مطالب عمومی

نکاتی برای خرید پوشاک ورزشی و لگ یوگای زنانه ایده آل

10 مدل بهترین شلوار و لگ یوگا زنانه (نقد و بررسی) در سال 2021

شلوار یوگا تاثیر زیادی در کیفیت تمرین شما دارد و انجام پوزیشن های مختلف در این ورزش را برای شما آسان می کند و ذهن شما را بر روی عضلات و حرکات خود متمرکز می کند. برخی از زنان لِگ های یوگا فاق‌ بلند و برخی دیگر شلوارهای یوگا بَگی را ترجیح می دهند. جستجوی آنلاین لباس آسیایی استقلال و لگ یوگا می تواند یک کابوس باشد، اما ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

نکاتی برای خرید شلوار و لگ یوگای زنانه ایده آل آماده کرده ایم تا قبل از خرید به قد، جنس، مدل و البته قیمت شلوار فکر کنید. برندهای معروف پوشاک ورزشی از جمله نایک، گزینه های راحت و قابل تنفس را ارائه می دهند، چه شلوار با قابلیت جذب رطوبت از بدن و چه شلوار با جیب های جادار.

نوع شلواری که انتخاب می کنید البته به اولویت های شما در حین تمرین بستگی دارد. انتخاب شلوار یا لگ مناسب باید با چند سوال کلیدی در مورد راحتی و کاربردی بودن آن همراه باشد. در اینجا، مولفه هایی را که باید در نظر گرفته شوند تحلیل کرده ایم. حرکت آزادانه با استفاده از لگ در حالی که شلوار گشاد، راحت و خنک است امکان پذیر است.

اولین تصمیمی که باید بگیرید این است که یک شلوار لگ ساده و راحت می خواهید یا یک شلوار گشاد. هر دو گزینه مزایای خاص خود را دارند و واقعاً به سلیقه شما و همچنین نوع تمرین شما بستگی دارد. لِگ‌های چسبان برای نقاط قوت یوگا مانند سبک آشتانگا مفیدتر هستند، در حالی که شلوارهای گشاد برای کلاس‌های یوگا بسیار راحت هستند.

بهترین ویژگی لگ که یک ورزشکار را لاغر نشان می دهد این است که آزادی زیادی برای انعطاف پذیری و حرکت آزادانه فراهم می کند. همچنین در بیشتر موارد این شلوارها از پارچه های خاصی ساخته می شوند که برای حرکات ورزشی سخت طراحی شده اند. اگر یوگای آرام را برای آرامش انجام می دهید و نمی خواهید بدن خود را به رخ همکلاسی هایتان بکشید، شلوار یوگا گشاد با لباس تیم ملی ایران بهترین انتخاب برای شماست.

لِگ‌ها و شلوارهای تمام قد

لِگ‌ها و شلوارهای تمام قد برای پوشش کامل و در عین حال خنک نگه داشتن ساق‌های زنانه ایده آل هستند. قدم بعدی این است که قد شلوار یوگا ایده آل خود را بررسی کنید. شلوارهای بلند تا مچ پا بدن را می پوشانند و آن را گرم نگه می دارند و همچنین شیک به نظر می رسند. اگر دوست دارید لباس بپوشید یا صبح زود به باشگاه بروید، این انتخاب مناسبی برای شماست.

از طرفی ساق‌ها یا لِگ‌هایی که تا ساق پا هستند، باعث تنفس بیشتر پاها می شوند و انتخاب خوبی برای تمرین در فضای باز در تابستان هستند. اگر ترجیح می دهید شلوار بلند نپوشید، این نوع شلوار یوگا احتمالا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

شلوار فاق کوتاه بهتر است یا یا شلوار فاق بلند؟

کدام مدل را ترجیح می دهید: شلوار فاق کوتاه ممکن است پایین بیاید یا شلوار فاق بلند که بدن شما را کوچک می کند؟ انتخاب نوع فاق واقعاً سلیقه ای است: آیا یک لِگ فاق کوتاه را ترجیح می دهید که شکم شما کمی نفس بکشد یا شلوارهای یوگا فاق بلند را ترجیح می دهید که اندام شما را فشرده و خوش اندام کند؟

لِگ‌های فاق کوتاه گاهی در حین تمرینات شدید یوگا به پایین می افتند و شلوار فاق بلند در برخی موارد به ویژه در زنان باردار به شکم فشار وارد می کند. شلوارهای کمر بلند در هوای گرم انتخاب خوبی نیستند، به خصوص اگر نمی خواهید پوست خود را بپوشانید. نوع فاق یک انتخاب شخصی است، اما قبل از خرید ارزش آن را دارد.

رنگ شلوار یوگا

رنگ را در نظر بگیرید. رنگ های تیره تعریق را پنهان می کنند، در حالی که خاکستری نشان دهنده عرق است و شلوارهای طرح دار هویت‌بخش هستند. اگرچه ما معمولاً رنگ لباس خود را بر اساس سلیقه، رنگ پوست و رنگ مو انتخاب می کنیم، اما در واقع برخی از رنگ های شلوار یوگا مزایای عملی را برای ما به همراه خواهند داشت.

رنگ‌های مشکی و سرمه‌ای تعریق را پنهان می‌کنند، در حالی که اگر نمی‌خواهید لکه‌های عرق در طول یک تمرین سخت روی شلوارتان ظاهر شود، از انتخاب رنگ خاکستری خودداری کنید. شلوارهای رنگارنگ با طرح های روشن به شما شور و نشاط بیشتری می بخشد.

لگ یوگا با پارچه های جاذب رطوبت

اگر به تمرینات سخت یوگا علاقه دارید، پارچه های جاذب رطوبت، تعریق را از بین می برند. برای افرادی که به انواع خسته کننده یوگا علاقه دارند یا دوست دارند در حین انجام “یوگای داغ” عرق کنند، شلوارهای جاذب رطوبت یا تعریق اختراعی برای آنهاست. اگرچه این شلوار بیشتر پوست را می پوشاند و ممکن است در اوایل تمرین احساس گرما کنید، اما به دلیل جذب موثر عرق از پوست، شما را خنک نگه می دارد.

پارچه های جاذب رطوبت معمولا از مواد مصنوعی مانند نایلون و پلی استر ساخته می شوند و محلولی به آن اضافه می شود که رطوبت را جذب نمی کند. در عوض، آنها عرق را از بدن خارج می کنند و به آن اجازه می دهند به سرعت در هوا تبخیر شود. به این ترتیب لباس ورزشی شما خیس نمی شود.

جنس شلوارهای یوگا

سایر شلوارهای یوگا ممکن است از پنبه یا ترکیبی از پنبه ساخته شوند (الیاف پنبه با الیاف سبک دیگر مخلوط می شوند). پنبه رطوبت را جذب نمی کند اما سبک و قابل تنفس است، بنابراین بیشتر برای تمرینات یوگا مناسب است. بامبو برای شلوارهای یوگا نیز گزینه بسیار مناسبی است، اما به جای تبخیر عرق مقدار بیشتری جذب می کند.

لاکرا، اسپندکس و الاستین الیاف مصنوعی هستند که در لباس دخترانه استقلال و سایر لباس های ورزشی استفاده می شوند. این الیاف پتانسیل جذب رطوبت از بدن را دارند، اما در صورت فرآوری باید برای اطلاعات در این صفحه یا صفحه تجارت الکترونیک به برچسب محصول مراجعه کنید. این الیاف به طور کامل کشیده می شوند. اسپندکس که ریشه آن به معنای انبساط است، تا 5 برابر طول معمول خود کشیده می شود که برای یوگاکاران جاه طلب ایده آل است.

دکمه بازگشت به بالا