مطالب میجیکبرترین های کسب و کار مجیک

آموزش تعمیرات ماینر با دوره تخصصی مجتمع پل

آموزش تعمیرات ماینر

از زمانی که ارزهای دیجیتال گسترش پیدا کردند، افراد زیادی کار با آن‌ها را شروع کرده و به خرید و فروش رمز ارزها پرداختند. عده‌ای نیز صرافی‌هایی را تاسیس کردند تا از این طریق کسب درآمد داشته باشند. اما تعدادی از افراد به سراغ ماینر‌ها رفتند و تصمیم گرفتند تا از این طریق ارزها را ماین یا استخراج کرده و کسب درآمد داشته باشند. به همین دلیل ماینرها فعال شدند و کار با آن‌ها زیاد شد. اما اگر یک دستگاه خراب شود چه اتفاقی می‌افتد؟ در این مطلب آموزش تعمیرات ماینر را با هم بررسی خواهیم کرد تا درباره این موضوع اطلاعات بیشتری به دست آوریم.

کدام قسمت های ماینر از همه بیشتر آسیب می بینند؟

همان‌طور که در بالا بیان کردیم از ماینر برای استخراج ارز دیجیتال استفاده می‌شود. این دستگاه از قطعات گوناگونی ساخته شده و به دلیل اینکه همیشه در حال کار کردن و جستجو است، این قطعات دچار استهلاک بالا می‌شوند.

 به همین خاطر هر چند وقت یکبار نیاز به تعویض و یا تعمیر قطعات را پیدا خواهیم کرد و به همین دلیل است که امروزه دوره آموزشی تعمیرات ماینر بسیار رایج شده و افراد زیادی آموزش آنلاین تعمیرات ماینر یا دوره تخصصی تعمیرات ماینر را دنبال می‌کنند. اما در این قسمت می‌خواهیم قطعاتی که بیشتر خراب می‌شوند را شرح داده و عامل خرابی آن‌ها را برای شما بیان کنیم.

هشبرد

درواقع قلب یک ماینر هشبرد آن است و یکی از مهم‌ترین قطعات ماینر این مورد است‌. این قطعه وظیفه پردازش‌های سنگین را بر عهده دارد و از بقیه قطعات قیمت بالاتری نیز داشته که بیشتر هم شامل اصطکاک می‌شود. هشبرد ممکن است در اثر کار مداوم و حرارت بالا خراب شده و نیاز به تعمیر یا تعویض آن را داشته باشیم.

به همين دلیل است که برای ماینرها حتما باید از سیستم خنک کننده استفاده کرد. اگر هش ریت یا راندمان دستگاه پایین آمد یا حرارت چیپ‌ها نشان داده نشد، این موضوع خرابی هشبرد را نشان می‌دهند. در دوره آموزشی تعمیرات دستگاه ماینر تعویض و تعمیر این قطعه آموزش داده می‌شود.

پاور

منبع تغذیه یا همان عاملی که باعث روشن شدن ماینر شما می‌شود، پاور نام دارد. این قطعه نیز ممکن است آسیب ببیند یا نیاز به تعمیر داشته باشد. اگر دستگاه ماینر روشن نشده یا دائما ری استارت شود، نشان می‌دهد که پاور آن آسیب دیده است. در آموزش الکترونیکی کاربردی ویژه دستگاه ماینر تعمیر پاور نیز آموزش داده می‌شود.

کنترل برد

یکی دیگر از قطعات سخت افزاری ماینر که بسیار مهم است و اهمیت بالایی را در کارکرد آن نشان می‌دهد کنترل برد است. این دستگاه وظیفه ارتباط بین هشبردهای ماینر و انتقال دیتا و محاسبات را بر عهده دارد. اگر کنترل برد آسیب ببیند ماینر شما از کار می‌افتد.

 به همین دلیل باید حتما برای تعمیر و یا تعویض آن سریع اقدام کرد. اگر ماینر روشن نشد و دستگاه پاور سالم بود باید به سراغ کنترل برد رفت‌. هم‌چنین اگر IP ماینر روی سیستم شناخته نشد نیز امکان خرابی کنترل برد وجود دارد.

گاهی اوقات ممکن است فن‌ها سالم باشند اما کار نکنند. در این حالت نیز باید به سراغ کنترل برد رفت و آن را تعمیر کرد. آموزش تعمیرات کنترل برد ماینر نیز در دوره‌های حضوری و یا آنلاین برای علاقمندان وجود دارد.

بازار کار تعمیرات قطعات ماینر به چه صورت است؟

اگر شما هم به تعمیرات لوازم الکترونیکی علاقه دارید و یا اینکه در این رشته تحصیل کرده‌اید، باید بگوییم که بازار کار تعمیرات قطعات ماینر امروزه بسیار گرم است و به دلیل اینکه عده زیادی از مردم به استخراج ارزهای دیجیتال روی آوردند، به راحتی می‌توان از این رشته برای خود درآمدزایی کرد و ماینرهای بسیاری را تعمیر کرد.

شما می‌توانید با کسانی که مزرعه ماینر دارند و یا افرادی که به صورت مداوم از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند قرارداد ببندید که فقط شما کارهای تعمیرات آن‌ها را انجام دهید. درواقع به راحتی می‌توانید با شرکت در دوره آموزش تعمیرات ماینر حتی هنگامی که هنوز در آن خبره نشده‌اید مشتریانی را برای خود پیدا کرده و کار خود را آغاز کنید. بنابراین می‌توان روی بازار کار این شغل حساب باز کرد و آینده خوبی را برای آن در نظر گرفت.

چه پیش زمینه‌ای برای شرکت در آموزش الکترونیکی کاربردی ویژه دستگاه ماینر باید داشته باشید؟

درواقع بهتر است که برای آموزش، پیش زمینه‌ای در الکترونیک داشته باشید و دانشی به صورت تئوری یا عملی را به دست آورده باشید. با این حال معمولا این دوره‌ها به گونه‌ای آموزش داده می‌شوند تا افرادی که هیچ پیشینه‌ای در این مطالب ندارند هم بتوانند به بهترین شکل آن‌ها را فرا بگیرند. به عنوان مثال در دوره تعمیرات آنلاین ماینر یا در دوره‌های حضوری جزواتی به دانشجویان داده خواهد شد که تعریف همه مطالب در آن‌ها نوشته شده است.

هم‌چنین در کلاس‌ها به صورت عملی نیز نشان داده می‌شود که فرد چگونه باید با دستگاه‎ها کار کند و برای تعمیر آن‌ها به چه وسایلی احتیاج دارد. بنابراین اگر به این رشته علاقمند هستید اما پیش زمینه‌ای در آن ندارید، باز هم این دوره‌های آموزشی را از دست ندهید و شانس خود را برای شرکت در آن‌ها امتحان کنید.

بعد از گذراندن دوره ماینر چه مدرکی ارائه خواهد شد؟

افرادی که در دوره آموزش تعمیرات ماینر شرکت می‌کنند، مدارکی را پس از پایان دوره دریافت می‌کنند که نشان دهنده این است که صلاحیت تعمیر این وسیله را دارند. هم‌چنین بعد از گذراندن دوره آنلاین مدرک معتبر ارائه می‌شود که این مدرک به صورت بین المللی است.

 یعنی اگر شما روزی قصد مهاجرت به کشور دیگری را داشتید، می توانید به راحتی این کار را با مدرکی که در ایران دریافت کرده‌اید در آن کشور نیز انجام دهید. این موضوع را هم در نظر داشته باشید که بازار کار عالی رشته‌های فنی و الکترونیکی مانند تعمیر ماینر فقط محدود به ایران نمی‌شود و می‌توان در بسیاری از کشورهای دنیا هم بازار عالی برای این کار داشت.

سخن آخر

دستگاه ماینر و استخراج ارز دیجیتال امروزه بسیار رایج شده است و به همین دلیل افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. یکی از راه‌هایی که می‌توان به جز ماین کردن توسط این دستگاه‌ها درآمد زایی را انجام داد، تعمیرات ماینر است. به همین دلیل در این مطلب آموزش تعمیرات ماینر و دوره‌های آن را برای شما ارائه دادیم تا بتوانید یک تصمیم عالی برای آینده شغلی خود بگیرید، البته مجتمع آموزشی پل میتواند منبع خوبی برای کسب این مهارت برای شما باشد، برای اطلاع از دوره های آموزشی میتوانید به آدرس سایت پل مراجعه کنید ( poulgilan.com ) و با شماره (10خط) 01333333145 تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا