برترین های کسب و کار مجیکمطالب میجیک

سیر سیاه چیست؟ برای زود انزالی مفید است؟

سیر سیاه چیست؟

سیر سیاه دکتر بیز که در ایران فقط توسط دکتر بیز تولید و عرضه میشود طی فرایند خاص سیر سفید را تبدیل به سیر سیاه میکنند، حال این فرایند خاص چگونه است؟ در کمپانی دکتر بیز از تازه ترین سیر های سفید برای تولید سیر سیاه استفاده میشود و ابتدا سیر سفید را در دستگاه های مخصوصی به مدت 3 ماه در دمانی 60 الی 90 درجه سانتی گراد نگه داری میکنند و بعد از گذشت 3 ماه سیر سفید تبدیل به سیر سیاه میشود و تغییرات زیادی در ان ایجاد میشود.

سیر سیاه بر خلاف سیر سفید بوی بد و طعم تندی ندارد و همچنین جالب است بدانید طعم بسیار ملس و ترش دارد و اصلا بوی بدی هم ندارد! سیر سفید در طی تخمیر شدن و تبدیل شدن به سیر سیاه تغییرات زیادی میکند و مهم ترین آن تغییرات از بین رفتن بوی بد و طعم تند آن است و همچنین خواص بسیار زیادی دارد سیر سیاه که در ادامه توضیح میدهیم. در ادامه پاسخ به سوال آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است با ما همراه باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به فروشگاه کالایاب مراجعه فرمایید.

خواص سیر سیاه چیست؟

سیر سیاه در طی این فرایند خواص جدیدی پیدا میکند و بسیار شگفت انگیز میشود. مواد درمانی و ضدسرطانی سیر (آنتی اکسیدان ها) که پلی فنول ها و فلاونوئیدها هستند در سیر سیاه ۴ تا ۵ برابر بیشتر می شود! و این موضوع کاملا اثبات شده است و میتوانید مقاله علمی آن را مشاهده کنید :

اما چه اتفاقی برای این ماده مفید و بد بو در فرآیند تخمیر و تبدیل سیر تازه به سیر سیاه می افتد؟ آلیسین در فرآیند تخمیر به ترکیبات آنتی اکسیدان تبدیل می شود؛ ترکیباتی که خاصیت درمانی سیر را چند برابر می کنند! هر چند آلیسین کمتر می شود ولی به جای آن آنتی اکسیدان ها که خواص مفیدی در پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها دارند در سیر سیاه ۴ تا ۵ برابر افزایش می یابد! طبق تحقیقات فرآیند تخمیر و تبدیل سیر تازه به سیر سیاه باعث بهبود خواص آن برای بدن انسان می شود. به علاوه تبدیل آلیسین به آنتی اکسیدان ها باعث می شود بوی بد سیر از بین برود.()

سیر سیاه برای زود انزالی

یکی از مهم ترین خواص سیر سیاه برای زود انزالی است، و سوال اکثر کاربران این است که آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است؟ با مصرف کردن منظم و دقیق سیر سیاه میتوانید در چند ماه زود انزالی خود را درمان کنید و شاهد بهبود روند پیشرفت آن باشید. طبق تجربه افرادی که سیر سیاه را مصرف کردند نشان میدهد که این نوع سیر، تاثیر بسیار خوبی برای زود انزالی دارد. البته سیر سیاه دکتر بیز به تنهایی تاثیرات معجزه کننده ای ممکن است نداشته باشد و پیشنهاد میکنیم در کنار سیر سیاه برای درمان زود انزالی قهوه سوپریم گانودرما هم مصرف کنید.

سیر سیاه و قهوه سوپریم برای زود انزالی

سیر سیاه دکتر بیز برای زود انزالی بسیار مفید است و این نتایج طبث تحقیقات علمی و بازخورد مردم ثابت شده است، ولی پیشنهاد میکنیم در کنار سیر سیاه حتما مصرف کنید. بسیار معجزه کننده ای برای زود انزالی دارد و همچنین این دو محصول در کنار هم قدرت سیستم ایمنی بدن شما را افزایش میدهد و هزاران خواص دیگری دارد که در بخش بلاگ سایت مقالات زیادی را برای شما عزیزان گزاشته ایم.

ترکیبات قهوه سوپریم شامل: جنسینگ، ، قارچ گانودرما لوسدیوم و قهوه عربیکا میباشد که همه این ترکیبات برای زود انزالی بسیار مفید است مخصوصا گیاه خرنوب و جنسینگ که به گیاه جاودانه معروف است! طول درمان زود انزالی با مصرف قهوه سوپریم و سیر سیاه حداقل 4 ماه تا 6 ماه است که باید به صورت منظم و مداوم مصرف شود و طی ماه های اول روند پیشرفت آن را مشاهده می کنید.

در پاسخ به سوال آیا سیر سیاه برای درمان زود انزالی مفید است، میتوانیم بگوییم بله! اما نحوه مصرف بسیار مهم است که باید توجه داشته باشید.

نحوه مصرف محصولات زود انزالی

اول از هرچیز باید بدانید که نحوه مصرف این محصولات بسیار مهم است که قصد داریم به صورت کامل و علمی به شما توضیح بدهیم. سیر سیاه و قهوه سوپریم در کنار درمان زود انزالی خواص لاغری دارند و طی مصرف این دوره شاهد کاهش وزن خود هستید، پس اگر قصد کاهش وزن ندارید به نحوه مصرف کاملا توجه کنید.

نحوه مصرف اصلی قهوه سوپریم و سیر سیاه:

هر روز صبح به صورت ناشتا یک حبه سیر سیاه دکتر بیز مصرف کنید و بعد از 15 دقیقه یک ساشه قهوه سوپریم گانودرما مصرف کنید و بعد از 15 دقیقه صبحانه میل کنید و یک ساشه قهوه سوپریم در تایم عصر بین ساعت 4 تا 7 شب مصرف کنید، روزانه یک حبه سیر سیاه و دو ساشه قهوه سوپریم

سیر سیاه برای درمان زود انزالی

از جمله مشکلاتی که برای خیلی از مردان پیش می آید بوده که این مشکل می ‌تواند در زندگی زناشویی تاثیر بسیار زیادی گذاشته زیرا طرف مقابل به لذت کافی نمی رسد. با این وجود کسی که به این مشکل دچار است باید سریعاً به فکر باشد تا به رابطه شان لطمه وارد نشود. حال باید توجه داشته باشید که در حال حاضر راه و روش های طبیعی و استفاده شده زیادی وجود داشته که با صبر و حوصله به شما کمک می کند تا بدون استفاده از دارو های شیمیایی این مشکل را برطرف کنید.

در اینجا جالب است بدانید . به طوری که در دوران باستان بشر به صورت روزمره از سیر به‌ عنوان طعم دهنده در غذا استفاده می‌ کرد و سیر سیاه نیز همان سیر سفید است که در شرایط کنترل شده دمایی و رطوبتی قرار گرفته و به حالت سیاه در می ‌آید که در این صورت خواص این محصول چند برابر می شود. ر زمینه استفاده از سیر سیاه برای لازم است بدانید این گیاه حاوی مواد لینولینک بوده که می تواند به درمان مشکلات جنسی مختلف از جمله کمک کند. از طرفی از آنجایی که سیر برای بسیاری از مشکلات دیگر چون مشکلات گوارشی نیز موثر است به عنوان پادشاه سبزیجات شناخته می شود.

نحوه اثر گذاری سیر سیاه برای زود انزالی

با توجه به این که گفته شد سیر سیاه برای مناسب است در خصوص نحوه اثرگذاری این ماده غذایی باید بدانید مواد مغذی موجود در سیر سیاه که از جمله مواد اثربخشی باشد می‌ تواند انرژی جنسی را بیشتر کرده که با این حال افرادی که سیر سیاه استفاده می‌ کنند از مشکلات ناشی از ناتوانی جنسی به دور خواهند بود. توجه داشته باشید خواص سیر سیاه برای به گونه ‌ای است که لینولنیک موجود در آن باعث گرمایش جنسی شده که این امر خود می تواند را درمان کند. مصرف سیر سیاه می ‌تواند سردی جنسی را نیز کاملا درمان نماید.

توجه داشته باشید این روش توسط بسیاری از پزشکان تایید شده و مشخص شده است که اگر افراد به صورت مرتب از سیر سیاه استفاده کنند خیلی کمتر از دیگر افراد به دچار شده و افراد می توانند با مصرف این ماده غذایی در رابطه جنسی یک تاخیر طولانی را به دست آورد که این تاخیر کاملاً طبیعی بوده و برخلاف داروهای شیمیایی هیچگونه ضرری برای نخواهد داشت.

با وجود آن چه گفته شده در میابیم مصرف با یکدیگر رابطه مستقیم دارد. در خصوص نحوه مصرف باید توجه داشته باشید که شما می توانید این محصول را در برنامه غذایی خود بگنجانید به طوری که بهتر است جهت این امر سیر را به شکل های مختلف در غذای خود استفاده کنید. مثلاً می توانید مرغ یا گوشت را قبل از پخته شدن داخل مقداری سیر خرد شده قرار داده و اجازه دهید که چند دقیقه درون آن بماند تا لینولنیک موثر در سیر جذب گوش شود و پس از آن اقدام به آماده کردن غذا نمایید. سعی کنید همواره از غذاهای خنک استفاده نموده و باید بدانید که غذاهای آبدار برای چندان مناسب نیست مثلا اگر از گوشت های کباب شده به همراه سیر استفاده کنید خیلی موثر تر از غذاهای آبکی چون سوپ و آش خواهد بود.

علاوه بر این توجه داشته باشید جهت مصرف سیر سیاه برای بهتر است به هیچ عنوان آن را سرخ کنید زیرا سرخ‌ شدن سیر سیاه موجب می شود که مواد موثره چون لینولییک کاملاً از بین ببرد. با این حال پیشنهاد می ‌شود سیر را یا آب پز کرده یا به صورت خام مصرف کنید. یکی دیگر از مواد موثر در سیر سیاه برای کولین بوده که تاثیر زیادی در درمان این بیماری دارد.

درمان زود انزالی با سیر و جوز هندی

حال با وجود آن چه بیان شد لازم است بدانید یکی از ترکیب های سیر سیاه برای ترکیب آن با جوز هندی می باشد زیرا جوز هندی نیز در کنار سیر سیاه می تواند خواص زیادی داشته باشد و این محصول به عنوان یک گیاه دارویی در بسیاری از کشورها استفاده می ‌شود. برای مصرف این دو محصول به همراه هم می توانید سیر سیاه را به همراه پودر جوز هندی در غذاهای خود استفاده کرده و آن را میل کنید که در این صورت به راحتی می توانید از خواص این دو ماده غذایی برای استفاده کنید.

درمان زود انزالی با سیر سیاه و میخک

مصرف میخک به همراه سیر سیاه برای بسیار مناسب بودن. برای این امر شما به موادی چون شیر تازه گاو یا گوسفند، روغن حیوانی، میخک، زعفران، عسل طبیعی و هل آسیاب شده نیاز دارید. ابتدا باید حبه‌ های سیر سیاه را از وسط نصف کرده و آنها را درون ظرف بزرگی بریزید و سپس به اندازه شیر بریزید که دو الی سه سانتی متر بر روی سیر ها برسد. حالا ظرف را روی حرارت ملایم قرار داده تا شیر و سیر کاملاً با یکدیگر ترکیب شود.

بعد از این باید روغن حیوانی را به آن اضافه نموده و به خوبی با هم مخلوط کنید و سپس زمان اضافه کردن عسل می رسد. بعد از آن باید گاز را خاموش کرده و هنگامی که هنوز مواد گرم است به آن زعفران، میخک و هل آسیاب شده را اضافه کنید و آنقدر هم بزنید تا همه این مواد با هم ترکیب شود. پس از این حلوای شما آماده بوده و می توانید صبح یا شب یا قبل از جماع یک قاشق غذاخوری از آن میل نموده تا مشکل شما برطرف شود.

پیاز و سیر سیاه برای درمان زود انزالی

علاوه بر آنچه بیان شد لازم است بدانید مصرف پیاز نیز در کنار سیر سیاه می تواند برای درمان بسیاری از بیماری‌ها همچون مفید باشد زیرا هر دوی این سبزیجات حاوی یک ماده غذایی به نام آلیسین بوده که مصرف آن می تواند منجر به افزایش میل جنسی و همچنین شود. توجه داشته باشید آلیسین موجود در سیر و پیاز به طور باورنکردنی خون را به سمت آلت تناسلی تنظیم می کند که این امر طبیعتاً برای درمان مشکلات جنسی آقایان بی نظیر می باشد. سیر سیاه می تواند به عنوان یک چاشنی و طعم دهنده در برنامه غذایی افراد جای گیرد. مصرف و سردی افراد مفید است.

یکی از مشکلات جدی زندگی زناشویی است که در صورت بی توجهی نسبت به درمان این مسئله ممکن است که حتی منجر به فروپاشی زندگی این دسته از زوجین نیز بشود. در این بخش قصد داریم تا را برای شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم؛ همراه ما باشید.

