اقتصادی

آخرین وضعیت اجرای پروژه چهارخطه محور اهواز- مسجدسلیمان

میجیک/خوزستان معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان از آغاز لایه آسفالت چهارخطه اهواز – مسجد سلیمان در حوالی روستای آبگاه خبر داد.

رحمان بهرامی در گفت وگو با میجیک با اشاره به لزوم تکمیل محور چهارخطه اهواز – ملاثانی – مسجد سلیمان اظهار کرد: بخشی از پروژه چهار بانده جاده اهواز – ملاثانی – مسجد سلیمان به طول 4 کیلومتر از بزرگراه گاوسوار به روستای آبگاه با 50 میلیارد تومان اعتبار هم اکنون روکش آسفالت.

وی با بیان اینکه این پروژه از محل اعتبارات ملی اجرا شد، افزود: پروژه چهارخطه محور مسجد سلیمان – اهواز از سال گذشته آغاز شد و تا مرحله زیرساخت پیش رفت اما با موانع مختلفی از جمله مخالفت، کمبود اعتبار و … مواجه شد. با پیگیری های انجام شده اعتبارات مورد نیاز برای ادامه این طرح.

تروس بهرامی: این طرح با هدف کاهش تصادفات جاده ای، کاهش مصرف سوخت و همچنین کاهش زمان سفر انجام می شود. با استفاده از این طرح تردد و تردد در مسیر اهواز – مسجد سلیمان تسهیل می شود.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: با توجه به اینکه زمین کشاورزی مرغوبی در این منطقه وجود دارد، با افتتاح این پروژه، محصولات کشاورزی مرغوب به بازار مصرف عرضه می شود. زمان کمتر.

وی در خصوص جزئیات پروژه چهار خطه اهواز – مسجد سلیمان گفت: طول کل این پروژه 120 کیلومتر است و چندین پروژه راهسازی در این مسیر فعال است. از ملاثانی تا مسجد سلیمان که حدود 90 کیلومتر است اداره راه و شهرسازی در قالب 6 قطعه به طول حدود 50 کیلومتر توسط پیمانکاران در حال اجرای پروژه است و اعتبارات این پروژه نیز از محل اعتبارات ملی تامین می شود. .

بهرامی ادامه داد: 3 قطعه 10 کیلومتری در این محور از جاده پلیس راه ملاثانی به جاده تی گاوسوار، 2 کیلومتر قطعه از لالی دو راه تا مسجد سلیمان و همچنین کمربندی 13 کیلومتری مسجد سلیمان برای اجرای پروژه پیمانکار دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا