این زمان اقدام به خرید لایک، کامنت و موارد دیگر می کنند تا بتوانند کمبودها را جبران کنند اما به مرور هزینه های خود را افزایش داده اند، بدون این که بازخورد مناسبی را که دوست دارند دریافت کنند.

افزایش احتمال بن شدن

یکی دیگر از مشکلاتی که پس از خرید ویو در اینستاگرام ممکن است با آن مواجه شوید، بن شدن توسط خود اینستاگرام است. اینستاگرام نسبت به اکانت های فیک بسیار حساس است و زمانی که متوجه شود شما لایک، کامنت، دنبال کننده و بازدید ویدیو اینستاگرام فیک داشته باشید، شما را بن خواهد کرد. این مشکل می تواند به روند کاری شما صدمات بسیاری وارد کند. حتی در مواردی اینستاگرام بسیار شدید برخورد می کند و به طور کلی پیج را مسدود می کند. این کار باعث می شود که نه تنها از خرید بازدید اینستاگرام سودی نکرده باشید، بلکه تمام تلاش هایتان از بین برود و مجبور شوید تا پیجتان را از اول بسازید.

عدم همکاری سایر پیج ها با شما

متوجه شدن این نکته که یک پیج دنبال کننده، لایک، کامنت و ویوی فیک دارد، کار بسیار سختی نیست و تنها نیاز به استفاده از چند ابزار و دقت در آمار پیج دارد. بسیاری از همکاران شما در اینستاگرام به راحتی می توانند متوجه این نکات شوند. همین امر باعث خواهد شد تا از میزان علاقه آن ها به همکاری با شما به شدت کاسته شود.

معمولاً پیج هایی که بر اساس اصول اینستاگرام پیشرفت کرده اند، حاضر به تبادل و همکاری با پیج هایی نیستند که اقدام به خرید دنبال کننده، لایک، کامنت و بازدید ویدیو اینستاگرام به صورت فیک کرده اند. به همین دلیل با خرید ویو فیک شاید در ابتدا سرعت پیشرفت شما زیاد شود اما در طولانی مدت مشکلات بیشتری در خصوص همکاری با دیگران برای شما پیش خواهد آمد.

مشاهده آمار بازدید ویدیو اینستاگرام

برای این که بتوانید آمار بازدید ویدیو اینستاگرام را مشاهده کنید، باید پیج شما بیزینس یا کاری باشد. برای این که پیج شخصی خود را به بیزینس یا کاری تبدیل کنید، باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 1. ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و در اینستاگرام به بخش پروفایل خود بروید.
 2. در بخش پروفایل با استفاده از گزینه سه خط، بخش تنظیمات را باز کنید.
 3. در منویی که باز می شود، با لمس گزینه (Account) به بخش بعدی بروید.
 4. در این بخش گزینه (Switch to Professional Account) را پیدا و انتخاب کنید.
 5. در این بخش گزینه ای برای تبدیل اکانت شخصی به تجاری یا کاری (Business) وجود دارد.
 6. با انتخاب این گزینه اینستاگرام حساب را تجاری می کند و گزینه های جدیدی مانند دکمه تماس و بخش (Insight) به پیج شما افزوده خواهد شد.
 7. پس از این که اکانت شما تجاری شد، باید از میان گزینه های موجود، حیطه فعالیت خود را انتخاب کنید.
 8. اکنون شما می توانید برخی اطلاعات مانند ایمیل، شماره تماس، لوکیشن و چند مورد دیگر را به صورت دلخواه وارد کنید.
 9. با انتخاب گزینه (Next)، می توانید اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید و پس از آن پیج شما به کاری تبدیل شده است.

پس از این که پیج خود را به کاری تغییر دادید، می توانید به بخش (Insight) مراجعه کنید. در این بخش به راحتی می توانید علاوه بر بازدید ویدیو اینستاگرام، به بسیاری از آمارهای دیگر نیز دسترسی داشته باشید. در این بخش می توانید میزان ایمپرشن و فعالیت فالوئرها، چه تعداد از فالوئرهایتان پست ها را دیده اند و چه تعداد از افرادی که شما را دنبال نمی کنند به مشاهده پست های مختلف شما پرداخته اند را مشاهده کنید. این ها تنها بخشی از آمارها و مواردی است که در این بخش می توانید مشاهده کنید.

