اقتصادیبرترین های کسب و کار مجیک

به روزترین مرجع قیمت محصولات ساختمانی بهداشتی

لوازم بهداشتی ساختمان چیست؟

هر ساختمانی برای تکمیل شدن نیاز به تاسیسات و تجهیزاتی دارد که از اجزای حیاتی آن ساختمان محسوب می شود. که این نیازها مربوط به بخش سیستم های حرارتی، دیداری، شنیداری و بهداشتی ساختمان برای فراهم آوردن. راحتی و آرامش ساکنان ساختمان می باشد. لازم و ضروری است. و نکته مهم در این رابطه، طراحی صحیح این تاسیسات توسط مهندسین و مدیران است تا به درستی کار کنند. همچنین این سیستم ها باید هماهنگی لازم با سیستم ساختاری ساختمان را نیز دارا باشند که این لازمه این امر وجود دانش و تخصص مهندسان و معماران حرفه ای ساختمان است.

آشنایی با لوازم بهداشتی ساختمان

به طور خلاصه با تاسیسات بهداشتی آشنا شدیم و مروری بر لیست قیمت آوه پلاست داشتیم، حال یکی از مهمترین بخشهای آن، طراحی و جانمایی لوازم بهداشتی در ساختمان است. لوازم بهداشتی ساختمان؛ شامل تجهیزات جانبی ای است. که بعد از پایان یافتن و تکمیل ساختمان برای بهداشت، سلامتی و راحتی ساکنین ساختمان استفاده می شوند.

همچنین این لوازم می توانند نقش مهمی در زیبا سازی و تمیزی مکان های مورد نظر ساختمان داشته باشند. که با توجه به پرکاربرد بودنشان، باید از کیفیت و کارایی خوب و بالایی برخوردار باشند. که این لوازم بهداشتی در مکانهایی از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام قرار می گیرند.

لوازم بهداشتی:

به مجموعه لوازم جانبی که پس از تکمیل ساختمان برای سلامتی. راحتی و بهداشت فردی افراد در محیط خانه از آن استفاده می شود. لوازم بهداشتی ساختمان میگویند.

امروزه کارخانه های تولید ساختمان در کشور نه تنها از لحاظ کیفیت و تنوع از برند های مشابه خارجی کمتر نمی باشند. بلکه در بسیاری از موارد دارای قیمت مناسب و کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش مطلوب تری برخوردار می باشند. بدیهی است با خرید محصولات داخلی و حمایت از تولید کنندگان داخلی می توانیم باعث بهبود هر چه بیشتر این صنعت در کشور شویم.

نقشه کشی تأسیسات بهداشتی:

برای ترسیم نقشه های تأسیسات بهداشتی، ضمن آشنایی با نمادهای لوازم بهداشتی ساختمان ابتدا جانمایی این لوازم در گروههای بهداشتی ساختمان مانند : آشپزخانه، حمام، توالت و دستشویی تعیین می گردد. پس از آن نحوه ترسیم لوله کشی آب سرد و گرم، برگشت آب مصرفی و لوله کشی فاضلاب، هواکش و آب باران شرح داده خواهد شد.

فاصله مجاز بین وسایل بهداشتی:

برای استفاده بهتر از وسیله بهداشتی، بایستی فاصله مناسبی بین هر وسیله بهداشتی تا دیوارهای اطراف وسیله بهداشتی و وسایل که مجاور هم قرار دارند وجود داشته باشد.

لوازم بهداشتی ساختمان

شامل تجهیزات جانبی ای است که بعد از پایان یافتن و تکمیل ساختمان برای بهداشت، سلامتی و راحتی ساکنین ساختمان استفاده می شوند. همچنین این لوازم می توانند نقش مهمی در زیبا سازی و تمیزی مکان های مورد نظر ساختمان داشته باشند. که با توجه به پرکاربرد بودنشان، باید از کیفیت و کارایی خوب و بالایی برخوردار باشند. که این لوازم بهداشتی در مکانهایی از جمله آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام قرار می گیرند.

قسمت های سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی می تواند شامل قسمتهایی نظیر توالت، حمام و دست شویی باشد. که هر کدام از این قسمت ها نیاز به لوازم ضروری و جانبی از جمله سنگ روشویی، ست شیرآلات حمام و سرویس بهداشتی، توالت فرنگی، سیفون و … دارند. آشپزخانه هم همانند سرویس بهداشتی به لوازم بهداشتی ای نظیر سینک ظرفشویی و شیر ظرفشویی و … نیاز دارد. وجود این لوازم برای هر خانه و مکانی مهم و ضروری است. چرا که بزرگترین مزیت استفاده از این تجهیزات کمک به تمیزی محیط اطرافمان و جلوگیری از شیوع بیماری ها بر اثر انباشت آبهای کثیف و تجمع میکروبها است.