آشنایی با گیاه سیر سیاه

گیاهان و خوراکی های بسیاری در طبیعت دنیای پیرامون ما وجود دارد که هر یک از آن ها بر حسب ویژگیهای خود از مزایا و فواید بسیاری برای سلامتی بدن برخوردار هستند. انسان ها از گذشته های دور با شناخت و دسته بندی این نوع از گیاهان دارویی تلاش می کنند که فراورده های مختلفی را برای مصارف افراد تهیه کنند. سیر یکی از گیاهان بسیار مفیدی است که خواص آن بر کسی پوشیده نبوده و در انواع مختلف و یا سیر سفید پرورش داده می شود.

به عنوان یکی از گیاهان و داروهای طبیعی ارزشمند در طب سنتی شناخته شده که از مزایا و فواید بسیار زیادی برای درمان انواع بیماری‌ها برخوردار است و در حقیقت میتوان آن را حاصل فرایند تخمیر سیر خام دانست. کره ای ها برای نخستین بار در شرق آسیا به فواید و خواص پی بردند و امروزه بسیاری از کشورهای آسیایی نظیر ژاپن، تایلند و کره و .. از خواص بیشمار این خوراکی سنتی برای درمان بیماری‌های مختلفی نظیر و …در طب سنتی بهره کافی را بردند. این گیاه از طعمی شیرین برخوردرا بوده و رنگ آن نیز سیاه و بدون بو می باشد.

درمان زودانزالی با مصرف سیر سیاه دکتر بیز

برقراری یک رابطه جنسی خوب بین زوجین که هر دو طرف از آن احساس لذت و رضایت کافی را داشته باشند؛ یکی از اصولی اساسی زندگی زناشویی است. اما در  این بین عده کثیری از مردان با مشکل زودانزالی دست و پنجه نرم می کنند و این موضوع متاسفانه سبب دلخوری و نارضایتی طرفین در برقراری یک رابطه جنسی مطلوب می گردد و حتی ممکن است که به فروپاشی و طلاق زوجین نیز ختم شود. مصرف سرسیاه به عنوان یکی از گیاهان دارویی و طبیعی طب سنتی به نجات و درمان این دسته از افراد شتافته و مصرف برای به شدت توصیه شده است.

نتیجه بهبود غلظت ترکیبات فعال زیستی بر اثر فرایند تخمیر سیر سفید در دما و رطوبتی بسیار بالا بوده که با وجود میخک در کنار آن شاهد تغییراتی در ظاهر، بافت و خواص این گیاه به عنوان یک ماده مغذی خواهیم بود. محصولات نیز از سیرهای خام با کیفیت تهیه شده که در فرایند تولید طبیعی آن از روش های اصولی و بهینه کمک گرفته می شود. دکتر بیز بخاطر وجود موادی به نام لینولینک با مزه ای شبیه به میوه انجیر باعث درمان مشکلات جنسی،  افزایش کیفیت زندگی و بهبود سلامتی، شادابی و تندرستی بدن خواهد شد.

نحوه اثر گذاری سیر سیاه برای زود انزالی

با توجه به تاثیرگذاری ویژه در میتوان گفت که به دلیل وجود مواد ارزشمند و مغذی در ساختار این ماده خوراکی نظیر لینولنیک، قوا و انرژی جنسی زوجین در برقراری رابطه جنسی افزایش یافته و بسیاری از مشکلات آن ها در خصوص ناتوانی های جنسی نظیر بر طرف و درمان خواهد شد. مصرف مرتب با مشورت پزشک متخصص در حوزه طب  سنتی می تواند سردی جنسی افراد را نیز به طور کامل درمان کند و برخلاف مصرف داروهای شیمیایی بدون هیچگونه عوارض جانبی یک تاخیر طولانی  و البته طبیعی در رابطه جنسی زوجین به وجود آورد.

خواص منحصر به فرد باعث شده که برند دکتر بیز فراورده های مختلفی از این محصول را برای مشتریان خود عرضه کنند که یکی از این فراورده ها قرص می باشد. طریقه مصرف و تاثیر گذاری قرص در آقایان بدین صورت است که آن ها باید روزانه حدود 1 تا 3 عدد از این محصول را با شکم خالی و قبل از خوردن وعده‌های غذایی مصرف کنند.

همچنین پودر این محصول را می توانید به عنوان چاشنی و طعم دهنده انواع وعده های غذایی خود بکار گیرید. در دکتر بیز دقت داشته باشید که تاثیر استفاده از  آن در غذاهای سرخ کردنی، داغ و یا آبکی بخاطر از بین رفتن ماده لینولنیک موجود در آن بسیار کمتر از غذاهای خنک است. بهترین شیوه استفاده از این محصول، مصرف آن به صورت خام یا آب پز می باشد.

دکمه بازگشت به بالا