چگونه بازدید پیج خود را بالا ببریم؟

1. از داده های اینستاگرام استفاده کنید

2. فالوور فیک (تقلبی) نخرید.

3. به صورت مداوم محتوا تولید کنید

4. از هشتگ های مرتبط استفاده کنید

5. از مخاطبان خود بخواهید که پست شما را لایک کنند و کامنت بگذارند

6. بهترین زمان برای پست را پیدا کنید.

7. استوری ها را دست کم نگیرید

8. کپشن طولانی ننویسید

9. محتوای ویدیویی

10. با پیج های مرتبط تعامل داشته باشید

11. تبلیغ کنید

12. تقویم محتوایی درست کنید

13. خلاقیت داشته باشید

14. بیو و توضیحات پروفایل خود را تکمیل کنید

15. کمپین و مسابقه برگزار کنید

16. تبلیغ اینستاگرام خود را بکنید

17. لایو برگزار کنید

18. موقعیت مکانی خود را قرار دهید

19. برای چینش پست های خود طراحی داشته باشید

20. محتوای خاص خود را تولید کنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم تا ترفندهایی را برای افزایش بازدید پیج اینستاگرام بیان کردیم و سعی کردیم تا از جوانب مختلف این موضوع را بررسی کنیم. امیدواریم که از این ترفندها استفاده کنید و بازدید پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. حتما نظرات و تجربیات خود را با ما درمیان بگذارید.

بهترین راه برای افزایش بازدید اینستاگرام چیست؟

نسخه کاملی برای افزایش بازدید وجود ندارد و باید از مجموعه ای از راه ها برای این کار استفاده کنید. استفاده از هشتگ های مناسب، نوشتن کپشن حرفه ای، تولید و انتشار منظم محتوا و انتشار استوری از بهترین های راه ها برای بالا بردن بازدید هستند.

آیا خریدن فالوور راه خوبی برای بالا بردن بازدید اینستاگرام است؟

ما خرید فالوور و view را به شما توصیه نمی کنیم. این کار شاید در کوتاه مدت باعث رشد اینستاگرام شما بشود اما در نهایت ارزشی نخواهد داشت و باعث افزایش فروش شما نمی شود.

چرا بازدید اینستاگرام من پایین است؟

دلایل زیادی برای پایین بودن بازدید وجود دارد به خصوص اگر پیج اینستاگرامتان را به تازگی راه انداخته باشید. مثلا ممکن است به درستی از هشتگ ها استفاده نکرده باشید یا هنوز نوع محتوایی که توجه مخاطبان را جلب کند پیدا نکرده باشید.

چطور آمار بازدید اینستاگرام را ببینم؟

برای دیدن آمار بازدید اینستاگرام کافیست به بخش insight مراجعه کنید که در پروفایلتان قرار دارد. در این قسمت می توانید ببینید پست ها در مجموع چندبار دیده شده و چند کاربر آن ها را دیده اند. به اطلاعاتی از جمله کاهش یا رشد تعداد فالوورها و تعداد کل تعامل کاربران با پیج را هم خواهید دید.

 • برای تبلیغات دریافت کند.
 • راه های متفاوتی برای افزایش بازدید ویدیو اینستاگرام وجود دارد. از این راه ها می توان به افزایش کیفیت ویدیو، ساخت ویدیوهای جذاب، استفاده از هشتگ و کپشن مناسب، تعامل و همکاری با پیج های مشابه و انتشار ویدیو در ساعت های مناسب اشاره کرد.
 • همکاری با پیج های مشابه باعث پیدا کردن دوستانی می شود که همکار هستند. همچنین با این روش می توانید نقاط ضعف و قوت خود را بهتر متوجه شوید و مخاطبان بالقوه بیشتری داشته باشید.
 • یکی از راه هایی که برخی پیج ها برای رشد سریع تر می کنند، خرید بازدید فیک در اینستاگرام است.
 • خرید ویو فیک باعث بروز مشکلاتی مانند کاهش اعتبار پیج، عدم همکاری پیج های دیگر با پیج شما و همچنین احتمال بن شدن توسط اینستاگرام می شود.
 • با تبدیل پیج شخصی به کاری، می توانید به بخش (Insight) دسترسی داشته باشید.
 • در بخش (Insight) می توانید به آمارهای بسیاری مانند میزان بازدید ویدیو اینستاگرام دسترسی داشته باشید.
دکمه بازگشت به بالا