تمام لوازم ساختمانی بهداشتی که یک ساختمان به آن نیاز دارد

چون جزئیات مهم است و همه‌جوره خیالمون راحت باشه، برای خرید و تجهیز یک منزل شیک و لاکچری چه وسایلی و چه برندی خرید کنیم؟ چه برندی را بخریم که کیفیت و خدمات پس از فروش بهتری داشته باشد؟

نکاتی که در خرید باید به آن توجه کنیم

در این مقاله قصد داریم، نکاتی را در مورد شیرآلات و علم دوش و جهت خریدی بهتر و لذت‌بخش به عزیزان ارائه کنیم. در منزل ابزار و اجناسی که در حوزه لوازم بهداشتی ساختمانی، موردنیاز هر خانه‌ای می‌باشد را در این مقاله ارائه خواهیم داد.

شیرآلات:

اولین نکته باید توجه کنید باید شیرآلات نشان استاندارد داشته باشد.

اگر هزینه کمتری جهت خرید شیرآلات می‌خواهید بکنید و ظاهر شیرآلات برای شما زیاد مهم نباشد ، شیرآلات تک شیر گزینه خوبی است. نشان استاندارد و 3 سال ضمانت دارد.

اگر ظاهر شیرآلات برایتان مهم است، می‌توانید از برندهای راسان – KWC  کی دبلیو سی- شودر – قهرمان – کلار پویا – کسری، خرید کنند. این برندها جزو بهترین برندها ازنظر تنوع در شیرآلات  دارند و خدمات پس از فروش بسیار خوبی در درب منزل شما به شما ارائه می‌دهند.

شرکت راسان با 40 میکرون میزان آبکاری روی محصولات خود (20 میکرون ازنظر استاندارد تائید می‌باشد) استفاده می‌کند و در سومین سال متوالی در سال 1400 هم واحد نمونه استاندارد را به خود اختصاص داد.

حتی شیرآلات مقرون‌به‌صرفه این شرکت که مدل درسا و بسیار پرفروش هست نیز از همین میزان آبکاری برخوردار هست.

شرکت KWC کی دبلیو سی تحت لیسانس اسپانیا است و در ایران تولید می‌شود. دارای کیفیت بالا و خدمات خوبی را به مشتریان عرضه می‌کند.

یک سری شیرآلات شامل شیردوش – شیر روشویی – شیر سینک (ظرف‌شوئی) – شیر آفتابه (توالت) است.

لیست قیمت حباب و قیمت شیردوش بدون علم دوش و شیر توالت بدون شلنگ است و این محصولات را باید جداگانه خرید کنید

بسیاری از خریداران به‌جای شیر سینک (ظرف‌شوئی) از شیر سینک‌های شاوری استفاده می‌کنند.

 شیرهای شاوری به علت  دارا بودن گوشی سینک به‌راحتی می‌توانید، داخل و  روی سینک ظرف‌شوئی رو بشورید. خانم‌ها از این مدل شیرها بیشتر استقبال می‌کنند.

در سال 1400 بسیاری از مشتریان از شیرآلات توکار استفاده می‌کنند.

شرکت‌های   راسان – کلارپویا – KWC  کی دبلیو سی- قهرمان – شودر و کسری،  جزو  بهترین‌های  شیرآلات توکار می‌باشند.

از کجا میتوان لوازم ساختمانی بهداشتی مورد نیاز را تهیه نمود؟

شرکت های زیادی هستند که در امر فروش و پخش لوازم بهداشتی ساختمان فعالیت دارند. همچنین در کشورمان هستند کارخانه هایی که در تولید انواع لوازم بهداشتی ساختمان نه تنها از لحاظ کیفیت و تنوع از برندهای مشابه خارجی کمتر نیستند. بلکه در بسیاری از موارد دارای قیمت مناسب و حتی کیفیت بهتر و خدمات پس از فروش مطلوب تری نیز می باشند. و مطمئناً بزرگ ترین کمک برای خمایت از تولید کنندگان داخلی، می تواند خرید محصولات داخلی از مجموعه به پخش باشد که باعث بهتر شدن هر چه بیشتر این صنعت در کشورمان می شود.

دکمه بازگشت به بالا